Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny mecz na Smoczyku. I może dobrze dla wszystkich, że po takim blowoucie unia wdupiła. Ludzie zobaczyli, że oni są do pokonania. Na swoim torze unia nadal jest i będzie supermocna, bo przecież wiele niezabrakło, ale nadzieja na to, że nie przejadą się po lidze jak walec się pojawia. Drabik objeżdżał leszczynian niesamowicie na dystansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz na Smoczyku. I może dobrze dla wszystkich, że po takim blowoucie unia wdupiła. Ludzie zobaczyli, że oni są do pokonania. Na swoim torze unia nadal jest i będzie supermocna, bo przecież wiele niezabrakło, ale nadzieja na to, że nie przejadą się po lidze jak walec się pojawia. Drabik objeżdżał leszczynian niesamowicie na dystansie.

Ogór przede wszystkim -- to było niesamowite.. A ten bieg gdzie Kubela wchodzi od małej i mija dwóch a potem Nicki przegrywa z Ogórem? Ogólnie świetne zawody porównywalne z tymi w Częstochowie. Świetne ściganie mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Leszno wyglądało na zaskoczonych stanem toru, o czym zresztą mówili w wywiadach. Coś tam popadało i się zdziwili. Spodziewałem się, że się przejadą po Sparcie grubo, szczególnie po ostatnim blowoucie który zrobili. Drabik generalnie pojechał grubo, na dystansie radził sobie świetnie.

A ogólnie ściganie, palce lizać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o najwyższą klasę rozgrywkową, to Leszno wygląda tak samo dobrze, jak rok temu, a wiemy, jak to się skończyło. Kołodziej to jednak pewniak, tylko boję się, czy nie będzie zgrzytów w zależności od tego, który senior będzie musiał usiąść. Oprócz tego mocne są Gorzów, Toruń i Zielona Góra, ale ja mimo wszystko stawiam na Wrocław, bo ma najmocniejsza formację juniorską, Janowski się ponoć pozbierał po zeszłorocznych

Szacun dla Twojego nosa --- przed sezonem nie widziałem ich tak wysoko ale Lebiediew to strzał w dziesiatkę. Janowski nabrał twardości - wyglada to ciekawie

 

Korekta -- a jednak Stal Gorzów --- końcówka niesamowita - świetna walka . Zmarzlik z Janowskim przepiękny pojedynek

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne punkty Toruniowi uciekły. Smutno się patrzy na Pawełka, nie wiem czemu aż tak zjechał z formą. Ja rozumiem koniec wieku juniora, nikt od niego 15 pkt/mecz nie wymaga, ale on nie podejmuje z nikim poza juniorem rywali walki. Chris ma dołek i c***. Szkoda marnowania fajnej jazdy Adriana i MJepsenaJensena.

Playoffs oficjalnie odjechały, nie ma złudzeń. Tylko, że wyjazdy do Grudziądza, Rybnika i Czewy też łatwe być nie muszą i za chwile może być ciepło i walka o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne punkty Toruniowi uciekły. Smutno się patrzy na Pawełka, nie wiem czemu aż tak zjechał z formą. Ja rozumiem koniec wieku juniora, nikt od niego 15 pkt/mecz nie wymaga, ale on nie podejmuje z nikim poza juniorem rywali walki. Chris ma dołek i c***. Szkoda marnowania fajnej jazdy Adriana i MJepsenaJensena.

Playoffs oficjalnie odjechały, nie ma złudzeń. Tylko, że wyjazdy do Grudziądza, Rybnika i Czewy też łatwe być nie muszą i za chwile może być ciepło i walka o utrzymanie.

No trzeba przyznać że dziś dwa razy biegi 15 miały neisamowity ładunek emocjonalny

 

Niepokonany Janowski i niepokonany Hancock przegrali w biegu 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja sezonu Chrisa Holdera w biegu trzynastym w Toruniu.

 

Nastroje w Grodzie Kopernika jednak minorowe bo jakby nie patrzec 0 punktów po 4 meczach wygląda fatalnie. Na ta chwilę wychodzi że Apator to Unia Leszno 2016. Sytuacja też trochę podobna skonczyl wiek najlepszy junior i formacja mlodziezowa zamiast wielkiego handicapu staje się kulą u nogi. Dodatkowo po dzisiejszym meczu widzimy że mityczny pierwszy trudny sezon w seniorce na ta chwilę się sprawdza w przypadku Pawla Przedpelskiego.

