Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, tangiers napisał:

Gratulacje dla Bulls. Mnostwo miejsca w salary w przyszlosci, chyba wszystkie picki zachowane. Klasa, bo Bulls przez lata byli fatalnie prowadzeni w tej grze.

To tylko przykład jak z gównorganizacji "której nikt palcem nie tknie" zbudować sobie zajebiste podwaliny. Oceniać pierwsze ruchy to każdy głupi potrafi, ale może oceniany ma plan?

Nie oceniajmy nowego GMa po jego pierwszych ruchach, a dajmy mu czas - patrzcie Brave, Pablo. Pablo idealnie to sobie wykombinował. Ja prdl. Leonard ( sic! ). Deal zeszłego roku należał do mnie gdzie Klakierowi sprzedałem LMA zyskując allstara, po czym LMA zrobił mu to co zrobił. Dla mnie Pablo poczeka sobie rok i wejdzie na salony na pełnej ku*wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tangiers napisał:

Knicks dostaja 3 borderline NBA playerow(McGruder, Hutch, Parker), 1 bench warmera(Bambe) i rookie, ktory raczej bedzie wchodzil powoli do ligi. Pod katem PO niewiele im to daje. Mobley to super prospect, ale to nie byl tier Cade czy Ziona po collegu.
 

Jeden ze slabszych tradow jakie widzialem w ostatnim czasie. Overall w 1 lato puscic Irvinga&Kawhiego za Mobleya i Simmonsa (bez pierdyliarda pickow) to spore nieporozumienie.

Gratulacje dla Bulls. Mnostwo miejsca w salary w przyszlosci, chyba wszystkie picki zachowane. Klasa, bo Bulls przez lata byli fatalnie prowadzeni w tej grze.

no coz, to malo widziales albo problemy z demencja badz trzezwoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Hahaha ale ty jesteś zabawny. Po tym co zrobiłeś w to lato nie masz moralnego prawa śmiać się z głupich deali innych, bo to do ciebie należy najgłupszy ruch w historii begm Elfie.

Dobra. Wystarczy. Użyję wszystkich swoich moderatorskich narzędzi aby trwale Cię usunąć z forum, choć bym sam miał to przypłacić wylotem stąd.

A na serio: kilka dnia temu napisałem coś takiego ( specjalnie zmienione na liczbę pojedynczą ) :

W dniu 9.10.2021 o 17:20, Eld napisał:

No dobra. Pojechaliśmy sobie. Jeszcze wypadało by dać sobie pysku, a później walnąć kielona. Każdy z nas zjebał - każdy mógł inaczej to rozegrać. 

Myle się chłopaku?

Sztama  @RonnieArtestics

Ronnie za to wyszedł w ciul lepiej niż na dealu ze mną, przy okazji stwarzając potwora w Toronto jak Siakam odnajdzie cojones.

A Ronnie. Tak mi przyszło do głowy. Jak Eld wybiera w drafcie i chce Ci go sprzedać - spierdalaj 🙃. Nassir Little ( Spurs ), Bagley (NOP), Rui Hatchimura wczoraj czytałem ma jakieś zaburzenia z głową. Okoro - no jeszcze nie wiemy, ale to co najwyżej Smart plus z lepiej pukładaną głową. Jeszcze Cassius Stanley ale kto wie bez sprawdzania arkusza gdzie jest? 🤪.

Któryś ma zamiar to ciągnąć? Bo ja nie.

Ale Klakier do Ronniego jako ksywka to mi w ciul pasuje 😜 ( joke ofc ).

Czy nie potrafiłeś tego odebrać jako wyciągnięcie ręki? Prawda jest taka, że zjebanie offseason zaczęło się od Ciebie, ale jakoś tego nie ciągnę. Nie grilluję. Jest nas 30. 30 oszołomów. Mniej lub bardziej aktywnych. Po ciul mamy toczyć jakieś wojenki? Swego czasu z @shevcu miałem ostry beef. I co? Teraz sobie gruchamy na PM. Z CM? Napisałem mu, żeby spierdalał, a jednak ostatnio wymieniliśmy z 50 wiadomości jak kulturalni ludzie. 

Chłopie - zluzuj. Nie będę znów przytaczał całego biegu zdarzeń. Po co się szczypać? Po to aby rozwalić grę bo część będzie za Tobą, a część za mną? Napisałem - SZTAMA.

Pamiętasz historię sprzed paru lat z Bawarii? Za free mój prawnik zbadał temat? A pamiętasz jak ja Cię prosiłem o sprawdzenie pewnych medykamentów w Niemczech? Na pewno. Tak się kumple zachowują? 

Ronnie. Dajmy temu spokój poza jednym. Ty masz mnie prawo nazywać Elf, a ja Ciebie Klakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eld napisał:

Dobra. Wystarczy. Użyję wszystkich swoich moderatorskich narzędzi aby trwale Cię usunąć z forum, choć bym sam miał to przypłacić wylotem stąd.

