Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@Tecu z mojej strony odpowiedz jest prosta, złożyłeś każdemu roczne minimum, każdy z tych zawodnikow dostaje gdzieś indziej conajmniej ekstra player option, wiec musisz czekać na resztki ze stołu, tu nie ma innej opcji. Rozumiem czemu składałeś same minima, bo nie masz innej opcji, ale nie rozumiem czemu nie dałeś im player option, nic Ci to nie szkodzilo żeby dolozyc. McDaniels i w sumie każdy z nich zawsze może się poważnie połamać i być poza ligą zaraz, więc ja na ich miejscu wole po prostu kontrakt z player option jako zabezpieczenie. 

9 godzin temu, karpik napisał:

Poole był u nas liderem play-in teamu. Case Garlanda czy Lamelo. Miał wszelkie możliwości by się wykazać, tak samo zresztą jak w Dubs, gdy Curry pod koniec RS leczył uraz. I Poole pokazał, że zasługuje na maxa. RJ Barrett właśnie podpisał w real 120/4, a Poole ma być zadowolony z 84/4 i to bez PO? No way.

Przykład DFS nietrafiony, bo to roles w okolicach 30-tki, Poole to młoda wschodząca gwiazda.

Umowa barretta wyszła na jaw wczoraj, choć jest to duży argument to jednak głosowałeś wcześniej. Ja po prostu uważam ze Poole zyskał renomę dzięki cieplarnianym warunkom do gry w realu, i zamień go z Barrettem i też bedzie dość nieefektywnym scorerem, w dodatku dużo gorszym w obronie. 

7 godzin temu, kuba2419 napisał:

Tylko problem w tym że w RLu wątpliwe aby dostał extension, Grizz daje mu czas na rozwój oraz PO w ostatnim roku. Zresztą już ktoś tutaj wspomniał że te extension i tak jest przepłacone.

W pierwszym roku tego kontraktu może bedzie przepłaceniem, ale co bedzie za trzy lata ciężko powiedzieć. Już kiedys był u nas taki prospekt co słabo wszedł w karierę, zgodziliśmy się na jego extension 48/4 czy iles, a potem zagrał świetny sezon i zgarnął maxa w realu, do dziś są z tego powodu przytyki w stronę Januarego ze go okradl. Chodzi o DAR. Nie chcesz być pewnie wyzywany od oszustów gdy za dwa lata NAW okaże się warty dużo więcej? Wiec dla mnie jako agenta sprawa jest prosta, daj mu z 30, albo 32/4 i możemy klepać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Tecu z mojej strony odpowiedz jest prosta, złożyłeś każdemu roczne minimum, każdy z tych zawodnikow dostaje gdzieś indziej conajmniej ekstra player option, wiec musisz czekać na resztki ze stołu, tu nie ma innej opcji. Rozumiem czemu składałeś same minima, bo nie masz innej opcji, ale nie rozumiem czemu nie dałeś im player option, nic Ci to nie szkodzilo żeby dolozyc. McDaniels i w sumie każdy z nich zawsze może się poważnie połamać i być poza ligą zaraz, więc ja na ich miejscu wole po prostu kontrakt z player option jako zabezpieczenie

 

Tylko kasa i kasa i to kasa wirtualna, bo ten frazes o PO jest czymś czego nikt nie sprawdza jakie są szanse, że gracz w tym wieku musiałby z tego skorzystać. Nawet gdyby nie zagrał cały sezon, ktoś dałby mu za rok minimum. Jestem tego pewien. Przy argumentacji o CP3 nie patrzyłeś tylko na kasę a tu nawet nie odniosłeś się do moich argumentów.

A PO w większości przypadków nie mogłem, bo jak słusznie ktoś zauważył, vet min jest tylko jednoroczne bez PO, więc nie czepiam się nazewnictwa, że nie ma czegoś takiego jak vet min + PO, ale wtedy płaci się pełną kasę za te minimum w pierwszym roku a wyznaczony przez właściciela hard cap nie daje mi takich możliwości. Po prostu.

A rzucanie na lewo i prawo PO jest u nas przesadzone, bo i tak większość młodych graczy je odrzuci a wyrasta do argumentu, który przeważa nad osiągnięciami zespołu, minutami oraz koneksjami rodzinnymi.

