Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj byla dobra wrzuta u Lowe'a, S5 DET zalicza -15.1 netrtg, szczegolnie interesujace jest to, ze DRTG wynosi aż 119.2, wynik gorszy niz wiekszosc lineupow powiedzmy np. Suns. Wplyw naczelnych bulterierow na obwodzie tj. Bradleya i Stanimala jak na razie jest znikomy, nie ma wplywu na defensywe zespolowa, mimo ze na oko wyglada to fajnie. Najprawdopodobniej jest to zwykly overreacting guardow, dobry dla widza i do skrotow. 

 

Wniosek podobny jak w zeszlym roku, SVG dalej powinien szukac wymian zwiazanych z podkoszowymi, Dragic tworzyl w tamtym roku przecietna w skali ligi ofensywe, a Reggie Jackson, nawet zdrowy to jednak nie ten poziom i ciezko mi jest uwierzyc zeby DET na koniec sezonu mieli ofensywe w TOP15. Jest to koniecznie jesli defensywa sie nie ustablizuje w okolicach sredniej ligowej. W innym przypadku bedzie znowu rzeznia o 8 seed. W tamtym roku podobny trzon teamu nie podolal takiej presji pod koniec RS, tak samo zawalil Stan od strony motywacji druzyny.

 

to prawda, rating starterów martwi i wskazuje trochę na fluke, ratowanie tyłków przez Isha i Tollivera etc.

 

ale eye test w tym roku jakby korzystniej wypada, chociaż nadal siekają od cholery midrange jumperków i nie da się tak długo ciągnąć ataku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dre 14/16 z wolnych, ten sezon jest SZALONY. Wiec ta operacja nosa faktycznie przyniosła znaczącą zmianę, hehe. Wydaje się, ze w zespole wszystko klika, te zwycięstwa przychodzą tak po cichu i dobrze. Jak dociągną do bilansu 20-10 lub lepszego, to usuwam pewne słowa kluczowe z tematu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te wolne to była dzisiaj różnica miedzy wygraną a porażką, rok temu taki wyrównany mecz z Kozłami byśmy wdupili.

 

Ale teraz lepiej cicho siedźmy, żeby nic nie wykrakać bo dzisiaj trzeba uważać na pułapki (b2b z kings u siebie) :grin:

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiste dre + pakiet nowych graczy dobitnie pokazuja,jak bardzo koszykowka jest gra systemowa i,co wazniejsze,jak bardzo moze sie zmienic nasza,kibicow,optyka w zakresie ewaluacji talentu graczy. poprawilismy procenty na dystansie - dre ma asysty,dre znaczaco poprawil 'osobiste' - rzadziej go fauluja,ergo,otwiera sie mozliowsc na back door passy i gre inside-outside. dobrze zestawiony kontyngent grajkow to podstawa...

 

w trakcie transmisji kelser powiedzial,ze tolli to dzis nasz najlepszy obronca. moze tak,moze nie [bradley i stanley to z poczatkiem sezonu absolutny top level w defensywie]. dla mnie,tolli to gracz w tej lidze wybitnie 'niedoszacowany'. tula sie po tej lidze,nigdzie na dluzej miejsca nie zagrzal; dobrze,ze do nas wrocil [a o detroit mowil w wywiadach,ze to 'jego dom']!... 

 

nie trawie bullocka. no patrzec na jego gre nie moge. on jest jak dziecko we mgle. bower,please,wez go zhandluj za 'cokolwiek',bo niewiele wnosi,a zabiera kennardowi minuty!...

 

kolejny swietny mecz isha! super miec w rosterze '2nd unit pg',ktory gra na poziomie s5...


Dre 14/16 z wolnych, ten sezon jest SZALONY. Wiec ta operacja nosa faktycznie przyniosła znaczącą zmianę, hehe. Wydaje się, ze w zespole wszystko klika, te zwycięstwa przychodzą tak po cichu i dobrze. Jak dociągną do bilansu 20-10 lub lepszego, to usuwam pewne słowa kluczowe z tematu. ;)

 

usun tak czy siak! czy musimy byc jak fani 'tlokow' z us,dla ktorych trawa zawsze jest bardziej zielona gdzie indziej?! pokazmy,ze stac nas na wiecej! ;)...


No te wolne to była dzisiaj różnica miedzy wygraną a porażką, rok temu taki wyrównany mecz z Kozłami byśmy wdupili.

 

Ale teraz lepiej cicho siedźmy, żeby nic nie wykrakać bo dzisiaj trzeba uważać na pułapki (b2b z kings u siebie) :grin:

 z tym 'wyrownanym' meczem,to bez przesady,bpth. byl moment w drugiej polowie,ze mielismy 17-18 (?) oczek przewagi. koncowke grali juz troche na 'dowiezienie wyniku'...

 

tez sie boje o meczyk z sacto. hehe...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 z tym 'wyrownanym' meczem,to bez przesady,bpth. byl moment w drugiej polowie,ze mielismy 17-18 (?) oczek przewagi. koncowke grali juz troche na 'dowiezienie wyniku'...

