Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo81 chodziło mi, że od razu po tym była minimalna przegrana o Eda Davisa, o którego walczyła zdecydowana większość oraz wygranie Lopeza czyli solidnego gracza z ławki wtedy. 

Widzę, że już @january zaczyna zapasy przed III turą. Ja jednak tym zakończę udział w nich i dopiero w III turze wznowienie w nich udział. 

EDIT : Oho już puszczają nerwy @january , miało być B2B a tu dupa

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LAF napisał:

Widzę, że już @january zaczyna zapasy przed III turą. Ja jednak tym zakończę udział w nich i dopiero w III turze wznowienie w nich udział. 

Na FA to z Blazers możesz sobie rywalizować. 

Przypominam, że ostatni FAsi Wolves to:

1. Caldwell-Pope, którego wygrali w trakcie sezonu, bo mu obiecali nową ofertę latem, a jej nie złożyli.
2. Reggie Jackson, którego wygrali, bo obiecywali jak to będzie starterem w walce o tytuł, a został wywalony w trakcie sezonu do tankera.

Nie, szczerze mówiąc to nawet tankerów mam wyżej na FA niż Sotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, january napisał:

Nie trzeba było wysyłać Lillarda bez powodu do tankerów.

Może byś najpierw zweryfikował trade a nie pisał bzdur. On poszedł do drużyny, która zagrała w PO a w kolejnym była blisko. Zajebisty tanker nie ma co. 

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, january napisał:

A znasz w ogóle tą historię, czy tylko radośnie powtarzasz to co Ci Twój ciechociński szef przekazał? Bo była wiele razy tłumaczona. I napisanie "nie widziałeś miejsca dla swojego gracza" jest w tym przypadku abstrakcją akurat i każdy Ci to tu powie.

no historia jest zajebista. 

January poszedł na targ, kupcy mu powiedzieli ze Butler odchodzi, January go wiec wyjebal bo wiadomo Lakersi nie gęsi, po czym jak już January go wyjebal to kupcy mu powiedzieli ze hehe my to w sumie sobie jaja robiliśmy, wiec January szybko wycofał ofertę.

Potem wygrał głosowanie na Butlera które powinien uwalić, tylko dlatego ze Ignazz strzelał do swojej bramki jak ten Kolumbijczyk w 94’ .

Jimmy przyjął to na klatę i z radością zbił piątkę z Januarym po tym wszystkim, bo przecież to było tylko dla funu hehe 

Powazna Organizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Qcin_69 napisał:

wiec January szybko wycofał ofertę

Hola, hola. Nie wycofałem, bo nie mogłem. Ogólnie Butler wybrał wtedy grę w Lakers - mógł odejść. 

Godzinę temu, LAF napisał:

EDIT : Oho już puszczają nerwy @january , miało być B2B a tu dupa

Ostatnio jak takie rzeczy pisałeś to skończyłeś w 1R PO, więc troszkę pokory.

41 minut temu, LAF napisał:

Może byś najpierw zweryfikował trade a nie pisał bzdur. On poszedł do drużyny, która zagrała w PO a w kolejnym była blisko. Zajebisty tanker nie ma co. 

Bzdury to sam tu wypisujesz, a fakty są takie, że wyjebaliście bez żadnego powodu dwóch graczy all-nba w ciągu 1,5 roku, w tym Paula Georgea do tankera marnując mu rok prime, a dwóch ostatnich FA (KCP, Reggie Jackson) po prostu okłamaliście.

Walcz sobie tam wymianami, bo na FA nie masz czego szukać. Tzn musisz płacić znacznie więcej niż inni, by kogokolwiek wygrać.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, january napisał:

Ostatnio jak takie rzeczy pisałeś to skończyłeś w 1R PO, więc troszkę pokory.

Moim zdaniem sformułowanie „szmacenie gwiazd” godzi w dobre imię zespołu i było nie na miejscu. 💁‍♂️

Już później co niby George mówi o zespole nie wspomnę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, LAF napisał:

Moim zdaniem sformułowanie „szmacenie gwiazd” godzi w dobre imię zespołu i było nie na miejscu. 💁‍♂️

Już później co niby George mówi o zespole nie wspomnę 

A czym innym jest wyjebanie sobie bez powodu podczas trade-deadline Paula George'a do Bulls, którzy mieli bilans bodajże 5-50 wtedy?

Przecież to jest dokładnie zeszmacenie superstara.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, january napisał:

Bzdury to sam tu wypisujesz, a fakty są takie, że wyjebaliście bez żadnego powodu dwóch graczy all-nba w ciągu 1,5 roku

Fakty są takie, że nie pisałem o George’u.

Ayton i George poszli w jednej paczce. Zrobiliśmy to co chciało zrobić w realu Phoenix. Tylko, że im się nie udało a nam tak. I jakoś nikt nie pisze, że Phoenix szmaci gwiazdy. 

36 minut temu, january napisał:

w tym Paula Georgea do tankera marnując mu rok prime

1/3 sezonu zagrał w tankerze jak już, bądź precyzyjny. A po za tym chyba źle na tym nie wyszedł jak to próbujesz przedstawić. Teraz Chicago będzie w czubie i dostał Maxa. I nie ma co dramatyzować bo to kosztowało go 1/3 ( powtórzę ) w tankerze. 

25 minut temu, january napisał:

A czym innym jest wyjebanie podczas trade-deadline Paula George'a do Bulls, którzy mieli bilans bodajże 5-50 wtedy?

Przecież to jest dokładnie zeszmacenie gwiazdy.

O George’u masz wyżej. Zeszmaceniem był by trade Williamsa po tym gdy pierwsze diagnozy mówiły o bardzo długiej przerwie. Koniec końców na szybko go poskładali, jednakże nadal jest ryzyko, że na dłużej wypadnie. Można by go teraz wymienić, jednak tego nie zrobię bo tutaj dba się o zawodników 

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, january napisał:

A czym innym jest wyjebanie podczas trade-deadline Paula George'a do Bulls, którzy mieli bilans bodajże 5-50 wtedy?

Przecież to jest dokładnie zeszmacenie gwiazdy.

to George jest w końcu Gwiazda czy Przegrywem?

W dniu 8.05.2021 o 20:02, january napisał:

bardziej pasowałby u nas bandy przegrywów imienia Paula George'a z Soty niż do Lakers :) 

W dniu 15.08.2018 o 17:41, january napisał:

Żaden problem według Twojego klucza.

Westbrook-George to duet najbardziej overrated graczy z top50 w NBA. Pierwszy tylko wieszał się na Durancie, a od tego momentu nie potrafi wygrać więcej niż 1 meczu w 1 rundzie i dobić do 50W, dodatkowo bazuje wyłącznie na atletyzmie, więc już czas by się połamał i skończył jak Rose. George'a zmiotło zastępstwo Dipo w Pacers, a w Thunder pięknie podsumował kim teraz jest dostając baty od Joe  Inglesa i kompromitując się w EG

gdzieś tam jeszcze było coś o pisanie o bieda allstarze i ze nie jest już gwiazda. 

Nie wiem nawet czy do top20 się Twojego łapał? raczej nie, a budujesz narracje wolol

niego jakby dla

tej ligi był na poziomie Lebrona czy Curryego, dziwne ze GSW nie upierdalasz w każdym głosowaniu skoro oni wymienili Curryego, którego wymiana była na poziomie niedorzeczności polkę wyżej niż Lillarda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LAF napisał:

Ayton i George poszli w jednej paczce. Zrobiliśmy to co chciało zrobić w realu Phoenix. Tylko, że im się nie udało a nam tak. 

W sensie oddać Aytona i CP3 za młodego sophomore typu LaMelo Ball? To chcieli zrobić :D ?

1/3 sezonu zagrał w tankerze jak już, bądź precyzyjny. A po za tym chyba źle na tym nie wyszedł jak to próbujesz przedstawić. Teraz Chicago będzie w czubie i dostał Maxa. I nie ma co dramatyzować bo to kosztowało go 1/3 ( powtórzę ) w tankerze. 

Wywaliliście swoją gwiazdę do hardtankera, marnując mu sezon w prime? Tak/Nie?

3 minuty temu, LAF napisał:

Zeszmaceniem był by trade Williamsa po tym gdy pierwsze diagnozy mówiły o bardzo długiej przerwie

A kiedy miałeś go niby sprzedać :D  ? Przecież on kontuzji doznał pod koniec RS, a wrócił podczas PO. Co Ty za bajki opowiadasz nam Misiu Malinowy :D ?

4 minuty temu, LAF napisał:

Można by go teraz wymienić, jednak tego nie zrobię bo tutaj dba się o zawodników 

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Przypomnę (tylko ostatnie dwa sezony):

1. Oddanie Lillarda bez powodu
2. Wywalenie PG13 do tankera podczas trade-deadline marnujące mu sezon prime, bez powodu
3. Oszukanie KCP i nie złożenie mu obiecanej umowy (dzięki której go Wolves podpisali)
4. Oszukanie Reggie Jacksona (wywalenie go do tankera, kiedy wygrali Wolves głosowanie, bo miał grać w s5 u nich w walce o tytuł)

No ku*wa :D 

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

gdzieś tam jeszcze było coś o pisanie o bieda allstarze i ze nie jest już gwiazda. 

Czy Ty zamierzasz cytować moje posty z 2018 na temat jakiegoś gracza :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minny to jest przykład najbardziej rażących zaniedbań co do traktowania gwiazd. Tu nie widzę za bardzo pola do dyskusji. 

korzystajac z okazji chciałbym zapytać Rady jaka role obecnie pełni @Qcin_69 ze się wypowiada w tematach? Jest GM ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

Minny to jest przykład najbardziej rażących zaniedbań co do traktowania gwiazd. Tu nie widzę za bardzo pola do dyskusji. 

korzystajac z okazji chciałbym zapytać Rady jaka role obecnie pełni @Qcin_69 ze się wypowiada w tematach? Jest GM ?

Gdyby zgodził się na to że Rada przez 6 miesięcy będzie go chronić żeby go nikt nie wydymał w wymianie bardziej niż Szulim Eryka, to byłby właśnie gm-em Magic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Gdyby zgodził się na to że Rada przez 6 miesięcy będzie go chronić żeby go nikt nie wydymał w wymianie bardziej niż Szulim Eryka, to byłby właśnie gm-em Magic

GOAT się nie kłania 

12 minut temu, january napisał:

Czy Ty zamierzasz cytować moje posty z 2018 na temat jakiegoś gracza :D ?

prawo Mistrza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

prawo Mistrza

Ale Ty nie masz nawet tytułu. 

Mistrzowie beGM to kolejno:

Tomek, Tomek, Wooden, january, mac, january.

Nie ma Ciebie w rozpisce :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ale Ty nie masz nawet tytułu. 

Mistrzowie beGM to kolejno:

Tomek, Tomek, Wooden, january, mac, january.

Nie ma Ciebie w rozpisce :) 

jestem w sercach ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, january napisał:

W sensie oddać Aytona i CP3 za młodego sophomore typu LaMelo Ball? To chcieli zrobić :D ?

No Aytona chcieli wymienić przecież. I jakoś nikt nie widział w tym nic złego.

11 minut temu, january napisał:

Wywaliliście swoją gwiazdę do hardtankera, marnując mu sezon w prime? Tak/Nie?

Możesz powiedzieć skąd się wziął u Ciebie sezon skoro w tankerze zagrał 1/3 ? 

