Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, karpik napisał:

Ja pisałem od razu, że brak PO dla Klaya, to automatyczny brak mojego głosu. W przypadku Kyrie jest więcej dramy i fajniejsza historia, to drążymy :)

Dziwne też, że Rada tak bardzo oponowała przed niejednoznacznym zapisem w regulaminie przy jednej ofercie, a już dwie oferty od Warriors dla Duranta i od Bucks dla Middletona są ok, choć jest odrębny i jednoznaczny pkt w regulaminie, który wyjaśnia, że się tak nie da.

czyli glosujesz na lakers?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

czyli glosujesz na lakers?

No inaczej nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klay też nie ma player option w tym swoim 190/5 od Warriors, straaaasznie kombinujecie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

Klay też nie ma player option w tym swoim 190/5 od Warriors, straaaasznie kombinujecie.

Ja to widzę inaczej. Klay jest Warrior for life i tu idzie na małe ustępstwo, z kolei z Sixers nie ma żadnego większego związku, po prostu gra w fajnym klubie, gdzie jednak GM ma problem z konsolidacją assetów i prawdziwym wejściem all-in. Dodatkowo Klay przecież jako nastolatek wychowywał się niedaleko LA. Ot, zwykła decyzja żeby zwiększyć szanse na wygrywanie. Klay nie jest po 5 tripach do finałów jak w RL, jego tripy skończyły się po przejściu do Sixers.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

@january nie przeżywaj

Serio, czasami marzy mi się, ze niektóre posty w tym dziale to żarty , ale im więcej czytam tego pierdololo to odnoszę wrazenie ze wy tak serio :) co mnie smuci i martwi :(

O zbyt poważnym podejściu do gry mówi człowiek tworzący internetowe spółdzielnie...

hańba Ci za to

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, karpik napisał:

Ja to widzę inaczej. Klay jest Warrior for life i tu idzie na małe ustępstwo, z kolei z Sixers nie ma żadnego większego związku, po prostu gra w fajnym klubie, gdzie jednak GM ma problem z konsolidacją assetów i prawdziwym wejściem all-in. Dodatkowo Klay przecież jako nastolatek wychowywał się niedaleko LA. Ot, zwykła decyzja żeby zwiększyć szanse na wygrywanie. Klay nie jest po 5 tripach do finałów jak w RL, jego tripy skończyły się po przejściu do Sixers.

a kyrie nie jest newyorker for live? 

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

Obecnie jest na 5 najbliższych lat, bo musi, a potem się zobaczy. W skrócie - nikt nie lubi być oszukiwany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Kyrie Irving urodził się w Melbourne w Australii, jako syn Drederick i Elizabeth Irvingów, jednakże do Stanów Zjednoczonych przeprowadził się mając dwa lata. Po dwóch latach matka Irvinga - Elizabeth zmarła, a jego ojciec wychowywał go przy pomocy najbliższej rodziny[1]. Dorastał w West Orange w stanie New Jersey, a jego ojciec był kibicem lokalnej drużyny New Jersey Nets[2].

Tako rzecze wiki. Ja tam widzę Nets, nie Knicks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

Obecnie jest na 5 najbliższych lat, bo musi, a potem się zobaczy. W skrócie - nikt nie lubi być oszukiwany.

dobrze wiesz, ze to zostanie zapomniane z czasem

jak wszystkie grzechy, ktore wiekszosc tutejszych gm'ow ma.

dlatego najprosciej byloby zrobic mala renegocjacje umowy, dac mu tu PO (czyli dzialanie na moja niekorzysc) i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dlatego najprosciej byloby zrobic mala renegocjacje umowy, dac mu tu PO (czyli dzialanie na moja niekorzysc) i po sprawie.

Ale się nie da i wątpię czy to zostanie zapomniane. Na miejscu Kyrie bym nie zapomniał, bo właśnie go wyciulałeś na kilkanaście milionów lekko licząc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

Ale się nie da i wątpię czy to zostanie zapomniane. Na miejscu Kyrie bym nie zapomniał, bo właśnie go wyciulałeś na kilkanaście milionów lekko licząc. 

nigdzie go nie wyciulalem.

wyciulal go regulamin. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Będzie pamiętane jak Embiid Tecu ;)

moim zdaniem tylko większość ligi, której w tym momencie nie widzę może odpowiedzieć się za PO. Regulamin jest bowiem jasny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, karpik napisał:

Klay jest Warrior for life i tu idzie na małe ustępstwo

Klay dostał pełnego maxa od Sixers pomimo zerwania ACL na starcie FA, i to u nas, gdzie restrykcje finansowe są dużo większe, raczej ma powody do wdzięczności i 'małego ustepstwa'. Jakby Tecu zrobił to, co rok temu z Embiidem, to jeszcze bym rozumiał, ale nauczony doświadczeniem tutaj dał Klayowi kontrakt, jaki dostał w rzeczywistości - już nie przesadzajmy, że miałby stracić przez to zawodnika. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Będzie pamiętane jak Embiid Tecu ;)

moim zdaniem tylko większość ligi, której w tym momencie nie widzę może odpowiedzieć się za PO. Regulamin jest bowiem jasny.

W tym przypadku akurat jasny nie jest, bo jest mowa o głosowaniu nad ofertami, żadnej wzmianki o tym, co się dzieje w przypadku pojedynczej oferty... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głosuję z marszu by nie było, że liczę Kawhio-szanse jak coś.

Przy Brogdonie imo Malcolm by ten milion dolarów Spurs odpuścił dla FA.

Przy KD wahałem się między Heat, a Knicks, a Raps. Ciężka decyzja tu była.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@karpik zawsze jak była jedna oferta to gracz podpisywał, więc nie wiem czemu się upierasz.

@ozzy110 co z tym Brogdonem i Raptors? Moim zdaniem oferta się nie kwalifikuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Głosuję z marszu by nie było, że liczę Kawhio-szanse jak coś.

Przy Brogdonie imo Malcolm by ten milion dolarów Spurs odpuścił dla FA.

Przy KD wahałem się między Heat, a Knicks, a Raps. Ciężka decyzja tu była.

January, Fluber, czemu Durant nie jest na pierwszym miejscu do Knicks skoro byly jasne, klarowane informacje ze chce do knicks. do tego w druzynie jest jego przyjaciel kyrie? 

taki byles jasiu k**** hop jak lbj mowil o lakers

a teraz nagle double standards

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, człowiek...morza napisał:

January, Fluber, czemu Durant nie jest na pierwszym miejscu do Knicks skoro byly jasne, klarowane informacje ze chce do knicks. do tego w druzynie jest jego przyjaciel kyrie? 

Myślałem o NYK, ale on chciałby budować legacy w swoim teamie, a nie znów iść do mistrza, z którym jego team przegrał. Karpik mnie tu uświadomił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ale jak?

to tera nagle bierzemy to co sie dzieje w naszej grze pod uwage?

bylo jasno ze durant chce do knicks. i grac z kyriem. nie bylo mowy, czy to mistrzostwa druzyna, czy najwieksi looserzy

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi