Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

Ale wiesz, że różnica w kasie w najczarniejszym scenariuszu sprowadza się do jakiegos jednego miliona $?

To jest żadna różnica. 

Bardziej chodziło mi na zasadzie, że po 2 latach może mu się nie chcieć kontynuować kariery koszykarskiej / ewentualnie kontuzja, ale tu o każdym to można powiedzieć 

Od Soty przytulilby trochę więcej, ale jak zaznaczyłem, to nie jest warte odchodzenia z NYK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Rubio, u mnie dostaje z marszu s5 i wokół siebie solidnych graczy. Pierścionek ma, a gracze z drugiego tieru często wolą kasę niż kolejną biżuterię. 

W nyk ciągle jest nierozwiazana dla mnie sprawa slabego fitu z Irvingiem. Jak dzielą sie niby piłką bo jeden czy drugi bez piłki to tak sobie wyglądają. Do tego Leonard też potrzebuje swoje touches. I Rubio w systemie NYK coraz mniej użyteczny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

 

W 1 rundzie wyszedłem na jednego z największych "obrońców" Lakers. Teraz pewnie na Knicks

Ktoś wie co czeka nas w kolejnej rundzie. 

Znowu wychodzisz na obronce lakers, 20% przebitki nie wystarcza zeby podebrac favorsa?

Derrick bierze roczna umowe w klubie gdzie jest juz dwoch innych centrow ktorym jasiek obiecal po prawie 30 minut plus russell, butler, ingram i lebron i liczy na to ze sie tam w jeden sezon przy takiej konkurencji wykaze na tyle ze za rok dostanie kontrakt startujacy od 50% wiecej niz w tym roku zeby wyjsc w ogole na zero? Po tym jak rok temu wzial roczna umowe i sie przeliczyl? Zero logiki, sorry:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uciąć wszelkie niejasności a propo Rubio (bo co do Tuckera wydaje mi się, że nie jest koniecznym wdawanie się w polemikę i głos jest sprawą oczywistą poza paroma wyjątkami) 

Rubio ma u mnie s5.

Różnica w kontrakcie to zaledwie 1.75 mln rocznie. Nie jest to jakaś zawrotna suma.

Nie na tyle, by opuścić mistrza, i bycie elementem drużyny, która ma spore szanse na zapisanie się w historii jako kolejna dynastia. 

To, że Rubio jest dla mnie istotnym elementem świadczy od początku moje podejście do niego. Pomimo głosów przeciwnych stałem na stanowisku, że miejsce w s5 dla niego jest. Odrzucałem oferty złożone z picków 1-rundowych. Niektórzy pukali się w czoło i mówili "handluj", bo jak ja zepnę finanse. Ja Rubio handlować nie mam zamiaru i pomimo w jakimś stopniu rozczarowującego w jego wykonaniu sezonu, dalej proponuje mu godziwy kontrakt, nieznacznie gorszy od rywala.

W Rubio widzę mojego Warriorsowego Igoudala. Jest katalizatorem, spoiwem tej drużyny. Razem z Tuckerem stanowią dwójkę najważniejszych po BIG3. 

Ja nie ukrywam, że dążę do zakończenia budowy projektu Knicks, który wyraźnie jest w finalnej fazie. Chciałbym, żeby Rubio był jego częścią, bo to gość, który uruchamia resztę członków drużyny.

Czy w imię paru milionów dolarów serio wartym jest przejście do drużyny, która zapowiada się, że jedyne co czeka to balansowani na granicy PO? Mało ciekawa perspektywa. 

Dodatkowo za 3 lata w dalszym ciągu będzie w wieku, w którym może podpisać nowy, sowity kontrakt.

Nie chce uzurpować sobie prawa do jakichkolwiek rabatów, tym niemniej czymś rzeczywistym w realu jest, że mistrzowie dostają zawodników na nieznacznie niższych umowach. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Oubre też zostawiam w Magic etc

Przy moim zdaniem naprawdę odpowiednio dużej przebitce warto graczom zmieniać barwy klubowe. 

No i akurat January ma trochę racji z tym rynkiem FA za rok. 

20 drużyn jest na minusie. Na plusie są Celtics ( ważny kontrakt Adamsa), Knicks ( Davis), Sixers ( Embiid), Raptors (którzy właśnie złożyli ofertę Favorsowi i mieli w tym roku w cholerę cap space), Bucks ( Lopez i Cousins z prawami Birda + brak cap space), Pistons ( Markanenn, Hayes, Noel pod kontraktami), Magic ( Towns), Rockets ( Porzingis i Adebayo), Pelicans ( brak cap space) i Lakers, którzy nie chcą obiecać 80/4 za rok, bo wiedzą, że musieliby to podpisać, bo nikt inny Favorsowi tyle nie da i nie utrzymają wtedy Ingrama.

