Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał:

-40M wynikało z faktu błędnego zrozumienia reguł naszej gry w pierwszym roku obowiązywania zabawy. Tem błąd sprawił ze taka kwota została naliczona. Od tego momentu finanse spurs są wzorcowe. Jeżeli za błąd z pierwszego roku masz wnioskować ze za rok wywalę kolejne pieniądze graczy czy nie wiem co to pisze kolejny raz ze to błąd. Wtedy mój teraz twój 

Ja wnioskuję z TWOJEGO błędu, że jak wywaliłeś Jamala i Millsapa to możesz też to zrobić z Monte i on wtedy te extra 7M to na przeprowadzki same wyda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałem walczyć w PO i gdyby nie kontuzja Jrue to pewnie zrobiłbym WCF i powalczył o finały

kontuzja Jrue to była przyspieszona operacja, mogłeś tutaj walczyć o impact jak właściwie każdy GM w takiej sprawie. A ty jeszcze spasowałeś.

Hańba na wieki dla Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd wynikał ze gra była młoda i nie często ktoś zrobi przez złe liczenie minus 40. Sugerujesz ze znowu zrobię taki błąd.?

spurs walczą o najwyższe cele ze świadomością ze będą na plusie gdy będzie bonus za bilety z PO. 

Dlaczego wnioskujesz ze w takiej sytuacji zrobię coś co musiałem wcześniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

kontuzja Jrue to była przyspieszona operacja, mogłeś tutaj walczyć o impact jak właściwie każdy GM w takiej sprawie. A ty jeszcze spasowałeś.

Hańba na wieki dla Nuggets.

pytałem czy mógłby wrócić wcześniej, są na to posty, jednak kolegom z konfy takie coś było nie w smak i tylko Ty mówiłeś inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Błąd wynikał ze gra była młoda i nie często ktoś zrobi przez złe liczenie minus 40. Sugerujesz ze znowu zrobię taki błąd.?

spurs walczą o najwyższe cele ze świadomością ze będą na plusie gdy będzie bonus za bilety z PO. 

Dlaczego wnioskujesz ze w takiej sytuacji zrobię coś co musiałem wcześniej? 

Sugeruję, że go możesz po podpisaniu gdzieś dalej pchnąć. Nie sugeruję, że zrobisz ten błąd.

Po prostu nie rozumiem powodów pchnięcia Millsapa który gra w RL contender i jeszcze w CY oraz zajebistego Jamala. Więc jak ich dwóch nie miałeś skrupułów aby wywalić, to dlaczego masz mieć skrupuły aby nie posłać gdzieś Monte? 

Uparłeś się na Brogdona a mogłeś go zajebiście fajnie wymienić w s'n't. Wtedy byś zostawił Jamala i Millsapa i miał nienaruszony core a co za tym idzie - nie pojawiały by mi się takie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pytałem czy mógłby wrócić wcześniej, są na to posty, jednak kolegom z konfy takie coś było nie w smak i tylko Ty mówiłeś inaczej

Było więcej takich osób, chociażby karpik, który napisał, że skoro ty nie walczysz, to nie ma sensu ciągnąć tematu. Prosta kwestia, jak ty odpuszczasz to nikt w twoim interesie nie zawalczy.

Znaczy jeden Marcus tylko, bo on walczy zawsze o sprawiedliwość :)

Szkoda, kibicowałem tym twoim Nuggets, chociaż wciąż Jrue na PG to dla mnie nie jest idealna opcja. Trzeba było brać Davisa, szkoda żeśmy się nie dogadali mimo gentleman agreement na stole :)

@january Jakie szanse na Joe Harrisa w Pels, jeśli oferta Shevcu będzie nieważna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał wam psuć fun Panowie, bo dyskusja o Morrisie porywa...

Mam swój typ swoją drogą - LBS był gotów nim grać no matter what - nawet ryzykując gorsze bilanse i szanse w playoffs. Dla mnie było to imponujące przywiązanie do gracza.

