Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

No Mac pytał o prawdziwych Mistrzów :) i skąd ta narracja o tym ze trzeba mieć stabilny skład by zdobywać tytuły w ostatnich latach NBA :)

Nie wiem gdzie widzisz, żeby ktoś tu pisał o mistrzostwie. Ja czy fluber to raczej teamy celujace w stosunkowo mocny regular season i pewnie niestety 1st round exit, a w kwestii awansu do Playoffs to moim zdaniem lepiejć mieć zespół, który się już zgrał (zwłaszcza przy tak krótkim offseason). Contenderzy to inna sprawa, inny "rozmiar" talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

A ok, myslalem ze o prawdziwych mówisz :P 

 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No Mac pytał o prawdziwych Mistrzów :) i skąd ta narracja o tym ze trzeba mieć stabilny skład by zdobywać tytuły w ostatnich latach NBA :)

 

2 minuty temu, mac napisał:

Ja pisałem a o prawdziwych ofc zeby pokazać że u ns to przeceniane mocno

Właśnie mi przypomnieliście, że całkiem niedawno pisałem o tym dyskutując tu z jednym z Was na Priv. ;) 

Drużyny LeBrona się tu z kanonu stabilizacji wyłamują, bo po prostu jest pospolite ruszenie, ale pozostałe jednak maja pewien core do którego dokładane są odpowiednie elementy. 

Nie będę sie powtarzał pisząc to samo, bo inicjator tematu ma to na Priv sprzed kilu dni. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Moim core na początku ubiegłego sezonu był Luke Kennard:)

U Ciebie od sezonu wszystko sie kręci wokół Westiego :) 

Teraz, mac napisał:

Wymienione wszystko poza jednym graczem? Impressive

Po 4 turze FA zrobię rozpiskę ilu graczy ostało się w poszczególnych ekipach z poprzedniego sezonu. A specjalnie dla Ciebie - ilu graczy rozpoczynało sezon w swoich teamach w sezonie 19/20 i teraz również będzie w tych teamach. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

U Ciebie od sezonu wszystko sie kręci wokół Westiego :) 

Po 4 turze FA zrobię rozpiskę ilu graczy ostało się w poszczególnych ekipach z poprzedniego sezonu. A specjalnie dla Ciebie - ilu graczy rozpoczynało sezon w swoich teamach w sezonie 19/20 i teraz również będzie w tych teamach. ;) 

I zeby moja teza ze kazdy team ma jakis core ma nie byc prawdziwa bedzie musial byc przypadek jednego zespolu bez ani jednego gracza z zeszłego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

Gracze ktorzy grali w clippers rok temu i nadal sa w skladzie. To jest chyba definicja coru?

Czyli PG13 na ten moment nie jest częścią Twojego core'u? 

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Chociażby ;) Największy staż u Ciebie mają chyba Bonga i Simons - niezły core :P 

Lowry-Spida-KAT + AG. No troszkę lepiej, ale tylko troszkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Czyli PG13 na ten moment nie jest częścią Twojego core'u? 

Lowry-Spida-KAT + AG. No troszkę lepiej, ale tylko troszkę :P

Według mnie jest, odnosze sie do hipotetycznej definicji alonzo, skoro nie chce podac scislej definicji. Moja taka jest, niezalezny od oceny ludzi a tego gdzie lub czy dany gracz wystepowal w okreslonym sezonie.

Przypuszczam ze definicja coru alonzo moze byc bardziej izomorficzna z: zbior zawodnikow ktore on ceni lub lubi i graja jakis czas w klubie ktory dla niego jest on. Heh

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Według mnie jest, odnosze sie do hipotetycznej definicji alonzo, skoro nie chce podac scislej definicji. Moja taka jest, niezalezny od oceny ludzi a tego gdzie lub czy dany gracz wystepowal w okreslonym sezonie.

Przypuszczam ze definicja coru alonzo moze byc bardziej izomorficzna z: zbior zawodnikow ktore on ceni lub lubi i graja jakis czas w klubie ktory dla niego jest on. Heh

Ja bardziej to rozumiem jako trzon zespołu, tych kilku graczy, na których budujesz zespół, na których jest on oparty. U Ciebie Booker-Tatum-George (chyba wpisuje się on w filozofię Soty, nie? Czy przed TD narka? :)), reszta to dodatki do nich. 

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mac napisał:

I zeby moja teza ze kazdy team ma jakis core ma nie byc prawdziwa bedzie musial byc przypadek jednego zespolu bez ani jednego gracza z zeszłego.

 

Nie no - musi być chociaż kilku graczy, którzy mają jakąś zdefiniowaną rolę w drużynie. Nieopierzeni mało grający rookie to jeszcze nie jest core ;) 

33 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Lowry-Spida-KAT + AG. No troszkę lepiej, ale tylko troszkę :P

Całe s5 - Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT - taki trzon przejąłem na początku sezonu 2018/19 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

No ale to nawet CM napisał, że te deale są dla Jazz dobre. Raczej chodzi o to, że przez to Sota i Jazz mają handicap nad innymi zespołami, a nie do końca taki był zamysł tej gry.

Spółdzielnia wie o 90% dealach jakie są negocjowane. Wie co oferują kluby, wie co jest na stole.

Też zamysł był nie taki, ale niestety Qcin zepsuł zabawę.

Także fakt, że Qcin prowadzi Wolves razem z Mac, a jednocześnie negocjuje z elwariato deale Jazz to jest kropla w morzu gówna jakim jest twór spółdzielnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.