Pozostałe drużyny są na minusie, myślisz że któraś z drużyn na minusie da 20 milionów Favorsowi?

Przeanalizuj sobie składy i sytuację finansową, a nie łykasz bzdury Jaśka. Ja sam napisałem, ze jak Lakers obiecają 80/4 Favorsowi, to na nich zagłosuję, ale nie obiecają, bo nikt tyle za rok Favorsowi nie da i będą musieli go podpisać.Myślisz, że czemu Jasiek nie chce złożyć obietnicy tylko pierdzieli o rynku, na którym Favorsa spotka dokładnie to samo, co spotkało go rok temu i dokładnie to samo, co spotkało go w tym roku. Ile razy on musi nie dostać pieniędzy, żebyś zauważył, że nikt mu ich nie da? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza  @january

W czym oferta Pacers dla Kellego Oubre jest lepsza od oferty Magic?

Wiem, że obaj nie szanujecie Oubre i uważacie, że jest głupi i poszedłby na kasę. Jednak jego agent umie liczyć zapewne i 47/4 > 43/3. Oubre to cały czas wielka niewiadoma i nikt jeszcze nie wie, kim będzie w tej lidze. Orlando dają mu rozwój i stabilizację, a w Indianie nawet nie wiadomo, czy to on, czy Burton będzie podstawowym sf. Burton za 16mln przez 3 lata i teraz Oubre za 14,3.. przecież to nie ma logiki, któryś leci zima na handel. Do tego Oubre to CZWARTY wybór Ronniego po - Lambie, Rossie i Harrisie. W Magic ma stabilizację i określoną rolę w drużynie.

Nie dałem mu więcej $$$ nie dlatego, ze nie chciałem, a dlatego, że nie mogłem, bo musiałbym go za rok wymieniać.Real Suns go przepłacili na 2 lata  - bo musieli się z nim jakoś dogadać. 

Myślałem, że obaj szanujecie dowartościowanie graczy, ale w tym głosowaniu przy Kellym całkowicie temu zaprzeczacie.. :( 

Nie chcę przegrać z ofertą, gdzie obiecywane są gruszki na wierzbie od Pacers, która poza kilkoma srebrnikami w krótszym kontrakcie jest zwyczajnie gorsza. Przecież to przekupywanie najemnika na chwilę, a nie szacunek dla gracza. O czym innym piszecie przy Rubio, Tuckerze, czy Favorsie, a co innego robicie przy Oubre, który jak okaże sie dobry i będzie grał w światłach reflektorów o wyższe cele, to przecież bez problemu wywalczy sobie za 3 lata wyższy kontrakt, niż bijąc głową w mur do lutego w Pacers, a później poleci pewnie z jakimś pickiem do tankera.. 

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

Żeby uciąć wszelkie niejasności a propo Rubio (bo co do Tuckera wydaje mi się, że nie jest koniecznym wdawanie się w polemikę i głos jest sprawą oczywistą poza paroma wyjątkami) 

Rubio ma u mnie s5.

Różnica w kontrakcie to zaledwie 1.75 mln rocznie. Nie jest to jakaś zawrotna suma.

HIPOKRYTA

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

Żeby uciąć wszelkie niejasności a propo Rubio (bo co do Tuckera wydaje mi się, że nie jest koniecznym wdawanie się w polemikę i głos jest sprawą oczywistą poza paroma wyjątkami) 

Rubio ma u mnie s5.

Różnica w kontrakcie to zaledwie 1.75 mln rocznie. Nie jest to jakaś zawrotna suma.

Nie na tyle, by opuścić mistrza, i bycie elementem drużyny, która ma spore szanse na zapisanie się w historii jako kolejna dynastia. 

To, że Rubio jest dla mnie istotnym elementem świadczy od początku moje podejście do niego. Pomimo głosów przeciwnych stałem na stanowisku, że miejsce w s5 dla niego jest. Odrzucałem oferty złożone z picków 1-rundowych. Niektórzy pukali się w czoło i mówili "handluj", bo jak ja zepnę finanse. Ja Rubio handlować nie mam zamiaru i pomimo w jakimś stopniu rozczarowującego w jego wykonaniu sezonu, dalej proponuje mu godziwy kontrakt, nieznacznie gorszy od rywala.

W Rubio widzę mojego Warriorsowego Igoudala. Jest katalizatorem, spoiwem tej drużyny. Razem z Tuckerem stanowią dwójkę najważniejszych po BIG3. 

