Skocz do zawartości

[2026-2027] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej byłoby ich tworzyć na podstawie tego co grali w NCAA. A wcześniej podjęta została decyzja, że są tworzeni na podstawie NBA i byłaby to zbyt duża zmiana. I nie widzę powodu, żeby robić wyjątek przy Williamsie.

 

Nie nie, broń Boże nie :D

 

Jakbyśmy zaczęli szastać statsami z NCAA, to nagle by się okazało że GOAT mode dostaliby Adam Morrison, Jimmer Fredette, Khalid El-Amin czy tam Danny Ferry.

 

Tak jak teraz jest OK (statsy z NBA), chodzi o to, żeby tam gdzie nie można (albo gdy to jest zaciemnione jak np. jeszcze Shaun Livingston, który się połamał zanim się rozpędził) być bardziej elastycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, broń Boże nie :D

 

Jakbyśmy zaczęli szastać statsami z NCAA, to nagle by się okazało że GOAT mode dostaliby Adam Morrison, Jimmer Fredette, Khalid El-Amin czy tam Danny Ferry.

 

Tak jak teraz jest OK (statsy z NBA), chodzi o to, żeby tam gdzie nie można (albo gdy to jest zaciemnione jak np. jeszcze Shaun Livingston, który się połamał zanim się rozpędził) być bardziej elastycznym

Wezmę to pod uwagę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka - z 18, a nie 15 ;)

 

I muszę się przyznać, że myślałem, że to ktoś inny - patrz Jason Williams ^^

Oj wychodzi w tym simbaskecie jak ja qrde dużo koszykarzy nie znam....

Jason Williams już u nas jest, patrz bardziej na skille niż na nazwiska bo to czasem może zmylić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, w 76 skonczyla sie pewna era. ze starego skladu zostali w sumie tylko szak i comegys wiec mozna uznac pewien rozdzial za zamkniety. byc moze przedluze hardena, ale jeszcze tego nie wiem. gdyby bylo mistrzostwo to harden juz by mial nowy kontrakt. szkoda ze mayo i oden nie zakonczyli karier mistrzostwem, nalezalo im sie. szczegolnie odenowi ktory jeszcze misia nie zdobyl.

 

glupio tak po rekordowym sezonie nie zdobyc mistrzostwa, no ale niestety szak w po troche zawiodl, coemgys z reszta tez. jedynie weterani zagrali tak jak powinni czyli to samo co w rs. pierwszy raz od 5 sezonow bede mial porzadna kase na fa, ciekawe czy uda mi sie udanie przebudowac i zbudowac konkurencyjny team. jakis tam plan juz mam.

 

i jeszcze chcialbym pogratulowac Krzemo mistrzostwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.