Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to jest naprawdę gorsza akcja niż bracia shevca, jest mi wstyd, że sam dałem się tak nabrać, ale przede wszystkim strasznie to wygląda w kontekście @ignazz i Dejounte

Ignazz dalej jest sam sobie winny, bo zamulil nie poprawiajac oferty i krecac pejsy jak Pat Riley. Ale tak, na pewno ma paliwo do darcia szat jak Rejtan.

Ten Fatabller to albo zwykly przypadek, ze chlop nagle zniknal, albo ktos sobie polecial w kulki z multikontem. Nie ma nic pomiedzy. Ale jaka jest szansa, ze nieznajomy chlop rejestruje sei an forum podczas FA, przejmuje od razu zespol w beGM i znika nagle po chwili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Ignazz dalej jest sam sobie winny, bo zamulil nie poprawiajac oferty

to jest wiadome, ale tak czy inaczej w rezultacie Murray jest w teamie bez GMa a my straciliśmy jednego z założycieli i zdecydowanie jednego z najaktywniejszych 

8 minut temu, Reikai napisał(a):

albo ktos sobie polecial w kulki z multikontem

to raczej wydaje się oczywiste skoro nawet nie zamierzał nic napisać i po prostu zniknął zaraz po turze

@Qcin_69 lubi sobie popitolić, ale tu skubany wyczuł pismo nosem, teraz strach jest werbować kogokolwiek kto nie jest na forum kilka lat albo chociaż nie stoi za nim silna rekomendacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał(a):

Ten Fatabller to albo zwykly przypadek, ze chlop nagle zniknal, albo ktos sobie polecial w kulki z multikontem. Nie ma nic pomiedzy. Ale jaka jest szansa, ze nieznajomy chlop rejestruje sei an forum podczas FA, przejmuje od razu zespol w beGM i znika nagle po chwili?

Podejrzewam, że @matek ma możliwość to sprawdzić, jeśli ktoś mocno chce dociec prawdy.

Aczkolwiek ja nie sądzę, by to było multikonto.

I nie wiem jak można pisać, że to gorsza sprawa od "brata shevcu" jak tam szły deale korzystne dla jednej strony kosztem drugiego zespołu, a obecność FatBallera nie miała absolutnie żadnego wpływu na przebieg FA, przecież my ofertę dla Dejounte złożyliśmy zanim przejął zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szokuje ze przy tak dobrej ofercie Maxey ma nie podpisać oferty. On może w siebie wierzy ale zobaczcie ze w beGM dużo dobrych nazwisk nie zostaje przeplaconych a ilu dosyć ciekawych było dostępnych w ostatnich dwóch turach powinno troszkę dać do myślenia graczom. Mamy ciut inny rynek finansowy. Prośba o rozwagę. To ze matematycznie można wykreować wyższy kontrakt u nas nie działa. 
Davis tez lekko w Dallas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Mnie szokuje ze przy tak dobrej ofercie Maxey ma nie podpisać oferty. On może w siebie wierzy ale zobaczcie ze w beGM dużo dobrych nazwisk nie zostaje przeplaconych a ilu dosyć ciekawych było dostępnych w ostatnich dwóch turach powinno troszkę dać do myślenia graczom. Mamy ciut inny rynek finansowy. Prośba o rozwagę. To ze matematycznie można wykreować wyższy kontrakt u nas nie działa. 
Davis tez lekko w Dallas. 

Maxey dostanie za rok maxa spokojnie.

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Podejrzewam, że @matek ma możliwość to sprawdzić, jeśli ktoś mocno chce dociec prawdy.

Aczkolwiek ja nie sądzę, by to było multikonto.

I nie wiem jak można pisać, że to gorsza sprawa od "brata shevcu" jak tam szły deale korzystne dla jednej strony kosztem drugiego zespołu, a obecność FatBallera nie miała absolutnie żadnego wpływu na przebieg FA, przecież my ofertę dla Dejounte złożyliśmy zanim przejął zespół.

Tez patrzylem na IP, ale z nikim mi sie to nie matc***e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Podejrzewam, że @matek ma możliwość to sprawdzić, jeśli ktoś mocno chce dociec prawdy.

Aczkolwiek ja nie sądzę, by to było multikonto.

I nie wiem jak można pisać, że to gorsza sprawa od "brata shevcu" jak tam szły deale korzystne dla jednej strony kosztem drugiego zespołu, a obecność FatBallera nie miała absolutnie żadnego wpływu na przebieg FA, przecież my ofertę dla Dejounte złożyliśmy zanim przejął zespół.

Lepiej to zostawić bo myśle ze to był akurat niefartowny przypadek choć pojawienie się na forum fana nba który przez dwa dni zapałał szczera miłością akurat do Dejounte brzmiało nienajlepiej ;) 

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Maxey dostanie za rok maxa spokojnie.

Tez patrzylem na IP, ale z nikim mi sie to nie matc***e.

Niekoniecznie jakby się złożył. Moim zdaniem zbyt duże ryzyko. My nie mamy więzów osobistych. U nas tylko biznes. Działa to w obie strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Podejrzewam, że @matek ma możliwość to sprawdzić, jeśli ktoś mocno chce dociec prawdy.

 

 

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Lepiej to zostawić

wT0oKnc.png

Oczywiście to nie musi nic znaczyć, ale nie chcę zostawiać prośby bez odpowiedzi, więc sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomijając fakt, że Anthony Davis klepnął korzystne extension w RL NBA ( Karpik nie był równie chętny do takich rozwiązań przy Trae i Zionie ;) ) to czy Davisa w jego zdrowiu nie interesowałby dłuższy kontrakt przy jego zdrowiu?

Ja się tu zastanawiam nad nie. 

A Maxeyowi dużo brakuje do maxa ze strony Sixers? W ogóle kiedyś to był zapis, że można złożyć tylko dwie oferty extension, a to już chyba czwarta, mam wrażenie że w każdej turze pojawia się to extension dla Maxeya :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fastballera sprawdzałem od razu i nie ma tam praktycznie żadnych powiażań z podobnymi IP.. A miał duzo powtarzajacych się IP wiec raczej nie logowałem z wykorzystaniem VPN. 

Więc moze to było unikatowe konto albo jakis dawny Wasz fan zalogował się po zmianie zamieszkania i potem jednak odpuścił sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

To by byly szachy 5D jakby Ignazz zrobil w akcie desperacji multikonto walczac o Murraya xD

Wiesz czasem IP pokrywało sie z IP Steve z 2018 roku ale co do zasady to to konto na którym się rejestrował nie ma z nikim podobieństw. I ogólnie to trzeba mocno rozszerzyć poszukiwania by coś złapać

Tylko ,ze raz jego adres IP wskazywał na Poznań . Czasem na Elbląg więc raczej ktoś kto dużo podrózuje

I jedyne wpisy które sie pokryły to kilka ze Steve ale to z roku 2018 . Równie dobrze to mogło być IP jakiegoś hotelu bo Steve chyba z Elbląga nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał(a):

Wiesz czasem IP pokrywało sie z IP Steve z 2018 roku ale co do zasady to to konto na którym się rejestrował nie ma z nikim podobieństw. I ogólnie to trzeba mocno rozszerzyć poszukiwania by coś złapać

Tylko ,ze raz jego adres IP wskazywał na Poznań . Czasem na Elbląg więc raczej ktoś kto dużo podrózuje

I jedyne wpisy które sie pokryły to kilka ze Steve ale to z roku 2018 . Równie dobrze to mogło być IP jakiegoś hotelu bo Steve chyba z Elbląga nie był

Tam byly tez Katowice.

Cytat

 

Charakter pracy sprawiał ze większości ostatnich lat to były rozjazdy po tych miastach regularnie i o ile nie mogę nazywać się wszędzie mieszkańcem to wielokrotnie takie 3/4 dniowe sety z noclegami pomagało pozbawiać miasto ludzi i problemy mieszkańca. Było to o tyle dosyć skuteczne bo zaliczałem i zwykle dni robocze albo zostawałem na cały weekend. Byłem na tyle otwarty i ciekawy świata ze udało mi się raczej poznać rytm miast i je porównywać raczej dosyć skrupulatnie. 
 

a ze trwało to dwie dekady to mam mniejsze ryzyko błędu z perspektywy turysty gdzie wszystko jest ładne miłe i cacy.  

W sumie to najwiecej mieszkałem Toruń Warszawa ale kiedyś pracowałem w firmie z Poznania i Krakowa. A w pozostałych miastach byłem częstym gościem 

Dochodzi do tego pomieszkiwanie u najlepszego kumpla: Katowice Gdansk Wro i Kielce. 

 

Zgadnijcie czyje to slowa !

Ja bym z automatu przywrocil Murraya do Spurs, jesli Ignazz by takiego trolla zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał(a):

Tam byly tez Katowice.

Zgadnijcie czyje to slowa !

Ja bym z automatu przywrocil Murraya do Spurs, jesli Ignazz by takiego trolla zrobil.

Niestety aż takim mózgowcem nie jestem aby sobie wykreować konkurenta i przegrać z nim głosowanie. Na całej tej aferze tylko ja utraciłem a ze pojawił się nowy GM suns to mogło to mieć minimalny wpływ na głosowanie anty spurs 

Praktycznie forum ogarniam z telefonu gdzie podróżowałem zawsze dużo choć zdecydowanie mniej po urodzinach Córki. 

Nie wiem jak mógłbym pomoc aby ostatecznie ktoś zweryfikował i nie mieszał mnie z błotem. 
 

chociaż jeżeli rzeczywisvie Dejounte trafi tam gdzie powinien trafić to nie tylko przyznam ze trolowalem ale w imię Dejounte przyznam się ze przespałem się tez z bratem Shevcu

Dla Dejounte wszystko. 

Pewnie nawet bym znalazł wolny czas extra aby zagrać z fajnymi chłopakami w jakaś grę internetowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał(a):

chociaż jeżeli rzeczywisvie Dejounte trafi tam gdzie powinien trafić to nie tylko przyznam ze trolowalem ale w imię Dejounte przyznam się ze przespałem się tez z bratem Shevcu

Dla Dejounte wszystko. 

Pewnie nawet bym znalazł wolny czas extra aby zagrać z fajnymi chłopakami w jakaś grę internetowa. 

Powinien trafic tam, gdzie powinien.

Gdyby nie wakacje i chyba zbyt duzo drinkow na urlopie i pieknych kobiet, co spowodowalo olanie swojego franchise playera ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak pomijając fakt, że Anthony Davis klepnął korzystne extension w RL NBA ( Karpik nie był równie chętny do takich rozwiązań przy Trae i Zionie ;) ) to czy Davisa w jego zdrowiu nie interesowałby dłuższy kontrakt przy jego zdrowiu?

Ja się tu zastanawiam nad nie. 

Nie da się mu dać dłuższego ;) 

Przecież łącznie wychodzi 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.