Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

January dyndaj się :D nic nie dołożę do zrzuty Drummonda:P tak jak mówiłem, tylko 1 nazwisko mnie interesuje jako centra za niego i tu się akurat nic nie zmienia :P negocjacje są prowadzone od dawna a jutro przy flaszce może dojść do finalizacji wymiany :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jutro dogadane umowy nie są wiążące, ze względu na czasową niepoczytalność GMów.

Chyba, że będziecie negocjować z Lakers:)

Są bardzo wiążące :P chociaz w sumie, jak CAVS zaczną nagle wygrywać :D to kto wie kto wie, czy to się nie skończy dla mnie dobrze :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tylko, że tam aktualizacji nie ma póki co, a chodzi mi o to co się działo w ostatnich godzinach, by zobaczyć na spokojnie każdy deal.

Może to Ci podejdzie:

https://www.sportingnews.com/us/nba/news/nba-trade-deadline-tracker-rumors-news-updates-2020/d77wacgc2cqc1tc1ceinbs9sj

A jak nie to klasyczny espn:

https://www.espn.com/nba/story/_/id/28647371/2020-nba-trade-deadline-live-updates-latest-news-intel-grades

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Detroit i Chicago właśnie zakończyły jako pierwsze 2T. 

Dlatego w zakładce injuries uzupełniłem składy po wymianach i wpisałem nieobecności graczy Bulls i Pistons.Jakby coś się komuś nie zgadzało w składzie to proszę monitować.

Przypominam, że wpisuję jedynie, ile meczów opuścił zawodnik w trymestrze, niezależnie od przyczyny nieobecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Dlatego w zakładce injuries uzupełniłem składy po wymianach i wpisałem nieobecności graczy Bulls i Pistons.Jakby coś się komuś nie zgadzało w składzie to proszę monitować.

Przypominam, że wpisuję jedynie, ile meczów opuścił zawodnik w trymestrze, niezależnie od przyczyny nieobecności.

Jesteś super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

  

Qcin? Zdradziłeś Lillarda, obiecując mu wcześniej nietykalność jego psiapsiela i teraz gdy wychodzi łgarstwo powodujesz jego trade request? Czy to Wojnar niepoinformowany?

Lillard ma realny wpływ na kształt kadry :) Naszym nadrzędnym celem jest mistrzostwo, wiec jeśli Andre odszedł to Lillard o tym wiedział. 
Nie jesteśmy jak Lakers, u nas panuje rodzinna atmosfera, a nie walka o piłkę, walka z ego i c***owy fit jak w Los Angeles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Trza było nie deklarować nietykalności Drummonda czy Winslowa, teraz cierp, a nie bajeruj jak polityk nie na temat, nie działa:)

Ja nic nie deklarowałem :P w deklaracjach masz tylko ze nie ruszę Bookera Tatuma i PJ Tuckera :D tutaj mogę sobie pisać co chce :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.