Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, january napisał:

W Hawks dostanie większe minuty przecież.

 

No właśnie niekoniecznie, w najgorszym (dla Fournier'a w Rockets) wypadku podobne:) poza tym u mnie raczej pewne PO, a Hawks mocno wątpliwe. A to tam można podbić mocno wartość przyszłej umowy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LAF napisał:

Podałem przecież przykład, że to nie jest argument. Nie wiem czy pamiętasz, ale na początku pisałem, że to argument z trudnych spraw, ale znalazłem przykład z real NBA.

https://bleacherreport.com/articles/2893225-robin-lopez-reportedly-declines-5m-bucks-contract-option-will-become-ufa?fbclid=IwAR0UT2r3ZzdBGKHwmAR-_WCTE9SEhmsqYXNwsC4KXNkpW-2KdU3Ei7BoRO4

Wklejam raz jeszcze bo może go przeoczyłeś

Gówniany argument. Grali razem rok? Grali. Lopez chciał nowej umowy i jej nie dostał w Milwaukee. Proste

Patrzysz na organizacje. Patrzysz na ruchy kilka lat wstecz i teraz. Jestem Jalenem i widzę, że w Philly jest mega atmosfera i fajna młoda ekipa, która była w tym roku w finałach. Patrzę na Minnesote i meh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Gówniany argument. Grali razem rok? Grali. Lopez chciał nowej umowy i jej nie dostał w Milwaukee. Proste

Patrzysz na organizacje. Patrzysz na ruchy kilka lat wstecz i teraz. Jestem Jalenem i widzę, że w Philly jest mega atmosfera i fajna młoda ekipa, która była w tym roku w finałach. Patrzę na Minnesote i meh.

 

fajna młoda ekipa? 

Minnesota ma młodsza i chyba atmosfera tez nie jest gorsza, nikt tu zonobijcow do ekipy nie sprowadza ;) 

Minnesota rok temu zdobyła tytuł > finały, teraz zatrzymały ja kontuzje, ale za to do ekipy dołączył jeszcze Khris i ponownie przy pełnych zdrowych rostersch Minnesota > Philly - co mam nadzieje  nie jest kontrowersja?

Dostał opcje gracza za rok, czego nie otrzymał w Philly a ze to gracz który ponad minimum niewiadomo czy koedykolwiek zapracuje to dostał zwyczajnie dwukrotnie wyższa wypłatę - pewną

Zreszta, dotychczasowe głosowanie pokazuje ze oferta Minny jednak lepsza, śmieszne są głosy gdzie Philly jest na 1 miejscu, ale to nie dziwi ze taki January i Ozzy głosują przeciwko Minnesocie ad hoc, gorzej ze January obraza swoją inteligencje takim głosowaniem, Ozzyego o to jej nadmiar nie podejrzewałem stad na jego decyzje nawet nie patrzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LAF napisał:

No, ale jak to ? Skoro Lopez się nie poświęcił dla brata a tutaj Jalen ma ? Z jakiej paki ?

k**** jakie poświecił. Dajesz mu gorszą ofertę. Biorąc minimum w Philly ma pewność, że nie zostanie wymieniony. Za to w Minny typ będzie cały rok siedział z walizką bo widział co zrobiliście z Reggiem. Player Option w wieku 24 lat to nie bonus.

40 minut temu, LAF napisał:

Joel ma 28, Kyrie 30 , Klay 32 faktycznie młoda ekipa nie ma co.

No. A tu masz resztę.

Brandon Clarke

Keon Johnson

Chris Duarte

Tyrese Maxey

Jaden McDaniels

Nah'Shon Hyland

41 minut temu, LAF napisał:

Bzdurny to jest głos za 76ers na 1 miejscu

Masz rację. Pels pomimo warunkowania powinni być na 1 miejscu

A i tak bonusik.

Nie wydaję mi się, żeby chłopaki mieli relacje podobnych do tych braci Ponitka.

Pierwszy artykuł z google'a Marzec 2021

The brothers, who played together at Federal Way High School in Seattle's southern suburbs, don't hide the fact that they're close as siblings.

"We were kind of clowning each other, like who's going to be better, who's going to go against each other, who's going to guard each other," Jaden said. "I think what we're most excited for is at the end, just seeing each other, talking, because we don't really see each other as much now. Just seeing each other is the best part."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Oznacz głosujących, bo ten Fournier w Pacers to absurd. 

@karpik @Reikai @kolader @Szulim do rozważenia, czy to team option jest najlepszym co może spotkać Fournier'a. 

