Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no i?

ja tylko mialem beke z tego, jaka otoczke alonzo tworzy wokol transferu kuzmy

Tu nie ma wiekszej filozofii. Oddaje rezerwowego na ktorego za rok go nie bedzie stac za dwa lata rookie umiwy princa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Teraz, fluber napisał:

Tu nie ma wiekszej filozofii. Oddaje rezerwowego na ktorego za rok go nie bedzie stac za dwa lata rookie umiwy princa.

zajebiscie

dalej nie rozumies o co mi chodzi

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no i?

ja tylko mialem beke z tego, jaka teorie alonzo dorabia do transferu kuzmy

A co w tym dorobionego? 

Będzie Fluberowi idealnie pasował pod grę Westbrooka.

Natomiast Prince mi się bardziej przyda w drużynie. 

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

co bylo kontrowersyjnego w tezie, ze nie odrozniales sie w swoim dzialaniu od innych?

swoim jakże ciekawym streszczeniem jedynie ją potwierdziłeś. 

•  

wgl ciekawe

kazdy twoj ruch ma jakies drugie dno.

transferujesz kuzme, dajesz mu szanse u innego gm'a, ktory ceni dystansowych grajkow 

okres z luerem to swietna zabawa

haslem=budowanie kultury

leuer=mentor (masz u mnie za to dodatkowe 5W )

heh

Nasza gra opiera się w dużym stopniu na przedstawionej narracji. 

O co Ty się do tego Haslema przypierd%$#%sz bo ja naprawdę tego nie rozumiem???

Chyba kiedyś już to wałkowaliśmy. Nawet - chyba Tobie, ale nie jestem pewien - konkretny cytat o roli Haslema wklejałem. Miałeś w Knicks Pau Gasola - niby w jakim celu? 

Mówi się jaka to mógłby mieć KAT etykę pracy.. juz sobie przypomniałem - teraz Twoja kwestia nabijania się z Whitesidea.... wywarzamy otwarte drzwi. Nie mam na to czasu C_M. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

zajebiscie

dalej nie rozumies o co mi chodzi

Raczej ja nie rozumiem o co chodzi Tobie:) jak do tej pory Alonzo jak na standardy begm trzymal stabilny sklad. Ilu gm-ow konczylo sezon z wszystkimi graczami ktorzy zaczeli sezon w s5 rok temu? Magic, sixers, cavs, lakers? Ilu gm-ow zacznie najblizszy sezon ta sama piatka co rok temu?

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Eld napisał:

Mój subiektywny TOP3 w budowaniu kultury organizacji w beGM:

1. 76ers

2. Magic

3. Pistons

Gdzieś blisko topu chcąc nie chcąc Lakers.

Bottom 3 sobie daruje ale podejrzewam, że nie trudno się domyślić kogo miał bym ostatniego ( nie, nie Knicks ).

W sumie po zastanowieniu się to na trzecim miejscu dał bym wszystkie te kluby, które miały ciężki start przez ogólna RL sytuację jeszcze sprzed dwóch lat czyli Nets i Dallas. I pewnie jeszcze o kimś zapomniałem.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mavs handlowali wszystkim jak na bazarze, nawet Dirk Nowitzki i innymi wartościowymi weteranami. Faktycznie, kultura organizacji ogromna.

Cały splendor jaki spływa na Karpia to dostanie Ziona w szczęśliwym losowaniu. Nie mój GOAT

Pels powinni być wysoko. 3/4 GMów spakowałoby już dawno Blake Griffina i John Walla na moim miejscu. Ja jednak graczy o takim prestiżu w lidze nie sprzedaje. Davis zażądał trade request w późniejszym terminie. Nawet Solo Hill i Etwaun Moore byli przez pierwszy sezon zakończony PO ważnymi graczami rotacji. Teraz Tyus dostaje dobrą umowę.

Szanuje te Pelicans!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mavs handlowali wszystkim jak na bazarze, nawet Dirk Nowitzki i innymi wartościowymi weteranami. Faktycznie, kultura organizacji ogromna.

Cały splendor jaki spływa na Karpia to dostanie Ziona w szczęśliwym losowaniu. Nie mój GOAT

Pels powinni być wysoko. 3/4 GMów spakowałoby już dawno Blake Griffina i John Walla na moim miejscu. Ja jednak graczy o takim prestiżu w lidze nie sprzedaje. Davis zażądał trade request w późniejszym terminie. Nawet Solo Hill i Etwaun Moore byli przez pierwszy sezon zakończony PO ważnymi graczami rotacji. Teraz Tyus dostaje dobrą umowę.

Szanuje te Pelicans!

Jak pisałem, nie znam wszystkich faktów sprzed Lipca 2019 ale to oddanie Dirka to rzeczywiście brzmi słabo na pierwszy rzut oka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lucas, jakie będzie Twoje następne fakekonto? :D DevinBookerSsieIToNaprawdęMocno? A potem SpółdzielniaNieJestTakaZłaZachęcamyDoWspółpracyPozaTobąCamby? 

lucas.png

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Miałbym wjazd BMF serio? Mnie tylko martwi ze przed dyskusja Spoldzielnia już oddała głosy. To nie fair. I to widać jak cholera. 

;))))))

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze, panie ignazz, ja nie jestem w żadnej Spóldzielni. Jeszcze.

Po drugie, ja to bardziej myślałem żeby rozwinąć alternatywny interes, nazwijmy go roboczo Syndykat - ale wtedy nasz biedny Marcus zszedłby w stresowych momentach na begmowy zawał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem ze nie jesteś. Cytat twój i mój komentarz to nie był błędny identyfikator Członka. Pamiętaj ze jestem autorem tej nazwy i się znam na sprawach Spółdzielni niezgorzej jak sam Prezes. Byłbym idealna Prawa Ręka jakby mnie Rodzice dobrze nie wychowali. 

Dawno myślałem o alternatywie. Trzeba znaleźć przeciwwagę bo nie może być tak ze przed dyskusja Prezesunio otwarcie pisze jak głosować i się nie kryje ze nawet nie zamierza wysłuchać argumentów bo są dla niego koszykarsko nieistotne 

Zanim odpisałem już przeczytałem na kogo idzie głos. 

Po 23:00 padło info na kogo Prezes głosuje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, BMF napisał:

Lucas, jakie będzie Twoje następne fakekonto? :D

Następne to DavisLubiArizoneaBookerPlacki

Ja byłem z Morrisem przed Qcinem, atakuje pozycję prezesa w organizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, Eld napisał:

Jak pisałem, nie znam wszystkich faktów sprzed Lipca 2019 ale to oddanie Dirka to rzeczywiście brzmi słabo na pierwszy rzut oka. 

Pisałem już o tym wielokrotnie. Rok wcześniej aktywowałem TO Dirka na kwotę ok. 25 mln - dla 39-letniego gracza, który z rynku dostałby kilkukrotnie mniej. Dirk miał klauzulę no trade i poszedł do Cavs powalczyć ostatni raz o tytuł. Można to było zablokować. Koniec dramatu, Marcus widzi to co chce widzieć, o bezstronność go nie podejrzewam ;)

I tak, przejmując Mavs handlowałem jak głupi, jednak plan od początku był jasny - przebudowa poprzez draft i jest on konsekwentnie realizowany. Jako ciekawostkę podam może, że w trakcie trwania zeszłego sezonu nie przeprowadziłem ani jednej wymiany, szkielet zespołu został zbudowany w latach wcześniejszych.

Edytowane przez karpik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elo,

Wróciłem z urlopu, także jak coś to jestem na PW w sprawie wymian. 

Całuje

@Eld

Dzięki za powiadomienia o deadlinach, w trakcie urlopu, ciężko pamiętać o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, karpik napisał:

Pisałem już o tym wielokrotnie. Rok wcześniej aktywowałem TO Dirka na kwotę ok. 20 mln - dla 39-letniego gracza, który z rynku dostałby kilkukrotnie mniej. Dirk miał klauzulę no trade i poszedł do Cavs powalczyć ostatni raz o tytuł. Można to było zablokować. Koniec dramatu, Marcus widzi to co chce widzieć, o bezstronność go nie podejrzewam ;)

I tak, przejmując Mavs handlowałem jak głupi, jednak plan od początku był jasny - przebudowa poprzez draft i jest on konsekwentnie realizowany. Jako ciekawostkę podam może, że w trakcie trwania zeszłego sezonu nie przeprowadziłem ani jednej wymiany, szkielet zespołu został zbudowany w latach wcześniejszych.

No to ja to kupuję. Nie znałem tej historii.

6 minut temu, kucio napisał:

@Eld

Dzięki za powiadomienia o deadlinach, w trakcie urlopu, ciężko pamiętać o tym.

Wisisz mi 😉

Jest Spółdzielnia, powstaje Syndykat to ja tworzę Bractwo ( wzajemnej adoracji ). Jesteś jej drugim członkiem. Chętni wysyłać PM do mnie z potwierdzeniem przelewu na wpisowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostrożnie z tymi nowymi organizacjami bo jak ich powstanie 25 to Spółdzielnia wszystko wygrywa mając 4 pewne głosy od twardego zdyscyplinowanego elektoratu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ignazz napisał:

Ostrożnie z tymi nowymi organizacjami bo jak ich powstanie 25 to Spółdzielnia wszystko wygrywa mając 4 pewne głosy od twardego zdyscyplinowanego elektoratu ;) 

Ignazz daj mi 1 głosowanie gdzie ta Spółdzielnia głosowała identycznie i pod siebie , trochę tych FA było wiec śmiało , znajdź mi 1 takie głosowanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Qcin_69 napisał:

Ignazz daj mi 1 głosowanie gdzie ta Spółdzielnia głosowała identycznie i pod siebie , trochę tych FA było wiec śmiało , znajdź mi 1 takie głosowanie 

u6jvvvcxaklkwsyp0hk8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

u6jvvvcxaklkwsyp0hk8.jpg

:D no Jah za te 4mln to siadł pięknie , nie powiem :P no ale to nie było na pewno głosowanie pod Sote :D wiekszosc PMow jakie wtedy odebrałem brzmiało WTF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi