Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Uczciwe byłoby odchodzenie gdy się przedstawi/znajdzie następcę, oczywiście pomijam zdarzenia losowe, tak to niestety jest to porzucenie i sprawia problem innym.

Może ostre, ale wydaje mi się, że choć trochę prawdziwe.

@january dziękuję za stworzenie tej gry i wiele energii, którą w nią włożyłeś, szanuję wyniki, wiedzę i instynkt, ale za takie odejście jednak nie podziękuję, przykro mi.

Mimo wszystko oczywiście powodzenia i dużo zdrowia, bo to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim mozna tak swojego 1st roundera zwolnic I nastepnie podpisac go na two way? Mowie o Tyty

 

W ogole mógłby ktos powiedzieć czy to co wy teraz podpisujecie to sa wasi TW, czy dzieje sie jakis wezyk bez wezyka I kazdy podpisuje kogo chce? :P

Co z wezykiem po Karach, liczyl to ktos jesli chodzi o kolejnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał(a):

@Szulim mozna tak swojego 1st roundera zwolnic I nastepnie podpisac go na two way? Mowie o Tyty

 

W ogole mógłby ktos powiedzieć czy to co wy teraz podpisujecie to sa wasi TW, czy dzieje sie jakis wezyk bez wezyka I kazdy podpisuje kogo chce? :P

Co z wezykiem po Karach, liczyl to ktos jesli chodzi o kolejnosc?

Można jeśli kwalifikuje się do podpisu TW

i na razie nie zaczął się wężyk - możesz podpisać swoich TW którzy kwalifikują się na TW przed startem wężyka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szulim napisał(a):

Można jeśli kwalifikuje się do podpisu TW

i na razie nie zaczął się wężyk - możesz podpisać swoich TW którzy kwalifikują się na TW przed startem wężyka 

Skoro go zwaivowales to nie masz chyba żadnych praw do niego większych niż my, wiec na moje powinien trafic do wezyka. Dopiero jak twoja kolej bedzie możesz go podpisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Skoro go zwaivowales to nie masz chyba żadnych praw do niego większych niż my, wiec na moje powinien trafic do wezyka. Dopiero jak twoja kolej bedzie możesz go podpisać. 

Dokładnie.

A do tego nie można mieć na umowie two-way więcej niż dwóch graczy.

Ja wiem, że w RL NBA jest inaczej, ale nasze zasady były inne i trzeba było uwolnić najpierw miejsce, by podpisać.

@karpik @bogans2 jeśli podpisują po za kolejnością wężyka to powinni też adnotować, że podpisują swojego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Dokładnie.

A do tego nie można mieć na umowie two-way więcej niż dwóch graczy.

Ja wiem, że w RL NBA jest inaczej, ale nasze zasady były inne i trzeba było uwolnić najpierw miejsce, by podpisać.

@karpik @bogans2 jeśli podpisują po za kolejnością wężyka to powinni też adnotować, że podpisują swojego gracza.

W tym sezonie mozna miec 3 two wayow wedlug naszego regulaminu tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po kolei

Z Regulaminu:

5.11g: Klub ma prawo podpisać swojego zawodnika, który kwalifikuje się do umowy 2-way przed startem wężyka - zawodnik, który nie podpisał innej oferty podczas FA i grał w poprzednim sezonie w tym klubie.

5.11: Two-way contracts:

Po zakończeniu tur FA każdy zespół może dobrać do 3 graczy na two-way contract.

 

Poza tym - zgodnie z CBA można zwolnić zawodnika i podpisać go na TW - zanim to zrobiłem również potwierdziłem to u @karpik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szulim napisał(a):

Więc po kolei

Z Regulaminu:

5.11g: Klub ma prawo podpisać swojego zawodnika, który kwalifikuje się do umowy 2-way przed startem wężyka - zawodnik, który nie podpisał innej oferty podczas FA i grał w poprzednim sezonie w tym klubie.

 

5.11: Two-way contracts:

Po zakończeniu tur FA każdy zespół może dobrać do 3 graczy na two-way contract.

