Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Isiah był wczoraj u startersów, fajne rzeczy jak zwykle gadał, z ciekawostek wg Zeke'a:

 

1. The 10-3 Pistons are FOR REAL

2. Enes madafakin Kanter nie mógłby grać w Bad Boys bo by go Laimbeer z Mahornem zagnębili na śmierć :)

3. na pytanie czy kiedykolwiek bał się, że go ktoś połamie przy nurkowaniu po piłkę: "tak, Rodman gdy przyszedł do Pistons rzucał się na każdą piłkę, nawet na treningach bez publiczności, nie wiedzieli co z nim zrobić" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w milwaukee defensywna wojna! sporo blokow,strat,dobrze,ze '3' nam dzis siedzi. przed chwila jax jebnal asyste meczu [rzucila gale niczym quaterback] - backdoor pass do bradleya. ciekawe,ktora druzyna wczesniej spuchnie,bo nie ma bata,ze beda grac na takiej intensywnosci do konca...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tym razem. come back w czwartej kwarcie nie przyniosl zwyciestwa. zaden z naszych grajkow na rozegraniu nie wygladal dobrze - zabraklo 'kreacji',a przeciwnicy doskonale zawezali 'sciezke dojscia' do 'pomalowanego'; samymi '3' meczu nie wygrasz...

 

na plus,'swiezaki' - eric za aktywnosc/intensywnosc w obronie i 'energie',kennard za duzy spokoj i inteligencje... ->

 

https://www.youtube.com/watch?v=fsjoThHXZbY ...

 

wrocil stanley. 18 minut na kiepskiej intensywnosci. widac bylo,ze dluzsza chwile nie trenowal...

 

bucks to bardzo ciekawa ekipa. dobrze to hammond poukladal,a kidd zdaje sie miec klarowna wizje,co do sposobu gry. mysle,ze sporo w/w ekipy laczy. dyscyplina taktyczna + waska specjalizacja grajkow (niewiodacych) + szeroki roster. niewielu jest w obu ekipach graczy 'do wszystkiego',czyli 'przecietniakow' bez wyraznego profilu. u nich moze maker,u nas leuer czy bullock,a reszta to grajki na poziomie border/all star badz - bardzo solidni - zadaniowcy... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8zjX_PtTqYE#t=03m27 - akcja meczu...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milwaukee miało 16 blokow, ja jebie - jak tak się dajemy zgnoić to ciężko o W

 

ale piłka chodzi pięknie, Kennard błysnął, Galloway dwa daggery ważne, Tolly to Tolly - no ale wiadomo, że passa w końcu będzie przerwana

 

A Bucks to na papierze lepszy team, ale jakoś nie boję się ich, możemy w playoffach na nich wlecieć i będzie 6 lub 7 gier 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milwaukee miało 16 blokow, ja jebie - jak tak się dajemy zgnoić to ciężko o W

 

 

Widziałem tylko highlightsy z tego meczu i Bradleyowi długie macki Bucks będą się śniły po nocach. Dostać dwie czapy w odstępie kilku sekund z różnych pozycji to już ostre gnojenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko highlightsy z tego meczu i Bradleyowi długie macki Bucks będą się śniły po nocach. Dostać dwie czapy w odstępie kilku sekund z różnych pozycji to już ostre gnojenie :smile:

 

no ja też nie widziałem jeszcze highlightsa tak napakowanego blokami po jednej stronie, wyglądało to koszmarnie - ale tym bardziej brawo, że grane było do końca, tym razem nie udał sie pościg, trudno, Bucks mieli dobry dzień, my może trochę gorszy, ale te wszystkie zmiany systemowe i więcej motion offense są już we krwi więc taka minimalna przegrana mojego optymizmu nie burzy, czasem shit happens  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem sie slyszy,ze jakas druzyna gra 'antyfutbol'. paczac wczoraj na sote,mialem wrazenie,ze oto obcuje z czyms,co zasluguje na miano 'antykoszykowki'. styl gry bazujacy na fizycznosci/izolacjach,bez regulowanego tempa gry,bez dzielenia sie pilka [odgrywanie galy do gosci na obwodzie,po nieudanych penetracjach na kosz,to nie jest 'finezyjny basket'] - oczy mie bolaly!...

 

ten mecz mial dwoch bohaterow. dre i jaxa. drummond kolejny raz pokazal,ze na tablicach nie ma sobie rownych w tym sezonie,a jego passy [w tym,bardzo ladny outlet pass do bradleya] sa najwyzszej proby. jax mial znakomita 4. kwarte! swietnie czytal defensywe. dobrze funkcjonowaly p'n'rolle,a i drive'y konczyl na bdb skutecznosci...

 

na osobne wyroznienie zasluguje bradley. '3-ki' + poldystans po zaslonach + swietne backdoor cuty - wszystko na ocene - co najmniej - 4+! ...

  

ladnie dzielilismy sie gala. druzyna grala cierpliwie,do 'pewnych' akcji...

 

szkoda glupich strat [poczatki kwart 1-szej i 3-ciej]. nie wynikaly one z 'wyjatkowej' defensywy soty [w innych fragmentach spotkania grali 'lepsza'],byly racej wynikiem kiepskiej koncentracji. to jest powazny problem mentalny naszej druzyny,bo ten wzor powtarza sie praktycznie co mecz!... 

 

akcje meczu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=l2s8yK3D11Q#t=02m38s

 

https://www.youtube.com/watch?v=l2s8yK3D11Q#t=03m05s

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znakomite zawody. po obu stronach parkietu,w wykonaniu obu druzyn! - czym dzis pokonalismy 'celtow'? - lepsza defensywa [17 strat,przy sredniej z sezonu na poziomie 13!]. po prostu. ciezko bylo 'odskoczyc' na wieksza ilosc punktow [choc byl moment,ze prowadzilismy 11 'oczkami'],obawialem sie,ze entuzjazm 'hali' poniesie 'koniczynki',ale...nie tym razem!; pistons sa w tym sezonie najlepsza druzyna w 4. kwartach,i statystyka ta znalazla potwierdzenie takze w tym spotkaniu; o ile zmiennicy gospodarzy byli over all lepsi od naszego 2nd unit,o tyle w kluczowej,4. kwarcie,nasze rezerwy zdominowaly przeciwnika. tolli,moreland i,przede wszystkim,ish,wrzucili wyzszy bieg,co dalo nam nieco spokoju w koncowych minutach [praktycznie przez cala 4. kwarte mielismy inicjatywe,i to boston byl na musiku]. znakomite zawody rozegrali jax [70% z gry,  7 as.,skuteczny w 'clutch'] i tobias [31 'oczek',5/6 za 3.]. graczem meczu,dre! - 20+ w punktach i zbiorkach,swietny/aktywny  w obronie [4 przechwyty],ciskal 'back doory' [6 as. lacznie],jednym slowem,rozegral swietne spotkanie!...

 

po spotkaniu,nasze chlopaki serdecznie wysciskali sie z marcusem i aronem [ish to lubi wszystkich w tej lidze chyba]; morris rozegral  solidne zawody,baynes gral malo i jakos nie zapisal sie w mojej pamieci ;)...

 

sprytny chlopak,ten theis. rzut ma mocno niepewny,ale nadrabia mobilnoscia! - ladnie sie 'obcina' przy backdoor passach...

 

smart zagral dzis swietne zawody! drugie z rzedu! ;) [czyli,ze teraz beda 3-4 spotkania na poziomie 20-25% z gry?!]; przypomina mi nieco nate'a robinsona...

 

akcje meczu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=H2l-yz9tzZQ#t=07m15

 

https://www.youtube.com/watch?v=H2l-yz9tzZQ#t=08m13

 

https://www.youtube.com/watch?v=H2l-yz9tzZQ#t=08m22

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q0rVyiDjZAU#t=01m35

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dre 4 raz w hali celtów zbiera 22 zb, taktyka Stevensa hack a Dre nie zadziałała, intensywność obrony po obu stornach świetna, no zza łuku też obie drużyny ładnie ciskały.

 

Miłe momenty dla AB przed meczem i po meczu  bo win

 

no i fajnie Mook się z chłopakami żegnał po meczu, widać dobrej chemii nie brakuje mimo zmiany barw no i SVG banan od ucha do ucha nie pamietam kiedy taki rozhichrany był

 

Go Pistons !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/4 sezonu za nami. czas na male podsumowanie: 

 

po 1. - gramy dzis koszykowke totalna [co dla mnie,jako kibica 'tlokow',jest wybitnie przyjemnym doznaniem estetycznym]. ten styl funkcjonowania na parkiecie nie bylby mozliwy bez odpowiedniego kontyngentu grajkow; na gwiazdorzenie i nabijanie ind. statystyk nie ma tu miejsca!... 

 

po 2. - svg jest - jednak - nie w ciemie bity! jego filozofia budowania organizacji ulegla sporemu przeobrazeniu - zamienil ''troche wszystkiego' i 'wszechstronny'' na ''efektywnosc' i 'mocne strony'' [grajkowie] nie zapominajac zarazem o aktualnych nba-trendach jak idzie o 'niuanse' taktyczne; izolacje poszly w pizdu! dzis gramy z andre jako wysokim rozgrywajacym        [jak masz w teamie najlepszego 'cuttera' w lidze,to center idealny do p'n'r i,zarazem,'grozacy' podaniem jest nie do przecenienia],ciskamy '3' [nasze nabytki,avery i gallo robia to na poziomie 40%+],istotnie ograniczylismy drive'y                  [do transition offense i clutch plays]...

 

po 3 - zdrowie to podstawa! jax odzyskal dynamike [acz to jeszcze nie jest to,co w sezonie 15/16],dre odzyskal 'wentylacje' [po rekonstrukcji przegrody nosowej na luzie gra 'duze' minuty,podczas gdy w minionym sezonie pocil sie jak mops,a oddech mial ciezki],tobias zrobil sobie laserowa korekcje wzroku...

 

po 4 - sensowna przebudowa. bower pozyskal grajkow z dobra/niezla '3' i co najmniej solidna defensywa. dodatkowo,na      b. niskim kontrakcie podpisano morelanda [po swietnych wystepach w sl],a w drafcie -

dla odmiany - pozyskano najlepszego (?) shootera w 'swojej klasie'; 2nd unit pistons to dzis top3 ligi...

 

po 5 - moje przewidywania co do bobana zupelnie sie nie sprawdzily. nie wiem ocb z tym grajkiem. po tym,jak na eurobaskecie pokazal sie z naprawde dobrej strony,oczekiwalem,ze to bedzie jego sezon. poki co,niestety,'guliwer' jest jeno maskotka,i to nietania! jesli szybko nie poprawi lateral defense,trzeba go bedzie w nadchodzacym trade deadline zhandlowac...

 

po 6 - bullock jest c***owy [zawsze byl],'white mamba' nie lapie sie do rotacji a leuer jest na L4. w perspektywie sezonu nie wrozy to dobrze,bo na pf,procz tolli,nie ma praktycznie zadnej alternatywy dla tobiasa. licze - po cichu - na to,ze henryk z czasem okrzepnie,a jon zdazy przed td 'cos' pokazac [nie ukrywam,ze jon i,przede wszystkim,bullock nie pasuja mi do 'ukladanki',i chetnie bym ich gdzies 'opchnal']...   

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

po 5 - moje przewidywania co do bobana zupelnie sie nie sprawdzily. nie wiem ocb z tym grajkiem. po tym,jak na eurobaskecie pokazal sie z naprawde dobrej strony,oczekiwalem,ze to bedzie jego sezon. poki co,niestety,'guliwer' jest jeno maskotka,i to nietania! jesli szybko nie poprawi lateral defense,trzeba go bedzie w nadchodzacym trade deadline zhandlowac...

 

po 6 - bullock jest c***owy [zawsze byl],'white mamba' nie lapie sie do rotacji a leuer jest na L4. w perspektywie sezonu nie wrozy to dobrze,bo na pf,procz tolli,nie ma praktycznie zadnej alternatywy dla tobiasa. licze - po cichu - na to,ze henryk z czasem okrzepnie,a jon zdazy przed td 'cos' pokazac [nie ukrywam,ze jon i,przede wszystkim,bullock nie pasuja mi do 'ukladanki',i chetnie bym ich gdzies 'opchnal']...   

 

Boban nie gra bo cała liga poszła w small ball (ale to też powód dla którego Andre ma taki dobry sezon). Niestety Bobi się nadaje tylko pod konkretny matchup - jak w przeciwnej drużynie są groźni stretch 4 i 5 i/lub rozgrywacz z dobrym rzutem z kozła to będzie to cinko wyglądać. Może jeszcze rok cwiczenia laterali i biegania od tyczki do tyczki i się zacznie nadawać bo w ataku powinien rozkurwiać drugie unity lepiej niz Monroe.

 

A co do Bullocka pełna zgoda, Chiny witają. W Heńka jeszcze wierzę, że okrzepnie. Z Lujem jest wiekszy problem, bo to mega negatywny kontrakt i trzeba jakoś zrehabilitować jego wartość - kurcze jeszcze nie tak dawno był naszym najlepszym zawodnikiem (pierwsze 30  meczów ostatniego sezonu), a po tym wypadku samochodowym coś się z nim dziwnego stało...

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boban nie gra bo cała liga poszła w small ball (ale to też powód dla którego Andre ma taki dobry sezon). Niestety Bobi się nadaje tylko pod konkretny matchup - jak w przeciwnej drużynie są groźni stretch 4 i 5 i/lub rozgrywacz z dobrym rzutem z kozła to będzie to cinko wyglądać. Może jeszcze rok cwiczenia laterali i biegania od tyczki do tyczki i się zacznie nadawać bo w ataku powinien rozkurwiać drugie unity lepiej niz Monroe.

 

A co do Bullocka pełna zgoda, Chiny witają. W Heńka jeszcze wierzę, że okrzepnie. Z Lujem jest wiekszy problem, bo to mega negatywny kontrakt i trzeba jakoś zrehabilitować jego wartość - kurcze jeszcze nie tak dawno był naszym najlepszym zawodnikiem (pierwsze 30  meczów ostatniego sezonu), a po tym wypadku samochodowym coś się z nim dziwnego stało...

 

moose to powinien pojsc do jakiejs mocnej ekipy,bo szkoda grajka z takimi umiejetnosciami na 'gre o nic'...

 

ej,nic nie wiem. co tam stalo naszemu jon boy? :(...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ej,nic nie wiem. co tam stalo naszemu jon boy? :(...

 

w zeszłym roku miał jakiś wypadek i nawet z tego powodu opuścił mecz

 

dziwnym trafem zb iegło się to z drastycznym spadkiem jego poziomu gry - przecież cały listopad i grudzień rok temu Leuer nakurwiał na tyle dobrze, że odpłacał te 10 baniek, nie wiem co się stao 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.