Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nie chodzi mi, że jakoś strasznie przeplacilem Bambę, ale też nie było tam kradzieży z mojej strony i serio jako nowy GM robiłem wszystko trochę z duszą na ramieniu, żeby nie zakopać organizacji, a nieprzywykły do retoryki panującej w BeGM dość osobiście odbierałem niektóre uwagi. I nie bardzo mi się podoba, że ktoś oskarża (tak mi się wydaje) mnie o kradzież. Przeprowadzając wymiany nie miałem takiej intencji, ba nie byłem nawet przekonany, czy do końca dobrze robię.

Jak Cię nazywają złodziejem to znaczy że jesteś swój człowiek już :D To trochę jakby mówili "kurde sam chciałbym taki deal wykręcić" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

A na serio: kilka dnia temu napisałem coś takiego ( specjalnie zmienione na liczbę pojedynczą ) :

dzbanie, napisałeś to godzinę przed tym jak dostałem bana na 5 dni za obrażenie, jak napiszesz post w którym nagle chcesz się ze wszystkimi godzić, zupełnie jakbyś się nażarł antydepresantów, to nie znaczy, że ktoś w to wierzy

"użyję wszeklich narzędzi" - jesteś zakałą i to się nie zmieni choćbyś dostał tu Admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Wysyłasz post w którym chcesz niby m rozejmu a dosłownie kilka dni później „klakier dał mi za aldridge’a allstara” - znów niejasne sygnały mi wysyłasz Elfik.

 

sorry ale za to pogrubione to masz u mnie przejebane. Możesz mi więc za poniższe dać bana teraz: 

tylko skończony frajer zachowuje się tak jak ty teraz.
 

Wyciągasz tu na wierzch takie bzdury nie wiem po co. Masz serio jakaś manie na punkcie swojej osoby czy coś ? 

ja tylko w odpowiedzi skomentowałem twoj deal po capele, wg mnie osobiście top3 najgłupszych deali ever tutaj i ten deal Kawhiego to zajebiscie mądry przy tym jest 😛

 

Dobra. Widać, że moja dobra wola nie ma sensu i trafia w próżnię.

Rób co chcesz, pisz co chcesz, a jak się tym Klakierem czujesz urażony to szczerze przepraszam-więcej nie będę.

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dzbanie, napisałeś to godzinę przed tym jak dostałem bana na 5 dni za obrażenie, jak napiszesz post w którym nagle chcesz się ze wszystkimi godzić, zupełnie jakbyś się nażarł antydepresantów, to nie znaczy, że ktoś w to wierzy

"użyję wszeklich narzędzi" - jesteś zakałą i to się nie zmieni choćbyś dostał tu Admina

Ej na serio to wziąłeś z tymi narzędziami? Bitch plis. LBS stać Cìę na więcej. Humorystycznie posta zacząć nie można?

Bana nie dostałeś ode mnie. Jechałeś po mnie jak po rudej suce. Czy tylko ja czytam forum?

I jeszcze ten "Dzban". Nosz Roland.  Zrozum żeś wreszcie, że Karp nas z Jrue wykiwał, a Ty Ronnie, że i tak by nam deal nie przeszedł.

47 minut temu, january napisał:

Równe deale tylko z Lakers!

Zapraszam.

Spier**alaj

 

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

mnie możecie nazywać Mistrz BeGM jak chcecie 

Zrób b2b to Ci ołtarz postawię 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

I teraz czytam, że "haniebnie okradłem" 

Nie no pretensje mam głównie do Karpika, bo to on wymusił modyfikacje dealu, który sam zaproponowałeś. Wciąż uważam to za skandal.

A że w tym samym czasie przeprowadziliśmy deal w simbasket to czuje się skrzywdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

żarciki się dawno skończyły, teraz przynajmniej wiadomo kto jeat kto, nie warto wierzyć w żadne Twoje słowo i to tylko chciałem przekazać

Aha. Spoko. Niech będzie i tak. 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Kanclerza Palpatine i Lorda Sidiousa BeGM

A kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Gwiezdnych Wojen nie znasz? 😱

No tylko IV, V i VI część.

