Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, karpik napisał:

Ja też nie mam pojęcia!

ja to sie czasem zastanawiam jak wy wynajdujecie te stare posty xd zbieracie je czy jakis inny wuj

xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

ja to sie czasem zastanawiam jak wy wynajdujecie te stare posty xd zbieracie je czy jakis inny wuj

xd

Podziękuj Twojemu przyjacielowi z Florydy za założenie tematu z deklaracjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ogólnie pomysł, że Wolves sobie mogą pisać i obiecywać co chcą, a to my mamy się upewnić czy akurat sobie nie robią jaj to chyba kolejny żarcik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

dziekuje przyjacielowi z Florydy @Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 minuty temu, karpik napisał:

Ja też nie mam pojęcia!

A mozesz podac link do posta?

W jakich okolicznosciach?

Nadal odrzucil oferte od nas lepsza, od ktorej przyjal (gdyby nie jakies secyficzne przpeisy co do ktorych wiekszosc nawet nie ma pojecia, ale rozumie, ze Wam co je tworzycie daje to przewage).

Stad imo nie rozumiem zupelnie.

Plus wedlug mnie, mial opcje przedluzenia za godziwe pieniadze wybierajac OPCJE GRACZA. to kwestia definicji, a Ty sie chcesz czepiac bo to lubisz widocznie i tyle.

Nie ma tam zadnyc konkretow co do tego co to znaczy godziwe, czy to co rozumiemy przez przedluzenie kontraktu.

1 rok za 3.65 wedlug mnie pod to podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, karpik napisał:

tera mac napisze, ze nie odpowiada za qcina i tak w kolo macieju xd

ogolnie sota powinna od dawna miec bana na fa i byc na samym koncu w kazdym glosowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

No ogólnie pomysł, że Wolves sobie mogą pisać i obiecywać co chcą, a to my mamy się upewnić czy akurat sobie nie robią jaj to chyba kolejny żarcik.

no to powiedz mi proszę, co ja komukolwiek teraz obiecuje, np w przypadku Dannego Greena?

Lub co obiecuje mu qcin ?

Lub co tu ktoś komu obiecuje.

JA jako user spytałem o kontrakt na najbliższe extension do PGeorga i nie jest to obietnica, a chęć uniknięcia kolejnego niby odrzucenia.

Alonzo to jeden z największych ekspertów tu i nawet on coś niby źle złożył.

LBS jest tu od początku i tez odrzucenie.

wiadomo kto na tym najwięcej zyskuje na takim podejściu.

Ja wierzę, że jak w przypadku pytań o Dannego Greena tu ktoś mi podpowie, że złożę zgodnie z regulaminem extension do PGeorga.

NIE JEST TO ŻADNA OBIETNICA CZEGOKOLWIEK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, mac napisał:

A mozesz podac link do posta?

A ten, który wysłałem Ci nie działa?

2 minuty temu, mac napisał:

Plus wedlug mnie, mial opcje przedluzenia za godziwe pieniadze wybierajac OPCJE GRACZA. to kwestia definicji, a Ty sie chcesz czepiac bo to lubisz widocznie i tyle.

Nie ma tam zadnyc konkretow co do tego co to znaczy godziwe, czy to co rozumiemy przez przedluzenie kontraktu.

A to faktycznie, nie patrzyłem na to w ten sposób. Podobno w CBA jest jasno napisane co to jest podjęcie opcji, a co to jest przedłużenie kontraktu, ale dokładnie nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestes zenujacy @mac 

a sota to odrazajaca organizacja tfu

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ten, który wysłałem Ci nie działa?

Mi się to wyświetla jako cytat, a nie link.

A to faktycznie, nie patrzyłem na to w ten sposób. Podobno w CBA jest jasno napisane co to jest podjęcie opcji, a co to jest przedłużenie kontraktu, ale dokładnie nie sprawdzałem.

No nie sprawdzałeś, ale swoje zdanie hejterskie określiłeś.

