Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Szulim napisał(a):

Panowie - albo trochę ogarnięcie emocje i zachowacie kulturę wypowiedzi, albo każdemu dam parę godzin spokoju.

Personalne przepychanki wyrzućcie na priv a nie na publicznym

Ale czemu piszesz w liczbie mnogiej, uważasz że nie zachowałem kultury wypowiedzi? Jak tak uważasz to powiedz. To ja już nic nie będę pisał. Zmien „panowie” na „january” albo se szukaj nowych gm-ów. Gość mnie wyzywa od przygłupów i nie mam prawa mu odpisać ? 
 

ja będę teraz tez w twoich oczach złym człowiekiem i niekulturalnym do końca życia, bo trzy lata temu nakrzyczalem na Elda, a później on umarł ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał(a):

@RonnieArtestics weź sobie też meliski

nigdzie nie napisałem że jesteś złym człowiekiem, tak samo jak nie uważam tak o Jaśku

mówię tylko, że jak najbardziej można sobie docinać i odpowiadać, ale trochę bardziej tonować wypowiedzi, żeby nie przerodziło się to w coś bardziej agresywnego

Ale zadałem ci pytanie. Odpowiedz na nie. Dlaczego piszesz panowie, zamiast january?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale zadałem ci pytanie. Odpowiedz na nie. Dlaczego piszesz panowie, zamiast january?? 

Dlatego, że odniosłem się do waszej dwójkowej wymiany zdań

jeśli chcesz poznać moją skalę to tak - January przesadził z wypowiedzią i nie powinna mieć miejsca, a zniżanie się do poziomu wciągania Elda w ogóle mnie odrzuca

Zwróciłem uwagę tylko po to, aby nie skalowało się to w złą stronę 

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał(a):

Właśnie usunąłeś mój post, gdzie nie było nic co nadawało się do usunięcia?  Pięknie się bawisz ostatnio, skoro zezwalasz userowi na jego modus operandi z zaszczuwaniem ludzi, co pozwala mu leczyć jego kompleksy. 

No raczej było tam sporo rzeczy, które się nadawały do usunięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał(a):

Właśnie usunąłeś mój post, gdzie nie było nic co nadawało się do usunięcia?  Pięknie się bawisz ostatnio, skoro zezwalasz userowi na jego modus operandi z zaszczuwaniem ludzi, co pozwala mu leczyć jego kompleksy. 

XD nie usunąłem postu - przypomnę, że nie jestem jedynym moderatorem na całym forum, więc może skończ szukać wszędzie teorii spiskowych i ogarnij się trochę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał(a):

Właśnie usunąłeś mój post, gdzie nie było nic co nadawało się do usunięcia?  Pięknie się bawisz ostatnio, skoro zezwalasz userowi na jego modus operandi z zaszczuwaniem ludzi, co pozwala mu leczyć jego kompleksy. 

Ja usunąłem, tak samo post Ronniego. Jak macie ochotę się obrażać, to macie od tego PMy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież on wziął PO w tym sezonie

Ale to, że podjął w rl opcję gracza to nie znaczy, że u nas ma nie sprawdzić rynku (inne warunki, kasa, może zainteresowanie któregoś z GM'ów itd.). Ta oferta to nie jest dla niego no-brainer w tym momencie. 

Tak samo NAW u karpika nie ma możliwości, żeby klepnął już teraz 9/2, bo w rl klepnął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę z tego postu to ty mu zarzucałeś gorsze rzeczy a nie on tobie - więc naprawdę Jasiek skończ bo tylko się pogrążasz.

Wywlekanie Elda, gadanie o jakiś bzdurach typu ochronka Rady czy takie rzeczy są totalnie bez sensu

Wiesz ile osób jest w Radzie lub pomaga?

LAF, Camby, Morze, Ronnie, Karpik, Fluber, Tecu, Reikai, Tangiers, ozzy - chcesz mi powiedzieć że 1/3 ligi ma specjalne przywileje bo tak?

Kończę temat w tym momencie - pomyśl czy to co piszesz ma w ogóle sens, bo dla mnie twoja retoryka poza nacechowaniem negatywnym nic większego nie wnosi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale on podjął u nas, extension jest na przyszły sezon przecież

To tylko niepotrzebne zamieszanie zrobiłem. Niemniej takie extension i tak nie wiem czy przejdzie. 

Chociaż może akurat doceni, że już trochę kasy w niego zainwestowałeś w ostatnich sezonach. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

No ale ilu graczy w prime w ostatnich 5 latach wzięło extension niższe niż aktualny kontrakt?

to nie ja zadecydowałem o rzuceniu się na 10M przy możliwości podpisania może i 40/4 lub więcej, widocznie Royce uznał, że zarobił już wystarczająco dużo i dlatego dostał ode nie taką a nie inną ofertę, adekwatną jak dla 5-7 gracza w rotacji, tak btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał(a):

Aha, czyli user może cisnac januaremu, january nie ma prawa mu odpisać i przypomnieć jakim był i jest smieciem, january ma siedzieć cicho. Nice.

Sam sobie wystawiasz takimi postami świadectwo. Tego nawet nie ma co komentować.

6 minut temu, january napisał(a):

zwłaszcza gdy zaznaczyłem że to będzie ode mnie ostatni post?

No i nie dotrzymałeś słowa! Jak mamy teraz traktować poważnie Twoje żale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.