Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, LONGER01 napisał:

Plan był 15-15 bo zasugerowałem się tym co jest w arkuszu i na tej podstawie liczyłem kontrakty ale tam jest błąd bo wpisany jest tylko jeden wolny slot a powinny być dwa i brakuje teraz tych 0,4. Nikt tu nie ujawniał jak chce rozkładać kontrakty bo nie jest to obowiązkowe a ja to zrobiłem bo miałem to policzone w. Jeśli się da to mogę w przyszłym roku dać mu 15,4 a jeśli nie to zawsze można zmienić głos, głosowanie trwa przecież do niedzieli 

Bez jaj jak by się ktoś teraz o to dowalał. Shevcu miał puszczoną pod głosowanie błędną ofertę Joe Harrisa. Pseudobłędną bo rozpiska była, to tu jest nawet mniejsza analogia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Bez jaj jak by się ktoś teraz o to dowalał. Shevcu miał puszczoną pod głosowanie błędną ofertę Joe Harrisa. Pseudobłędną bo rozpiska była, to tu jest nawet mniejsza analogia.

Przecież Longer formalnie może mu dać 14,6 w 1 roku, bo nie ma obowiązku rozpiski. 

Tylko szkoda, że robi z gęby cholewę. 

Ja się nie czepiam z punktu widzenia regulaminu, tylko z punktu widzenia zwykłej uczciwości i dotrzymywania obietnic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

Też trochę chodzi, dużo argumentacji na finansach w pierwszych dwóch latach opierałeś. Longer złożył najpierw nieprawidłowo 15,8/15 w pierwszych 2y, zleciał do 15/15 w obietnicy, a teraz próbuje przejść na 14,6/15. Ogólnie zawodnik miał obiecane jedno, a okazuje się że podpisał drugie? Przecież to sprawa dla sądu by była! 

 

Chyba nie ogarniasz o czym tu jest pisane.

dobrze wiesz, że nie można i zmiana deklarowanej umowy dla Favorsa godzinę po zakończeniu jego głosowania to jest grubsza sprawa.

Wszystkich FA masz podpisanych, Vleeta RFA i się nam śmiejesz teraz w twarz zmieniając deklaracje? Favorsik tego nie odpuści, już się konsultował z adwokatem, przypadkowo z LA!

Favorsik miałby głęboko w pupie te 400 koła jeśli dzięki temu zespół byłby silniejszy :) 

Ludzie Jazz maja zawsze dobro klubu wyżej niż kilka szekli xq 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Favorsik miałby głęboko w pupie te 400 koła jeśli dzięki temu zespół byłby silniejszy :) 

Ludzie Jazz maja zawsze dobro klubu wyżej niż kilka szekli xq 

Tylko ze to jest tak ze obiecano mu 15, podpisal, a teraz w domu zobaczyl ze to 14.6 a nie 15. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Pytanie jak? -30W na sezon za zrąbane team chemistry (Lucas proponował 0-82) + przegrywanie wszystkich FA przez 5 lat?

Myślę że to kolejne kwestia indywidualna i regulaminowo nic nie ustalimy. 

Ja głosowałem na Lakers, więc niby nic mi nie obiecywano, ale pewnie gdzieś sobie zanotuje, żeby pamiętać przy kolejnych FAs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ładnie was ponosi fantazja :D 

January, znam Cię na tyle ze już pewnie miałeś to policzone 2ntygodnie temu ze Raptors musieliby zrzucić takich a nie innych graczy przy takim a nie innym kontrakcie dla Favorsa , a mimo to ogłosiłes to światu dopiero jak Favors podpisał z Raptors - czemu ?

Imo dlatego, ze myślałeś ze albo udupisz Longera który tego nie policzył , albo dlatego ze chciałeś żeby się Raptors z assetow wypłukali aby zdążyć przed 13 sierpnia :) 

tak to wyglada z mojej perspektywy- chciałeś wyruchac Freda, a Fred wyruchal Ciebie - nic nie stoi na przeszkodzie żeby rozpisywać kontrakty także dla UFA od przyszłego sezonu , to unikniemy afery koperkowej xq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Tyle mnie tu podszczypuje GM a Eldzio chce być złośliwy metoda na „ Stanleya” rzuć mu te oferty i twój wywód będzie spójny 

Akurat ktoś inny mnie od Ciebie interesuje niż Mr. Detroit Forgotten Hopes

1 minutę temu, fluber napisał:

Tak sie nie da

Przykład, nie wyliczenia.

Nigdy nie byłem dobry z matmy tak jak Ty gdzie jadę do 6 miejsca po przecinku w rankingu za co szacun mocno.

Bez excela i kalkulatora kopał bym rowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

 

Przykład, nie wyliczenia.

Nigdy nie byłem dobry z matmy tak jak Ty gdzie jadę do 6 miejsca po przecinku w rankingu za co szacun mocno.

Bez excela i kalkulatora kopał bym rowy.

Ale jaki przyklad? Kontrakt nie moze najpierw rosnac a potem spadac.

Jezeli startuje od 14.6 to favors jest 400k w plecy jesli nie wezmie opcji.

1 minutę temu, january napisał:

Przecież Longer deklarację złożył dopiero niespełna 48h temu. I od razu niemal bodajże Camby czy fluber zwrócił uwagę na to, że Raps będą musieli zrzucać. 

 

Tak, ja zwrocilem na to uwage nastepnego dnia po reofertach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

A gdzie miał niby pójść Butler?

LeBron to wiadomo, że gdzie indziej, ale nie naprawiamy błędów błędami 

W Spurs.

Właśnie dlatego, że LeBron trafił tam gdzie trafił, to Butler tym bardziej nie chciałby robić za przybocznego LeGOATa. I nie ma znaczenia, że Butler tam był pierwszy, bo LBJ zawłaszczył zespół. Więksi od Butlera się o tym przekonali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.