Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ignazz daj mi 1 głosowanie gdzie ta Spółdzielnia głosowała identycznie i pod siebie , trochę tych FA było wiec śmiało , znajdź mi 1 takie głosowanie 

Czyli przyznajesz ze masz listę członków ;) I znasz głosy ich na pamięć. Stawiam ze przy równych głosach będzie tak z MM ;) 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm gdzie ten Middleton w Socie. 

No i dziwne, że Qcin mnie nie wyrzucił za wrzucanie memów wtedy ;)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

Czyli przyznajesz ze masz listę członków ;) 

I znasz głosy ich na pamięć. 

LOL 

Ignazz, ja jestem właśnie mega ciekawy kto jest w Spółdzielni , pytałem tez o to Marcusa Cambyego, dowiedziałem się ze poza mna na pewno @Sylvinho. @Lucas I @LeweBiodroSmoka - także proszę o znalezienie jednego głosowania w którym wszyscy zagłosowaliśmy identycznie albo zaprzestania pisania bzdur :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

lezienie jednego głosowania w którym wszyscy zagłosowaliśmy identycznie

To tylko nędznie preparowane alibi! :D 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

Hmm gdzie ten Middleton w Socie. 

No i dziwne, że Qcin mnie nie wyrzucił za wrzucanie memów wtedy ;)))

No to jest właśnie grubszy LOL, Spółdzielnia tak zadziałała ze właśnie przez jej głosy Khris nie trafił do Soty, no i @ignazz mogłem zmienić na Duranta w Heat , gdybym chciał , ale zagłosowałem zgodnie z sumieniem, jak zawsze zreszta , wiec sugerowanie jakobym kiedykolwiek dbał o własny interes będąc nieuczciwym jest karygodne :) wiec polecam zapoznanie się z faktami, zamiast siać propagandę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie sam fakt, że się tłumaczycie i argumentujecie na każdym kroku, że spółdzielnia nie istnieje jest jasnym sygnałem, że coś jest na rzeczy :)

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam niestety natury dochodzeniowej w sprawach zabawy internetowej ale jasne jest ze dla tych wymienionych członków w większości wypadków gdy to nie koliduje z interesami Wielkiej Minnesotty masz zawsze pozytywne opiniowanie. Stanowisko zajmowane przychylne. Przykładem jest twój szybki bo o 23:00 tuż po wstawieniu wyrok. I to nie w poście grupowym gdzie odnosisz się do wszystkich głosowań. Tu napisałeś wyrok z osobna. Po czym przeistoczyles się w adwokata Denver.

Z odejścia Millsapa robisz argument a już nie pamiętasz kto jest jego miłośnikiem i kto go sprowadzil z wielkiej Soty.  

LBS nie spojrzał nawet w jego stronę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Qcin_69 napisał:

LOL 

Ignazz, ja jestem właśnie mega ciekawy kto jest w Spółdzielni , pytałem tez o to Marcusa Cambyego, dowiedziałem się ze poza mna na pewno @Sylvinho. @Lucas I @LeweBiodroSmoka - także proszę o znalezienie jednego głosowania w którym wszyscy zagłosowaliśmy identycznie albo zaprzestania pisania bzdur :D 

Brogdon w Raptors, co wygrałem?:)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakiś powodów najbardziej szkalowanie przez Spółdzielnie jest spurs. Brogdon Monte a za rok Davis 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Brogdon w Raptors, co wygrałem?:)

Ivana Rabba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Qcin_69 napisał:

Ivana Rabba

Czyli mamy 5 członków bo ten Ivan Rabb to patron i członek honorowy 

Marcus - dopisz do listy wyborczej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

Z jakiś powodów najbardziej szkalowanie przez Spółdzielnie jest spurs. Brogdon Monte a za rok Davis 

Obiecuje ze masz mój głos w sprawie Eda Davisa za rok, jak dasz identyczna ofertę co inni zainteresowani - skoro już rok wcześniej się na niego nastawiasz to znaczy ze Ci zależy bardziej niż innym

1 minutę temu, ignazz napisał:

Czyli mamy 5 członków bo ten Ivan Rabb to patron i członek honorowy 

Marcus - dopisz do listy wyborczej 

Ivan nie opuści Minnesoty bez pierścienia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Qcin_69 napisał:

No to jest właśnie grubszy LOL, Spółdzielnia tak zadziałała ze właśnie przez jej głosy Khris nie trafił do Soty, no i @ignazz mogłem zmienić na Duranta w Heat , gdybym chciał , ale zagłosowałem zgodnie z sumieniem, jak zawsze zreszta , wiec sugerowanie jakobym kiedykolwiek dbał o własny interes będąc nieuczciwym jest karygodne :) wiec polecam zapoznanie się z faktami, zamiast siać propagandę :P

Tu przyznaj ze się wam pojebaly  głosy 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Obiecuje ze masz mój głos w sprawie Eda Davisa za rok, jak dasz identyczna ofertę co inni zainteresowani - skoro już rok wcześniej się na niego nastawiasz to znaczy ze Ci zależy bardziej niż innym

Ivan nie opuści Minnesoty bez pierścienia !

Sam go przed chwila dałeś. 

Za darmo. Za kartofle się placi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jeżeli dam mu 20% więcej i 700%podwyzki tego co zarobil w nba to żadna łaska te cztery głosy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

LOL 

Prezesie..

To ja już nie jestem w Spółdzielni..? :( 

Przecież też brałem udział w tasiemcowym dealu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście ze spółdzielnia powstała w czasie tego tasiemca przy dogrywaniu i korekcie 7waya przy okazji na naszym złocie to się układało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

Oczywiście ze spółdzielnia powstała w czasie tego tasiemca przy dogrywaniu i korekcie 7waya przy okazji na naszym złocie to się układało. 

Ale wiesz ze ja na tym złocie pierwszy raz spotkałem się z LBSem i Sylvinho, choć z moja prawa ręka mieszkamy w tym samym mieście ? A ten 7W mógł być nawet 29W , bo po pozyskaniu Lillarda i Horforda napisałem PM do praktycznie każdego GM żeby opierdolic Ala , w tym możliwe ze i nawet do Ciebie :) wiesz o tym, czy to Ci już nie pasuje do teorii?:) 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Qcin_69 napisał:

Ale wiesz ze ja na tym złocie pierwszy raz spotkałem się z LBSem i Sylvinho, choć z moja prawa ręka mieszkamy w tym samym mieście ? A ten 7W mógł być nawet 29W , bo po pozyskaniu Lillarda i Horforda napisałem PM do praktycznie każdego GM żeby opierdolic Ala , w tym możliwe ze i nawet do Ciebie :) wiesz o tym, czy to Ci już nie pasuje do teorii?:) 

Też byłem na tym zlocie, ale do spółdzielni zaproszony nie zostałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

Miałeś okazje dołączyć to poskąpiłes 2rundowca. 

Żałuj , Hield był na celowniku Spółdzielni dość długo wiec dostalbys dobra ofertę 

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Również i ja byłem i nawet z Qcinem rozmawialiśmy o biznesach w nieruchomościach. Miał się odzywać ale do dziś się nie odezwał.

Niestety na tamten czas nie miałem drugorundowca w kieszeni więc nie dość że do Spółdzielni mnie nie zaprosił to i z biznesów nici :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słabe jest to obracanie sprawy w zart.

a sprawa jest w pewnym sensie powazna. 

jak kiedys staralem sie wierzyc, ze gm'owie nie kieruje sie interesami w glosowaniach, tak teraz ta wiara (w szczegolnosci do qcina czy januarego)  wygasła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi