Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Brown i tak większość czasu w rookie sezonie grał na SG i w tym sezonie zapewne też tak będzie , Hayward SF a Crowder ( jeśli zostanie ) spokojnie na 4rce.. nie mówie, że w s5 bo jeśli chodzi o s5 w next sezonie to wielka nie wiadoma jak moze wygladać. Do tego Tatum 3/4. Więc bym tak nie przesadzał z określeniem wszystkich SF'ami.

 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatum może być lepszy na 4. Zresztą Boston już w poprzednim sezonie często grał bez typowego PF.

 

Możliwe, że celem na przyszłość jest granie Brown-Hayward-Tatum na 2-3-4. Dla mnie wygląda to spoko, choć dużo zależy od tego jak rozwinie się Tatum i czy będzie playmakerem z pewną trójką. Z picków można celować w wysokiego(Bamba, Ayton), albo szukać trade'u po takiego, bo Horford/Zizic raczej nie są optymalni w walce o pierścień za te trzy, cztery lata, kiedy Warriors się trochę zestarzeją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł.

http://www.sltrib.com/sports/5470541-155/monson-goodbye-gordon-hayward-whoever-you

 

People talk about the draw of Brad Stevens at Boston, Hayward's college coach, but the player made more progress under Snyder than he did under Stevens.

 

 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem teraz w SLC wiec ide pod hale i zobacze jakie nastroje ;)

I jakie nastroje ? Tłumy palą białe kukły?

 

A poważnie to na razie wiadomo że nic nie wiadomo poza tym, że po spotkaniu z Jazz Hayward zaczął się wahać czy iść na Wschód i zaczął się skłaniać do zostania

 

Rozumiem ten dylemat bo teraz na Wschodzie ma pewne All Star nominacje co roku a na Zachodzie na skrzydłowych jest duża konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie rejony hali to prawdziwe ghost town (40 stopni i 4 lipca robią swoje) Jedno jest pewne - sklep w ktorym nabyłem kilka koszulek dało na wyprzedaż wszystko co związane z haywardem. Nawet po 5 dolarów można dostac tshirt. Ale z tego co sie dowiedziałem to zrobili to po informacji na Espn, wiec pewnie sami nie wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co teraz? 

przydałoby się kogoś podpisać na SF, chyba że tam ISO Joe zagra

Gallo chyba też już poszedł, nie wiem kto ciekawy został

 

przykra sprawa kibicowałem by jednak został mimo że Hay w C's to fajna historia

 

teraz jeszcze trudniej będą mieli Utah, awans do PO to chyba ich max jak patrze na rostery reszty ekip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy inne Jazz - Szkoda że Hayward przeciągnął tę decyzje bo Jazz już nie ma opcji a co gorsza dodatkowo stracili Pattersona którego mieliśmy na celowniku

 

Nie ma Haywarda i Hilla.. Jazz nadal będzie TOP 3 obrony ale ofensywa poleci w dół .. Mają nadal dużo talentu ale sam Gobert nie sprawi ,że Jazz będą mieli 50 zwycięstw...

 

Będzie cieżka walka o PO

 

No nic szacunek za te ostatnie lata - za zwycięstwo w pierwszej rundzie z Clippers ( nota bene chyba jedna z najlepszych serii w tych słabiutkich PO). Za walkę , wygrywanie końcówek

Wybrał sportowo kiepsko bo Boston gra najmniej pick and rolli ze wszystkich ekip a Hayward dużo punktów zdobywał z takich akcji.

 

Ale mamy nowe JAzz - szkoda że bez Hilla i szkoda że bez Haywarda...W tej chwili nie ma żadnej opcji na rynku ani do wymiany ani wśród agentów

 

No nic może coś jeszcze wykombinują za MLE typu JaMychal Green - no ale głównie trzeba się nastawić że może Snyder wyhoduje nowego Haywarda

 

Może Hood, może Mitchell -- no ale w tej chwili to jesteśmy 7-10 ekipą na Zachodzie

 

Tak jak wspomniałem -szacun za lata gry, rozczarowanie stylem odejścia ( ta szopka z wyciekiem informacji , dementi itp - mógł po męsku powiedzieć wczoraj byłaby inna gadka) - powodzenia na nowej drodze nie bardzo

 

No nic - zobaczymy jaki jest plan B ( Gallinari poszedł, Gaya to ja nie chcę poza tym nie mamy na niego gotówki) może jakiś pakiet ktoś +Diaw jeśli ktoś chce zejśc z salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ten R.Gay na krótszej umowie? Chłopak idealnie się teraz by nadawał.

Bo jak nie on to kto? Pójście w PFa i przekazanie pozycji SF Hoodowi/JJ?

Bo by mieć Gaya to musimy skasować Diaw i Neto co da sie przeżyć ale to góra dwuletnia umowa.. Gay za długo trzyma piłkę. Zatrzymuje ofensywe jest bardziej przeiwdywalna. Za rok Jazz musi przedłużyć Hooda  Favorsa i Exuma.. Wolę się nie ugotowaćw długi kontrakt Gaya który jest po ciężkiej kontuzji. Jeśli weźmie 22/2 to ok ale jak ma to być ok 18 na rok to zapomnij

I tak wolę wychodzić s5 Rubio-Mitchell-Hood-Favors-Gobert niż pchać się w grubą umowę Rudego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Gay tyle raczej nie będzie chciał żebyśmy nie mogli go dostać, inna sprawa że chłop ponoć chce iść do kogoś co gra o coś. Z jednej strony to sam nie jestem wielkim fanem jego przyjścia, ale w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy plus z dobrym potencjałem w defie jaki mamy może nie było by głupim go podpisać na jakąś krótką umowę coś 2 lata i drugi z opcją drużyny.

 

PS Snyder to sobie co najwyżej wrzody wyhoduje, ogólnie @Ely zmień ten tytuł tego tematu i usuń tego steywarda z tagów bo chce odpocząć od gościa na jakiś czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.