Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, bogans2 napisał(a):

A ile wynosilo jego QO w rl? 

Edit 7mln.. no to troche zmienia postac rzeczy. Zastanowie sie nad tym 9/2🤔

Chyba bardzo chcial tam zostac skoro na to poszedl.

 

@Alonzo a jak wyglada struktura kontraktu dla Quickleya? Jakby byla malejaca to bym sie zastanowil nad TAK

To samo Herb Jones @karpik

Herro? @kolader temu i tak dalem TAK ale jakby bylo malejaco to tylko na plus dla gracza

Sprawdź posty Szulima z ofertami w temacie 1 tury. tam są rozkłady umów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bogans2 napisał(a):

A ile wynosilo jego QO w rl? 

Edit 7mln.. no to troche zmienia postac rzeczy. Zastanowie sie nad tym 9/2🤔

Chyba bardzo chcial tam zostac skoro na to poszedl.

 

@Alonzo a jak wyglada struktura kontraktu dla Quickleya? Jakby byla malejaca to bym sie zastanowil nad TAK

To samo Herb Jones @karpik

Herro? @kolader temu i tak dalem TAK ale jakby bylo malejaco to tylko na plus dla gracza

Nie wiem czy nie jest tak że ostatni rok jako PO nie może być niższy od poprzedniego. Czyli mogę dać rosnącą/stała lub 1-0-0-1 gdzie 1 to wyższe kwoty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał(a):

Ten piękny moment kiedy spółdzielniany pseudomistrz sam pokazuje z jakim gównem w składzie został tu przepchnięty, gdy oferuje swojemu starterowi w nagrodę extension poniżej aktualnej umowy ❤️ 

czy to już będzie tak do końca, że będę musiał coś takiego czytać? serio pytam, bo zastanawiam się czy wytrzymam do startu rs, mogę rozumieć rozgoryczenie, ból tyłka przez zasady, które sam poniekąd wymyśliłem, ale już takie pociski przez kogoś, kto jest przecież niedoścignionym mistrzem w dymaniu swoich graczy na hajs pod płaszczykiem wspólnego, lakersowego dobra jest jednak mocnym k**** żartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kolader napisał(a):

Nie wiem czy nie jest tak że ostatni rok jako PO nie może być niższy od poprzedniego. Czyli mogę dać rosnącą/stała lub 1-0-0-1 gdzie 1 to wyższe kwoty 

Wg mnie spoko oferta. Nie bylo chetnych dac Herro 24mln za sezon wiec czego mialby tego nie zaakceptowac 🙂 minimalny paycut. Moze i ma w rl wiecej ale tutaj nie dostal nawet 24mln od kogos

A tak na przyszlosc mysle ze rozsadnym posunieciem byloby umozliwienie kontrofert dla zawodnikow ponizej 18%sc. @Szulim przyklad Huntera to ladnie pokazuje

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ozzy110 napisał(a):

tyle, że w RL Minny cofnęło QO

Jak to robi dla Ciebie różnicę, to też mogę wycofać, ale tutaj nie mamy możliwości po prostu usiąść z drugim człowiekiem i się zwyczajnie dogadać. Trzymam QO na wypadek jakby NAW odrzucił identyczny kontrakt jaki zaakceptował w prawdziwym życiu (cały czas będę to powtarzał, bo mnie to śmieszy, że użytkownicy polskiego forum mają lepsze info od tego co chce NAW, od samego NAWa).

Ogólnie koncepcja tych głosowań typu NAW była TAK/NIE i miała nie uwzględniać QO, bo cały czas jest możliwość jego wycofania. 

11 godzin temu, bogans2 napisał(a):

To samo Herb Jones @karpik

Dałem mu wszystkie pieniądze, jakie mogłem, więc kontrakt jest rosnący, co jest akurat dla Herba korzystne w kwestii kolejnych extensions, które dzięki temu mogą być wyższe. Nie wiem czemu robi dla Ciebie taką różnicę czy kontrakt jest rosnący czy malejący, ale jak już robi, to rosnący jest w tym przypadku lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik

No właśnie te QO.

Gdyby go nie było w szablonie do głosowania to bym pewnie zagłosował na 9/2. Ale skoro jest to 8/1 jest z punktu widzenia NWA korzystniejsze, przynajmniej ja tak myślę i chyba możesz to zrozumieć.

Głupie to jest i faktycznie nieprzemyślane, ale przy samym głosowaniu konkretnych kwot to wcale nie jest nierozsądne by głosować na QO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał(a):

@karpik

No właśnie te QO.

Gdyby go nie było w szablonie do głosowania to bym pewnie zagłosował na 9/2. Ale skoro jest to 8/1 jest z punktu widzenia NWA korzystniejsze, przynajmniej ja tak myślę i chyba możesz to zrozumieć.

Głupie to jest i faktycznie nieprzemyślane, ale przy samym głosowaniu konkretnych kwot to wcale nie jest nierozsądne by głosować na QO.

No @ozzy110 to chyba bez konsultacji z nikim dał do szablonu, a jest to nieco absurdalne, bo ja mam pełne prawo to QO cały czas wycofać :)

Zamysł tych ofert był taki, żeby po prostu gracz decydował na zasadzie TAK/NIE czy bierze ofertę od macierzystego zespołu czy jednak testuje rynek.

Nie słyszałem też o przypadku, żeby normalny zawodnik (czyli wyłączam żonobijcę Milesa) podpisał QO na samym początku lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wypowiem się co do tematu związanego z Dejounte Murray. 

Ignazz usilnie stara się zachować DM, przegapił podbicie oferty, Suns dali lepsza plus do tego ostatni rok PO. Więc nawet sam zawodnik zdecydowałby się na lepszą ofertę. Co do team loyalty to mało już jest takich koszykarzy. Idą za kasą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, january napisał(a):

No no, myślałem że po takim skompromitowaniu się hipokryzja (pisanie dokładnie na odwrót do swych wlasnych - notabene slusznuch dotychczasowych wieloletnich tez o tym jak wazne sa 3 4 i 5 opcja, jak to combo lidera i sidekicka przy slabym rosterze to za malo, jak wazne atakowanie jest korzystnych matchupow i jakim dramatem są unplayable zawodnicy) w ostatnich PO GM Dallas postara się trochę z swą hipokryzja przyczaic, schować, ale widzę ośmieszania się w kontrze do swych dawnych wypowiedzi pod siebie ciąg dalszy.

Nie wnikając w Wasze spory, może ta gorycz skłoni Ciebie do pewnych reflexji. Oczywiście zgadzam się z tą częścią Twojej wypowiedzi, którą pogrubiłem. Szanuję  prace Tecu w 76ers, ale oni drugi sezon z rzędu (mieli olbrzymiego pecha z kontuzjami, a w tym jeszcze dodatkowo z brakiem graczy do gry na przyzwoitym poziomie) wygrali ze mną serię, której nie mieli prawa wygrać (w normalnych warunkach ugraliby max 1 mecz). Jak na ironię 5 moich graczy grało w rl Finale NBA, podczas gdy u Tecu tylko 7 w całych playoffs, a do Finału Konfy nie awansował nikt. Mój Caleb Martin przegrał 4-5 głosowanie na najlepszego gracza Konf. Wschodniej w playoffs z Jimmie Butlerem. Logika niestety nie jest mocną strona tej gry (i nawet tu nie mówię o Dyzmie BeGM z Wolves) - ale to zależy tylko od grających jaka ta gra ma być. :) ja po ostatnich playoffs odpuściłem dyskusje bo one niestety nic nie dają, a szkoda, że nic nie dają bo na tym miała polegać gra - na dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

Kolega pewnie sugeruje się arkuszem, gdzie dinwiddie nie został uaubiety

W zasadzie to tak, ale widzę że jest na Cap Hold czyli  ciągle mogę mu zaoferować 27 300 000 za sezon 23/24. Nie wiem jeszcze jaki jest cap sapce na obecny sezon. Trochę się gubię ale obym znalazł drogę do ziemi obiecanej 🙃😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.