To źle?

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie warto wierzyć w żadne Twoje słowo i to tylko chciałem przekazać

Mam nadzieję, że reszta uważa inaczej bo to Ty skrupulatnie zawalasz terminy, Ty wyzywasz ludzi nawet ze swojego obozu ( Lucas ), Ty masz wieczne problemy "bo nie wiesz jak naprawdę wiesz". Nie wypominam. Przypominam. Szanuję. Każdy ma swoje RL i każdy przez coś przechodzi ale tu ktoś wyciąga rękę, a Ty ją opluwasz mimo, że wcześniej na zlocie grabę przybijałeś? 

Tak naprawdę to Ciebie przepraszam za coś co nie powinienem. Powtórzę enty raz. Karp miał cap space - wyc***ał nas. Myślisz, że mi z tym dobrze, że musiałem łatać dziurę po nim jakimiś Neto i Lou? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Co tu się odwaliło? Jaki 5dniowy ban za posty w beGM???

Przekaż wszystkim modom wliczając w to siebie, że za posty w beGM nie dostaje się bana, dopóki przy ogólnym consensusie jakiś mod nie zostanie przez iluś userów stąd przywołany oznaczeniem z prośbą o zbanowanie kogoś. 

no to jest jednoznaczne, nie ma nawet co dyskutować

jedyne czego żałuje, że pozwoliłem Elfowi grać po tym jak mnie zwyzywał 100x gorzej, ale nic, ja już na forum tyle nie siedzę dlatego bana na 5 dni skwitowałem uśmieszkiem, kiedyś bym się pewnie gorączkował, ale teraz mi to zwisa, chciałem tylko żebyście wiedzieli jak sobie kolega radzi z trudnościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Co tu się odwaliło? Jaki 5dniowy ban za posty w beGM???

Przekaż wszystkim modom wliczając w to siebie, że za posty w beGM nie dostaje się bana, dopóki przy ogólnym consensusie jakiś mod nie zostanie przez iluś userów stąd przywołany oznaczeniem z prośbą o zbanowanie kogoś. 

I ogólnie skończcie wszyscy w trójkę z sobą pisać na 2-3 miesiące przynajmniej, bo jest coraz gorzej i nic się tu nie poprawi.

LBS dostał 5 dniowego bana za obrażanie i wyzywanie mnie.

A ja na modów mam taki wpływ jak Ty na politykę PiS - żadnego. Jak poleci zgłoszenie to sorry. Ja pisałem ostatnio, że dałem w swoim życiu 5 banów, z czego 4 w temacie o Polityce ( 3 Deltusiowi ) i komuś z tematu Pistons w zeszłym sezonie. 

Nie wiem czy dostrzegłeś, ale jedna strona próbuje załagodzić cały ten shit. Pozostałe dwie lubią zapach szamba. Następnym krokiem będzie tak jak piszesz - przynajmniej z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Co myślisz o połączeniu LeBron-Curry-Butler na parkiecie :D ?

zależy od okoliczności

pod banderą Magic (tych beGMowych) z ich kulturą organizacji na pewno by to wypaliło!

 

a tak poważnie to sezon pokaże czy:
LBJ nie zaczął już jednak dziadzieć (a dał już mocne przesłanki ku temu)

Curry rozegra swój ostatni wielki sezon (na co liczę bo mam go w ROTO :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

że pozwoliłem Elfowi grać

O k**** :D.

Padam u stóp mój władco.

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bana na 5 dni skwitowałem uśmieszkiem, kiedyś bym się pewnie gorączkował, ale teraz mi to zwisa, chciałem tylko żebyście wiedzieli jak sobie kolega radzi z trudnościami

Bana nie dałem Ci ja - jest nawet odniesienie do tego :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.