Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Teraz dopiero zauważyłem że Tim Hardaway Jr. w II turze FA, dostał ofertę 45/3 a w III nikt mu nie dał nawet minimum 😄

Z tego co pamietam ja dalem tak

On mial 22-2 na tak😅 o co kaman?? Ja pitole...

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Czy oferta Clippers dla Aldamy jest legalna?

Na poczatku dostal 1+1 PO
Potem dostal room mle/3

To jest wiecej niz 175% roznicy wzrostu.

Dla goscia z takim exp.

Jak najbardziej legalna :)

Moja pierwotna oferta była nieważna i w kontrofercie dostał całkiem nową. 

5 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Dlatego właśnie proponowanie swoim FA ofert w I rundzie FA ma sens, bo później przez te wszystkie odrzucania ich/ lub nie składania jest najwięcej zamieszania właśnie w III turze FA.

Chyba żeby @Szulim wprowadzić minima dopiero od IV tury FA.

Mnie się akurat średnio podoba ta reforma z ofertami dla swoich w 1 turze. Natomiast ostatnie zdanie warte na pewno rozważenia pod kątem następnego FA. 

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Shamet i Green byli od początku przecież

No właśnie było coś zamieszane. W ofertach tylko Green, w reofertach tylko Shamet i jeszcze priorytety nielegalnie pozmieniane. 

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Dla mnie to byloby absurdalne, jesli mozna dawac bonusy przy MLE, bo to troche sztuczne pompowanie wyjatku, ktory wydaje mi sie nienaruszalny ;)  W zyciu nie slyszalem o takim przypadku, ale czekamy na dalsze opinie i potwierdzenie.

Ja, w ogóle nie jestem zwolennikiem tych bonusów u nas i uważam, że są do wywalenia, to tak na początek chciałbym zaznaczyć. Ale jak już to powinny być możliwe tylko w przypadkach ofert z cap space czy własnych graczy (no chyba, że kontrakt + bonus nie przekraczają wysokości wyjątku). 

Podsumowując, do wywalenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuba2419 Kings tez zlozyli oferte Oladipo, szokujaca swoja droga jak na to ze jest znowu kontuzjowany.

Arkusz zrobiony, chyba ze 3h sie z tym pierdolilem :D Jesli sa jakies bledy to piszcie. Na ten moment OKC Caruso ma oferte MLE, ale jak widac w arkuszu ten bonus jest uzgledniony, ale to trzeba ustalic czy w ogole jest to legalne. Moim zdaniem nie jest, ale czekamy na jakies inne glosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

@kuba2419 Kings tez zlozyli oferte Oladipo, szokujaca swoja droga jak na to ze jest znowu kontuzjowany.

Arkusz zrobiony, chyba ze 3h sie z tym pierdolilem :D Jesli sa jakies bledy to piszcie. Na ten moment OKC Caruso ma oferte MLE, ale jak widac w arkuszu ten bonus jest uzgledniony, ale to trzeba ustalic czy w ogole jest to legalne. Moim zdaniem nie jest, ale czekamy na jakies inne glosy.

Właśnie zauważyłem xD ale tak to jest jak się pakujesz jedną ręką na wakacje a w drugiej piszesz na telefonie coś 😅🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogans2 zeby nie spamować w wątku arkuszowym

Moim zdaniem bonus u Aldamy jest legalny, bo nie jest wykorzystywane całe MLE

Ty wykorzystałeś całe MLE,  a do tego wpisałeś sobie bonus, który przekracza to MLE,  co moim zdaniem powoduje że oferta jest nielegalna. MLE to wyjątek zamknięty w jakiejś kwocie, imo nie można go przekroczyć bo wtedy nie jest wyjątkiem.

Ale niech ktoś bardziej kumaty się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLE swoja droga a bonusy swoja. Takie jest moje zdanie. Z tego co wyczytalem to tylko przy umowach minimalnych nie mozna dawac bonusow.

Nawet jezeli nie moglbym dac signing bonus - czego nie rozumiem bo jest taka opcja - rzadko wykorzystywana w NBA ale jest - Jimmy Butler dostal signing bonus od Chicago w 2015 - to nie czaje, czego nie moglbym zaoferowac bonusa za final konferencji? 

Jak masz jakies zastrzezenia to znajdz zapis w cba ze nie moge tych bonusow zaoferowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.hoopsrumors.com/2023/07/values-of-2023-24-mid-level-bi-annual-exceptions.html

 

To sa wyjątki od % salary cap. Dając te bonusy przekraczasz te wyjątki i procenty.

2 minuty temu, bogans2 napisał(a):

MLE swoja droga a bonusy swoja. Takie jest moje zdanie. Z tego co wyczytalem to tylko przy umowach minimalnych nie mozna dawac bonusow.

Nawet jezeli nie moglbym dac signing bonus - czego nie rozumiem bo jest taka opcja - rzadko wykorzystywana w NBA ale jest - Jimmy Butler dostal signing bonus od Chicago w 2015 - to nie czaje, czego nie moglbym zaoferowac bonusa za final konferencji? 

Jak masz jakies zastrzezenia to znajdz zapis w cba ze nie moge tych bonusow zaoferowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ja mam wszystkie oferty pierwszej tury wypisane i sprawdzę to w domu. 

Na 99% Jeff Green tam był 

@Reikai

Nuggets dali ofertę Jeff Greenowi 5/1, a nie Shametowi. 

Co tam @Szulim za machlojki idą? Ile spółdzielnia płaci? W głosach na Erica Gordona? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.