Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji rozwalonego wiązadła jestem udupiony w domu, więc mam czas by oglądać mecze w całości ;]

Z bulls miałem w tym sezonie z trzy podjeścia live, ale wobec prezentowanego poziomu np. vs spurs dość szybko zmieniałem mecz.

Wiem, że sezon skazany na tankowanie, ale ilość prostych, głupich błędów była porażająca.

Dwa ostatnie spotkania obejrzałem w całości i dzięki postawie Dunna gra w ataku nie wygląda tak chaotycznie gdy na parkiecie jest Grant.

Mam nadzieję, że chłopak znalazł swoją drogę w drużynie.

Markkanen, wygląda kozacko w ataku, mógłby jeszcze angażować się na atakowanej desce.

Denzel nawet wygląda jakby ruszał się ciut szybciej, bo zwyczajowo wygląda na faceta  "w zwolnionym tempie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze Denzela widać już lekki progres. https://youtu.be/eT2acqaf-Ns?t=56s

 

ok, fajnie - mamy światełko w tunelu, tylko że oprócz niego dalej pusto i ciemno

trzeba jeszcze kogoś klejenia struktury teamu od nowa - reszta kolesi fajnei gra - jeden dwa mecze na sezon, a resztę statystuje

Spokojnie, przebudowa Byków może się odbyć szybciej niż się niektórym wydaje, równie dobrze w przyszłym sezonie s5 może wyglądać tak: Dunn/Lavine/Porter Jr/Lauri/DeMarcus. Maszyna ruszyła i toczy się powoli we właściwym kierunku, nic tylko czekać na wymianę RoLo za 1rnd 2018 i moment, w którym 76ers spanikują i oddadzą Okafora prawie za darmo (Mirotić?).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy jestem kogo Bulls dołożą z draftu do swojej młodej chicagowskiej rotacji. Doncic i Bamba to najlepsze opcje moim zdaniem. Porter też byłby okej. Ayton i Bagley lekko gryzą się z Markannenem. Bamba to solidna defensywna kotwica, więc dla bardziej ofensywnie nastawionego Fina byłby dobrym partnerem. Kogo wybiorą Bulls?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy jestem kogo Bulls dołożą z draftu do swojej młodej chicagowskiej rotacji. Doncic i Bamba to najlepsze opcje moim zdaniem. Porter też byłby okej. Ayton i Bagley lekko gryzą się z Markannenem. Bamba to solidna defensywna kotwica, więc dla bardziej ofensywnie nastawionego Fina byłby dobrym partnerem. Kogo wybiorą Bulls?

Na teraz wiadomo tylko o tym, że Forman jedzie oglądać Doncica w najbliższym czasie. Nic poza tym nie wiadomo. Ale tak koniec końców kogo by z top 5 (Doncic - Ayton - Porter - Bamba - Bagley) nie brali to będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy jestem kogo Bulls dołożą z draftu do swojej młodej chicagowskiej rotacji. Doncic i Bamba to najlepsze opcje moim zdaniem. Porter też byłby okej. Ayton i Bagley lekko gryzą się z Markannenem. Bamba to solidna defensywna kotwica, więc dla bardziej ofensywnie nastawionego Fina byłby dobrym partnerem. Kogo wybiorą Bulls?

Jeszcze nie mają wiedzy nt. swojego picku, a ty już pytasz, kogo wybiorą... 

 

Z topu jedynie Bagley by do nich średnio pasował przy Makarenie w składzie. Wszyscy pozostali to teoretycznie zbawienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kozak jest?

Nie + słabszy fit da Markkanena, ale zagrał dwie minuty w college'u, więc trzeba poczekać z ocenami. Porter to świetnie rzucający scorer ze znakami zapytania w obronie oraz tego, jak będzie w stanie bronić na SF w NBA.

 

Było wiadomo, że Fin ma bardzo wysoki floor (ze względu na sam rzut wiadomo było, że będzie dobrym graczem), na razie bardzo pozytywnie zaskakuje w obronie i na zbiórce. Rok temu w college'u Fin miał per36 5,5dreb, teraz ma jak na razie ponad 8, to olbrzymi progres, ciekawe czy to utrzyma.

 

Rzutowo Markkanen to chyba najlepszy PF-C 20-latek jakiego widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii kolejny „rekord” pobity tym razem przez Markannena.

 

Młody Fin rzucił aż 36 trójki w ciągu swoich pierwszych 14 meczy w NBA i jak dotąd nikomu się to jeszcze nie udało.

 

Już na Eurobaskecie było widać, że chłopak ma potencjał. Jestem ciekaw jak będzie wyglądała jego gra za 3-4 lata i gdzie wyląduje.

 

https://twitter.com/chicagobulls/status/932775571687272448

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda tych ostantich X lat Bulls i opinii jaka sobie wyrobili w lidze (managment). W zaleznosci od tego jak ogarna sytuacje z Lavinem latem moga miec miejsce na 2 prawie maxy. Patrzac na to co sie teraz dzieje w lidze, mozna wnioskiwac ze i George i Cousins zmienia otoczenie. Zachod slabszy nie bedzie, era Lebrona powoli bedzie wygasac na wschodzie jedynym realnym contenderem beda C's i Philla. Mloda ekipa z kasa moze byc bardzo atrakcyjnym miejscem dla combo superstarow, ktorzy chca cos wygrac a sa na tyle ogarnieci, ze widza panujacy scisk na zachodzie i nie beda pakowac sie na sloneczne plaze LA. Bulls oprocz kasy maja realna szanse na top 5 draftu. 

Doncic - Lavine - PG - Lauri - DMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.