Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fluber napisał:

Facet jest waznym elementem rotacji najlepszego teamu zachodu. Pewnie ze zawodzi ale bez przesady.

slowa "ważny" i "zawodzi" jakby wzajemnie się wykluczają, a nie ma żadnych gwarancji, ze u Cb będac jako jeden z ostatnich w rotacji, nie grałby jeszcze gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

Najlepsza część to chyba selektywne powoływanie się na RPM, gdzie Westbrook jest w okolicach top80 ligi, ,,najlepszy w karierze'' Ibaka jest na minusie, a Warren i Sabonis są na minusie w ofensywie. 

Ibaka w 1t byl tam chyba w czwartej setce, westbrook niewiele wyzej.

Myslalem tez ze jest to wystarczajaco jasne ze jak napisze iz sabonis jest 4pf-em w lidze pod wzgledem drpm to nie oznacza ze go uwazam za 4 najlepszego obronce w lidze na swojej pozycji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

slowa "ważny" i "zawodzi" jakby wzajemnie się wykluczają, a nie ma żadnych gwarancji, ze u Cb będac jako jeden z ostatnich w rotacji, nie grałby jeszcze gorzej

Nie, nie wykluczaja sie.

No i faktycznie nie wiadomo jak by gral gdyby byl jednym z ostatnich w rotacji.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Serio, trwa dyskusja kto jest lepszy. Kyle Kuzma czy Kyle O'Quinn?

Serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

No O'Quinn to jest scrub z tego co go widziałem w tym sezonie.  

ja tego absolutnie nie neguję, ale chyba znowu sobie odbieramy lub zabieramy element zgrania, pokaż mi drugiego backup C w zabawie, który jest w rosterze tak długo jak O'Quinn?

Ja wciaz wole kilka minut Zbója z jego passingiem niż jakiekolwiek minuty Kuzmy, sprzedawanego jako mega głebia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ibaka w 1t byl tam chyba w czwartej setce, westbrook niewiele wyzej.

Myslalem tez ze jest to wystarczajaco jasne ze jak napisze iz sabonis jest 4pf-em w lidze pod wzgledem drpm to nie oznacza ze go uwazam za 4 najlepszego obronce w lidze na swojej pozycji???

skoro DJ to taki świetny obrońca to może traktujmy go jak bolka w ataku skoro ORPM ma -1.6 :D 

5 minut temu, fluber napisał:

Nie potrafisz oddzielic krytyki swojego teamu od oceny zespolu krytykujacego gm-a.

z dupy się przyczepiłeś do Utah, bo zespół dostał kilka pochwał i przypadkiem widziałeś mecz Bledsoe z Pacers. Ja bez bicia nie oglądam za bardzo Rox, bo to gówno jest, ale nie mam zamiaru Bricka oceniać po tym co zagrał z NOP (bo to akurat widziałem), ale też jeśli ktoś nie jest w pełni wiarygodny to jak mam zaufać, że pisze prawdę. Mam też sporo wątpliwości co do Westbrooka jako głównego punktu skupienia obrony, ale nie mam zamiaru się nad tym rozwodzić, ale jak chcesz mogę ocenić go tylko na podstawie tego co sądze o tym dzbanie, tylko po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No chyba nie jest tajemnica ze zaliczyl potezny regres w ataku w stosunku do ubieglego sezonu?

raczej piałem do tego co pisałeś o jego obronie a tajemnica nie jest, bo sam to pisałem już dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Myslalem tez ze jest to wystarczajaco jasne ze jak napisze iz sabonis jest 4pf-em w lidze pod wzgledem drpm to nie oznacza ze go uwazam za 4 najlepszego obronce w lidze na swojej pozycji???

Powołujesz się na elementy (kiepskiej) statystyki, które Ci akurat pasują, pomimo tego, że z całą pewnością nie zgadzasz się ze znaczną częścią tych wartości. Ignazz ostatnio robił to samo. 

DRPM Sabonisa jest tak samo wartościowym wyznacznikiem jego obrony, jak jego ataku - ORPM, a DRPM mówi tyle o obronie Agustina, co ORPM o grze w ataku TJ Warrena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No tak to rozumiałem, a tu jakaś dyskusja vs Kuzma (za to że muszę cokolwiek nie negatywnego o Kuzmie napisać to mi fluber dodajesz +5w :P ), jakieś wstawki, że kiedyś z nim dostawałeś dobre bilanse to dalej mamy go ok oceniać... No nie :P Za duzo czasu już od jego gry dobrej minęło, to już nie jest kwestia przeładowania jakiegoś rosteru, skoro znacznie lepiej wygląda od neigo (i słusznie go wyciepywał z rotacji) bez urazy jakiś Norvell Pelle.

5 minut+ garbage Zbója to żaden strzał w kolano, chyba, że myslicie inaczej to od razu mówic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Przed trymestrem II nastąpiła jedna zmiana w rosterze - dalszego rezerwowego Hutchisona zastąpił sprowadzony  na pozycję centra Meyers Leonard, wzmacniając strefę podkoszową Jeziorowców. Ze względu na fit (bardzo chciałem tu stretch5 pod koszem w s5) z marszu wskakuje do pierwszej piątki

Wciąż bawi, że starterem w Lakers jest trzeci bliźniak Spencera Hawesa i Byrona Mullensa :)

I że faktycznie robi on za upgrade nad tym co było wcześniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Powołujesz się na elementy (kiepskiej) statystyki, które Ci akurat pasują, pomimo tego, że z całą pewnością nie zgadzasz się ze znaczną częścią tych wartości. Ignazz ostatnio robił to samo. 

DRPM Sabonisa jest tak samo wartościowym wyznacznikiem jego obrony, jak jego ataku - ORPM, a DRPM mówi tyle o obronie Agustina, co ORPM o grze w ataku TJ Warrena. 

Trudno mi jest znalezc statystyke w stylu orpm lub drpm z ktora bym sie zgadzal. Przed sezonem podawalem jakas inna ktora pokazywala sabonisa i westbrooka jako plusowych obroncow i tez czytalem ze jest kiepska. Trudno Wam dogodzic:)

Z sabonisem sie zgodze ale z warrenem i augustinem juz nie. Def augustina ma silne potwierdzenie w def ratingu tak jak to ze warren nie jest tak dobry w ataku jak mowi jego boxscore ma potwierdzenie w off ratingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Trudno mi jest znalezc statystyke w stylu orpm lub drpm z ktora bym sie zgadzal.

Jedyną chyba ~dobrą statystyką był (stary) RAPM, zdecydowana większość reszty to z grubsza próba łapania korelacji między boxscorem/on-offem, a rzeczywistością - dla gwiazd się udaje, czym niżej, tym gorzej. RPM był ~przeciętny we wcześniejszej formie.

1 minutę temu, fluber napisał:

Def augustina ma silne potwierdzenie w def ratingu tak jak to ze warren nie jest tak dobry w ataku jak mowi jego boxscore ma potwierdzenie w off ratingu

On/off bez kontekstu to też słaby argument do jakichkolwiek indywidualnych ocen rolesów. Rok temu Augustin był na minus w D w on/off i na dużym minusie w DRPM, w ogóle, on co roku wyglądał słabo/źle/fatalnie w DRPM i raczej zawsze miał reputację ~przeciętnego/słabego obrońcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.