Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, january napisał:

Panowie naprawdę nie rozumiem tych głosów na Jocka Landale do Hornets.

Nie ma ani jednego argumentu by wybrał ta ofertę. 

Odbijal się co roku od ligi nie dostając żadnej umowy. W RL dostał najbardziej bieda możliwa umowę- minimum 1+1 niegwarantowana w 2 sezonie.

W karierze swojej zarobił mając już 25 lat ledwie kilkaset tysięcy dolarów. I ma teraz zrezygnować z gwarantowanych niemal 2 mln dolarów od Lakers.

Ma isc do jednej z najsłabszych ekip ligi zamiast do najsilniejszej. Ale w tych slabiutkich Hornets przy ich ilości wysokich ma takie szansę na grę jaj w Lakers - znikome. Czyli ma grzać ławę w Hornets zamiast trenować i się rozwijać przy Bronie i Kurze.

To jest totalna abstrakcja, nie ma żadnego powodu by tu oddać głos na Hornets. Jedyny jaki widzę to 'a bo jest ryzyko że niedobrzy Lakers przystealuja to nie głosujmy na nich.

Ale Wy macie głosować wcielając się w gracza, a nie jako GM swojego klubu.

hornets pewnie odpadna z walki o PO w trakcie sezonu wiec szansa na gre z czasem calkiem spora.

przestan okradac mlodych zawodnikow do c***a

do tego wiecej sie nauczy od wysokich w hornets

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

hornets pewnie odpadna z walki o PO w trakcie sezonu wiec szansa na gre z czasem calkiem spora.

przestan okradac mlodych zawodnikow do c***a

do tego wiecej sie nauczy od wysokich w hornets

fluber pisał że Hornets nie będą tankować;)

Lamarcus Aldridge w 1 dzień nauczy go więcej niż Hassan czy Ibaka przez całe życie więc proszę przestać pisać bzdury!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Nie będą ale sytuacja na ten moment jest taka że jak Westbrook będzie zdrowy to skończę w play in a jak nie to w loterii draftu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, january napisał:

Lamarcus Aldridge w 1 dzień nauczy go więcej niż Hassan czy Ibaka przez całe życie więc proszę przestać pisać bzdury!

zapomnialem o tym aldridgeu,

tak czy siak w hornets ma szanse na granie a u ciebie nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Alonzo napisał:

Jakim zamieszaniu Eld?

Chyba w Twojej głowie.

Słucham?

Chyba trochę przeginasz i nie życzę sobie takich tekstów w swoją stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, fluber napisał:

Nie będą ale sytuacja na ten moment jest taka że jak Westbrook będzie zdrowy to skończę w play in a jak nie to w loterii draftu

zapomnialem o tym aldridgeu,

tak czy siak w hornets ma szanse na granie a u ciebie nie

Przecież u mnie jedna kontuzja podatnych na to Claxtona/Theisa i zostaje z 2 wysokimi w tym bardzo stary Aldridge xd.

Tak jak pisałem- u mnie droga do minut może być prostsza;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Przecież u mnie jedna kontuzja podatnych na to Claxtona/Theisa i zostaje z 2 wysokimi w tym bardzo stary Aldridge xd.

nie, bo jak zdarzy sie kontuzja to bedziesz szukac nowego wzmocnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Chcesz się licytować na to czy theis i claxton zagrają mniej meczów niż ibaka i cody zeller? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to byla beka, ze ten dozier ci zostal klepniety w zeszlym roku. czas pieknie to zweryfikowal, jak zwykle mialem racje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

to byla beka, ze ten dozier ci zostal klepniety w zeszlym roku. czas pieknie to zweryfikowal, jak zwykle mialem racje

Czemu beka? Napierdalal u mnie grube minuty i poduczyl się gwiazdach.

Plus Ty o Dozierze, a patrz tez na tych co nie wypalilo i teraz mnie blogoslawia za dłuższy deal - Mulder, Richards i Morgan.

Taka to jest loteria, że raz na 4 razy wypali.

3 minuty temu, fluber napisał:

Chcesz się licytować na to czy theis i claxton zagrają mniej meczów niż ibaka i cody zeller? :)

Point is- normalnie (vide Spurs rl) słabe ekipy daja chociaż argument z minutami, którego Ty nie dajesz. Naprawdę jak ma kisić ławę to niech chociaż trenuje z legendami;) 

Nie ma ani 1 argumentu na Hornets w tym głosowaniu poza 'boje sie jako Gm, że Lakers co prawda ryzykuje, ale moze zrobią steal'

Serio. Ani jednego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

Słucham?

Chyba trochę przeginasz i nie życzę sobie takich tekstów w swoją stronę.

To przestań tłumaczyć ciągle kwadraturę koła.

Problem z datami sam stworzyłeś i mam w głębokim poszanowaniu te infantylne tłumaczenia.