 

tez sie boje o meczyk z sacto. hehe...

 

no blowout typowy to nie był, nie oglądałem wczoraj live ale dopiero w 4q odjechali i do tego czasu można było się trochę obawiać o wynik

 

a Ish faktycznie świetnie jako drugi pg, już któryś raz pokazuje taki killer crossover że w końcu trafi do highglightów jak komuś kostki połamie

 

lubię też Gallowaya, ta jego "zgarbiona" głowa i dziwny, szybki release rzutu mi trochę prime Barbosę przypomina 

 

Moreland dla mnie wywalczył miejsce w rotacji tą jedną grą, właśnie czegoś takiego było trzeba, nie wiadomo czy dobra gra Dre później nie wynikała z tego, że się zmobilizował bo jakiś scrub z d-league gra w jego minutach i daje radę 

 

niech im tylko kurde sił i motywacji starczy dzisiaj na tych marnych Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moreland dla mnie wywalczył miejsce w rotacji tą jedną grą, właśnie czegoś takiego było trzeba, nie wiadomo czy dobra gra Dre później nie wynikała z tego, że się zmobilizował bo jakiś scrub z d-league gra w jego minutach i daje radę 

 

 

eric to do highlightow powinien trafic,bo mial akcje meczu!...

 

https://www.youtube.com/watch?v=OpF6kBriX88#t=02m38s

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze białaski dały radę w G-league, Kennard to mi swoją grą trochę Jerrego Westa przypomina, widać bardzo duże IQ, niech tylko nauczy się bronić to może kiedyś odżałujemy jakoś, że nie braliśmy Mitchella  

 

https://www.youtube.com/watch?v=c4qamaL4qHM&feature=youtu.be

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze białaski dały radę w G-league, Kennard to mi swoją grą trochę Jerrego Westa przypomina, widać bardzo duże IQ, niech tylko nauczy się bronić to może kiedyś odżałujemy jakoś, że nie braliśmy Mitchella  

 

https://www.youtube.com/watch?v=c4qamaL4qHM&feature=youtu.be

 

nie pisz o sobie w liczbie mnogiej! ja na ten przyklad nie zaluje! ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bradley, jest z niego pociecha? To jego CY. Na ile może liczyć po sezonie?

 

Jest, w odróżnieniu od Pope'a wie co to tzw. "consistency" i sieka trójki na +40%, kocur w obronie jak zawsze, zresztą ten clutch  steal vs GSW mówi wszystko.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PvXix9CfFfk 

 

a ile hajsu dostanie - to zależy, nam trzyma nóż na gardle więc stawiał bym nawet na 16-18 baniek rocznie, z innymi drużynami to juz różnie może być bo jest mało hajsu na rynku, ale pewnie Sixers będą jego albo KCP chcieli upolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra bdb. swietny defensor,ktory w offense daje 'troche wszystkiego'. osobiscie 'kupil mnie' charakterem. sprawia wrazenie swietnego kolegi,dla ktorego team spirit i sukces druzyny [a nie osobiste osiagniecia] maja absolutny 'priorytet'! na pytanie o leadership odpowiedzial byl,ze najlepszym 'pomyslem' na liderowanie jest 'dawac dobry przyklad' [czyt. prezentowac profesjonalne podejscie do koszykowki 24/7]. po prostu!...

 

o kasie,to nie ma co dywagowac,imo...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej się dzieje, brawo Pistons, najlepszy start od 2008 (wiem nie ma się co cieszyć…. po latach), ale co tam

 

ciekawe co dalej czy po tygodniu będziemy z wynikiem 10-3 byłoby pięknie, ale chyba zgodnie ze swięcką tradycją wtopimy koncertowo jak nie z Indy to z Heat,

 

stajemy się ograniczoną rotacyjnie drużyną - widać niestety utopioną kasę w naszej maskotce Bobanie no i co gorsza Leuerze, który rok temu może nie zachwycał, ale byliśmy z jego postawy zadowoleni - a teraz brak pewności, jeszcze jako center… wolę E. Morelanda

 

Tak sobie myślę, że SVG powinien spakować RJ, Leuera + pick za Bledsoe, było trochę ryzyka (ale kto wybredny ten nie ruch…), było minęło - swoją drogą chyba Stan nie chciał psuć chemii i dał szybkie dementi na temat wymiany RJ/Bledsoe

 

a tak Kozły zaczynają naprawdę być top 3/4 wschodzie - jeśli zdrowie i głowa Bledsoe nie nawali, sezon będzie długi, ciekawe trade deadline, a walka o PO interesująca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gdy bradley wspomnial,ze svg 'jest na kazdym treningu',to prowadzaca i eksperci zrobili 'wielkie oczy'. to serio az tak niespotykane w nba?...

 

no przecież Stan to nasz najlepszy ballhandler, wiadomo że kocha treningi :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=21cE2aUbWB0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.