Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

My tu gadu gadu, a CM last minute pozbyl sie raka I dostal Jaylena Browna i Williamsa za to. Brawo.

to byl chyba moj najabrdziej meczacy dzien w histori begm xd

ale no udalo sie zrobic team na teraz i na przyszlosc,

a. i zabezpieczyc sie przed kontuzjami, ktore mnie na maksa zaatakowaly aktualnie.

takze strata @Braveheart22 bo zamiast dostac spoko picki, wolal zostac z moim :)

a i ok. 20 mln do wydania mam w lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

 

 To już na pewno nie jest gorszy zespół niż ubiegłoroczne Nuggets. Ogólnie widząc, że Lakers nie są już takim potworem jak ostatnie lata kluby chętnie inwestują w wzmocnienia wiedząc ile PO run swojej gwiazdy może dać handicapu. 

Ehh:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2023 o 19:19, Braveheart22 napisał(a):

1.
Atlanta Hawks-Los Angeles Clippers

Hawks out: Usman Garuba 
Hawks in: Jeremiah Robinson-Earl 
Clippers out: Jeremiah Robinson-Earl 
Clippers in: Usman Garuba

@Reikai

2.
Charlotte Hornets-Los Angeles Clippers

Hornets out: Grayson Allen
Hornets in: Usman Garuba, 2nd Clippers 24, 2nd Clippers 25, 2nd Wolves/Spurs-better 25, 2nd Clippers 27, 2nd Clippers 29
Clippers out: Usman Garuba, 2nd Clippers 24, 2nd Clippers 25, 2nd Wolves/Spurs-better 25, 2nd Clippers 27, 2nd Clippers 29
Clippers in: Grayson Allen 
@LAF

ten trade z allenem nie przechodzi.

Non-Taxpaying Teams
Outgoing salary Maximum incoming salary
$0 to $6,533,333 175% of the outgoing salary, plus $100,0005
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ten trade z allenem nie przechodzi.

Nie bądź taki hej do przodu :P

Wymiana jak najbardziej zgodna z regulaminem, który aktualnie mamy =>

"Ekipy będące poniżej podatku po wymianie mogą przyjąć:

200 % wartości oddanych umów + 250k$, dla wartości umów oddanych wynoszącej poniżej 7,500,000 mln $" 

Warto czytać regulamin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, człowiek...morza napisał(a):

takze strata @Braveheart22 bo zamiast dostac spoko picki, wolal zostac z moim :)

Pick Soty z tego roku, który będzie raczej na pewno 20+ i mimo wszystko na ten moment kot w worku na 2027. No to jednak wolę ten Twój. Pisałem, że musisz coś lepszego przedstawić, zdecydowałeś inaczej i tyle :)

Inna kwestia, że te Twoje ruchy to generalnie szału nie zrobiły (w dodatku rewolucja kadrowa w trakcie sezonu), a podobno miał się po nich pojawić zespół-pewniak do playoffs. No nie wiem. 

Mimo wszystko powodzenia, bo nikomu źle nie życzę. No i kontuzje to najgorsze ścierwo naszej zabawy. Sam to przerabiałem, przerabiasz Ty, wiele innych osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby

(nie będę cytował kilku postów, więc wypowiem się w taki sposób) 

1. Czy w tej dyskusji Nuggets-Grizzlies nie umknął Ci czasem Brunson, który grał kapitalne playoffy (absolutnie ścisły top zawodników w PO)? 

2. Czy nie umniejszasz jednak tym rolesom, których mieli Nuggets (Caruso, Conley, Brogdon, Slo Mo!!!:), Grant (nawet jeśli miał zjazd po bronionej w rl Blazers))? Chyba źle to nie wyglądało. 

3. Miłość dla Mike'a Conleya na zawsze, wiadomo;), ale Bruce Brown imho w tym sezonie jednak wyraźnie gorzej wygląda. 

4. Z tym MPJ to raczej tak było, że forum hejtowało (szczególnie Julek xd) a LBS bronił, ale z czasem chyba trochę zdjął klapki z oczu i coraz mniej go bronił, tak mi się kojarzy przynajmniej. 

Podsumowując. Nie, Grizzlies obecnie to nie jest level mistrzowskich Nuggets. Natomiast, zdecydowanie fajny ruch na teraz Conley oczywiście, jeśli utrzyma taką dyspozycję i piękny fit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie umknęło. Talent jest oczywiście inaczej rozłożony, bo tam faktycznie wyróżniał się Brunson jako ofensywna druga opcja dając potężny run w PO, chociaż trochę zapomina się ile on oddaje w obronie. Brakowało jednak tej legitnej trzeciej opcji. Grizzlies mają liderów z lepszą defensywą, mniej red alertów, ale też oczywiście swoje wątpliwości odnośnie przełożenia poziomu RS na PO.

Ale pewnie masz rację. Grizzlies to nie jest poziom tamtych Nuggets. Co nie zmienia faktu, że ruch po Conleya chociaż odważny, daje Miśkom szanse zaliczenia pięknej PO historii. 

Miło, że ktoś mnie z klasą wyjaśnił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Brunson jako ofensywna druga opcja dając potężny run w PO, chociaż trochę zapomina się ile on oddaje w obronie

to nie jest prawda, Knicks z Brunsonem robili topową obronę, a on wcale jej specjalnie pogarszał, wykazywałem to w opisie zresztą

9 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Brakowało jednak tej legitnej trzeciej opcji.

nie brakowało bo był Grant grający +30 minut w serii, który na pewno nie byłby w tej roli gorszy od MPJ

10 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Miło, że ktoś mnie z klasą wyjaśnił

miło, że z klasą zacząłeś pisać o czarowaniu w opisach, a gdy odpisałem szerzej to schowałeś głowę w piasek, najlepiej napisać bzdury o elitarnym rolsie Jonasie, drugich Raptors, sobie pójść i jeszcze oczekiwać, że Ciebe będę głaskał po główce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.