Przeszedłbym nad tym do porządku dziennego ale nie życzę sobie ( to nie do Ciebie jbc) atakowania mnie za rzeczy które zrobiłem za to że sam pilnowałem terminu hard capu i mam przez to konsekwrncje podczas gdy inni tego nie robili i jeszcze jestem przez takiego GMa za to atakowany.

@Szulim

ja do Ciebie naturalnie nie mam żadnych pretensji o nic, ale żeby zrobić cap space to inni też musieli mieć miejsce na te kontrakty które oddałeś .

I najistotniejdze - skoro wszystko można było zrobić przed startem FA to czemu to nie zostało zrobione? - to pytanie retoryczne jbc :)

Fakty są takie że nie zostało.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

Czemu beka? Napierdalal u mnie grube minuty i poduczyl się gwiazdach.

Plus Ty o Dozierze, a patrz tez na tych co nie wypalilo i teraz mnie blogoslawia za dłuższy deal - Mulder, Richards i Morgan.

Taka to jest loteria, że raz na 4 razy wypali.

jprdl porownujesz doziera ktory byl mvp euroligi, sprawdzonym grajkiem do typow ktorzy rzeczywiscie byli lteria.

gosc tera sie bedzie kisil 2 lata na c***owym kontrakcie, zamiast tera zarobic 20-40x wiecej 

ektstra deal, 

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, january napisał:

Nie ma ani 1 argumentu na Hornets w tym głosowaniu 

Serio. Ani jednego.

Przekonałeś mnie - mój głos idzie na Hornets

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jprdl porownujesz doziera ktory byl mvp euroligi, sprawdzonym grajkiem do typow ktorzy rzeczywiscie byli lteria.

i podam prosty przyklad dlaczego powinnismy tak to intepretowac, a nie w ten sposob, ze u nas "nie ma doswiadczenia".

jak ci zagra w realu jakis z dupy ajebsity sezon "ginobli" w NBA, a u nas nie bo nikt tego nie przewidzial, to za rok nikt mu nie bedzie rzucal smiesznego minimum na 3 lata, tylko beda sie sypac w c*** lukratywne kontrakty, pomimo teog, ze dalej jest gosciem "bez dosiawczenia"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Alonzo napisał:

Przekonałeś mnie - mój głos idzie na Hornets

Ostatnio każdy Twój post jest po prostu głupi, więc dobrze się ten w to wpasowuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlatego ten dozier to byla gruba beka i pokazujaca niestety debilne i zle myslenia tutejszych gm;ow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ostatnio każdy Twój post jest po prostu głupi, więc dobrze się ten w to wpasowuje.

To mogę pójść Tobie na rękę i zmienić swoje głosy. W III turze FA za Lakers na inne teamy jak Rada się zgodzi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Alonzo napisał:

ja do Ciebie naturalnie nie mam żadnych pretensji o nic, ale żeby zrobić cap space to inni też musieli mieć miejsce na te kontrakty które oddałeś .

I najistotniejdze - skoro wszystko można było zrobić przed startem FA to czemu to nie zostało zrobione? - to pytanie retoryczne jbc :)

Fakty są takie że nie zostało.. 

I tak i nie :D no generalnie nie chce mi się raz jeszcze opisywać wszystkiego po kolei co nie zagrało - nie można było całości zrobić przed FA z kilku powodów - można było zrobić na 100% tylko część związaną z @człowiek...morza natomiast po złożeniu tego na Radę i poddaniu się pod ich ocenę i poczekaniu na głosowanie przesunęliśmy całość zgodnie z ich decyzją

jakby Rada (która nie jest i nie była wtedy w jednej osobie w postaci @Eld) zagłosowała negatywnie, byśmy pewnie robili inaczej. Udało się zrobić tak, żeby przeszło

Czy to zadowala innych? Pewnie nie, ale jakby ta gra polegała na zadowoleniu każdego to byśmy tu mieli kółko wzajemnej adoracji i na początku sezony wybierali komu się należy tytuł od razu XD

Ale wiadomo - dyskusja to świętość i nie ma w tym nic złego - szkoda tylko że idzie to w stronę narzekania (ja czegoś nie mogłem, a inni mogli, to ja poszkodowany bardziej, a trawa jest bardziej zielona u sąsiada i mnie to boli)

Było, minęło - czy jest po co to ponownie roztrząsać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

dlatego ten dozier to byla gruba beka i pokazujaca niestety debilne i zle myslenia tutejszych gm;ow

zenujace, debilne, pizdy i pewnie inne okreslenia by sie znalazly.

Nie mzesz sprobowac prowadzic dyskusji bez obrazania pozostalych uczestnikow rozmowy ?

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Dozier to był rookie, który u nas podpisał chyba dopiero po 2-3 latach po tym jak został wybrany w drafcie.

Brałby długi kontrakt. My mieliśmy przrwagę wiedząc już że będzie w rotacji rl Nuggets.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi