Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, karpik napisał(a):

Nie możesz handlować prawami do gracza, którego masz zamiar dopiero wybrać. Aktualnie masz do dyspozycji pick w drafcie, którym nie możesz handlować ze względu na Stepien rule.

Nie handluje tym pickiem teraz. Nie rozumiem, skąd wniosek, że tak jest. Zapis ma charakter czysto porządkowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Nie handluje tym pickiem teraz. Nie rozumiem, skąd wniosek, że tak jest. Zapis ma charakter czysto porządkowy. 

Zapis jest taki, że ten deal nie przechodzi, a jeśli będziecie chcieli go obejść (czyli usunąć ten pick teraz, a latem oddać go za worek kartofli), to czekają Was za to surowe kary łącznie z utratą picków.

Btw ta wymiana z poprzedniego trymestru @LAF i spółki jest aktualnie szczegółowo analizowana. Więcej informacji o 12, ale nie mam dobrych wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał(a):

Zapis jest taki, że ten deal nie przechodzi, a jeśli będziecie chcieli go obejść (czyli usunąć ten pick teraz, a latem oddać go za worek kartofli), to czekają Was za to surowe kary łącznie z utratą picków.

Btw ta wymiana z poprzedniego trymestru @LAF i spółki jest aktualnie szczegółowo analizowana. Więcej informacji o 12, ale nie mam dobrych wiadomości.

 

Wymiany tutaj były wielokrotnie rozbijane na kilka etapów. Dlaczego akurat ta miałaby nie przejść?

@karpik

Podaj mi przykład z reala, gdzie klub został ukarany odebraniem pickow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nikt już nie klepnie nigdy bieda extension bullsom, spełniło się w 101% to o czym mówiłem jak dawaliście mu extension Tyusa na promocji. 

Gość podpisał kontrakt na super zniżce z klubem który miał go dwa dni, tylko po to, żeby skończyć jako assett i poleciał na zesłanie do tankera, gdzie dodatkowo będzie tylko back-upem docelowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Wymiany tutaj były wielokrotnie rozbijane na kilka etapów. Dlaczego akurat ta miałaby nie przejść?

Bo nie łamały w ten sposób zasad CBA, nie próbowały obejść przepisów.

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Podaj mi przykład z reala, gdzie klub został ukarany odebraniem pickow.

https://www.sportingnews.com/us/nba/news/miami-heat-milwaukee-bucks-forfeited-round-2-picks-nba-draft/j15bzzp9cx5sfs08wvpm1uqw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Co k****?!!

1000x były tu deale rozbijane na kilka etapów, a ty się teraz budzisz?

Na kilka etapów w ramach jednego okienka to pewnie tak. W ramach dwóch sezonów to ja nie pamiętam. Przypomnisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał(a):

Na kilka etapów w ramach jednego okienka to pewnie tak. W ramach dwóch sezonów to ja nie pamiętam. Przypomnisz?

Poszukam.

W realu też wymiany są rozbijane na kilka etapów, żeby obejść CBA? Serio pytam, bo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jaki punkt CBA złamałem?

Na chwilę obecną.

Łamiesz Stepien rule + próbujesz obejść zasady CBA. Warto podkreślić, że CBA jest zapisem tego, co wolno robić. Wszystko co nie jest ujęte w CBA, jest zakazane. CBA nie przewiduje takich wymian, jak Twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał(a):

Łamiesz Stepien rule + próbujesz obejść zasady CBA. Warto podkreślić, że CBA jest zapisem tego, co wolno robić. Wszystko co nie jest ujęte w CBA, jest zakazane. CBA nie przewiduje takich wymian, jak Twoja.

Czy rozbijanie wymian na kilka etapów nie jest obchodzeniem CBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał(a):

Nie.

Czy w realu kluby rozkładają wymiany na etapy?

7 minut temu, karpik napisał(a):

Łamiesz Stepien rule + próbujesz obejść zasady CBA. Warto podkreślić, że CBA jest zapisem tego, co wolno robić. Wszystko co nie jest ujęte w CBA, jest zakazane. CBA nie przewiduje takich wymian, jak Twoja.

Teraz oddaje picki nie łamiąc Stepien Rule i CBA. W drafcie oddam prawa do gracza nie łamiąc Stepien Rule i CBA. Mam nieodparte wrażenie , że padam ofiara twojej nadinterpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Czy w realu kluby rozkładają wymiany na etapy?

Tak.

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Teraz oddaje picki nie łamiąc Stepien Rule i CBA. W drafcie oddam prawa do gracza nie łamiąc Stepien Rule i CBA. Mam nieodparte wrażenie , że padam ofiara twojej nadinterpretacji

Mam nieodparte wrażenie, że nie czytasz uważnie. Teraz oddajesz picki nie łamiąc CBA i Stepien rule, ale jak latem oddasz ten 1st rounder, to złamiesz CBA próbując obejść Stepien Rule. Już bardziej wprost Ci tego nie wytłumaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Mam nadzieje ze nikt już nie klepnie nigdy bieda extension bullsom, spełniło się w 101% to o czym mówiłem jak dawaliście mu extension Tyusa na promocji. 

Gość podpisał kontrakt na super zniżce z klubem który miał go dwa dni, tylko po to, żeby skończyć jako assett i poleciał na zesłanie do tankera, gdzie dodatkowo będzie tylko back-upem docelowo. 

Ale to nie byla jakas super znizka.

No I Pistons tankuja jeden trymestr tylko, za rok beda powazna ekipa. Taki sredni tanker, nie to co obrzydliwi Spurs, Hornets czy Warriors.

A I sam Tyus jednak najlepszy jest jako backup co pokazal ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo,

Po prostu nie możesz oddać tego picku teraz - zbyt dużo elastyczności z simki chcecie tu przenieść.

Natomiast w offseason wychodziłoby że ten pick idzie do Detroit za free..

Jesteście kreatywni i z pewnością to wtedy z czymś połączycie.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał(a):

Tak.

Mam nieodparte wrażenie, że nie czytasz uważnie. Teraz oddajesz picki nie łamiąc CBA i Stepien rule, ale jak latem oddasz ten 1st rounder, to złamiesz CBA próbując obejść Stepien Rule. Już bardziej wprost Ci tego nie wytłumaczę.

Mam coraz bardziej nieodparte wrażenie, iż nie czytasz treści wymiany, która tak żarliwie komentujesz i straszysz karami. Latem nie oddam żadnego picku. Jest to niegodne przecież ze SR + CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.