Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Mrtio napisał:

Geniusz bravo brawo super gratulacje Bartek

Wczoraj oglądając to na Motoarenie człowiek stracił głos. Bieg półfinałowy i finałowy to był pokaz najwyższej klasy. Bartosz ma jaja by to co najlepsze zostawić na koniec. W półfinale z 4 pozycji praktycznie przebił się na pierwszą. Obok mnie siedzieli sponsorzy Bartka i on podobno był poobijany po piątkowej kraksie. Miał drobny problem z kolanem

Bartek jest najmłodszy w stawce więc a juniorów wybitnych na horyzoncie nie ma... Wydaje się ,że z Taiem powinni podzielic tytuły przez najbliższe 3-4 lata. . Z drugiej strony Tai w wieku 25 lat też miał 2 tytuły i wyglądał niesamowicie a teraz ma raptem 3.. Realne wydają się 4 tytuły IMŚ dla Bartka. Ale i poziom 6-7 jeśli rzeczywiście nie pojawi się żaden młody wybitny Szwed czy Dunczyk. No chyba, że Lambert nagle powtórzy sukces Taia i wieku 23 wejdzie na poziom mistrzowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozamiatane... Niczego nie ujmuje Unii bo jest najsilniejszym klubem od lat ale czemu Stal Gorzów na finał ma tor przygotowywany przez osobe spoza klubu a Unia robi tor wg siebie i nikt im niczego nie nakazuje. Więc jest beton . Start i nic więcej nuda nuda i motocykle spasowane idealnie.

Inna sprawa, że Zmarzlik koszmarnie źle jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2020 o 20:12, ely3 napisał:

I pozamiatane... Niczego nie ujmuje Unii bo jest najsilniejszym klubem od lat ale czemu Stal Gorzów na finał ma tor przygotowywany przez osobe spoza klubu a Unia robi tor wg siebie i nikt im niczego nie nakazuje. Więc jest beton . Start i nic więcej nuda nuda i motocykle spasowane idealnie.

Inna sprawa, że Zmarzlik koszmarnie źle jedzie

Tam raczej chodizlo o to, ze Stał urządziła corridę w półfinale...i w sumie zasłużenie ktoś inny tor przygotowywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już w każdym dziale rozmawia się o goatach, to i tu moznaby ;) Liczyłem ogolnie ze zmarzlik po mistrzostwie w takim stylu wjedzie do Leszna z buta i zrobi te 17pkt i skończy się te 48:42 dla Leszna po ciekawych nominwanych. Jak on chce być goatem żużla to nie może w finałach ekstraligi se robić 3 pkt. Taki gollob czy rickardsson w życiu by w tak waZnym meczu nie dali tak ciała. Nawet jak za przeciwników mieli Warriors.. tfu, Unię :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, polskignom napisał:

Ten sezon i tak miałby z gwiazdka ;), dziwne akcje w obu meczach z Czewa, corrida w półfinale, Holder jako „gość”. Trochę słabo wypadł ten sezon pod katem profesjonalizmu eligi, ale przynajmniej odjechany :) 

No ale jednak w żużlu finalnie nie mieliśmy covida poza początkiem w Rybniku. To jednak spora różnica do innych lig. Więc żużlowcy okazali się poniekąd profesjonalni

Ale fakt Zmarzlik chyba mentalnie nie przygotował się na mecz w Lesznie. Pojechał źle jak cała drużyna. W ogóle nie mieli motocykli na beton

Za rok Unia już nie będzie taka mocna bo na 100% musi odejść albo Kołodziej albo Smektala ( krótkoterminowo lepiej Smektała ale długoterminowo to puszczą Kołodzieja i to będzie duża strata) no i brak juniorów sensownych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ktoś musi odejść ely? Ktoś przychodzi, o czymś nie wiem?? Kołodziej zostaje ponoć już się dogadał widziałem na insta. Smektala może zawsze jako u24 robić jakby ktoś lepszy przyszedł. A juniorzy w Unii zawsze się znajda, zreszta Pludra jaki debiut zaliczył :) az przypomniał mi się debiut Kasprzaka gdy miałem z 7 lat i byłem na stadionie i widziałem na Zywo. 

 

A co do Kołodzieja, to skoro istnieje PO Rondo to chyba też i PO Kołodziej, bo gość jest niesamowity w finałach co roku. Wytłumaczcie mi czemu tak się dzieje ze takiej klasy rider nie umie się nawet odnaleźć w GP, a taki Lindgren ma trzy brązowe medale. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać rzadko do piekiarni chodzicie po bułki ;]

Leszno potwierdziło już pozostanie Emila, Kołodzieja, Pawlickiego i Lidseya. Kubera odchodzi na bank, sam to powiedział w wywiadzie po meczu finałowym. Pożegnał się z klubem i kibicami - kierunek Lublin. Co do Smyka, to wprowadzenie tego przepisu spowodowało, że $$$ jakie lecą w stronę U24 są kosmiczne. Smyku idzie więc do Częstochowy, no chyba że coś się jeszcze wydarzy. Na ich miejsce przyjdzie Doyle. 

Emil, Doyle, Kołodziej, Pawlicki, Lidsey i juniorzy.

Nadal paka na mistrza.

 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finały SON to parodia lepiej żeby w ogóle się nie odbyły . Niestety nie znam regulaminu tych zawodów ale nie wszyscy jechali że wszystkimi a w dodatku Rosjanie mieli słabych rywali na początku ... Cóż chyba naród który utrzymuje światowy żużel powinien w końcu powiedzieć pas...  Światowym ( Polskim) żużlem powinien rządzić Polak. To moje zdanie bo chyba wielu ludzi ma dość szopki GP i innych zawodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.11.2020 o 23:53, ely3 napisał:

Kubera w Motorze... No no to Lublin naprawdę może zamieszać za rok a Unia pierwszt raz nie będzie faworytem

Yo Ely, wiem że żużel to taki sport, ze czasem jakiś zawodnik zgubi formę na cały sezon, ale zakładając, że Ci z Leszna utrzymają formę to 

Emil , Kołodziej, Pawlicki, Doyle, Lidsey to nadal główny faworyt, choć Gorzów i Wrocław rzeczywiście będą mocni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Doyle

Doyle to wielka niewiadoma . On czasem w lidze jeździ sporo gorzej od GP. 

 

21 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Gorzów i Wrocław rzeczywiście będą mocni.

No Gorzów tak ale Częstochowa ze Smektałą i Woryną moga mocno zamieszać. Zwłaszcza jeśli Lindgren z Madsenem pojade na swoim poziomie.Lublin też wydaje się mocny. Co do Wrocławia to mam mieszane uczucia 

Sorki dopiero teraz doczytałem ,że Artiom do nich trafił. No to rzeczywiście trójke mają bardzo mocną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dziś rusza kryterium Asów. Zaczyna sie sezon. W sobotę już pierwsze mecze chocby mój Start ... Bez kibiców co smusi ale z drugiej strony Covid już rozłożył GKM i Apator. Nie wiadomo jak to się potoczy z resztą.. Nie wiadomo jak będzie ten cykl GP wyglądał w tym roku. Jeśli by musiał być bez kibiców . Liga moim zdaniem bardziej wyrównana niż rok temu choć Leszno nadal jest najpoważniejszym kandydatem do tytułu. Dostali cios. Ale ich seniorzy na poziomie ligowym są po prostu za mocni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.