Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Meyers Leonard jest w tym sezonie świetny. Propsy dla Jaska. Jest idealnym uzupełnieniem do Bama, mięchem pod kosz z trójką, więc no moim zdaniem do naszych Lakers też pasuje dobrze i robi miejsce na wjazdy LeBronowi/Butlerowi

Ale tegorocznego DLO do worka Gwiazdy wrzucać to byś się Jasiu wstydził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, polishllama69 napisał:

raczej piałem do tego co pisałeś o jego obronie a tajemnica nie jest, bo sam to pisałem już dawno

Ale on ma w obronie dobre staty i to pod roznymi wzgledami. To nie jest tylko drpm i def rating. Np jak w tym sezonie bledsoe i ish smith byli kryci przez augustina to trafiali na skutecznosci 33% z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ale on ma w obronie dobre staty i to pod roznymi wzgledami. To nie jest tylko drpm i def rating. Np jak w tym sezonie bledsoe i ish smith byli kryci przez augustina to trafiali na skutecznosci 33% z gry.

nie wiem co Ish Smith ma do oceny Augustina, ale ok 

GHill za to 80% :) a potężny TJ McConnell 72% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lucas napisał:

Meyers Leonard jest w tym sezonie świetny. Propsy dla Jaska. Jest idealnym uzupełnieniem do Bama, mięchem pod kosz z trójką, więc no moim zdaniem do naszych Lakers też pasuje dobrze i robi miejsce na wjazdy LeBronowi/Butlerowi

I tylko przypadkowo najgorszy uczestnik rotacji Heat, obok rzecz jasna Kelly Olynyka.

Idealne uzupełnienie dla Bama, mogę się zgodzić, tylko ja nie widzę kogoś takiego jak Bam w rotacji Lakers.

Coś mi mówi, że Drummond będzie przeciwko Lakers robił regularne 5-7 ofensywnych zbiórek i miażdżył w punktach drugiej szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

 

mogłeś odpuścić tę wstawkę o obronie (tak nabitej na dwóch meczach z Wizzards).   

ale moja ławka Ish 

Wlasnie do mnie dotarlo ze napisales iz def rating augustina jest sztucznie nabity bo gral 2 mecze przeciwko ishowi smithowi w 2T ( w sensie on go kryl w tych meczach bo obaj sa rezerwowymi pg swoich ekip). Gratuluje samozaorania:)

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

nie wiem co Ish Smith ma do oceny Augustina, ale ok 

Ish smith i eric bledsoe to gracze ktorych bardzo czesto tu komplementujesz wiec uznalem ze takie ich ograniczenie zrobi na Tobie duze wrazenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

I tylko przypadkowo najgorszy uczestnik rotacji Heat, obok rzecz jasna Kelly Olynyka.

Idealne uzupełnienie dla Bama, mogę się zgodzić, tylko ja nie widzę kogoś takiego jak Bam w rotacji Lakers.

Coś mi mówi, że Drummond będzie przeciwko Lakers robił regularne 5-7 ofensywnych zbiórek i miażdżył w punktach drugiej szansy.

Ja tam wątpię żeby Olynyk był jeszcze w Lakers :) no ale na drugi trymestr Minnesota>Lakers na RS i to mnie cieszy, bo pycha Jaśka choć trochę zostanie utemperowana- zobaczymy jak na 3 trymestr się wzmocnią Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, BMF napisał:

 

On/off bez kontekstu to też słaby argument do jakichkolwiek indywidualnych ocen rolesów. Rok temu Augustin był na minus w D w on/off i na dużym minusie w DRPM, w ogóle, on co roku wyglądał słabo/źle/fatalnie w DRPM i raczej zawsze miał reputację ~przeciętnego/słabego obrońcy.

Nie wiem czemu wyglada dobrze w tym sezonie ale wyglada i potwierdza to wiecej statystyk. Srednie fg% w obronie z 20 matchupow z najwieksza liczba posiadan wynosi 41.6%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Ish smith i eric bledsoe to gracze ktorych bardzo czesto tu komplementujesz wiec uznalem ze takie ich ograniczenie zrobi na Tobie duze wrazenie:)

nie przypominam sobie abym chwalił jakoś wielce Bledsoe, Isha chwalę, bo gra bardzo dobrze a nie od dziś wiadomo, że scoring to nie jego największe value :) 

22 minuty temu, fluber napisał:

No juz sie chlopie nie osmieszaj procentami z 5 rzutow;) a mcconnell to nie ten trymestr:)