12 minut temu, january napisał:

A kiedy miałeś go niby sprzedać :D  ? Przecież on kontuzji doznał pod koniec RS, a wrócił podczas PO. Co Ty za bajki opowiadasz nam Misiu Malinowy :D ?

Było taki moment w, którym lepszym rozwiązaniem był trade niż zostawienie, ale nie zrobiłem tego choć mogłem. 

16 minut temu, january napisał:

1. Oddanie Lillarda bez powodu

No to Tobie napisałem, że on poszedł do drużyny, która grała w PO a później była blisko. Co w tym nie tak ?

17 minut temu, january napisał:

Wywalenie PG13 do tankera podczas trade-deadline marnujące mu sezon prime, bez powodu

To ile on w tym tankerze w końcu zagrał ? Bo się gubię 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Aytona chcieli wymienić przecież. I jakoś nikt nie widział w tym nic złego

A dostajecie zjebę za Aytona, czy za PG13 jednak? Bo porównujesz do Suns, to Ci mówię jakie porównanie by było - oddanie CP3 i Aytona za przykładowego LaMelo Balla podczas zeszłego trade-deadline.

2 minuty temu, LAF napisał:

Możesz powiedzieć skąd się wziął u Ciebie sezon skoro w tankerze zagrał 1/3

Bo nie miał przez Was szans na PO? A co się niby dla niego liczy? 

3 minuty temu, LAF napisał:

Było taki moment w, którym lepszym rozwiązaniem był trade niż zostawienie, ale nie zrobiłem tego choć mogłem

Nie, nie. Napisałeś, że jesteś wspaniały, bo go nie oddałeś kiedy wydawało się, że kontuzja jest poważna. Nie mogłeś wtedy go oddać, bo nie było okienka transferowego, a na PO wrócić. Czyli po prostu bajkę opowiedziałeś.

4 minuty temu, LAF napisał:

No to Tobie napisałem, że on poszedł do drużyny, która grała w PO a później była blisko. Co w tym nie tak?

A ilu superstarów widziałeś w RL oddanych bez powodu przerzuconych jak worek kartofli wymianie (brak trade-requestów)? Jakiś przykład?

5 minut temu, LAF napisał:

To ile on w tym tankerze w końcu zagrał ? Bo się gubię

Tak, oddając go podczas trade-deadline do temu 5-50 zmarnowałeś mu sezon z prime, czego tu nie rozumiesz? Chcesz bronić dalej tych okopów? Powodzenia :) 

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

jestem w sercach ludzi

Możesz się pokłonić podwójnemu mistrzowi :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacieta walka o 2 miejsce sie szykuje w tym roku. 

Cos czuje, ze Lamelo zima opusci Sote. Po dodaniu Middletona maja gorszy fit niz w mistrzowskim sezonie, a konkurencja jest silniejsza. Gra Balla nijak nie pasuje do Bookera/Middletona/Tatuma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Bo nie miał przez Was szans na PO? A co się niby dla niego liczy? 

Nikt nie planował go oddać. Po prostu trzeba wziąć pod uwagę inne aspekty, które zaważyły. 

10 minut temu, january napisał:

Nie, nie. Napisałeś, że jesteś wspaniały, bo go nie oddałeś kiedy wydawało się, że kontuzja jest poważna. Nie mogłeś wtedy go oddać, bo nie było okienka transferowego, a na PO wrócić. Czyli po prostu bajkę opowiedziałeś.

Wtedy nie mogłem go od razu oddać to fakt, ale później dopisałem, że mogłem go odrazu oddać gdy otworzyło się okienko i tego nie zrobiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, tangiers napisał:

Zacieta walka o 2 miejsce sie szykuje w tym roku. 

Cos czuje, ze Lamelo zima opusci Sote. Po dodaniu Middletona maja gorszy fit niz w mistrzowskim sezonie, a konkurencja jest silniejsza. Gra Balla nijak nie pasuje do Bookera/Middletona/Tatuma.

buki przyjmują bety na over/onder 5 rzutów na mecz LaMelo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi