Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał:

No generalnie to tak. Jak przechodzisz do korpo tworzyć jakiś projekt, to nikt Ci nie robi pod górkę, bo poprzednik zrobił X, ani nikt Ci nie rozstawia czerwonego dywanu, bo Twój poprzednik zrobił Y. Nie bardzo rozumiem czemu powinienem brac cos na klatę. Przychodzę do pracy, mam jakiś tam stan i z tego rzeźbie - reszta nie powinna mieć znaczenia i powinien być reset. Nie oczekuje żadnych benefitow, po prostu nie rozumiem narracji ze zawodnicy gardzą Warriors, bo ja nie mam z tym nic wspólnego.

Mogę zrozumieć twój punkt widzenia, ale ja jednak doceniam ciągłość polityki klubowej.

Bo zmiany GMów są częste, a kluby z kulturą organizacji trzeba nagradzać.

Bo zawsze może przyjść ktoś nowy i twierdzić, że to nie on. A jeszcze są sytuacje, jak ktoś robi za słupa i boss z tylnego siedzenia próbuje sprzedawać narracje, że rączki są czyste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie ma co dalej ciągnąć tej dyskusji już, sobotni wieczór, pozdro Smoku :) 

pozdro

tak mnie jeszcze taka konkluzja naszła, czy jeśli Karpik odrzuciłby deal po Davisa tylko ze względu na Wooda, to miałby z tego powodu takie same profity jak te baty, które teraz zbiera?

no nie wydaje mnie się, chyba lepiej mieć Davisa, to znaczy lepiej było go mieć na dzień trejdu, bo jeśli ten sezon znowu będzie poniżej choćby poziomu top20-30, to będzie boleć o wiele bardziej niż strata Hartenseina

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Reikai napisał:

@fluber jak się @człowiek...morza nie obroni to zmienię.

sytuacja wygladala tak.

liga wymusila na mnie transfer davisa z sobie wiadomych przyczyn. w sensie przyczyny sa wiadome. knicks sa za dobrzy wiec panuja dla nich double standards.

w konsekwencji tej niespodziewanej sytuacji davisa oddalem za najlepsza oferte i przyszli do mnie na pozycje kennarda poole i bridges.

nie chcialem blokowac kennarda. ejdnoczesnie thunder byli na maksa zdeterminowani na niego wiec dalem mu uczciwie szanse gdzie indziej.

a teraz dalem mu po prostu najlepsza oferte majac w pamieci, ze bylem abrdzo zadowolony z naszej wspolpracy i ze inni go odpowiednio nie doceniaja (slabe oferty).

rubio wrocil do cavs. kennard wroci do knicks :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no o komentarze przy knicks, socie i rockets

nie uważasz, że to jednak zbędne?

Wprost przeciwnie. Bo wielu nie zna, a część nie chce pamiętać swoich ciemnych klubowych kart, więc warto to przypomnieć. 

Co kolegom się nie podoba, a sami wyciągają trupy z szafy jak mocno past prime Marc Gasol i Jimmy Butler? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no o komentarze przy knicks, socie i rockets

nie uważasz, że to jednak zbędne?

marcus niestety z sobie wiadomych przyczyn znalazl nowych przyjaciol.

dziwny front wybral, jego wybor.

kiedys wroci, a ja przyjme z otwartymi ramionami, bo zawisc mi obca 

@MarcusCamby I SABO. NIE IDZCIE TA DROGA. WZYWAM CIE SYNU MARNOTRAWNY. ZYCIA CI NIE SZKODA? MARTWIE SIE.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Co kolegom się nie podoba

a nie wiem, serio przeceniasz nasze obecne relacje, zwłaszcza co do Soty i mówię tylko o grze, bo nie wiem czemu miałbym kogoś nie lubić poza nią skoro nie mam ku temu powodów

Tobie też trudno zrozumieć, że można mieć znajomych? zapomniałeś już jak to Qcina wzruszająco żegnałeś w momencie gdy ja go za to jebałem?

ja do Hardena nic nie miałem, nawet Cb broniłem, ale widzę, że coś Cię jednak gryzie, szkoda, ale się nie przejmuj

 

W dniu 10.03.2022 o 08:46, MarcusCamby napisał:

Kiedy umiera Rom świętuje się na wesoło, tańcząc i pijąc alkohol. Lecz kiedy umiera król cyganów - biesiada trwa tydzień.

Dziś żegnam naszego BeGM Króla Cyganów - @Qcin_69, który był absolutnym mistrzem transferowych machlojek, człowiekiem o którym zwykło się mawiać, że sprzedałby Beduinom piasek na pustyni. Czy mi się to podobało? Nie. Czy wielokrotnie go za to krytykowałem, a będąc w radzie szukałem różnych metod, by ograniczyć mu możliwości? Jak najbardziej. Ale oddajmy cesarzowi co cesarskie, zbudował mistrzowski zespół, a odchodzi zostawiając bardzo mocne core, które będzie nadawało ton tej lidze jeszcze zapewne przez kilka lat.

Przyjacielu, dzisiaj otworzę mojego Baczewskiego, którego dostałem na walentynki i wypije za twoją pomyślność. Niech Ci się wiedzie zawodowo i w życiu osobistym, nie zapomnij też nigdy o tym co jest najważniejsze i dobrze wiesz o czym mówię :)

Drzwi do BeGM będą dla Ciebie zawsze otwarte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze jest tutaj ktoś, kto wierzy w to pierdololo GMa Lakers o zniżkach dla miszcza, to paczcie na to ;) 

W dniu 8.08.2019 o 00:28, january napisał:

Tu przecież nie chodzi tylko o finanse. Jest to tylko jeden z argumentów.

1. Kasa (wiadomo)
2. Budowanie sobie value pod nowy kontrakt - lepiej jako primary ballhandler (dominujący wręcz piłkę w takim składzie personalnym Kings), niż jako gracz u boku Irvinga, Kawhiego, Davisa... + tam będzie grał w końcówkach jako lider i miał większe minuty, w NYK nie.
3. Przyjemność z gry - Rubio kocha mieć piłkę w rękach, na pewno wielki plus dla Kings
4. Zniżka by zdobyć tytuł? Już zdobył...
5. Argument o przywiązaniu do klubu - Marcus Morris, Gobert, Sarić, Forbes. On ma podobne konotacje z zawodnikami Kings obecnie.

6. Zaangażowanie. No i tu jest dla mnie mocny argument - on z marszu dla SAC był priorytetem, a Knicks powiedzieli mu "zostaniesz z nami tylko jak nie podpiszemy Morrisa lub Tuckera", ale chcą zniżki. 

Jednak Kings z ogromną przewagą, choć w sumie to chciałem byś go podpisał na tej obietnicy no-trade :P 

Sprawa Rubio, który po zdobyciu tytułu z Knicks wg januarego powinien był odrzucić 63/4 od miszcza na rzecz 70/4 od Kings. 

A teraz ten sam january skomle o zniżkę takiego Looneya przy znacznie większej różnicy finansowej powołując się na jego lojalność wobec real Dubs, podczas gdy Looney do naszych Lakers przyszedł w marcu tego roku. 

Jestem w stanie zrozumieć argumenty o lojalności Hartensteina (choć próba przekonania kogokolwiek, że oferta Lakers jest lepsza od mojej jest obraźliwa dla wszystkich użytkowników tego forum, Hartenstein dostaje ode mnie co roku więcej kasy oraz ma blisko 8 gwarantowanych mln więcej, co biorąc pod uwagę jego dotychczasowe zarobki - tak na oko z 4 mln - robi mu różnicę), bo Isaiah grał w naszych Lakers cały sezon i finansowo nie ma aż takiej przepaści jak w przypadku oferty dla Looneya. Jednak Kevon to tutaj jest no brainer do Warriors, gdzie @Reikai bardzo ładnie jak dotąd dobiera kolejne klocki po stracie Sabonisa i wygląda na to, że Dubs mają wreszcie porządnego GMa. Żebractwo w jego sprawie jest zwyczajnie niesmaczne.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2022 o 00:03, człowiek...morza napisał:

nie. uwazam, ze tamta krucjata byla ucielesnieniem twojej nieczystej gry.

na papierze mistrzem moze jestes. godnosci mistrzowskiej jednak ci zdecydowanie brak.

wydaje sie, ze warto powtorzyc.

a prostowac tych pierdół powyzej nie warto, bo kazde slowo wymagaloby weryfikacji

btw wiecie ile zostalo graczy z ostatniego mistrzowskiego skladu lakers (2020, a wiec zaledwie dwa lata)?