Ja zaryzykuję, że jestem pewien, że nie ma tam żadnych słów typu "przedłużenie" czy podjęcie opcji, bo jest pewnie napisane po angielsku.

Teraz, człowiek...morza napisał:

jestes zenujacy @mac

cóż, masz prawo do swojej opinii i jak się poczułeś lepiej to spoko.

Na Dannego Greena już nie mam szans, skład jest spoko i tyle, nawet jeśli chcecie coś pisać o poprzednich spoko.

Ja się pytam gdzie cokolwiek teraz obiecuję?

Przy okazji pamiętam też chyba, żę co do KCP były głosy że u nas nie będzie grać, jednak z PO grał po nawet 30min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, fluber napisał:

Nie, nie wyglądałoby inaczej. Nie pozwolono mi przeprowadzić wymiany w kształcie, który miałem dogadany, bo nie dałoby się go przeprowadzić w pierwotnym deadline na bankructwo. I gdyby Cię potraktowano tak jak mnie, to też nie mógłbys zrobić innej wymiany z Noelem.

Skoro zrobiliście deal już podczas FA to znaczy że przykładowo BMF nie mógł wcześniej, u mnie też chodziło o cap space drugiej strony - dlatego w pierwszym dniu FA deal z Noelem już by przechodził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, mac napisał:

Mi się to wyświetla jako cytat, a nie link.

To se zobacz, co jest w prawy górnym rogu każdego cytatu.

2 minuty temu, mac napisał:

No nie sprawdzałeś, ale swoje zdanie hejterskie określiłeś.

Ja zaryzykuję, że jestem pewien, że nie ma tam żadnych słów typu "przedłużenie" czy podjęcie opcji, bo jest pewnie napisane po angielsku.

Mam znajomego tłumacza przysięgłego, chyba nie ma innej opcji, żeby wyjaśnić tę zawiłość. Będę informował, jak tylko się czegoś dowiem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, człowiek...morza napisał:

dziekuje przyjacielowi z Florydy @Alonzo

Dla przyjaciela z Nowego Yorku wszystko! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Alonzo napisał:

Skoro zrobiliście deal już podczas FA to znaczy że przykładowo BMF nie mógł wcześniej, u mnie też chodziło o cap space drugiej strony - dlatego w pierwszym dniu FA deal z Noelem już by przechodził.

Ustaliliśmy deal z BMF, który przechodził dopiero podczas FA, ale on nie doszedł do skutku i trzeba go było zmienić tak, żeby mógł przejść przed FA ( chociaż został przeprowadzony w trakcie FA to mógł być taki sam deal przeprowadzony przed FA)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, karpik napisał:

To se zobacz, co jest w prawy górnym rogu każdego cytatu.

Dzięki, nie znałem tej opcji.

Tak czy siak jak widzę, napisał to po podpisaniu kkontraktu.

5 godzin temu, karpik napisał:

Mam znajomego tłumacza przysięgłego, chyba nie ma innej opcji, żeby wyjaśnić tę zawiłość. Będę informował, jak tylko się czegoś dowiem!

Na szczęście żyję w kraju, gdzie też super hiper sędziowie, ultra doktoraci prawa, orzekają sobie raz że coś jest niezgodne z konstytuajcą, a inni że jest nie zgodne.

Jeśli to Twój kolega, to dla mnie będzie raczej klarowne że potwierdzi co chcesz jak go poprosisz.

Więc z mojej strony to niczego nie wyjaśni.

Natomiast zgadzam się że jest różnica. Natomiast FA się nie skończyło. Zatem nadal momgę mu proponwac kontrakt.

Czy w jakiś sposób mogę mu to teraz wynagrodzić?

Np prosić WSZYSTKICH żeby odrzucili u mnie opcję Dannego Greena i opcje u KCP a ja mu zaproponuję kontrakt jaki dostałby beze mnie + 0.5?

czyli jak dobrze widzę, dam mu 11/2 czyli 5.5?