Ja nie ukrywam, że dążę do zakończenia budowy projektu Knicks, który wyraźnie jest w finalnej fazie. Chciałbym, żeby Rubio był jego częścią, bo to gość, który uruchamia resztę członków drużyny.

Czy w imię paru milionów dolarów serio wartym jest przejście do drużyny, która zapowiada się, że jedyne co czeka to balansowani na granicy PO? Mało ciekawa perspektywa. 

Dodatkowo za 3 lata w dalszym ciągu będzie w wieku, w którym może podpisać nowy, sowity kontrakt.

Nie chce uzurpować sobie prawa do jakichkolwiek rabatów, tym niemniej czymś rzeczywistym w realu jest, że mistrzowie dostają zawodników na nieznacznie niższych umowach. 

 

Za rok przedluzasz Davisa i rozmieniasz Rubio na dwoch graczy do s5, cos tak w kosciach czuje, nie kupilbym tekstu ze na 100% go nie przehandlujesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 00:24, julekstep napisał:

NY Knicks

1. Tucker 20/1+PO

2. Marcus Morris 20/1+PO

3. Rubio 24/1+PO (jeśli nie podpiszę Tuckera lub Morrisa)

 

 

41 minut temu, człowiek...morza napisał:

Żeby uciąć wszelkie niejasności a propo Rubio (bo co do Tuckera wydaje mi się, że nie jest koniecznym wdawanie się w polemikę i głos jest sprawą oczywistą poza paroma wyjątkami) 

Rubio ma u mnie s5.

Różnica w kontrakcie to zaledwie 1.75 mln rocznie. Nie jest to jakaś zawrotna suma.

Nie na tyle, by opuścić mistrza, i bycie elementem drużyny, która ma spore szanse na zapisanie się w historii jako kolejna dynastia. 

To, że Rubio jest dla mnie istotnym elementem świadczy od początku moje podejście do niego. Pomimo głosów przeciwnych stałem na stanowisku, że miejsce w s5 dla niego jest. Odrzucałem oferty złożone z picków 1-rundowych. Niektórzy pukali się w czoło i mówili "handluj", bo jak ja zepnę finanse. Ja Rubio handlować nie mam zamiaru i pomimo w jakimś stopniu rozczarowującego w jego wykonaniu sezonu, dalej proponuje mu godziwy kontrakt, nieznacznie gorszy od rywala.

W Rubio widzę mojego Warriorsowego Igoudala. Jest katalizatorem, spoiwem tej drużyny. Razem z Tuckerem stanowią dwójkę najważniejszych po BIG3. 

Ja nie ukrywam, że dążę do zakończenia budowy projektu Knicks, który wyraźnie jest w finalnej fazie. Chciałbym, żeby Rubio był jego częścią, bo to gość, który uruchamia resztę członków drużyny.

Czy w imię paru milionów dolarów serio wartym jest przejście do drużyny, która zapowiada się, że jedyne co czeka to balansowani na granicy PO? Mało ciekawa perspektywa. 

Dodatkowo za 3 lata w dalszym ciągu będzie w wieku, w którym może podpisać nowy, sowity kontrakt.

Nie chce uzurpować sobie prawa do jakichkolwiek rabatów, tym niemniej czymś rzeczywistym w realu jest, że mistrzowie dostają zawodników na nieznacznie niższych umowach. 

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Na razie złożyłem głosy te z mniejsza ilością wątpliwości. W 3 przypadkach mam trudności z wyborem i to jest sygnał dla GM gdzie należy doinformować głosującego. Mam tam jedno niezrozumienie oferty. 

Co potrzebujesz wiedzieć Ignaś o sytuacji Kellego Oubre? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Na razie złożyłem głosy te z mniejsza ilością wątpliwości. W 3 przypadkach mam trudności z wyborem i to jest sygnał dla GM gdzie należy doinformować głosującego. Mam tam jedno niezrozumienie oferty. 

Jak jeszcze ignazz mogę Ciebie przekonać do glosu za Rubio do Kings? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, shevcu napisał:

Jak jeszcze ignazz mogę Ciebie przekonać do glosu za Rubio do Kings? 

Widzę lepsza ofertę finansowa. Napisz proszę jeszcze raz jak na razie patrząc na szczątkowe wyniki wyglada twój skład. Dodatkowo czy tu są wyłączenia pod tytułem gracz nie wejdzie gdy... opisz te zagrożenia kto odpadnie 

4 minuty temu, fluber napisał:

Przecież Rubio Knicks vs Kings to jest praktycznie ta sama sytuacja, co Morris Nuggets vs Spurs:)

Przecież z MM są równe kontrakty. Oba 4 lata? A ja pisze o Oubre. Bo o to pytałem 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.