Ale Joe Harris w obecnym wariancie musiałby zakładać że po zakończeniu umowy którą oferuje mu konkurencja musiałby dostać ofertę zaczynającą się od 16 mln rocznie, żeby wyrównać to co mu proponują Warriors. A powinien być skłonny do pewnej zniżki względem drużyny z Oakland, która w tym przypadku nawet nie powinna być konieczna. Nie tylko ze względu na lojalność, ale też na siłę i rangę drużyny.

Z drugiej strony - sam siebie wystawiam na próbę - jeśli nie zostawię Harrisa w składzie przez cały sezon i nie dam mu obiecanego kontraktu, ośmieszę się w oczach graczy i innych GMów, niszcząc swoje szanse na poprawę składu dla Joe Harrisa. Tak. Właśnie tak bardzo go cenię, że jestem gotów zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jak oferta SAC będzie nieważna to przy obietnicy już złożonej przez Woodena zostaje niestety w GSW.

Czy takie obietnice są cokolwiek warte i mogą być brane pod uwagę?

Qcin deklarował ofertę dla Rubio w tym FA i nie padła ona.

Ja oczywiście uwzględniłbym ofertę Kings, ale Joe Harris ma z miejsca u mnie opcje startera na dużych minutach. Warriors takiego komfortu nie dają i jeszcze mniejsza kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wooden napisał:

Nie żebym chciał wam psuć fun Panowie, bo dyskusja o Morrisie porywa...

Mam swój typ swoją drogą - LBS był gotów nim grać no matter what - nawet ryzykując gorsze bilanse i szanse w playoffs. Dla mnie było to imponujące przywiązanie do gracza.

Ale Joe Harris w obecnym wariancie musiałby zakładać że po zakończeniu umowy którą oferuje mu konkurencja musiałby dostać ofertę zaczynającą się od 16 mln rocznie, żeby wyrównać to co mu proponują Warriors. A powinien być skłonny do pewnej zniżki względem drużyny z Oakland, która w tym przypadku nawet nie powinna być konieczna. Nie tylko ze względu na lojalność, ale też na siłę i rangę drużyny.

Z drugiej strony - sam siebie wystawiam na próbę - jeśli nie zostawię Harrisa w składzie przez cały sezon i nie dam mu obiecanego kontraktu, ośmieszę się w oczach graczy i innych GMów, niszcząc swoje szanse na poprawę składu dla Joe Harrisa. Tak. Właśnie tak bardzo go cenię, że jestem gotów zaryzykować.

Draymond Green to lubi i dlatego wziął mniejsze pieniądze w tym roku, niż potencjalnie przynajmniej 50% większe w przyszłym roku. Obietnice obietnicami ale Joe Harris na żywo widział jak Durant zrywa sobie achillesa i na pewno dało mu to do myślenia.

Joe Harris ma wziąć 6,5M na ten rok, kiedy u mnie na dzień dobry dostaje 9,2M a w sumie to gwarantowane prawie 40M vs 12M a ze zdrowiem różnie może być. Green w RL wolał nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Czy takie obietnice są cokolwiek warte i mogą być brane pod uwagę?

Qcin deklarował ofertę dla Rubio w tym FA i nie padła ona.

Ja oczywiście uwzględniłbym ofertę Kings, ale Joe Harris ma z miejsca u mnie opcje startera na dużych minutach. Warriors takiego komfortu nie dają i jeszcze mniejsza kasa.

Wszystkie obietnice nawet nie obietnice a rzeczy które po prostu zadeklarowałem zrealizowałem.

Obiecuję swojemu graczowi, a nie komuś obcemu z innej drużyny.

U mnie na start też ma rolę startera na SF - jak się rotacja rozwinie nie zagwarantuję, ale 30+ mpg to easy typ w mojej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

 @Camby

bzdury piszesz, pytałem się przynajmniej dwa razy, nie było żadnego odzewu w tej sprawie, historia z s&t Portera nauczyła mnie, że nie ma co się wkurwiać, bo tylko szkoda nerwów

 

Szanuje podejście, ale zrobiłeś za mało. Można było tu Jrue przywrócić. Sam domagałem się już podczas I rundy referendum w tej sprawie kilkakrotnie i był to głos wołającego na puszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Draymond Green to lubi i dlatego wziął mniejsze pieniądze w tym roku, niż potencjalnie przynajmniej 50% większe w przyszłym roku. Obietnice obietnicami ale Joe Harris na żywo widział jak Durant zrywa sobie achillesa i na pewno dało mu to do myślenia.