A @LAF oczywiście uprawia brudną propagandę a później bez mrugnięcia sprzeda gracza przy najbliższej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Ja po prostu uważam ze Poole zyskał renomę dzięki cieplarnianym warunkom do gry w realu, i zamień go z Barrettem i też bedzie dość nieefektywnym scorerem, w dodatku dużo gorszym w obronie. 

Przecież jak wyleciał Curry w zeszłym sezonie, to skończyły mu się te "cieplarniane warunki", a Poole robił 26-5-6 na 59% TS. Obserwuję go bardzo dokładnie odkąd trafił do ligi i mało który zawodnik robi z roku na rok tak wielkie postępy. Poole zaczynał od bycia pewniakiem do all-NBA worst teamu. W drugiej połowie następnego sezonu się przełamał i grał na poziomie dobrego 6th mana, a w zeszłym sezonie wskoczył na poziom dobrej drugiej opcji w contenderze. To jest bardziej trajektoria Hardena aniżeli Barretta ;)

To, że miałeś go przez dłuższy czas gdzieś pod radarem nie znaczy, że masz rację co do niego. 

23 minuty temu, Tecu napisał:

A PO w większości przypadków nie mogłem, bo jak słusznie ktoś zauważył, vet min jest tylko jednoroczne bez PO, więc nie czepiam się nazewnictwa, że nie ma czegoś takiego jak vet min + PO, ale wtedy płaci się pełną kasę za te minimum w pierwszym roku a wyznaczony przez właściciela hard cap nie daje mi takich możliwości. Po prostu.

Akurat McDanielsowi mogłeś dać, choć i tak nie widzę powodu dlaczego już teraz miałby brać taki słaby kontrakt od kogokolwiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

@Reikai możesz wyjaśnić czemu Jalen jest u Ciebie na pierwszym miejscu ? Bo na January’ego już nie mam sił. 
 

Czy czytałeś moje argumenty, które niedawno dodałem ? 

@Tecu Ma lepsze argumenty, Twoje argumenty to to, ze Robin Lopez podpisal kontrakt gdzie indziej kiedys tam, a nie z Brookiem, albo ze dal kontrakt Milesowi. Badzmy powazni, to PO jest nic niewarte bo i tak z niego nie skorzysta. Pelicans tez lepsi, bo slabszy zespol dajacy mu szanse na minuty. Minut tez wiecej zakladam, ze dostanie w Sixers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:
6 minut temu, LAF napisał:

To słabo czytałeś najwyraźniej skoro nawet Tecu przyznał, że lepszą ofertę dałem a jeśli chodzi o PO to nawet January w poście wyżej napisał, że u nas był to ważny argument. 

Player option może być ważne tylko dla graczy co mogą wylecieć z ligi. A nie jak u nas, że to wszędzie argument i potem głosujemy co rok 100x Nie przy głosowaniach Player option.  

W przypadku McDanielsa to jest zaden argument. Przeciez January napisal dokladnie przeciwienstwo tego, co probujesz tu przemycic :P.

Daj jakies argumenty to mozna myslec o zmianie glosowania, poki co manipulujesz. Tecu nie napisal, ze dales lepsza oferte, zaznaczyl jedynie ze masz PO, ktore w przypadku tak mlodego grajka jest bezwartosciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ja tam McDanielsowi kontry nie składałem, bo wiedziałem, że żadne minimum nie ma szans wygrać z minimum Sixers (brat), a jak ktoś da więcej hajsu to co innego.

A tu cyk, głosujący dają dupy i chcą go przerzucić do Wolves, shame.

Pamiętajmy że Sixers jako jedyni złożyli oferte dla Milesa bridgesa. Zawodnicy mogą nie chcieć z nim grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Pamiętajmy że Sixers jako jedyni złożyli oferte dla Milesa bridgesa. Zawodnicy mogą nie chcieć z nim grać

Raczej to odrzuci.

btw ale jakby nie odrzucil, a zeznania tej dziewczyny okazaly sie fejkiem, a sam Bridges uniewinniony to Tecu ma steal zycia :P

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

Skoro tak co niektórzy cenią argument o graniu z bratem to mam nadzieje, że jak @Tecu wygra Milesa i Jalena to zorganizuje rodzinne spotkanie. Miles i jego żona wraz z braćmi McDaniels. Jestem przekonany, że to będzie super rodzinne spotkanie. 

No, jedziesz już po całości z farmozonami. Obrzydliwe.

Godzinę temu, fluber napisał:

Pamiętajmy że Sixers jako jedyni złożyli oferte dla Milesa bridgesa. Zawodnicy mogą nie chcieć z nim grać

Rozumiem, że jak Miles odrzuci to zmienisz zdanie co do McDanielsa?

Rozumiem, że reszta moich argumentów nie ma żadnego znaczenia, ani minuty, ani vice mistrz, ani brat. Nic. Wystarczą jakieś dziwne spekulacje. Jak chcesz znaleźć powód to zawsze znajdziesz.

Masz jakiś przykład, że gracz nie chciał grać z kimś w podobnej sytuacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

 

Rozumiem, że jak Miles odrzuci to zmienisz zdanie co do McDanielsa?

Rozumiem, że reszta moich argumentów nie ma żadnego znaczenia, ani minuty, ani vice mistrz, ani brat. Nic. Wystarczą jakieś dziwne spekulacje. Jak chcesz znaleźć powód to zawsze znajdziesz.

Masz jakiś przykład, że gracz nie chciał grać z kimś w podobnej sytuacji?

 

Dlaczego uważasz ze reszta Twoich argumentów nie ma znaczenia? 

Przykład ze wolał wziąć większe pieniądze w innym klubie niż grać za minimum z bratem w jednym zespole? Cała masę

Ogólnie to kompletnie nie rozumiem o co Ci teraz chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby Miles ma odrzucić ofertę min od 76ers którzy jako jedyni w lidze złożyli mu propozycje i to w III turze mając takie zarzuty jakie ma to raczej jest jego być albo nie być w lidze 🙃

@Tecu się zajebał z ofertami nie rozeznajac sytuacji.

Widzę że dla niektórych są podwójne standardy i raz się wcielasz w rolę agenta gracza a raz głosujesz po znajomości 🤦🤦🤦

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Tu nie ma większych pieniędzy w ofercie Sixers vs Wolves. To PO de facto nic Jalenowi nie daje, poza stratą gwarancji braku bycia handlowanym (aka Wolves mogą go za trymestr gdzieś standardowo dalej puścić).

No ale ja dałem sixers nad Wolves więc jeżeli Tecu się mnie czepia to chyba o to że dałem wyżej Pelicans. Czy coś źle rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę głosujący na Evana w Pacers uważają, że umowa z TO to najlepsze co może go spotkać? Przecież przy tak niewielkiej różnicy, dla gracza który już trochę zarobił, to fatalna opcja -- jak zagra dobry sezon to będzie musiał zagrać kolejny na stosunkowo niskiej umowie (a kasy na rynku za rok będzie sporo), jak zagra słaby to go zwolnią i zostanie z niczym. Weźcie to przemyślcie, bo naprawdę Evan w Rockets będzie miał lepiej, już dwa razy o tym pisałem dlaczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Regis napisał:

Naprawdę głosujący na Evana w Pacers uważają, że umowa z TO to najlepsze co może go spotkać? Przecież przy tak niewielkiej różnicy, dla gracza który już trochę zarobił, to fatalna opcja -- jak zagra dobry sezon to będzie musiał zagrać kolejny na stosunkowo niskiej umowie (a kasy na rynku za rok będzie sporo), jak zagra słaby to go zwolnią i zostanie z niczym. Weźcie to przemyślcie, bo naprawdę Evan w Rockets będzie miał lepiej, już dwa razy o tym pisałem dlaczego. 

Oznacz głosujących, bo ten Fournier w Pacers to absurd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Yup, casus Otto Portera z zeszłego sezonu. Tzn ja dałem na 1 miejscu Hawks, ale na 2 Rox.

Też mądrze:) bańka więcej przy  braku PO w dużo gorszej drużynie. Tym bardziej, że tylko mi na nim tu tak naprawdę zależy, tylko ja dałem mu ofertę w pierwszej rundzie oraz duże minuty w mocnym teamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

On odrzucił 5mln w Clipps (PO miał). Te PO to mu zwisa akurat tbh, bo on liczy na zupełnie inny hajs. Ale dlatego TO od Pacers to zły deal.

Ale zawsze lepiej PO mieć niż nie, nie wiadomo co się wydarzy. Tak samo, a nawet bardziej, mu zwisać ten mln różnicy, a chyba widzi, że tylko Rockets na nim zależy, że dostanie tu duże minuty w mocnym teamie, gdzie będzie się mógł pokazać (również w PO)nie ten gruby kontrakt za rok złapać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.