Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Lucas napisał:

O kurde to jest po prostu prostackie :D

No przecież liczy się głębia danej drużyny i konkurencja wewnątrz. Juancho w końcu jest starterem w NBA czy graczem od powadania ręczników???

Kurde czemu to zacytowalo Wojtka

Wśród ręczników starterem wśród graczy ręcznikiem 

Teraz, Lucas napisał:

Na szczęście nie jesteśmy w USA 

Uffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

to brzmi fajnie do momentu aż się nie zobaczy co to za gracz

No lepszy niz kyle o'quinn? 

Augustin, redick, kuzma, ibaka i dwight to lepszych 5 rezerwowych w tym sezonie niz seth curry, lou williams, wilson chandler, royce o',neale i kyle o'quinn. Nawet nie widze tu pola do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

pick SAS i jest twój :D 

Masz jakiś mój pick?

done jakby to powiedzieli w USA. Biorę. 

Teraz, fluber napisał:

No lepszy niz kyle o'quinn? 

Augustin, redick, kuzma, ibaka i dwight to lepszych 5 rezerwowych w tym sezonie niz seth curry, lou williams, wilson chandler, royce o',neale i kyle o'quinn. Nawet nie widze tu pola do dyskusji

Bo nie ma akurat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No lepszy niz kyle o'quinn? 

nie? Zbój gra u mnie trzeci sezon bodaj na pełnym zaufaniu, a i tak muszę mu obciąć minuty by sie ludzie nie czepiali

ze Zbójem na centrze w 2nd unicie grałem już wiele trymestrów majac pace na 55W+ albo to specjalnie ignorujesz albo po prostu to kolejny fluberyzm by zakryc ewidentny mankament w postaci 20 minut Kuzmy

3 minuty temu, fluber napisał:

No lepszy niz kyle o'quinn? 

Augustin, redick, kuzma, ibaka i dwight to lepszych 5 rezerwowych w tym sezonie niz seth curry, lou williams, wilson chandler, royce o',neale i kyle o'quinn. Nawet nie widze tu pola do dyskusji

haha, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to przerabialiśmy rok temu ze Zbójem. 
jedni uznają jego grę inni nie. Pozostawmy ti każdemu GM oczywiście ale dziwnie brzmi przekonywanie do gracza ( jaka by nie była głębia składu ekipy w której gra a przecież kontuzji było trochę  ) który w ostatnim miesiącu 3 razy zagrał 5/5/15 minut. W takich zabawach jak nasza raczej GM pozbywali się martwej duszy niż starali się opisać ze on lepszy niż Howard lub Ibaka bo na to się przekłada lewy twoje wstawienie rezerw. 
masz do tego prawo ale ja tego nie kupuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

 

mogłeś odpuścić tę wstawkę o obronie (tak nabitej na dwóch meczach z Wizzards).  pewni gracze ze słowem obrona ma raczej wydźwięk pejoratywny :) 

przecież chwaliłem go za atak , bo był bardzo dobry i jego umiejętność zbierania w ataku będzie użyteczna przy Bricku, ale on już dawno nie jest dobrym obrońcą

Przeciez wizards sa od poczatku sezonu w top 10 ataku i sa najgorsza obroba ligi wiec na nich mozna chyba sobie nabic offensive ratings a nie defensive??? 

Jak od dawna? Gdzie Cie trzymali jak byly playoffs w ubieglym sezonie?przeciez ibaka bronil w nich swietnie. Patrz na ranking graczy ktory robilem w offseason i jak wysoko byl wg forum ibaka w wiekszosci dzieki obronie.  Ibaka w 1t przy mniejszej roli w ataku bronil obreczy na poziomie 47% ( dla porownania marc gasol 57% w tym samym czasie).

Ni c***a nie moge sie zgodzic ze ibaka od dawna nie jest dobrym obronca.

Chyba ze wg Ciebie dobrych obroncow w lidze jest moze 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Co k****? Alonzo Ci sie na konto wlamal? :)

Wytlumacz mi co w tym smiesznego? Bo ja generalnie nie chciałem powiedzieć nic wiecej niz to, ze Twoj 10 gracz jest totalnym kasztanem a nie elementem najwiekszej glebi.

1 minutę temu, january napisał:

Zbója to Norvell Pelle z rotacji w Sixers wywalił, myślałem że minuty u Ciebie nie zagra w tym trymestrze Oquinn, bo jego zjazd to tragedia.

cos tam zagra, ale zdawkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden. Ayton ;) może dwóch. Bridges. 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Wytlumacz mi co w tym smiesznego? Bo ja generalnie nie chciałem powiedzieć nic wiecej niz to, ze Twoj 10 gracz jest totalnym kasztanem a nie elementem najwiekszej glebi.

cos tam zagra, ale zdawkowo

To drugie zdanie tez pasuje do pytania z pierwszego zdania. 

W sumie tak grillujemy ze wyjdzie ze tak 15 graczy do są dobrzy. 15 przeciętnych i 200 słabych. 200 kolejnych gownem i ten Wiggins na koniec. 

Zbój oczywiście w tej drugiej 15. Tylko się na nim nie poznali ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Wytlumacz mi co w tym smiesznego? Bo ja generalnie nie chciałem powiedzieć nic wiecej niz to, ze Twoj 10 gracz jest totalnym kasztanem a nie elementem najwiekszej glebi.

Jakkolwiek kuzma nie jest jakims wirtuozem basketu to nie jest totalnym kasztanem ( za ktorego tez go nie uwazacie skoro nie podpisal extension w offseason i podobno okradlem alonzo w wymianie, przejmujac go, jak chyba uwazal @BMF) a na pewno nie na tle kyle'a o'quinna, litosci. Facet jest waznym elementem rotacji najlepszego teamu zachodu. Pewnie ze zawodzi ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Kuzmy serdecznie ale bez Przesady z krytyka 

Teraz, fluber napisał:

Jakkolwiek kuzma nie jest jakims wirtuozem basketu to nie jest totalnym kasztanem ( za ktorego tez go nie uwazacie skoro nie podpisal extension w offseason i podobno okradlem alonzo w wymianie, przejmujac go, jak chyba uwazal @BMF) a na pewno nie na tle kyle'a o'quinna, litosci. Facet jest waznym elementem rotacji najlepszego teamu zachodu. Pewnie ze zawodzi ale bez przesady.

Dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Chyba ze wg Ciebie dobrych obroncow w lidze jest moze 10.

po raz kolejny wciskasz mi w usta coś czego nie powiedziałem, nie wiem po co a potem masz pretensje, że atakuję twój zespół jak z dupy zobaczyłeś jeden mecz Bledsoe, który mu nie siadł i zacząłeś się pruć. Mam tak robić z Westbrookiem żeby było fair ?

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak od dawna? Gdzie Cie trzymali jak byly playoffs w ubieglym sezonie?przeciez ibaka bronil w nich swietnie.

zwłaszcza jak dostał Embiida do krycia, który kręcił na nim monster staty, z Orlando też zagrał słabo, dopiero potem się obudził, ale jednak on był dużo fajniejszy w ataku. A co do przewidywań forum to je pominę 

4 minuty temu, BMF napisał:

Najlepsza część to chyba selektywne powoływanie się na RPM, gdzie Westbrook jest w okolicach top80 ligi, ,,najlepszy w karierze'' Ibaka jest na minusie, a Warren i Sabonis są na minusie w ofensywie. 

no RPM to gówno, od tego zacznijmy, ale prawda to.

4 minuty temu, ignazz napisał:

Jeden. Ayton ;) może dwóch. Bridges. 

warn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Już to przerabialiśmy rok temu ze Zbójem. 
jedni uznają jego grę inni nie.

nie ma tu zadnej zagadki, skoro grając nim po 8-10 minut (mimo, ze grał jeszcze mniej niż teraz) robiłem non stop topowy bilans

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jakkolwiek kuzma nie jest jakims wirtuozem basketu to nie jest totalnym kasztanem ( za ktorego tez go nie uwazacie skoro nie podpisal extension w offseason i podobno okradlem alonzo w wymianie, przejmujac go, jak chyba uwazal @BMF) a na pewno nie na tle kyle'a o'quinna, litosci. Facet jest waznym elementem rotacji najlepszego teamu zachodu. Pewnie ze zawodzi ale bez przesady.

#scapegoat :D już czekam na wywalenie się Lolkers, nowy Love nadchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ogólnie Kuzma to kasztan, ale Oquinn stracił już nawet miano kasztana, tak bym to ujął :) 

Ty juz chcialeś Joka pod top100 umieszczać, tak jesteś wiarygodny.

1 minutę temu, ignazz napisał:

Ps. Nie mam interesu propagować Charlotte bo mam pick ale dziwne są te podjazdy raczej osobistej niechęci niż realnej oceny

bzdury, nic do Flubera od dawna nie mam, po prostu walnął nieprawdziwą teze i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

po raz kolejny wciskasz mi w usta coś czego nie powiedziałem, nie wiem po co a potem masz pretensje, że atakuję twój zespół jak z dupy zobaczyłeś jeden mecz Bledsoe, który mu nie siadł i zacząłeś się pruć. Mam tak robić z Westbrookiem żeby było fair

Czlowieku, nie badz urazony jak jakas panienka, bo generalnie w prawie kazdym poscie obok hejtu na moj team wylewasz zale ze cos tam napisalem o bledsoe a cos tam innego o bridgesie a cos innego o haywardzie ( co do ktorego blednej i zbyt surowej oceny mialem odwage sie przyznac) co nijak ma sie do oceny moich charlotte. Nie potrafisz oddzielic krytyki swojego teamu od oceny zespolu krytykujacego gm-a. Szkoda. W 1t nie krytykowalem Twojego teamu, w 2t tak, wiec przekonamy sie jak sie zmieni moj bilans z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.