CALYCH DWOCH ZAWODNIKOW

a pamietamy jak kochani przeciz byli ci rolesi theis, brown, huerter, connaughton.

a pameita ktos jeszcze akcje podpisania dinwiddiego z FA, wyc***ania go na hajs i oddania go od razu po jednym okineku?

nawet lebronem handlowal.

takze tyle w temacie lojalnosci lakers

mam nadzieje, ze temat skonczony. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitujesz się i nerwy ci puszczają 🤷‍♂️

mi sie k**** serio nie chce odpowiadac na te twoje wszystkie dyrdymały i mijanie sie z prawda. dziwie sie tylko, ze tobie sie chce te brednie pisac, mimo ze zadnego skutku one nie odnoszą (via glosy looney, hertenstein, monk.)

 

niczym sie nie roznisz od innych w kwestii trzymania skladu. na topie przy tych wydatkach spore zmainy w skladzie sa nieniknione, a ty zamiast szukac drogi, probujesz robic z ludzi debili i siebie kolorowac. nara

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

 

btw wiecie ile zostalo graczy z ostatniego mistrzowskiego skladu lakers (2020, a wiec zaledwie dwa lata)?

CALYCH DWOCH ZAWODNIKOW

a pamietamy jak kochani przeciz byli ci rolesi theis, brown, huerter, connaughton.

mam nadzieje, ze kazdy zauwazyl brak odpowiedzi  tylko jakeis debilne odbijanie paleczki wymieszane klamstwami i obrażaniem.

wymowne.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2019 o 02:10, MarcusCamby napisał:

paycuty to mit :) Znaczy rozumiem jeszcze przy jakiś astronomicznych cenach jak ktoś z zamiast 100mln bierze 95mln, ale jak ktoś wybiera 4mln kosztem 8mln, to już obecnie rzadkość.

Legenda Cambygoata właśnie została wystawiona na próbę. Zawsze ceniłem Cię za niezależność oraz obrzydzenie z jakim traktujesz ludzi wchodzących w jakieś szemrane układziki. A teraz?

15 godzin temu, MarcusCamby napisał:

 Kevon Looney

  • Warriors: 33,000,000/2+1 PO
  • Lakers: 24,000,000/2+1 PO
  • Kings: 20,408,850/2+1 PO
  • Zawodnik odrzuca wszystkie oferty

1. Lakers 2. Warriors 3. Kings

Przyjacielu nie idź tą drogą, you're better than that!

A do tego jeszcze mi zarzucasz, że oddałem Bullocka do Bucks, podczas gdy on nigdy u mnie nie grał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

brak słów

Tragedia. Mial obiecujacy sezon w Magic (lepsza tasma niz staty). Liczylem, ze teraz wroci do dawnej formy. 
@MarcusCamby

Odnosnie glosu za Harrisem w Kings. 
 

Dla Ciebie sprawa Brooksa, gdzie rok pozniej zaoferowalem mu 72/3+1PO > wiecej gwarantowanej kasy, duza rola w zespole(przewidywane S5) i to w contenderze, do tego Luka i Durant jako rekruterzy; trzymanie Dipo z podobnymi problemami?
 
Wybrales wlasnie celowo gorsza oferte dla gracza. Licze, na zmiane stanowiska w tym zakresie. Podobnie oznaczam @bogans2 , 

btw. 
Strus w reali gra za grosze - u mnie dostal 26 milionow, Horfordowi dalem wlasnie 48 milionow, Brooksowi oferowalem znacznie wiecej niz dostaje w realu, Harris ma gwarantowane od Magic 13 milionow - u mnie dostaje pewne 22 miliony z PO - najwiecej na rynku BeGM. W skladzie sa juz Durant i Luka, a ja nawet przeplacajac jakis graczy dalej u niektorych przegrywam glosowania ;)

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.