Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, shevcu napisał:

Aha precedensy, bez obrazy tydzien na głosowanie i to sa jakieś jaja i mówię to jako gracz totalnie z boku pierwszej rundy po wynikach... 

User SamHinkie pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Nie wiem na kogo zagłosuje SlaKB, mojego zespolu to nie do tyczy, ale czy po byciu mega restrekcyjnym w trade deadline nagle w FA tak luzujemy regulamin? 

Ja uważam, że od 2 rundy FA włącznie trzeba zacząć brutalnie egzekwować regulamin.

Niemniej tutaj X userów popełniło wcześniej błędy znacznie poważniejsze niż spóźnienie przy głosowaniu i nie może być wybiórczości, że część ma fajnie, a część nie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

Nie wiem na kogo zagłosuje SlaKB, mojego zespolu to nie do tyczy, ale czy po byciu mega restrekcyjnym w trade deadline nagle w FA tak luzujemy regulamin? 

Regulamin byl luzowany znacznie wcześniej gdy dopuszczone zostaly nieprawidłowe oferty. Wiec albo sie bawimy i przymykamy oko na niedociągnięcia (sam wybrałbym tą opcję) albo trzymamy sie restrykcyjnie regulaminu.

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie wiem jeszcze jak wytłumaczę Rodzinie czemu zamiast podziwiać Góry śledzę Gownoburze na forumku , ale coś wymyślę :D 

Przeciez w nocy gor nie widac :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, SlaKB napisał:

User SamHinkie pozdrawia

Swoje odcierpiałem a Ty spadasz na 4 łapy dostając coś za KM i niszczysz już wstepną radość GSW i Wizards. Nie moja broszka ale odpierdala sie w tym momencie grubo

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, SlaKB napisał:

Regulamin byl luzowany znacznie wcześniej gdy dopuszczone zostaly nieprawidłowe oferty. Wiec albo sie bawimy i przymykamy oko na niedociągnięcia (sam wybrałbym tą opcję) albo trzymamy sie restrykcyjnie regulaminu.

Przeciez w nocy gor nie widac :D

Jutro tu się dopiero będzie działo :D 

i jak tam January, masz jeszcze jakieś fajne memy ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No dobra - teraz to jest żart.

Nawet jako zainteresowany nie będę kręcił (mocno) gównoburzy ale po coś ten deadline jest. 

@SlaKB był na forum w tym tygodniu wiele razy. Mógł zagłosować wiele razy.

Dopuszczanie jego głosu to idiotyzm.

Zwłaszcza że np wymiana @ignazzna trade deadline spóźniona 2 min nie poszła.

Nawet ostatnio @MarcusCamby powoływał się na koniecznosc przestrzegania twardych deadlineów

Edytowane przez Wooden
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

Ja uważam, że od 2 rundy FA włącznie trzeba zacząć brutalnie egzekwować regulamin.

Niemniej tutaj X userów popełniło wcześniej błędy znacznie poważniejsze niż spóźnienie przy głosowaniu i nie może być wybiórczości, że część ma fajnie, a część nie.

Super nie jesteś w radzie więc juz ptzestanmy krecic lody bo w tym momencie to ma miejsce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, shevcu napisał:

Swoje odcierpiałem a Ty spadasz na 4 łapy dostając coś za KM i niszczysz już wstepną radość GSW i Wizards. Nie moja broszka ale odpierdala sie w tym momencie grubo

No bardzo grubo, zaglosowalem w wirtualnej grze lekko spozniony, ciekawe na ile mnie wsadzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Wooden napisał:

Dopuszczanie jego głosu to idiotyzm.

Mocne słowa. Ja używałem z karpikiem mniejszych, kiedy atakowaliśmy dopuszczanie złych ofert (w tym Waszej z Bledsoe!!!)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezła beka, nie powiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ba, od razu pisaliśmy, że jak będzie jakiś błąd to trzeba będzie puścić.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, SlaKB napisał:

No bardzo grubo, zaglosowalem w wirtualnej grze lekko spozniony, ciekawe na ile mnie wsadzą

Rozumiem jakbys byl odciety od swiata, nie znal ofert, ogolnie bylbys poza zasiegiem ale nie byłeś. Ale nie moj cyrk, nie moje małpy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po prostu odpuszczam jakakolwiek argumentacje i zaangażowanie - widzę że Tomek miał rację ze swoim podejściem (poza oddawaniem za darmo składu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak to było.. O 22 przyklepany gracz przechodzi koniec tematu @january to jak stosujesz teraz te zasadę? 

Zeby jutro nie posypaly sie odejscia z gry... 

Edytowane przez shevcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Wooden napisał:

Ja po prostu odpuszczam jakakolwiek argumentacje i zaangażowanie - widzę że Tomek miał rację ze swoim podejściem (poza oddawaniem za darmo składu).

A co powiesz na temat nieprawidłowej oferty dla Bledsoe? Bo dla mnie to też jest żart i skandal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Wooden napisał:

@SlaKB był na forum w tym tygodniu wiele razy. Mógł zagłosować wiele razy.

Tak samo jak c_m był wiele razy na forum, aby złożyć te 4+1 Irvingowi. 

Ja ogólnie nie popieram tego co się dzieję, pisałem ozziemu, że to niebezpieczny precedens i nie sądziłem, że tak szybko to do niego wróci. No i wróciło, ale żeby być sprawiedliwym należy uznać te głosy.

Edytowane przez karpik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, shevcu napisał:

Super nie jesteś w radzie więc juz ptzestanmy krecic lody bo w tym momencie to ma miejsce. 

Mam ciężki charakter, jestem zgryźliwy, porywczy i pyskaty, mam specyficzne poczucie humoru, które niekiedy odbierane jest jako zwykłe chamstwo.

Niemniej myślę, że zarówno w życiu prawdziwym jak i w tej grze nie można zarzucić mi nieuczciwości. Nie życzę sobie tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Mocne słowa. Ja używałem z karpikiem mniejszych, kiedy atakowaliśmy dopuszczanie złych ofert (w tym Waszej z Bledsoe!!!)

Nie mocne słowa - deadline to deadline. Na trade deadline oczekuje że moje wymiany 3 dni po czasie zostaną puszczone bo jako ojciec dwójki dzieci mam czas przeglądać forum ale nie mam czasu ogarniać rzeczy w terminie.

Czym się różnia 3 dni od 30 min z punktu widzenia regulaminu? Niczym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za syf, tu będą rezygnację z ligi po takim "lekkim spóźnieniu"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak to sie ostatecznie skonczy ale niezaleznie od ich ostatecznej decyzji, wspieram rade. Maja naprawde w cholere roboty i byc moze czasem podejma decyzje nie po naszej mysli ale jest ich tylko dwoch i wiem ze robia wszystko w zgodzie ze swoim sumieniem i dla dobra gry. @MarcusCamby @ozzy110 mam nadzieje ze nie przejmiecie sie ta zadyma.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi