Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.07.2023 o 17:30, Szulim napisał(a):

 5.34: Od momentu otwarcia kopert z reofertami do momentu zamknięcia głosowania w danej turze zabronione jest składanie obietnic i deklaracji dla graczy, którzy dostali oferty/kontroferty/reoferty. Jeśli GM nie dostosuje się do tego zakazu, oferta jego drużyny dla danego gracza zostanie wykreślona w głosowaniu o podpis zawodnika.

 

4 godziny temu, ignazz napisał(a):

Czy u nas legalne byłoby takie zachowanie aby namówić was głosujących to odrzucenia wszystkich ofert celem podpisania lepszej?

wydaje mi się ze ostre negocjacje na tym polegają?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał(a):

Irving to nie są gracze biorący paycuty

Nie wiem co do końca masz na myśli pisząc paycut i jak udowodnić czy Irving wziął paycut w Dallas czy też nie. Nie wziął maksa od Dallas, tylko 120 mln gwarantowane na 2+1. Gdyby nie brał paycutu to mógłby podpisać za 272/5 lat.

Ja dałem mu 115 a w bonusach tyle samo co kontrakt w realu z bonusami. 

U mnie jest zdecydowanie dłużej niż w Dallas i zdecydowanie lepiej mu idzie drużynowo a myślę też, że indywidualnie lepiej grać z Joelem niż z Doncicem, ale ta uwaga jest subiektywna.

By była jasność, odnoszę się tylko do kategorycznego stwierdzenia, że gracze tacy jak Irving nie biorą paycutów. Nie biorą także player Option. A jednak biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ozzy110 napisał(a):

Szablon głosowania:

 

Kyrie Irving

 

  • 76ers: 126,522,000/2+1 PO + bonus 10% na sezon – 5% za mistrzostwo, 5% za awans do finałów (115,020,000 bez bonusów)

 

Immanuel Quickley

  • Magic: 87,000,000/4+1 PO +10% TK + 1 mln za finały konfy lub 2 mln za finały ligi

 

Ozzy,

Raczej mało kto z głosujących będzie liczył ile u kogo potencjalne bonusy wychodzą.

Warto by było wpisywać przy głosowaniu faktyczną kwotę na pierwszym miejscu, a potencjalne bonusy na końcu, bo inaczej kwota wprowadza głosujących w błąd. Dla porównania - jak przy Irvingu jest kwota 126.522.000 to przy Quickleyu powinna być 103.720.000

Nawiasem mówiąc gwarantowany kontrakt od rl Mavs gdzie Irving nie awansował nawet do play in jest wyższy (120mln) niż u nas od Philly 115,02mln), gdzie przecież przy urazach Embiida to Irving musiał mieć olbrzymią rolę przy awansie 76ers do Finału BeGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january a kto dalby maxa Kawhiemu po takich dwoch ostatnich latach? Widac po ofertach ze nikt. Dostal tylko dwie oferty, czyli inne ekipy mialy go w dupie. Mialy szanse o niego powalczyc ale tego nie zrobily. O czym my tu wogole rozmawiamy?

Skonczyl sezon kontuzjowany. Spore ryzyko dawac mu nawet 4 lata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał(a):

 

Jako Irving i Kawhi czekalbym do 2 tury na możliwość lepszej oferty, zwlaszcza dopoki są teamy z miejscem na Maxa i fluber szaleje na FA. 

Bez przesady z tym szaleniem. Jeszcze nikogo z fa nie podpisałem:) derozan , Norman Powell i gobert dopiero czekają na nowych kolegów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, january napisał(a):

Jedyny wyjątek to NAW, bo dla niego te QO (rok w Dallas za 8 mln z no-trade clause, kiedy własny GM ceni go na 9/2) to jest no-brainer i nie będzie ryzykował wycofania QO przez Mavericks.

Celna uwaga. Tym sposobem NAW stracil szanse na dluzszy kontrakt w tym FA

Chyba ze..

Jezeli gracz dostal oferte ponizej 18%sc to automatycznie powinno oznaczac ze QO zostalo aktywowane i gracz jest zabezpieczony. Taka mam koncepcje. 

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ozzy110 napisał(a):

tyle, że w RL Minny cofnęło QO

A ile wynosilo jego QO w rl? 

Edit 7mln.. no to troche zmienia postac rzeczy. Zastanowie sie nad tym 9/2🤔

Chyba bardzo chcial tam zostac skoro na to poszedl.

 

@Alonzo a jak wyglada struktura kontraktu dla Quickleya? Jakby byla malejaca to bym sie zastanowil nad TAK

To samo Herb Jones @karpik

Herro? @kolader temu i tak dalem TAK ale jakby bylo malejaco to tylko na plus dla gracza

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.