Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Tecu napisał:

@LeweBiodroSmoka masz pomysł inny na wyjście z tej sytuacji? Gdyby V tura została przełożona o 1-2 dni ( już została defacto przełożona o tydzień) to udałoby się coś wykombinować z jakimś tradem by zmieścić Taylora?

ciężko coś powiedzieć, bo w momencie startu V Tury wszystkie moje starania zostały wstrzymane i mogłem już tylko czekać na "łaskawy" werdykt, ale tak miałem opcje by oddać Tample i kogoś za minimum co by jeszcze chyba sprawy nie rozwiązało, ale byłbym na pewno w lepszym położeniu, finalnie nie mam ani graczy ani możliwości zatrudnienia nowych, a tak naprawdę zależało mi najbardziej na Reedzie, bo nie ma w składzie solidnej trójki na ławkę 

Taylor to spoko grajek, ale może nie mieć minut w Pacers, miał on generalnie pójść do kogoś innego bo u mnie by i tak nie miał za bardzo z gry, także serdecznie Tobie dziękuję za propozycje, ale akurat Terry mi sprawy nie załatwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nba.com
 

Cytat

There are five basic options for a restricted free agent:

• Accept his team’s prior qualifying offer, play out the season and become a free agent the next summer.

• Accept his team’s maximum qualifying offer (where applicable) and play under that long-term deal.

• Negotiate a new contract with his original team that is independent of the qualifying/max qualifying offer.

• Sign an offer sheet with another team through March 1, which his original team has an opportunity to match (see below).

• Negotiate a sign-and-trade if he hasn’t signed an offer sheet with another team.

• If there is no qualifying offer, contract or offer sheet signed for one year, the original team can submit a new qualifying offer and the player will be a restricted free agent the next summer.

Zalozmy, ze sprawa Bridgesa okazuje sie walkiem, zostaje uniewinniony i wraca do NBA caly na bialo. Czy w takim przypadku @RonnieArtestics caly czas go ma tak jak mial, a za rok Bridges znowu jest RFA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Zalozmy, ze sprawa Bridgesa okazuje sie walkiem, zostaje uniewinniony i wraca do NBA caly na bialo. Czy w takim przypadku @RonnieArtestics caly czas go ma tak jak mial, a za rok Bridges znowu jest RFA?

Nie, bo Ronnie w trakcie FA musiał zrzucić jego cap hold (co było równoznaczne z utraceniem statusu RFA), żeby podpisać Mikala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Nie, bo Ronnie w trakcie FA musiał zrzucić jego cap hold (co było równoznaczne z utraceniem statusu RFA), żeby podpisać Mikala. 

A czy przypadkiem to nie jest to samo co w RL zrobili Hornets?

The Charlotte Hornets and Miles Bridges have allowed his $7.9 million qualifying offer to expire. The two sides could have mutually agreed to extend the qualifying offer.

Bridges is a restricted free agent, but his NBA future remains in limbo due to felony domestic violence charges he faces in Los Angeles.

Bridges and the Hornets could have extended the qualifying offer as late of March 1st.

Bridges was always considered unlikely to return to the Hornets on the qualifying offer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał:

A czy przypadkiem to nie jest to samo co w RL zrobili Hornets?

Nie, bo Hornets nie wycofali mu wcześniej QO. Po prostu minął termin do kiedy trzeba je podjąć na nowy sezon.

Natomiast Ronnie zrzucił Milesa w czasie FA, bo inaczej nie mógłby podpisać Mikala, jak już wcześniej pisałem. 

U nas przepadł mu zatem status RFA. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karpik napisał:

@ozzy110 wpisałeś mi do arkusza 2nd roundera 2029 Bucks, nie mam takiego picku.

Tak samo w 2027 mam namieszane, bo ja nie mam 2nd best z DAL, WAS, BOS, tylko mam 2 najlepsze picki z tych trzech.

ten MIL 29 to kwestia skopiowania przy poszerzaniu tabelki. Ten 27 już sprawdzam

Dobra. Zjadłem "i" przy wklejaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

The NBA and NBPA are working to reach an agreement prior to a December 15 deadline that each side has to give notice on opting-out of the current CBA in December of 2023. The seven-year CBA expires after the 2023-2024 season.Among the other top priorities in collective bargaining talks for the league, sources said: • Finding mechanisms to incentivize top players participating in more regular season games, creating crisper competition and greater value in the league’s media rights deals. • Working on a “smoothing” plan to incrementally add in the windfall escalation of revenue in the league’s looming media deal, which would avoid a repeat of the cap spike in 2016 that disproportionally rewarded one class of free agents and selected teams. • To end the “One-and-Done” early entry rule and allow high school players back into the NBA Draft, the league wants a requirement that player agents can no longer pick and choose the teams with whom they supply prospects physicals and medical information. The NBA also wants some minimal requirements around presence and participation in the draft combine. –

 

Czy to oznacza że poznamy orientacyjny cap?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.