Bledsoe miał 2/5 z gry także już nie pajacuj z wycinaniem statystyk

18 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem czemu wyglada dobrze w tym sezonie ale wyglada i potwierdza to wiecej statystyk. Srednie fg% w obronie z 20 matchupow z najwieksza liczba posiadan wynosi 41.6%

2k20 i dFG% jako argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

No tak to rozumiałem, a tu jakaś dyskusja vs Kuzma (za to że muszę cokolwiek nie negatywnego o Kuzmie napisać to mi fluber dodajesz +5w :P ), jakieś wstawki, że kiedyś z nim dostawałeś dobre bilanse to dalej mamy go ok oceniać... No nie :P Za duzo czasu już od jego gry dobrej minęło, to już nie jest kwestia przeładowania jakiegoś rosteru, skoro znacznie lepiej wygląda od neigo (i słusznie go wyciepywał z rotacji) bez urazy jakiś Norvell Pelle.

Masz to wybaczone Jasiu. :) Cieszy to, że Norvel Pelle został przez Ciebie dostrzeżony. Jako, że oglądasz cały czas rl Heat mam nadzieję, że Chrisa Silve również doceniasz. Obaj w sumie od początku 2T dostają łącznie około 20min. w meczu - obrona pod koszem - co mi zarzucano, zbiórka i zasłona - to są ich zadania przy KATie i Cody Zellerze, gdyż obaj tez mogą grać na czwórce. Silva miał wejście z kopa na początku sezonu - teraz gra mniej, ale liczę na to, że zostanie to docenione u nas, gdyż w BeGM obaj nie grali w 1T. 

@LeweBiodroSmoka

pomimo, że oczywiście cieszę się, że Pelle wyprzedził O'Quinna w rotacji 76ers, to ja tam doceniam Twoją stabilizację w Nuggets i bardzo szanuję te małe niewidoczne pozornie rzeczy - tym różnią się drużyny poważne od tych mniej poważnych. To, że sobie ktoś żongluje co trymestr graczami z rotacji wcale nie oznacza, że ma lepszą drużynę - często jest wręcz odwrotnie. Skoro możemy zakładać, że gracze, którzy nie grają w rl klubach, tu by u nas mieli lepsze statsy, to działa to też w drugą stronę. Natomiast ja przy ocenianiu zawsze mam wyżej graczy, którzy normalnie grają w rotacji, niż tych, którzy nie graja i wg ich aktualnych BeGMowych GMów byliby niby lepsi. Z tego co widziałem w Minnesocie - Beasley broni przyzwoicie (choć szału nie ma), ale Hernangomez jest tragiczny.. 

16 minut temu, january napisał:

Co Ty tu Marcus nagle wymyślasz za bzdety o Meyersie? Znacznie gorsi są chociażby Herro i przede wszystkim Twój Jones. Wiadomo jak jest w Heat = 1. Butler, przerwa 2. Bam, przerwa 3. grupka rolesów - z której akurat Leonard się w tym sezonie jak wybija to zdecydowanie na plus.

Bam nie ma żadnego wpływu na defensywę Meyersa według wszelakich stats. Jak coś to już na atak (ofk bardziej znacznie Butler), ale powodzenia z przekonywaniem, iż Bam>LeBron w ofensywie. Powodzenia życzę.

Kompletnie chyba nie masz pojęcia o Meyersie jak piszesz takie rzeczy, Leonard to świetnie zbierający, a przede wszystkim bardzo poprawiający defensywną zbiórkę teamu center (jako stretch5 naturalnie odwrotnie w ofensywie, bo gra głównie daleko od kosza).

 

Jasiu, ja krytykować graczy rl Heat nie zamierzam. Natomiast nie widzę tej przepaści pomiędzy Jimmiem i Bamem, tzn. Jimie jak gra i kim jest wiadomo - ale Bam to cholernie ważny koń pociągowy i bez niego nie byłoby tak dobrych wyników. Butler potrzebuje takiej gry Adebayo. Spo potrafi bardzo dobrze znajdowac rolę na boisku dla różnych graczy - chciałbym, żebys miał z Meyersem rację, ale cały czas boję się, że u niego to magia CY.. Młodzi trochę zaczynają niewytrzymywać kondycyjnie trudu sezonu - najpierw uraz ograniczył Nunna, a teraz Herro. Warto, żebyście też wiedzieli, że Nunn gra u mnie od samego początku nie po 30-35min. tylko o te 10min. co najmniej mniej, a do tego z ławki, czyli zupełnie inaczej bym rozłożył jego energię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, polishllama69 napisał:

 

Bledsoe miał 2/5 z gry także już nie pajacuj z wycinaniem statystyk

2k20 i dFG% jako argument

Dlatego nie podalem.jego statow osobno i moja proba wynosila kilkadziesiat rzutow:) 

55 minut temu, polishllama69 napisał:

 

2k20 i dFG% jako argument

Jeden z wielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Dlatego nie podalem.jego statow osobno i moja proba wynosila kilkadziesiat rzutow:) 

to w takim razie dlaczego podałeś je wybiórczo, poza tym Hilla bronił o połowę dłużej :) 

overall masz z tych trzech grajków 30 pkt 12/29 z gry i 11 asyst 5 strat overall bardzo dobra produkcja, dodatkowo jeszcze zespoły w tym czasie zdobywały średnio 123 punkty na 100 posiadań :D faktycznie super sprawa 

 

coś jakbym widział staty tak wychwalanego przez Ciebie dzbanbrooka

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

 

overall masz z tych trzech grajków 30 pkt 12/29 z gry i 11 asyst 5 strat overall bardzo dobra produkcja, dodatkowo jeszcze zespoły w tym czasie zdobywały średnio 123 punkty na 100 posiadań :D faktycznie super sprawa 

 

Jak Ci wyszło to 123???

39 minut temu, polishllama69 napisał:

całe szczęście Ty jesteś taki dorosły i czuwasz nad poprawnością 

No staram się czuwać nad poprawnością. Zwłaszcza kiedy toś twierdzi, ze Augustin miał def rating przeciwko jego graczom na poziomie 123, gdy powinno mu zadzwonić 100 dzwonków alarmowych w głowie, że skoro Augustin ma def rating za ten trymestr 97 i grał w tym trymestrze i przeciw Hillowi i Bledsoe i Ishowi, to chyba coś tu się mocno nie zgadza, co nie ( a mam mocne podejrzenie, że zrobiłeś coś tak głupiego, że dodałeś do siebie posiadania, dodałeś do siebie team points i podzieliłeś team points przez posiadania i podałeś wynik jako def rating Augustina. Mam nadzieję, że się mylę i nie obraziłem tym podejrzeniem Twojej inteligencji)?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak Fluber kozaczysz mając RW. 
ściągnąłeś go stosunkowo tanio bo jego dostępność była wprost proporcjonalna do jego wad. 
gosc jest świetnym producentem cyferek ale nie można zapominać o jego wadach czyli graniu zawsze z głowa na dół jak taran do przodu, niskim poziomie bbIQ i słabej selekcji rzutowej. Dodatkowo nie można mu podpiąć łatki gracza który rozwija innych. Nawet te jego mistyczne 11 asyst w wielu przypadkach pojawiały się jak już kompletnie nie miał co zrobić gdy spotkał mur. Ani konceptu ani space ani rozwoju „współpracowników”. 
 

pozyskałeś produkcje i świetne nazwisko bardzo medialne ale wątpię ze przy nim Sabonis by rozwijał grę jak w Indianie. 
ruch zrobiłeś o tyle dobry ze lepiej mieć takiego malowanego SS niż paru solidnych graczy bo w naszym systemie przecież dodajesz zalety i statystyki Sabonisa ( wypracowane w Indianie bez takiego gracza) do produkcji RW bezkarnie i bez ryzyka ze nie trybi. Tymczasem jakby panowie spotkali się na żywo tak kolorowo ( zapewne dla Sabonisa) by nie było. Ale pretensji o to nie mam bo każdy przekonywuje do swoich racji i kogo złapiesz na lep to twoje. 
problemem moim zdaniem jest to ze sprowadzałes go jako one Man army a teraz po prostu podczepiasz inne nie pasujące elementy do RW ( mało kto pasuje do niego) jakby tych wad zawłaszczenia gry nie było. Robi nam się i tak roto z tej gry. Tymczasem nie jesteś w stanie inaczej i z korzyścią dla zespołu wykorzystać rw bo to gracz w tym aspekcie niereformowalny. 
 

a mimo wszystko te lata w kolanach sprawiły ze ten dynamizm powoli zanika. Tymczasem mamy opis jakby nic się nie stało. Obok masz graczy na dorobku i ambitnych walczących o nowe kontrakty i nie są oni charakterologicznie zbliżeni do Tuckera czy Gordona których stać na to aby dla dobra zespołu odpuścić statystyki. 
zestaw graczy zebrałeś fajny ale teraz jadąc na tych jego statystykach i doklejając inne ( nierealne bo robione w innych zespołach ) statystyki średnio pasujących graczy ( nie twoja wina a Russa) sprawia ze trochę kozaczysz za bardzo. 
 

za szybko uwierzyłeś w swoją boskość albo robisz celowo manipulacje która świetnie ci wychodzi i niezłe czyta. Na pewno lepiej niż moje wypociny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.