Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie powtorze. lonzo 64. trent jr. 60.

obaj owszem, dostali po.

obaj mogli wziac qo. nie wzieli.

dlatego ode mnie dostal 20-24 mln wiecej, co wydaje mi sie wystarczajaco rekompensuje brak opcji, a wrecz z nadwyzka

dlatego glosy na nie traktuje jako po prostu nic wiecej jak zla wole i postepowanie wbrew realiom rynku

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

uprzejmie przypominam, ze  to ty mowiles ze trent jr jest lepszy,

mam pytanie, na jakiej umowe gra trent jr?

 do twojego  poziomi chamstwa sie nie zniżę. 

festiwal hipokryzji widze tu mamy. wstydzcie sie.

Trent po 3 latach dostaje ode mnie tylko 1,8 mln mniej niż w RL.

Owszem może i się myliłem, może nie musielibyśmy wstawić Trenta w miejsce Poole'a w Warriors i sprawdzić czy skończyłby od początku tak samo.

Powiedz mi tylko ile Jordan u ciebie jest? Już Ci odpowiadam. 3 stycznia 2022, czyli nawet nie sezon.

Gary u mnie jest od draftu 2018. Rozwijał się i dorastał u mnie. Dostał praktycznie to samo co w realu a mogłem zbić go jeszcze niżej bo nie było innych ofert. Nie zrobiłem tego.

 

Nets, Cavs, Pacers, Bucks, Hawks, Hornets, Wizards, Trail Blazers, Clippers, Kings

Tyle ekip ma miejsce na co najmniej 1 maksa. Ja przypomnę, że Dillon Brooks dostał 100/4. Jest lepszy od Jordana? Jak uważasz?

A i kolega z drużyny Mikal dostał 114/3+1 PO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Nets, Cavs, Pacers, Bucks, Hawks, Hornets, Wizards, Trail Blazers, Clippers, Kings

Tyle ekip ma miejsce na co najmniej 1 maksa. Ja przypomnę, że Dillon Brooks dostał 100/4. Jest lepszy od Jordana? Jak uważasz?

w tym przypadku nie jestem od uwazania, tylko od obiektywnej oceny.

a fakt jest taki, ze brooks byl wyzej w hierarchii. czyli poole jest wart mniej

fakt jest takze taki, ze nikt mu wyzszej umowy ode mnie nie zaproponowal. a jak widzisz mialo taka opcje wiele druzyn!

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Powiedz mi tylko ile Jordan u ciebie jest? Już Ci odpowiadam. 3 stycznia 2022, czyli nawet nie sezon.

Gary u mnie jest od draftu 2018. Rozwijał się i dorastał u mnie. Dostał praktycznie to samo co w realu a mogłem zbić go jeszcze niżej bo nie było innych ofert. Nie zrobiłem tego.

nie wiem co to ma do rzeczy. jak masz zamiar opowaidac o swoim wyjsciu na szczocha do kibla, to tu jakby co tez nie jest na to miejsce.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie mam pojęcia czemu Knicks zaczęli tu próbować dymac Poolea. 

Paskudna próba. Faktycznie pachnie QO.

nie zaczyna, a po prostu smierdzi na kilometr wasza nieczysta gra

a zabawne sa twe slowa w obliczu umowy dla d-lo

czekam na oferty w nastepnej turze z maksem + PO od innych druzyn. wtedy zadnego QO rozumiem nie bedzie.

a jak takich ofert nie bedzie , to bierze po prostu najwyzsza, bo rynek go weryfikowal (jest sporo druzyn ktore moga mu ta umowe zaproponowac). logiczne

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odklejony z pewnoscia jestes ty zadajac takie pytania

reasumujac hanba wam za rzucanie knicks i poole'owi kłód pod nogi.

czekam na wynik glosowania. 

jak nie bedzie po mysli knicks, to czekam na maxy z po od tych 10 druzy co zostaly.

tak tylko napomkne ze zadnej porpozycji sign-and-trade od tego lasu druzyn chetnych do zaproponowania takiej umowy nie dostalem

wiec albo decyduje rynek albo wasze widzimisie i uprzedzenia wobec knicks... 

zegnam.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Coś zaczyna tu mocno pachnieć QO. 