 

Ale ogólnie to liga w tym roku trochę przez pogode ale to karuzela wyników co cieszy postronnego fana speedwaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kiedy co 2 lata zawodnik zmienia klub i potrafi będąc super w gp nie jechać w klubowych wisi mi to.

kibic Apatora?  :redface: 

 

GKM z taką jazdą będzie miał problem, buczek imo przereklamowany w Grudziądzu zawodnik, jeszcze teraz coś pierdoli o tym, że mu się twardy tor nie podoba, a kempiński mówi, że z tym granulatem nie ma możliwości zrobienia przyczepnego w Grudziądzu. Widać, że bez Golloba kempes nie wie jak przygotować toru, skoro duża nie idzie, a Łaguta w trakcie zawodów jest zaskoczony torem (LOL). Jak jakieś Woźniaki przyjeżdżają na 5-1 to coś jest nie tak, TWIERDZA już nie jest taką zagadką jak rok czy dwa lata temu i się zacznie zbieranie w pizdę od Leszna czy Gorzowa. Dobrze, że Czewa jest w lidze, bo z Rybnikiem nie ma nawet jak powalczyć, Toruń pewnie odmuli w drugiej rundzie i dla GKM zostają baraże. Huckenbeck powinien jeździć za Okonia, a za rok przemeblowanie i może jakiś junior, który nie jest nieudacznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie święto żużla a tu taka cisza?

 

Całe podium dla Polaków. Pawlicki w formie genialnej. Ja wiem że splotło się kilka fajnych rzeczy.

 

Lindgren poturbowany. Peter Johns jak nigdy ma skopane silniki. Doyle miał problemy sprzętowe w finale niemniej Polacy dziś rządzą w GP

 

Bartek ma chyba zbyt gorącą głowe ale technicznei to nasz nr 1

Janowski i Dudek są genialni w lidze i GP

Ale to co wyrabia Pawlicki w GRand Prix to szok

Facet jeździ fenomenalnie. JAk utrzyma taką formę to nie ma niego mocnego i może zdobędzie tytuł dla Polski

Młodzież mocna . Rywale słabi  ( skoro Vaculik i Lindgren to najpoważniejsi rywale to raczej widzę dwóch Polaków na podium)

Chyba trzeba rezerwować bilety na ostatnie GRand Prix bo będzie co świętować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hancock musiał się skończyć. To nie jest normalne zjawisko - taka forma w takim wieku. Z tego co opowiadał w reportażu dla Canal + to dużo zawdzięcza jakiemus Brytolowi który kontruował dla niego specjalne ramy, widelce itp... Widocznie teraz ta przewaga techniczna nie jest aż tak duża. To samo z Peterem Johsem któremu posypadł się producent specjalnych sprężyn. I nagle dominatorzy Taj i Greg musza walczyć na równych zasadach a tu już Hancockowi się nie chce. Brak mu motywacji do wpychania sie w każdą szczelinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity mecz w Zielonej. Trzeba przyznać , że przy całej ułomności ligi. Grudziądz bez Tomka. Włókniarz wydawał się za słaby na tę ligę to liga jest ciekawa. Dużo świetnego ścigania. Mało meczów jednostronnych nudnych. Słabe ekipy trafiły z zawodnikami - Lindgren w ROWie ( oby ten upadek nie wybił go z formy), Woryna fruwający....

Nasi szaleją w Grand PRix - czas pomyśleć czy nie warto kupić biletów do Melbourne bo może być polskie podium - w całości

 

Pawlicki jeździ fenomenalnie, Dudek poprawił technikę , Janowski w końcu przestał myśleć tylko wciska się w luki rózne rózniaste

Może przemawia przez mnie pryzmat mega nudnych PO ale NBA w tym roku przegrywa emocjami praktycznie z każdą dyscypliną

żużel, hokej, rugby. Ba nawet średnio lubiana przeze mnie piłka nożna na poziomie LM ma więcej emocji i więcej zwrotów akcji

 

 

szkoda że do tej Australii się tak koszmarnie długo leci

 

Ignazz ale w Toruniu na GRand Prix się melduje i pójdziemy na Whisky na św.Ducha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.