Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Od koedy to można podpisywać na twoway graczy, którzy graja w Europie ? Przecież balcerowski ma ważny kontrakt w panathinaikosie czy gdzieś tam. Po drugie pewnie większe pieniążki również zarabia w Europie. Także jesli  ten ruch jest legalny to ja tez se biore w next wyborze jakiegoś dowolnego kozaka z euroligii który nie grał w NBA trzy lata.

 

@karpik @ozzy110 ?? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Od koedy to można podpisywać na twoway graczy, którzy graja w Europie ? Przecież balcerowski ma kontrakt w panathinaikosie. Jesli ten ruch jest legalny to ja tez se biore w next wyborze jakiegoś dowolnego kozaka z euroligii który nie grał w NBA trzy lata.

W sumie możesz, ale co Ci to da jak nie zagrasz nim nawet minuty?

Case Ponitka, który u nas "grał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Od koedy to można podpisywać na twoway graczy, którzy graja w Europie ? Przecież balcerowski ma ważny kontrakt w panathinaikosie czy gdzieś tam. Po drugie pewnie większe pieniążki również zarabia w Europie. Także jesli  ten ruch jest legalny to ja tez se biore w next wyborze jakiegoś dowolnego kozaka z euroligii który nie grał w NBA trzy lata.

 

@karpik @ozzy110 ?? 

przestan sapac xd

tylko bierz przykład.

jak zwykle wielki umysl 3 kroki do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał(a):

W sumie możesz, ale co Ci to da jak nie zagrasz nim nawet minuty?

Case Ponitka, który u nas "grał".

Ponitka miał z tego co pamietam vet minimum wiec głosowaliśmy za tym czy przyjmuje czy odrzuca ofertę, tu nie ma możliwości odrzucenia… czyli…
 

… rozumiem, że też mogę sobie zabrać jakiegoś dowolnego gracza z pierwszej piatki euroligii? Bo jak mogę to fajnie, tez se weźme.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

przestan sapac xd

tylko bierz przykład.

jak zwykle wielki umysl 3 kroki do przodu!

Stary, jakbym wiedział ze tak można to bym se tez go wziął, miałem wybór wcześniej od ciebie i wiesz dobrze co o balcerowskim sądzę, bo o tym gadaliśmy, wiec nie rób z siebie teraz jedynego prawilnego wizjonera. 
 

dla mnie to jest trochę nieczyste zagranie, gość ma kontrakt w Europie, wykupiłeś go ze swojej kasy z budżetu czy jak mamy to liczyć? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

Stary, jakbym wiedział ze tak można to bym se tez go wziął, miałem wybór wcześniej od ciebie i wiesz dobrze co o balcerowskim sądzę, bo o tym gadaliśmy, wiec nie rób z siebie teraz jedynego prawilnego wizjonera. 

tak tak, jak zwykle.

za mna przemawiają czyny, a Ty alonzujesz czego to bys nie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ponitka miał z tego co pamietam vet minimum wiec głosowaliśmy za tym czy przyjmuje czy odrzuca ofertę, tu nie ma możliwości odrzucenia… czyli…
 

… rozumiem, że też mogę sobie zabrać jakiegoś dowolnego gracza z pierwszej piatki euroligii? Bo jak mogę to fajnie, tez se weźme.

Stary, jakbym wiedział ze tak można to bym se tez go wziął, miałem wybór wcześniej od ciebie i wiesz dobrze co o balcerowskim sądzę, bo o tym gadaliśmy, wiec nie rób z siebie teraz jedynego prawilnego wizjonera. 

No mozna jak dla mnie, ale to strata spots bo chlop minuty w nba nie zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

tak tak, jak zwykle.

za mna przemawiają czyny, a Ty alonzujesz czego to bys nie zrobil

To dorzućmy do salary wykupienie jego kontraktu i wszystko gra, cwaniaczku. Ale jak bedzie trzeba dorzucić z 2mln do salary cap to już taki cwany nie będziesz pewnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

sam wykupil tak bardzo chcial grac dla wielkich knicks!

Aha, to Szach mat mordo; 

 

Ze względu na wysokość buy-outu zapisanego w kontrakcie Balcerowski nie rozważa podpisania dużo niższej umowy two-way z żadnym z klubów NBA.” 


https://super-basket.pl/olek-balcerowski-jesli-nie-nba-to-euroliga-z-panathinaikosem/

 

wykup kontraktu to 800k € czyli zaokroglamy do 1million $ I jak dla mnie możesz go miec wizjonerze :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

XD 

 

Są jakieś przepisy dotyczące rozwiązania kontraktu z gościem, który np nie zagra cały sezon z powodu pobytu w więzieniu, czy CBA tego nie przewiduje ? XD 

Jest jakaś klauzula moralności czy jakoś tak. Jak będzie wyrok to jest podstawa do anulowania umowy, ale wszystko zatwierdza chyba komisarz ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.