Albo teraz dorzucić możecie ten props przed Dannym Greenem?

Czyli 11/1 PO dla KCP proszę dopisać.

Czy to sprawdzi, że przestaniecie się czepiać, czy wtedy jakieś inne obietnice do innych graczy znajdziecie?

Chciałem wyczyścić konto co do tych obietnic, nadal czekam na cytaty gdzie w tych FA coś komu obiecaliśmy i też nie dostałem.

Stad serio, jak ugodowo mogę to rozwiązać teraz, nie mając machiny w czasie i prosząc qcina żeby wtedy albo żeby wyedytował posta, elgo go usunał już po wygranej KCP (więć to coś notabene nie miało wpływu na Jego decyzje)

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie naprawdę nie rozumiem tych głosów na Jocka Landale do Hornets.

Nie ma ani jednego argumentu by wybrał ta ofertę. 

Odbijal się co roku od ligi nie dostając żadnej umowy. W RL dostał najbardziej bieda możliwa umowę- minimum 1+1 niegwarantowana w 2 sezonie.

W karierze swojej zarobił mając już 25 lat ledwie kilkaset tysięcy dolarów. I ma teraz zrezygnować z gwarantowanych niemal 2 mln dolarów od Lakers.

Ma isc do jednej z najsłabszych ekip ligi zamiast do najsilniejszej. Ale w tych slabiutkich Hornets przy ich ilości wysokich ma takie szansę na grę jaj w Lakers - znikome. Czyli ma grzać ławę w Hornets zamiast trenować i się rozwijać przy Bronie i Kurze.

To jest totalna abstrakcja, nie ma żadnego powodu by tu oddać głos na Hornets. Jedyny jaki widzę to 'a bo jest ryzyko że niedobrzy Lakers przystealuja to nie głosujmy na nich.

Ale Wy macie głosować wcielając się w gracza, a nie jako GM swojego klubu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, fluber napisał:

Ustaliliśmy deal z BMF, który przechodził dopiero podczas FA, ale on nie doszedł do skutku i trzeba go było zmienić tak, żeby mógł przejść przed FA ( chociaż został przeprowadzony w trakcie FA to mógł być taki sam deal przeprowadzony przed FA)

Tam jeszcze Redick leci do Jazz a oni przecież nie mieli już cap space w starym sezonie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Alonzo napisał:

Tam jeszcze Redick leci do Jazz a oni przecież nie mieli już cap space w starym sezonie..

A wymiany po drafcie a przed fa to są na starym cap space czy na nowym? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

A wymiany po drafcie a przed fa to są na starym cap space czy na nowym? 

Na starym do oficjalnego startu nowego sezonu czyli początku FA.

U nas są te 1-2 dni pomiędzy na zejście z hard capów przed oficjalnym startem FA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Alonzo napisał:

Proszę tutaj nie mieszać Uta do tych dziwnych wyjaśnień 

Cap space zrobiłem przed rozpoczęciem FA - deale były ułożone, ba z @człowiek...morza moglismy odpalić deal bez multi i bez @fluber i NYK nie miało by tych insynuacji, natomiast porozumiałem się z innymi i postanowiliśmy rozszerzyć deal na multi aby również włączyć w to CHA.

Fluber nie wyszedł na tym lepiej, no ale cóż. 

Poza tym - z tego co pamiętam to Rada była pytana i przeze mnie, i przez BMF o pewne kwestie i przez nieporozumienie, zmiany dat w NBA i całym zamieszaniu wokół gdzieś nastąpił problem.

Przesłaliśmy całość konstrukcji do Rady przed rozpoczęciem FA i wtedy wyszło że jest przeszkoda - więc wszyscy poddaliśmy się ocenie Rady i jej głosowaniu, które jak Eld pisał skończyło się na 3:1 dla przesunięcia terminu. 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi