Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

So? Butler to nie jest shooter i znając swoje zalety i wady nie podpala się jak Tatum, który musi sobie mecz po meczu poceglić, tylko atakuje kosz, więc finalnie Jimmy mimo jak dotąd słabszego trymestru i tak jest znacznie bardziej efektywnym (bodajże 55>52 ts) graczem. O pozostałych aspektach (defensywa, playmaking) nie wspominając.

akurat w obronie Tatum gra zajebisty sezon, wiec nie wiem co próbujesz tutaj sprzedać, joninjak

3%TS nazywasz czymś znacznie lepszym, to cóż, pisz tak dalej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

So? Butler to nie jest shooter i znając swoje zalety i wady nie podpala się jak Tatum, który musi sobie mecz po meczu poceglić, tylko atakuje kosz, więc finalnie Jimmy mimo jak dotąd słabszego trymestru i tak jest znacznie bardziej efektywnym (bodajże 55>52 ts) graczem. O pozostałych aspektach (defensywa, playmaking) nie wspominając.

Butler ma 59, tatum 53, Westbrook 50. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

baw się dobrze

3% różnicy w TS w przypadku Tatuma i jego próbie 21 rzutow na mecz to jest różnica 1 oddawanego rzutu mniej na mecz (nawet nie musiałby być on trafiony), jakby był trafiony, to w zależności od tego czy 2punktowy czy 3punktowy to byłoby około 5% wyższy procent i rozumiem ze wtedy z ceglanego Tatuma zmieniłby się w dobrego strzelca.

Będę bawił się dobrze na pewno :D bo już blisko do Bydgoszczy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

3% różnicy w TS w przypadku Tatuma i jego próbie 21 rzutow na mecz to jest różnica 1 oddawanego rzutu mniej na mecz (nawet nie musiałby być on trafiony), jakby był trafiony, to w zależności od tego czy 2punktowy czy 3punktowy to byłoby około 5% wyższy procent i rozumiem ze wtedy z ceglanego Tatuma zmieniłby się w dobrego strzelca.

wstaw sobie to w sygnaturke najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

lol, to zacznij używać statystyk które rozumiesz :) wzór TS to nie jest E=mc2 by wymagał specjalnych zdolności by go zrozumieć :) 

 

nie wiem jak to skomentować, ja nie chciałem wchodzić jakby w taką interakcje, ale sam się wystawiasz, a jak chcę zakończyć, to mi piszesz, że się mam czegoś uczyć, weż przeczytaj z 15 razy co Ty tam napisałeś, moze to da efekt, ale jak nie da, to już mi nie pisz, że przrcież wszystko rozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

Dyskusja nie toczy się na temat DPOTY ; ]

ej no jak nie, 10 punktów od Butlera lepiej, elitarna obrona jest z Jokiem na parkiecie i potwierdzają to nie tylko staty, jak i również mój nieomylny, zawsze obiektywny eye test

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał:

Nikt nie zabrania Tobie uważania , że Jokić to DPOTY ;

mocno wątpliwe, gdyż wcale tak nie uważam, dopracujcie na zarządach te cyferki jednak

Chicago Bulls guard Alex Caruso has suffered a fractured right wrist and will likely need surgery, sources tell ESPN. The injury occurred after a fall following a flagrant foul from Milwaukee’s Grayson Allen on Friday night.

no... to Wy sie bawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.