Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, january napisał(a):

Bardzo dziękuję za darowanie sobie epitetów. Dociera (a raczej nie chce mi się o tym dalej pisać), choć szansa trafienia (szkoda, że mimo tego co przesłałem Ci na PM w to nie wierzysz, tylko uważasz, że naprawdę w taki arcysprytny sposób postanowiłem się włamać Wam na konta) haseł Waszych była wpisując jakieś as as, by Wam je zablokować konta zerowa. Natomiast w pełni to rozumiem. Dziękuję też za rady, za Twoją troskę i strasznie mi tylko szkoda tego całkowitego zapewnienia o braku chrześcijańskiego miłosierdzia, co mocno zepsuło efekt tego posta.

[ten post też będzie usunięty]

Skoro już wspomniałeś pm

https://zapodaj.net/plik-ufDAwqiMnY

Twoja linia obrony jest taka że najpierw sam zablokowałes siebie i dlatego przyszedł ci do głowy ten pomysł by zablokować też nas.

Na dowód wrzucasz swoje natchnienie - czyli maile w którym jest napisane że na skutek nieudanych logowań ZABLOKOWANO ADRES IP ( poza tym wysłałeś mi wpisy z późniejszą godzina niż jest u mnie) .

Ja nie wykluczam że ty jesteś po prostu specyficznie inteligentny i po przeczytaniu tej wiadomości postanowiłeś blokować swój adres IP również na wypadek gdybym ja albo ronnie chcieli się zalogować u ciebie w domu w przeciągu najbliższych 15 minut, ale to jest naprawdę trudne do uwierzenia.

raczej jest to wymyślanie dupochronu na poczekaniu.

Bo przecież wystarczyło się przyznać zanim cię zdemaskowalem. A jak złapie kogoś za rękę na gorącym uczynku to przestają mnie interesować tłumaczenia 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał(a):

Tak właśnie czuję, że coś możesz mieć na sumieniu;)

Tbh kiedyś w ten sposób blokowałem konto byłej dziewczynie na gadu gadu chyba. Miałem jakieś 15 lat, co nie jest zbyt nobilitującym porównaniem, ale może jednak january mówi prawdę. xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Uważasz że to prawdopodobne iż ma 15 lat i nie wie co to adres IP?

No lubi się zagotować january, tak że nie wykluczam. xd  

Btw. skąd wiadomo, że ktoś próbuje się zalogować na Twoje konto? Bo to akurat ciekawe. Dostaje się jakąś notyfikację na maila czy cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał(a):

Nah, co innego wyskakuje na forum (a na poczcie dopiero dziś sprawdziłem jak to wygląda) jak to robisz - sprawdź sobie z incognito kiedyś, myślałem że wylogowuje to. Właśnie dziwi mnie, że trochę mnie znając przez całe lata z forum naprawdę uważasz, że jestem specyficznie inteligentny i serio włamywałem Ci się na konto, a jak nie wyszło to poszedłem się włamywać do Ronniego. Btw - nic nie zdemaskowałeś, rzuciłeś tezę (dowcipną, że Bojszowy=Śląsk=na pewno Bytom, sprawdź na mapie), która się zbiegła z moim kasowaniem wszystkim postów  z e-nba od pewnego czasu, a że ludzie zaczęli mnie oznaczać i pisać privy to potwierdziłem swoją głupią piątkową złośliwość, zamiast pisać, że to nie moje IP (bo nie moje) i tyle.

Niemniej, wierz w co chcesz, wiadomo, że było to głupie z mojej strony i tyle, jeśli wolisz przyjąć, że serio tak błysnąłem, że chciałem się Wam włamywać na konto, to trudno, rozumiem. EoT, bo szkoda moich ostatnich postów na to w sumie.

[ten post też będzie usunięty]

 

Czyli najpierw piszesz że stąd pomysł: treść maila. A potem jak wykazuje że treść maila sprawia że wychodzisz na głupka, to się okazuje że go przeczytałeś już po próbie włamania.

Znając cię z forum znacznie prędzej bym uwierzył że dysponujesz jakimiś umiejętnościami hakerskim niż że będziesz blokował własne IP na różne konta jeśli już mówimy o specyficznej inteligencji. Albo np wykorzystasz jakieś wariacje hasła które ci udostępniłem gdy draftowales za mnie w 1 lidze roto na Yahoo. 

Zanim zrobiłem wpis, sprawdziłem jaka lokalizacja IP wyświetla się na moich urządzeniach i nie jest to lokalizacja w której faktycznie jestem. Sprawdziłem czy Bojszowy są w podobnej odległości od Bytomia co moje lokalizacje zanim cokolwiek zasugerowałem. Zrobiłem to kiedy zauważyłem że twoje posty znikają. Same Bojszowy nic by nie dały, i tym wspomniałem już w wątku administracyjnym.

Po moim wpisie ludzie doszli do tych samych wniosków co ja i stwierdzili że to ty za to odpowiadasz. Wtedy dopiero się odezwałeś.

No i trochę szkoda że ostatnie posty poświęcasz na dywagacje jak bardzo specyficznie inteligentny jesteś zamiast na przeprosiny tak jakby celowa próba zablokowania nam kont była tylko głupia, a nie również naganna. 

Także gratuluję, popisales się, kończysz jako forumowe pośmiewisko 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał(a):

Sprawdź ponownie, bo tu nie piszesz jednak dokładnie tego co tu i na PM Ci napisałem. Więc niefajnie i posypałoby Ci to wywód, ale oczywiście rozumiem, że mi nie wierzysz - serio, rozumiem. Myślę, że napisanie, że samemu zrobiło się coś głupiego jest formą przeprosin, ale jeśli Ci tego słowa brak to przepraszam, bo masz rację było to nieuzasadnione, złośliwe i nie powinno się wydarzyć.

Ok, dobrze wiedzieć, że tak to widzisz, że chcesz podkreślić, że to odkrycie to Twoja zasługa i że czujesz się w obowiązku tu jeszcze mi napisać jednak co o mnie sądzisz - rozumiem to. Jeśli chcesz jeszcze mi dalej pocisnąć to też to rozumiem - masz wolny ring, ja odklepuję.

[ten post będzie usunięty]

 

No tak, rob jeszcze z siebie ofiarę. Szkoda na ciebie czasu. Przestań robić dramę od pół roku wokół swojego odejścia z forum i idź na terapię. Nara.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ignazz napisał(a):

Słuchajcie. Mi tez się ktoś włamał na konto. Teraz dopiero zauważyłem ze ze skrzynki nadawczej usunięto mi ofertę dla Dejounte kontroferty. Można to jakiś przywrocic?

IMG-8809.png

Spokojnie, jak wysłałeś to na pewno jest w odbiorczej osoby do której wysłałeś. Tam poszukaj 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.