Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie najlepszy tor w Polsce. Mecz świetny

Przez ten tor do walki toruń wpierdol dostaje. To jest fajne na GP ale nie na ligę. Za dużo scieżek, zbyt mały atut toru.

Ale ja sie cieszę z ewentualnego spadku. Nie ukrywam, że chciałbym (od poczatku jak jest MA) zobaczyc mine Zaleskiego jak żużel w Toruniu podziela przypadek Polonii Bydgoszcz i stadion stoi pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że chciałbym (od poczatku jak jest MA) zobaczyc mine Zaleskiego jak żużel w Toruniu podziela przypadek Polonii Bydgoszcz i stadion stoi pusty.

Nie mów takich rzeczy, bo jeszcze się spełnią. Nawet ja aż tego nie życzę po sąsiedzku. Macie zajefajny stadion i musi być na nim co najlepsze.

Jaka masakra to jest, w przypadku spadku Apatora mogłoby być derby, które wypełniłoby stadiony po takim wyposzczeniu. Ale na Polonii jest takie bagno, że g*** będzie , a nie derby :grumpy: Chyba, że znów zrobią rozgrywki bez II ligi, ale na to się nie zanosi.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów takich rzeczy, bo jeszcze się spełnią. Nawet ja aż tego nie życzę po sąsiedzku. Jaka masakra to jest, w przypadku spadku Apatora mogłoby być derby, które wypełniłoby stadiony po takim wyposzczeniu. Ale na Polonii jest takie bagno, że g*** będzie , a nie derby :grumpy:

Kibice w Toruniu mocno pracują by tak było. Wpisy kierowane do Termińskiego o treści (mniej wiecej) "Wypierdalaj z Żużla" sa normą. Nikogo nie interesuje, że Holder jest piczą i wybiera scieżki na MA gorzej od mlodszego Brata. Nikogo nie interesuje, że Hancock ma(i miał zawsze o czym Polonia i Stal Rzeszów się przekonały) wyjebane na wynik drużyny, tylko idzie aby jego cyfry były fajne. nikogo nie interesuje, że Pawełek prawie w marcu wyjebał sie na żużel i wyjechał do Anglii do zwyklej roboty. No i brak formacji juniorskiej na poziomie ligowym.

W oczach większości kibicow winny jest Termos i ja się wcale nie zdziwię jak on zwyczajnie oleje to po sezonie. A czy bedzie tak wielu chętnych by ratować żużel w Toruniu? Myslę, że wątpię.

Kibice w PL nie szanuja ani trochè wlaścicieli a potem dziwią się, że biznesmeni nie inwestują w sport.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat już marazm w Bygdoszczy jest zły. Kryzys w Toruniu byłby bardzo niebezpieczny dla polskiego żużla

 

W Polonii niestety Władek robi bardzo dużo złego. To nie jest człowiek , który powinien być we władzach klubu. Z drugiej strony w Toruniu jednak Apator stoi kibicowsko znacznie mocniej niż Polonia w Bydgoszczy w ostatnich 10-15 latach.

 

Ogólnie w Bydgoszczy jest kiepsko bo kibice Zawiszy robią wszystko by tego klubu po prostu nie było


Ale i tak ROWowi odbiorą te 5 pkt i będą mieć po 4 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat już marazm w Bygdoszczy jest zły. Kryzys w Toruniu byłby bardzo niebezpieczny dla polskiego żużla

 

W Polonii niestety Władek robi bardzo dużo złego. To nie jest człowiek , który powinien być we władzach klubu. Z drugiej strony w Toruniu jednak Apator stoi kibicowsko znacznie mocniej niż Polonia w Bydgoszczy w ostatnich 10-15 latach.

 

Ogólnie w Bydgoszczy jest kiepsko bo kibice Zawiszy robią wszystko by tego klubu po prostu nie było

 

Ale i tak ROWowi odbiorą te 5 pkt i będą mieć po 4 pkt

Raczej 5 nie odbiorą, bo do 20 nie bedzie decyzji POLADA a bez tego nic nie zrobią. Podobno cudem(Dla Torunia) bedzie jeśli odbiorą 3 punkty Rowowi. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej 5 nie odbiorą, bo do 20 nie bedzie decyzji POLADA a bez tego nic nie zrobią. Podobno cudem(Dla Torunia) bedzie jeśli odbiorą 3 punkty Rowowi.

A niby czemu nie 5 skoro biorąc pod uwagę kiedy było badanie to Row musi stracić 5 pkt - innego wyjścia nie ma

 

W tej sytuacji pewnie wstrzymają niektóre kolejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby czemu nie 5 skoro biorąc pod uwagę kiedy było badanie to Row musi stracić 5 pkt - innego wyjścia nie ma

 

W tej sytuacji pewnie wstrzymają niektóre kolejki

Nie jestem ekspertem, ale tak wyczytałem w 3 różnych miejscach, wiec stawiam, że mądrzejsi wiedzą lepiej. Chodzi o jakieś prawno dowodowe sprawy. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem, ale tak wyczytałem w 3 różnych miejscach, wiec stawiam, że mądrzejsi wiedzą lepiej. Chodzi o jakieś prawno dowodowe sprawy.

Ale złapano go po meczu z Włókniarzem więc tu nie ma złudzeń -- mają zabrane jego pkt a więc są na -3

Drugie zgodnie z przepisami każdy jego wynik jest anulowany bo jest zawodnikiem zawieszonym

Nie widze jak by mieli utrzymać pkt za mecz ze Stalą

 

Możesz pokazać jakieś źródło takiej analizy że zawodnik złapany na dopingu ma utrzymane pkt w okresie pomiędzy rzeczywistym złapaniem a podaniem wyników do wiadomości publicznej?

Bo to nie ma znaczenia - on z automatu jest out wstecznie w dniu kiedy wynik badania jest pozytywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby czemu nie 5 skoro biorąc pod uwagę kiedy było badanie to Row musi stracić 5 pkt - innego wyjścia nie ma

 

W tej sytuacji pewnie wstrzymają niektóre kolejki

Czytałem, że decyzja w sprawie Łaguty ma być dopiero po zakończeniu sezonu zasadniczego, bo do 20 sierpnia, POLADA nie zakończy postępowania. Prawdopodobne jest odebranie Rybnikowi 5 punktów dopiero w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale złapano go po meczu z Włókniarzem więc tu nie ma złudzeń -- mają zabrane jego pkt a więc są na -3

Drugie zgodnie z przepisami każdy jego wynik jest anulowany bo jest zawodnikiem zawieszonym

Nie widze jak by mieli utrzymać pkt za mecz ze Stalą

 

Możesz pokazać jakieś źródło takiej analizy że zawodnik złapany na dopingu ma utrzymane pkt w okresie pomiędzy rzeczywistym złapaniem a podaniem wyników do wiadomości publicznej?

Bo to nie ma znaczenia - on z automatu jest out wstecznie w dniu kiedy wynik badania jest pozytywny

Nie chce mi się szukac. Koniec końcow jak toruń nie zdobędzie choćby punktu w Rybniku to tak czy tak spada, wièc whatever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że decyzja w sprawie Łaguty ma być dopiero po zakończeniu sezonu zasadniczego, bo do 20 sierpnia, POLADA nie zakończy postępowania. Prawdopodobne jest odebranie Rybnikowi 5 punktów dopiero w przyszłym sezonie.

Tak nie jest możliwe z pkt widzenia regulaminu

Muszą mu zabrać w tym sezonie bo teraz zrobił te pkt- barazę można przesunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie jest możliwe z pkt widzenia regulaminu

Muszą mu zabrać w tym sezonie bo teraz zrobił te pkt- barazę można przesunąć

Tak samo, jak z punktu widzenia regulaminu nie jest możliwe zabranie punktu zanim POLADA zakończy postępowanie. A zakończy się już po sezonie, mam nadzieję, że uda się jakoś wpłynąć na przyspieszenie ich postępowania. 

 

Do tego decyzja o odjęciu punktów może wpłynąć na to, jakie pary pojadą w play-offs, bo Gorzów dostanie 2 dodatkowe punkty, a przecież nie można z tym wszystkim czekać w nieskończoność przy polskiej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, czy doping w takim sporcie jak żużel to nie jest trochę dziwny temat? :P

 

Rozumiem z oczywistych powodów zastrzeżenia do jazdy pod wpływem %, ale doping gdy ktoś i tak zależy od maszyny jest dla nie zagadką.

Nie jestem w temacie więc powiem tak ogólnikowo. Przy odpowiedniej kombinacji środków jesteś w stanie zdecydowanie poprawić swoją koncentrację, skupienie, czas reakcji. Tak samo w szachach czy w strzelectwie też są zakazane środki choć też teoretycznie nie są to sporty fizyczne jak bieganie czy podnoszenie ciężarów.

 

A na czym gościa złapali?

 

Tak właściwie to od wczoraj korci mnie żeby zapytać. Oglądałem po bardzo długiej przerwie pierwszy raz żużel i nasunęło mi się pytanko. Czym, poza ustawianiem par, zajmuje się trener w takiej ekipie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.