 

19 minut temu, january napisał:

Nie mam pojęcia czemu Knicks zaczęli tu próbować dymac Poolea. 

Paskudna próba. Faktycznie pachnie QO.

Ludzilem się że to pomyłka, ale to jednak celowe działanie na szkodę zawodnika.  Pewnie poole da szanse naprawić błąd w kolejnej turze, ale jeśli tego nie będzie to qo stanie się faktem. A za rok niemal pewne jest że jakiś team, który nie znosi Knicks i ma miejsce na maxa chętnie mu go podpierdoli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LONGER01 napisał:

Dla przypomnienia Brooks 100/4, Simons 103/3+1, Smart 99/3+1, VanVleet 110/3+1. Wszystkie kontakty wyższe niż w realu. Te 91/3+1 dla Poole'a to promocja wręcz 🙂

Tylko wez pod uwage tez, ze kontrakt jest skonstruowany 10 + 11 + 31 + 32 wiec dajac mu PO w ostatnim roku gracz staje przed dylematem zrezygnowania z 32mln! i jezeli to zrobi srednia za 3 lata wynosi 17mln (to max?) Dodajac mu gwarantowany  4 rok to wg mnie na plus dla gracza. A jak bedzie na FA rok pozniej to co?

Ta opcja PO w ostatnim roku przy tak skonstruowanym kontrakcie to glupota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bogans2 napisał:

Tylko wez pod uwage tez, ze kontrakt jest skonstruowany 10 + 11 + 31 + 32 wiec dajac mu PO w ostatnim roku gracz staje przed dylematem zrezygnowania z 32mln! i jezeli to zrobi srednia za 3 lata wynosi 17mln (to max?) Dodajac mu gwarantowany  4 rok to wg mnie na plus dla gracza. A jak bedzie na FA rok pozniej to co?

Ta opcja PO w ostatnim roku przy tak skonstruowanym kontrakcie to glupota

W 2025 max będzie startował od 43 milionów wg aktualnych projekcji. 

I jakim cudem PO w jakimkolwiek kontrakcie miałoby być głupota względem braku PO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bogans2 napisał:

Mozna tak. Tylko jak plan nie wypali i dozna kontuzji zostanie z 2mln kosztem tego co moze zgarnac teraz. Ja bym tak nie ryzykowal🙂

Ja tez nie - dlatego PO jest po to aby mieć wybór 

mozesz zrezygnować w 4 roku i podpisać kolejna, dłuższa umowe

albo jestem kontuzjowany wiec podejmujesz opcje i masz gwarantowany hajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bogans2 napisał:

@fluber w takim sensie jakim napisalem. Gosc w roku PO bedzie mial 32mln do zarobienia takze po co mu ta opcja w tym roku? 

Czy Ty się właśnie pytasz po co PO w maksymalnych kontraktach? 

Musiałbyś zapytać jokica, embiida, giannisa, kawhi, townsa, beala, lillarda... I mogę tak długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogans2 pewnie chodzi o casus DeMarcusa Cousinsa. Odrzucił maxa, potem się połamał i nie dostał już nigdy więcej niż minimum.

Tylko, że to dość skrajny przypadek. Faktem jest, że w poprzedniej turze Poole miał lepsze oferty, więc taktyka GMa Knicks jest nikczemna, by teraz obniżać ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@bogans2 pewnie chodzi o casus DeMarcusa Cousinsa. Odrzucił maxa, potem się połamał i nie dostał już nigdy więcej niż minimum.

Tylko, że to dość skrajny przypadek. Faktem jest, że w poprzedniej turze Poole miał lepsze oferty, więc taktyka GMa Knicks jest nikczemna, by teraz obniżać ofertę. 

poole jak dotad otrzymal jedna oferte i jest to oferta w aktualnej turze.

takze prosze nie wprowadzac w blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.