Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Beznadziejny ten RAPM.

W sumie to interesujące jak trade value ,,wątpliwych'' graczy (Westbrook, Griffin, Paul) zmienia się czasem z miesiąca na miesiąc.  

Interesujące także co czuje Paul George po oddaniu Westbrooka, w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Barton top50

to akurat jakoś specjalnie nie musi odbiegać od rzeczywistości

najbardziej zastanawia mnie pozycja Murraya w DRAPM, chciałbym zobaczyć jakby wyglądał w bardziej cenionym zestawieniu

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Randle ma DRAPM na plusie a ORAPM na minusie ?? Meeeh. 

o ile dobrze pamiętam takie same kwiatki były kilka lat temu w przypadku Cousinsa

dawno nie zagladałem w RPM

http://www.espn.com/nba/statistics/rpm/_/sort/DRPM

tutaj Jokić jest 10 w D vs 38 w O :D

a Harrisek 5ty, bardzo dobry ranking! ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Może dlatego, że w NBA nie czytają naszego forum i nie wiedzą, że jest kasztanem.. 

Ale Prince jest mega kasztanem. Nie licząc kilku meczy w sezonie gdzie miał po prostu hot-hand za trzy, jest po prostu beznadziejny. ;) 

 

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to akurat jakoś specjalnie nie musi odbiegać od rzeczywistości

o ile dobrze pamiętam takie same kwiatki były kilka lat temu w przypadku Cousinsa

 

Wiem ze nie odbiega, po prostu się cieszę ze jest tak wysoko. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to akurat jakoś specjalnie nie musi odbiegać od rzeczywistości

najbardziej zastanawia mnie pozycja Murraya w DRAPM, chciałbym zobaczyć jakby wyglądał w bardziej cenionym zestawieniu

podrzuciłbym RAPTOR od 538, ale on też nie jest jakiś super jeśli chodzi o jakość, ale jednak pozwala dawać predykcje wyglądające ciekawie

jednak nei chce czytać słowotoku ignazza, że LMA to nie gówno w obronie i nie jest ujemny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wiem ze nie odbiega, po prostu się cieszę ze jest tak wysoko. 

to lepiej nie szukaj go w RPM, nie wiem jak Barton moze mieć 2x gorszy wskaźnik ofensywny od Malika, te różnice pomiędzy tymi dwoma rankingani są absurdalne, choć na pierwszy rzut oka ten RPM bardziej zgadza się z eye testem

przejrzałem już 3 różne ranki dosć pobieżnie i we wszystkich bardzo wysoko jest... DI VICENZO

kurtyna

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

DI VICENZO

mi na jego chwaleniu nie zależy (a mógł być u mnie... "tak blisko"), ale on rozgrywa w obronie bardzo mocny sezon, jego instynkty w obronie bez piłki to złoto, gracza z piłką już broni gorzej i po to gra tam tyle Matthews :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, polishllama69 napisał:

podrzuciłbym RAPTOR od 538, ale on też nie jest jakiś super jeśli chodzi o jakość, ale jednak pozwala dawać predykcje wyglądające ciekawie

jednak nei chce czytać słowotoku ignazza, że LMA to nie gówno w obronie i nie jest ujemny

Używam raptora także.  Ale dodałem nowy element. Oglądam mecze. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Używam raptora także.  Ale dodałem nowy element. Oglądam mecze. ;) 

niestety mój chomik w kółku robiący prąd niewyrabia i nie jest mi to dane, bo mogę tylko forum wczytać i wyniki po czym hejtuję wszystko i wszystkich :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A jeśli obie statystyki są złe, to pamiętajcie, że po podaniach LeBrona skuteczność wzrasta :)

a Hill z Janisem rzuca skuteczniej #stopfałszywejpropagandzie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

doceni

jak Murraya :)

Jamał nigdy nim nie był. To był asset pozyskany z bardzo trudnej sytuacji z Leonardem. Ale to jest dyskusja za 2-3 lata jak Murray będzie w połowie swojej maksymalnej umowy i przeanalizujemy jego grę w obronie i na rozegraniu w naszym Hawks 

Oby w zdrowiu oczywiście bo to ważne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Murray będzie w połowie swojej maksymalnej umowy i przeanalizujemy jego grę w obronie i na rozegraniu w naszym Hawks 

Jamal już teraz ma jedne z lepszych wskaźników defensywnych, wypadałoby wiedzieć o czym się mówi

 

5 minut temu, ignazz napisał:

To był asset pozyskany z bardzo trudnej sytuacji z Leonardem.

Collins więc też stanie się assetem. 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz dał byś radę wytrzymać jeden dzień bez rozpoczynania dyskusji w Media Room? 

Nie wiem czy wiesz ale mały tip: w lewym dolnym rogu każdego postu który chcesz zacytować, właśnie obok przycisku "cytuj" masz ikonę czarnego plusa na szarym tle wpisane w kwadrat. Klikając na ten znaczek, możesz się cofnąć np do Random Shit i od razu w prawym dolnym rogu pojawi się "cytuj 1 odpowiedź". Klikasz i voilà! Zacytowane we właściwym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.