Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem dobrej myśli.

 

Lakers są w gazie i lecą na nim jak na przysłowiowych skrzydłach. Coś takiego było nam potrzebne już dawno, bo nie tyle zarządowi, czy trenerowi ale samym zawodnikom uświadamia, że teraz to każdy musi się z nami liczyć i nikt nie spojrzy już lekceważąco w strone LAL.

 

W końcu coś się dzieje i czuje to cała drużyna. Oby tak dalej! Zacieram rączki na równie dobre ruchy latem, a wtedy nadchodzący sezon 18/19 będzie najbardziej wyczekiwanym przeze mnie sezonem od wielu, wielu lat! :)

 

P.S. Jak to dobrze, że to nie Randle poleciał w tym trejdzie z Cavs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze warto zwrocic uwage na to, kogo lakers pokonali w tym okresie

2x thunder

2x spurs

celtics

cavs

heat

pacers

 

wiec to nie do konca jest nabijanie wygranych na tankujacych ekipach. choc fakt faktem, w 1 czesci sezonu mieli trudniejszy terminarz o czym sie mowilo juz od poczatku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs by mieć na maxa dla Randle'a tylko jeśli wywalą Setha Curry, McDermotta, Klebera i Finneya -Smitha. A jeszcze na dodatek Dirk by musiał wziąć minimum. Ogólnie wszystko możliwe ale tak naprawdę to Mavs będą mieć ok 18-20 i to jeśli odpuszczą sobie Mc Dermotta.

Pamiętajcie że oni musza przedłużyć Setha , Yogi Ferella

 

Hawks już w ogóle mają 25 mln tylko jesli Dedmon się wyoptuje co chyba się nie stanie bo on 6 mln na wolnym rynku nie dostanie - nawet na okres 2 lat. Latem jest naprawdę mało kasy na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs by mieć na maxa dla Randle'a tylko jeśli wywalą Setha Curry, McDermotta, Klebera i Finneya -Smitha. A jeszcze na dodatek Dirk by musiał wziąć minimum. Ogólnie wszystko możliwe ale tak naprawdę to Mavs będą mieć ok 18-20 i to jeśli odpuszczą sobie Mc Dermotta.

Pamiętajcie że oni musza przedłużyć Setha , Yogi Ferella

 

Hawks już w ogóle mają 25 mln tylko jesli Dedmon się wyoptuje co chyba się nie stanie bo on 6 mln na wolnym rynku nie dostanie - nawet na okres 2 lat. Latem jest naprawdę mało kasy na rynku

6 baniek to mniej niz MLE a beda ekipy, ktore raczej mu sypna MLE. Powinien zrobic opt out. Uspokoiles mnie troche z Mavs, Randle pewnie skonczy z czyms pokroju 60/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczycho. 3 i 4 kwarta naprawdę świetna w wykonaniu Lakers. Kuzma on fire (dwie trójki pod rząd, kilka cennych punktów w transition), Randle i Ball harujący w obronie, no i Thomas, który znów w kluczowych momentach był decydujący (akcja z Nurkiem, gdy zgubił go balansem ciała przednia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kibice Nuggets mogą podziękować Murrayowi, za dodatkową motywację przed tym meczem jaką dał Lakers i ich kibicom w Staples, dawno tam nie było tak głośno ;)

Fajny mecz chociaż za duży rollercoaster super 1q potem dwie kwarty bryndza i ostatecznie udało się wygrać. Randle znowu bestia, Kuzma kapitalna druga połowa chociaż z tą kostka chyba nie zagra z Warriors, IT dołożył swoje.

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january a tak szczerze to nawet jeśli widzimy właśnie sufit Juliusa zakladając, że na takim poziomie by pozostal to źle ? :) niech te osobiste ustabilizuje na 75%, z czasem na pewno będzie umiał przynajmniej lepiej czytac grę co pomoze i w ataku i w obronie. Wyrobi sobie reputację to gwizdków korzystnych powinno byc tez więcej i przynajmniej następny kontrakt spokojnie nawet bez jumperka powinien dawać radę. Później pewnie szybkość, atletycznosc zacznie spadać to jumperek bedzie koniecznoscią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz młodzież Lakers złapała niezłą fazę. Grają sobie na luzie, nic nie muszą, a mogą się porządnie nastroić przed następnym sezonem. Jakiś miesiąc temu dawałem im 37-45. Teraz mogą się zakręcić około 41W. Wróci Ingram i jest to realne. Najzabawmiejsze jest to, że po drodze mogą napsuć sporo krwi drużynom z zachodu walczącym o PO : NOP, SAS, Minnesota, 2xUtah i na koniec Clippers. Dziś już zestresowali Denver.

 

Kuzma poszedł w drafcie z numerem 27? Damn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuggets lepsi

lakers lepsi...

 

nuggets i lakers sa spokojnie na tej samej polce. roznica jest taka, ze young core jeziorowcow jest duzo mlodszy i chyba ma wiekszy upside. w tym dwumeczu nie bylo ingrama. do tego w wakacje lakers maja sporo kasy do wydania, nuggets natomiast musza bazowac na rozwoju i dealowaniu. z ciekawoscia beda obserwowal jak sytuacja sie rozwinie w nastepnych latach...

 

dzis poobijani warriors...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic ma tak zawsze czy tylko dzisiaj? Gość cały czas szarpie za koszulkę i rozpycha się łokciami, a jak ktoś robi to samo w stosunku do niego to rozkłada łapy i płacze do sędziów. Mam nadzieję, że tylko dzisiaj miał słabszy dzień, bo fajnie gra i nie chciałbym w przyszłości go za to nie lubić, a takie zachowania mnie strasznie wkurwiają.

 

Szkoda, że Warriors są w b2b bo z takimi osłabieniami u nich była szansa powalczyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do następnego sezonu to jeśli mamy rzucić hajs Randlowi to ja bym też był za pozostaniem Lopeza u nas. On jest w sumie idealnym fitem pod Julka. Były mecze, że jedyne rzuty jakie trafił to trójki no i okej, jeśli mu siedzi to sypie a przy okazji robi spacing i wyciąga drugiego centra spod kosza gdzie Julek ma miejsce, żeby robić szambo i jechać z innym PFem. Jak zmienią w obronie i center zostanie przy Randlu to Lopez może jechać swoim wzrostem z jakimś innym i rzucać te swoje koślawce w slow mo' :) Przy centrze dominującym trumne ciężko byłoby Randlowi znaleźć miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie włącza wam się taka ostrzegawcza lampka, że Randle mega spotkanie zagrał przeciwko Cavs, którzy mieli kontuzjowanych 5 graczy z top10 rotacji i generalnie nie są dobrze broniącym zespołem? A kolejne dobre spotkanie przeciwko Denver?

 

Co do spotkania z Warriors to wydaje mi się, że Lakers powinni wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie włącza wam się taka ostrzegawcza lampka, że Randle mega spotkanie zagrał przeciwko Cavs, którzy mieli kontuzjowanych 5 graczy z top10 rotacji i generalnie nie są dobrze broniącym zespołem? A kolejne dobre spotkanie przeciwko Denver?

 

Co do spotkania z Warriors to wydaje mi się, że Lakers powinni wygrać.

Ale przecież to nie były pierwsze dobre spotkania Randle, od kiedy wszedł do S5 kręci fajne cyferki, a na dobrym poziomie gra tak naprawdę od początku sezonu poza kilkoma spotkaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to powoli nie wiem, gdzie jest sufit Randle'a, ale on już teraz przewyższa oczekiwania 95% (jak nie więcej) tego forum.

ehh te pamiętne Hicksony... Bo robi 20/10/4 na zajebistej skuteczności i nie z tym negatywnym, a z pozytywnym (i to w cholerę) impactem w defensywie.

No tak, fakt, że ty i spore grono forumowych fanów LA opluwało JR i pakowało go w co drugą wymianę musi oznaczać, że 95% lub więcej użytkowników musiało podobnie "błądzić". Tak tylko.... :playful:

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.