 

Poza tym - zgodnie z CBA można zwolnić zawodnika i podpisać go na TW - zanim to zrobiłem również potwierdziłem to u @karpik

Dobrze, ze można to rozumiem ale z jakiej racji do zwaivowanego gracza masz mieć teraz pierwszeństwo ?  Odpowiedź karpika nie wyklucza tego o czym mowie. Przecież teoretycznie ktoś go może z waivers podpisać nawet na minimum jakby chciał i nie rozumiem czemu masz mieć  pierwszeństwo do wzięcia go na twoway, skoro zrezygnowales właśnie z praw do niego i jest free agentem. 
czy karpik potwierdził ci ze masz do niego nadal prawa i pierwszeństwo? Czy potwierdził ci tylko ze jest możliwy taki podpis ? Bo to dwie różne rzeczy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

 

@karpik @bogans2 jeśli podpisują po za kolejnością wężyka to powinni też adnotować, że podpisują swojego gracza.

innych jeszcze nie mozna podpisywac wiec logicznym jest ze to moj TW :d

 

5.11g: Klub ma prawo podpisać swojego zawodnika, który kwalifikuje się do umowy 2-way przed startem wężyka - zawodnik, który nie podpisał innej oferty podczas FA i grał w poprzednim sezonie w tym klubie.

 

Jak TyTy mial podpisac jakas umowe skoro jest(byl) na kontrakcie?? Takze ten zapis tu nie pasuje. Tylko jeden warunek jest spelniony.

TyTy jest wolnym agentem i moze dostac od kogos kontrakt a jak nie to powinien trafic do wezyka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyTy dogadał się z klubem co do zwolnienia (więc nadal dostaje przez kolejne dwa sezony całe zapisane salary) i podpisałem go na TW zgodnie z wytycznymi, że gracz który grał w klubie w poprzednim sezonie (check) i kwalifikuje się do TW (check) może być popisany na TW w pierwszej kolejności przez macierzysty klub 

finansowo - nie ma to znaczenia dla zawodnika, bo nawet podpisując gdzieś indziej za minimum dostawałby tyle co ma zapisane w zwolnionym kontrakcie (no chyba że ktoś by go podpisał za np 5mln ale powiedzmy sobie szczerze - bardzo wątpliwe ;) ) 

rozumiem, że dostrzegamy tu pewien problem z zapisem w Regulaminie - no ale nie wykonałem żadnego ruchu, który byłby z nim niezgodny

natomiast możemy to doprecyzować na przyszłość - nie widzę problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szulim napisał(a):

TyTy dogadał się z klubem co do zwolnienia (więc nadal dostaje przez kolejne dwa sezony całe zapisane salary) i podpisałem go na TW zgodnie z wytycznymi, że gracz który grał w klubie w poprzednim sezonie (check) i kwalifikuje się do TW (check) może być popisany na TW w pierwszej kolejności przez macierzysty klub 

finansowo - nie ma to znaczenia dla zawodnika, bo nawet podpisując gdzieś indziej za minimum dostawałby tyle co ma zapisane w zwolnionym kontrakcie (no chyba że ktoś by go podpisał za np 5mln ale powiedzmy sobie szczerze - bardzo wątpliwe ;) ) 

rozumiem, że dostrzegamy tu pewien problem z zapisem w Regulaminie - no ale nie wykonałem żadnego ruchu, który byłby z nim niezgodny

natomiast możemy to doprecyzować na przyszłość - nie widzę problemu 

A ty wiesz jak działa waivers w NBA? U nas teoretycznie nikt go nie może już podpisać ale powinna być taka możliwość chyba, bo nie rozumiem nadal czemu masz mieć do niego pierwszeństwo zaraz po zwolnieniu ;]
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim chyba się trochę zagalopowałeś z tym TyTy. Po zwolnieniu przez 48h jest czas na to, żeby inny zespół przejął jego kontrakt i dopiero wtedy on zostanie wolnym agentem. Słabo się wstrzeliłeś z tym zwolnieniem, bo on zostanie FA jak już u nas wystartuje wężyk, więc ktoś może Ci go teoretycznie zgarnąć sprzed nosa, jeśli będzie chciał 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, nie miałem czasu niestety na nic ;) dopiero dzisiaj to ogarnalem

w takim razie - cóż zrobić - jeśli ktoś ma na niego ochotę to niech bierze - ja lubię wierzyć w takich ziomków mimo ze pewnie za dwa lata ich nie będzie w NBA 😅

Jak nie to nadal ma pewne miejsce w Utah które zaufało mu od draftu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Po co nam dwa tematy "Wężyk two-way?"

Po to, żebyś mógł łatwo sobie sprawdzić kolejność wyboru w pierwszym poście. Potem się wywali tegoroczny wątek do archiwum.

8 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Nigdy też nie rozumiałem czemu słabe drużyny mają pierwszeństwo w wężyku, to nie draft

Bo tak prawi regulamin, choć zawsze można pomyśleć nad zmianą i nie wiem? Losowanie co roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.