Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież mam dystans do siebie do gry i do Was z należytym szacunkiem oczywiście ...nie wiem czemu robicie ze mnie teraz poważnego gościa gdy te wpisy traktuje jako żartobliwe odpisanie twoich „ grosze”. Monte Morris ma cała te kasę nie przez cała znana historie świata tylko płace mu taka nadwyżkę w cztery lata współpracy na boisku i poza nim. Zebrałem fakty w całość i dla rozładowania atmosfery napisałem historyjkę.  Ale obrazowe pokazanie różnicy finansowej dla Monte Morrisa jest jednak poważne dla niego i jego rodziny  - dla nas zabawa dla niego ciężko zarobiona kasa  

 

9 minut temu, Lucas napisał:

Polecam trochę dystansu ;)

Dlatego ściągam świetnego strzelca za trzy. Tu jesteśmy zgodni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler Ingram nie wykluczasz na PG/SG na szybko aby minuty wysokich świetnie wyglądały?darmowy Russell ( boje mu się te twoje oszczędności pokazać na osi czasu z wypłata +500 bo byśmy doszli do stworzenia świata cztery razy jak nie więcej / Huerter plus Korver ORAZ Claxton lubią to! jedyny GM który w walce o Fava zapomina ze ma takiego rookie. Który pewnie vs GSW przestawi w opisie caly zespół a vs Denver zje Joka. Ale to później... po głosowaniu. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:



PF LeBron 16/ Olynyk 21/ Favors 11
C Favors 16/ Dedmon 26/ Olynyk 6
Fit Favors-Dedmon na parkiecie jest według mnie zajebisty (DD gra 4kę w ataku i 5kę w obronie, Fav na odwrót).

Zatem favors, dedmon i olynyk graja po tyle samo?

Favors ma grac czworke w obronie a nie piatke???? Przeciez jego obrona na czworce a na piatce to przepasc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Zobaczymy, sezon jest długi, rok temu były pretensje, że 32mpg Favorsa to za dużo, tutaj masz wstępnie mniej znacznie.

Jego gra w ataku przy nierzucającym Gobercie to była przepaść, w obronie duet Fav-Gob robił świetną robotę, a tutaj zarówno Favors jak i Dedmon potrafią bdb bronić perimeter, więc defensywa powinna być mocarna. Inna kwestia jest taka, że dalej mam tu ogromne flexibility z lineupami etc. Więc się jeszcze muszę zastanowić.

Minuty favorsa w porzadku. Raczej dedmona i olynyka za duze:)

Po calym roku napierdalania nas jakim geniuszem w obronie na centrze jest favors i tlumaczenia ze favors w obronie na pf a na c to dwaj rozni gracze teraz bez mrugniecia okiem opowiadasz o zajebistosci favorsa na pf w obronie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Favors ogólnie jest geniuszem w obronie, a cały rok Was napierniczałem, jaka różnica jest między nim w ataku na C, a grze jako PF przy nierzucającym C 😉 

Aha

 

Cytat

Derrick Favors, nowa i zajebista wersja 2019.

Favorsa poza Qcinem mam wrażenie wszyscy dalej nie doceniają. Derrick wskoczył od kilku miesięcy na znacznie wyższe obroty, gra zdecydowanie najlepiej w karierze i jest przekozakiem na swojej naturalnej pozycji (C). W defensywie różnica między nim, a Gobertem jest znaczna na korzyść Derricka. Owszem jest to kwestia gry vs ławki, ale nie tylko – przykładowo w serii z Rox w RL NBA najlepsze on/off Favors łapał właśnie przeciw starterom rywala. Tajemnicą pozostanie błąd Snydera, który przegrał serię grając wielkie minuty kasztaniącym Gobertem, zamiast Favorsem na centrze.

Cytat

Mój najlepszy podkoszowy defensor Favors stara się troszkę ograniczyć Davisa.  Naprawdę mógłbym szeroko opisywać dalej jak zajebiście jako C wygląda Favors

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Favorsem jest to, że jego metryki są fajne, ale brakuje tych high impact plays, zwłaszcza na PF, ale mówienie, że w D jest lepszy od top 3 rim protectora ligi to przesada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

Jak to było po pierwszej turze? Teraz to już regulamin ponad wszystko?

Gdybyś nie napisał Ignasiowi, że 8% to kwota o którą wzrasta kontrakt dla gracza TYLKO w drugim roku kontraktu (a później dokładnie o tą kwotę), to całkiem możliwe, że też bym miał źle ofertę dla Oubre, dlatego ja ten błąd Shevcu rozumiem doskonale i jak udało mu się to rozplanować, to nie karałbym go za to aż tak srogo. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie kierowałem się typowo kasa to były ostre przebitki ofert macierzystych klubów. 

Stąd Rubio czy Morris zostają u siebie. 

Największy dylemat miałem chyba z Tuckerem, bo tu od Knicks dostaje trochę mniej gwarantowanej kasy w jego wieku, ale potem jeśli utrzyma formę może to odrobić, bo też umowa krótsza Wątpię żeby chciało mu się wyprowadzać z NYC.

W 1 rundzie wyszedłem na jednego z największych "obrońców" Lakers. Teraz pewnie na Knicks

Ktoś wie co czeka nas w kolejnej rundzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Największy dylemat miałem chyba z Tuckerem, bo tu od Knicks dostaje trochę mniej gwarantowanej kasy w jego wieku, ale potem jeśli utrzyma formę może to odrobić, bo też umowa krótsza Wątpię żeby chciało mu się wyprowadzać z NYC.

Ale wiesz, że różnica w kasie w najczarniejszym scenariuszu sprowadza się do zaledwie +/- jednego miliona $?

Najczarniejzy scenariusz, to minimum dla veterana w trzecim sezonie, czyli jakieś 3 mln $. 

To jest żadna różnica. 

Do tego Tucker za rok może sobie ewentualnei zdecydować, że znów chce dwuletnią umowę. Za dwa lata (jakby było u qcina), z uwagi na wiek, takiej możliwości nie będzie raczej miał. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.