Żeby zaoszczędzić Wam czasu na rozmyślania podpowiem - tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba zmieniać (na Rockets, oczywiście) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Regis napisał:

@karpik @Reikai @kolader @Szulim do rozważenia, czy to team option jest najlepszym co może spotkać Fournier'a. 

Żeby zaoszczędzić Wam czasu na rozmyślania podpowiem - tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba zmieniać (na Rockets, oczywiście) :)

Przeoczone, przy tylu ofertach mozna sie zajebac i jakos widzialem tam o Fourniera w Pacers PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Kontry:

  

 

Reoferty:

  

 

Ale to nie dotyczyło Drummonda w ogóle, nie wiem może nie rozumiem tych warunków ale mi chodzilo ze Podpisuje Looneya lub Holmesa i Monka lub Bullocka, Drummond był z tym niepowiązany w ogole. Miałem na myśli to, żeby nie było tak ze wygrywam wszystkich a nie mam na to siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze RFA (Reid) moge zaoferowac kontrakt w kontrofertach bo to moj RFA 😅 pytalem zreszta w pytaniach do radnych o to ale nikt nie wspomnial o RFA a o to glownie mi chodzilo bo wiedzialem ze jest limit dwoch graczy ktorzy dostali oferte. Myslalem ze rfa jest mozliwy pomimo tych dwoch

A moj bi annual za Fourniera czego byla nielegalna?

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje JEDNEGO, jeśli nie 1 to 2 itd.

1. Kevon Looney 18/2(1+1 PO)

2. Richaun Holmes FULL ROOM MLE/2(1+1PO)

3. Andre Drummond min vet/1

 

No jak dla mnie Reikai zapis jest ewidentny, że brałeś go jak warunek, gdy nie weźmiesz, ani Looneya, ani Holmesa.

Swoją drogą trzeba wprowadzić ten zapis @RonnieArtestics by nie liczyły się tylko pierwsze miejsce, bo tam casus Kyle Andersona trochę dziwnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Ps Kennard też się jeszcze toczy niestety - być może Knicks go dostaną przez warunkowanie, a oni powinni mieć na niego dożywotniego bana.

Dlatego Monk do Lakers (hehe), nie no do Warriors, a Kennard do Hornets to oczywisty wybór.

Oferta Warriors co do Monka jest lepsza od mojej, ale nie obrazę się jak wygram Monka, chociaż najsprawiedliwiej byłoby jakbym wygrał kennarda. To rzeczywiście jest oczywisty wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Podpisuje JEDNEGO, jeśli nie 1 to 2 itd.

1. Kevon Looney 18/2(1+1 PO)

2. Richaun Holmes FULL ROOM MLE/2(1+1PO)

3. Andre Drummond min vet/1

 

No jak dla mnie Reikai zapis jest ewidentny, że brałeś go jak warunek, gdy nie weźmiesz, ani Looneya, ani Holmesa.

Swoją drogą trzeba wprowadzić ten zapis @RonnieArtestics by nie liczyły się tylko pierwsze miejsce, bo tam casus Kyle Andersona trochę dziwnie wygląda.

Ale wał, myslslem ze skoro w kontrze dałem go na 5 to oczywistym jest ze Podpisuje go razem z jednym z dwóch, ale faktycznie w ofercie tak to wyglądało. Zamysłem było podpisanie 2 centrów, Looney I drummond lub Holmes i Drummond. No nic, skoro zle się wyraziłem to moja wina i przyjmuje na klatę, chwd @january, mści się za Looneya i Monka ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

Jose Alvarado może dostać niewolniczą umowę z Hornets. Skupiliście się  na ofercie Mavericks, która nie dojdzie do skutku.

Czemu niewolniczą? Przecież on dopiero co podpisał znacznie gorsza umowę w rl NBA, gdzie ja mu daje 9 milionów gwarantowanych w 3 lata  które mogą się zmienić w 12/4 i jestem jedynym gm-em po odpadnięciu oferty Mavs który złożył mu propozycje kontraktu. Bądźmy poważni. 

Pelicans signing two-way Jose Alvarado to four-year, $6.5M contract

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Czemu niewolniczą? Przecież on dopiero co podpisał znacznie gorsza umowę w rl NBA, gdzie ja mu daje 9 milionów gwarantowanych w 3 lata  które mogą się zmienić w 12/4 i jestem jedynym gm-em po odpadnięciu oferty Mavs który złożył mu propozycje kontraktu. Bądźmy poważni. 

Pelicans signing two-way Jose Alvarado to four-year, $6.5M contract

Troszeczkę manipulujesz, bo on tą umowę podpisał rok wcześniej, więc dostając taką umowę od Ciebie, wchodzi na rynek FA rok wcześniej niż u Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.