Joe Harris ma wziąć 6,5M na ten rok, kiedy u mnie na dzień dobry dostaje 9,2M a w sumie to gwarantowane prawie 40M vs 12M a ze zdrowiem różnie może być. Green w RL wolał nie ryzykować.

Obietnica jak zresztą podkreślałem jest niezależna od stanu zdrowia gracza.

Jeśli się rozjebie. Cóż moje ryzyko, ale słowo ważniejsze od tego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Harris w OKC to będzie grał tyle ile chce mpg.

Ja rozumiem zniżki, ale bez jaj że koleś ma brać połowę niższą gażę niż ma na stole. To nie jest diehard GSW player bo go Tomek ściągnął w trakcie sezonu chyba, więc o jakich zniżkach mowa? Za co? Za parę miechów grania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Joe Harris ma wziąć 6,5M na ten rok, kiedy u mnie na dzień dobry dostaje 9,2M a w sumie to gwarantowane prawie 40M vs 12M a ze zdrowiem różnie może być. Green w RL wolał nie ryzykować.

Ty to się w ogóle nie liczysz w tej stawce, bo dałeś jak my wszyscy umowę poniżej jego oczekiwań i to na aż cztery lata. My z Woodenem na dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę kogoś dobrego z matematyki  39 vs 46 - ile to mniej procentowo. Dla tych co totalnie ignorują finanse: Sugeruje wysłać mi pm z adresem mailowym waszego szefa/kontrahenta gdzie wynegocjuje wam niższa o te procenty stawkę aby wam się świetnie pracowało w tych samych w sumie warunkach. Oba zespoły i Denver i Spurs to świetne kluby nba. Walczące z pazurem w PO. Gdy ciężko wybrać trzeba zadzwonić do Agenta. Spurs dużo wyższa kwota. Jak pisałem sufit Denver to moja podłoga bo od najwyżej z czwartego roku kwoty zadecydowałem zacząć kontrakt aby pokazać dysproporcje. Lojalność mocna rzecz i jako fan spurs doceniam przez ponad 20 lat ale MM ile zarobił u Ciebie lbs aby wyrzucić 7.000.000? 1,400.00 w życiu? Nawet nie polowe tego w całym ZAWODOWYM ŻYCIU. Nawet nie ćwierć kwoty która ignorujecie  A moja podwyżka to potrojenie dwa razy przychodów. X6 ale nie wiem jak napisać szesc razy tyle  Podwyżka !!! - Reszta kwot obu ekip ta sama. O podatkach w Teksasie nie wspomnę choć to chyba trafniejszy argument niż instagram i koszulka. 

Reasumujac. Z inicjatywy telefonu spurs do cichego Denver gracz otrzymał zaskakująca dla wszystkich innych 29 GM. Potężna ofertę  Dodatkowo po słabszej kontrofercie spurs dobrowolnie zaproponowali KOLEJNA podwyżkę i różnice dla oferty z Denver w kwocie SZESCIOKROTNISCI dotychczasowych zarobków MM. Z całego życia. Warunki w spurs gwarantują coroczna walkę o cele najwyższe w PO i spore minuty. 

@LeweBiodroSmoka proszę odłóż kawę. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ty to się w ogóle nie liczysz w tej stawce, bo dałeś jak my wszyscy umowę poniżej jego oczekiwań i to na aż cztery lata. My z Woodenem na dwa.

Pycha kroczy przed upadkiem :). Obym nie musiał tego cytować za tydzień.

Joe Harris ma do wyboru:

a) grę z Currym który młodszy nie będzie, na maksie i za połowę kasy

b) grę z Griffinnem który zdrowszy nie będzie i z Wallem zjadającym 35% salary którego w ogóle nie będzie. Dodatkowo bez żadnych perspektyw na wzmocnienie

c) grę z młodymi, głodnymi wilkami gdzie sam Joe się świetnie wpisuje wiekowo w plany drużyny ( nie to co w GSW i Pels ) a jakie są plany - Joe widzi w media room

 

Tak więc rzeczywiście, no nie liczę się :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.