A na serio: kilka dnia temu napisałem coś takiego ( specjalnie zmienione na liczbę pojedynczą ) :

Czy nie potrafiłeś tego odebrać jako wyciągnięcie ręki? Prawda jest taka, że zjebanie offseason zaczęło się od Ciebie, ale jakoś tego nie ciągnę. Nie grilluję. Jest nas 30. 30 oszołomów. Mniej lub bardziej aktywnych. Po ciul mamy toczyć jakieś wojenki? Swego czasu z @shevcu miałem ostry beef. I co? Teraz sobie gruchamy na PM. Z CM? Napisałem mu, żeby spierdalał, a jednak ostatnio wymieniliśmy z 50 wiadomości jak kulturalni ludzie. 

Chłopie - zluzuj. Nie będę znów przytaczał całego biegu zdarzeń. Po co się szczypać? Po to aby rozwalić grę bo część będzie za Tobą, a część za mną? Napisałem - SZTAMA.

Pamiętasz historię sprzed paru lat z Bawarii? Za free mój prawnik zbadał temat? A pamiętasz jak ja Cię prosiłem o sprawdzenie pewnych medykamentów w Niemczech? Na pewno. Tak się kumple zachowują

Ronnie. Dajmy temu spokój poza jednym. Ty masz mnie prawo nazywać Elf, a ja Ciebie Klakier :)

Wysyłasz post w którym chcesz niby m rozejmu a dosłownie kilka dni później „klakier dał mi za aldridge’a allstara” - znów niejasne sygnały mi wysyłasz Elfik.

 

sorry ale za to pogrubione to masz u mnie przejebane. Możesz mi więc za poniższe dać bana teraz: 

tylko skończony frajer zachowuje się tak jak ty teraz.
 

Wyciągasz tu na wierzch takie bzdury nie wiem po co. Masz serio jakaś manie na punkcie swojej osoby czy coś ? 

ja tylko w odpowiedzi skomentowałem twoj deal po capele, wg mnie osobiście top3 najgłupszych deali ever tutaj i ten deal Kawhiego to zajebiscie mądry przy tym jest 😛

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Skoro @Pablo81 taki super GM to czy ja mogę odzyskać z powrotem moje dwa skradzione w haniebny sposób assety?

@karpik

O którą wymianę chodzi?

O tę z Griffinem, po której zostałem gremialnie zjechany przez BeGMową społeczność czy o tę, w której za 1st kupiłem Bambę i tonę innego szrotu?

I jeszcze, jakby poszkodowany wraz z lajkującymi przybliżyli mi metodę, którą zmusiłem drugą stronę do przeprowadzenia tej wymiany wbrew jej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pablo81 napisał:

O którą wymianę chodzi?

O tę z Griffinem, po której zostałem gremialnie zjechany przez BeGMową społeczność czy o tę, w której za 1st kupiłem Bambę i tonę innego szrotu?

I jeszcze, jakby poszkodowany wraz z lajkującymi przybliżyli mi metodę, którą zmusiłem drugą stronę do przeprowadzenia tej wymiany wbrew jej woli.

Camby oznaczył karpika, co sugeruje że nie ma pretensji do Ciebie, bo Ty chyba byłeś fair z tymi wymianami, tylko resztę ligi (a może radę), która wtedy tak zareagowała.

Wydaje mi się, że chodzi mu o wymianę Griffina.

Co do Bamby to bdb grajek, myślę że może być kimś w rodzaju Brooka Lopeza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Camby oznaczył karpika, co sugeruje że nie ma pretensji do Ciebie, bo Ty chyba byłeś fair z tymi wymianami, tylko resztę ligi (a może radę), która wtedy tak zareagowała.

Wydaje mi się, że chodzi mu o wymianę Griffina.

Co do Bamby to bdb grajek, myślę że może być kimś w rodzaju Brooka Lopeza

Nie chodzi mi, że jakoś strasznie przeplacilem Bambę, ale też nie było tam kradzieży z mojej strony i serio jako nowy GM robiłem wszystko trochę z duszą na ramieniu, żeby nie zakopać organizacji, a nieprzywykły do retoryki panującej w BeGM dość osobiście odbierałem niektóre uwagi. I nie bardzo mi się podoba, że ktoś oskarża (tak mi się wydaje) mnie o kradzież. Przeprowadzając wymiany nie miałem takiej intencji, ba nie byłem nawet przekonany, czy do końca dobrze robię.

To napisał @MarcusCamby

 

"POPRAWIONY DEAL PO ZATWIERDZENIU PRZEZ RADĘ.

New Orleans Pelicans IN: Nerles Noel, Cody Zeller, 1st pick Magic 2021, 1st pick Bulls 2025 (protected TOP5 -> unprotected 2026)

New Orleans Pelicans OUT: Blake Griffin, 1st pick Bulls 2022 

Chicago Bulls IN: Blake Griffin, 1st pick Bulls 2022

Chicago Bulls OUT: Nerles Noel, Gorgui Dieng, 1st pick Magic 2021, 1st pick Bulls 2025 (protected TOP5 -> unprotected 2026), 2nd pick Rockets 2021,

Los Angeles Clippers IN: Gorgui Dieng, 2nd pick Rockets 2021

Los Angeles Clippers OUT: Cody Zeller 

@Pablo81 @Braveheart22 podziękowania za negocjacje. I osobiste ukłony dla Pablo, który mimo podburzeń innych GMów zachował się z ogromną klasą. Dealu już nie musicie potwierdzać."

 

 

 

I teraz czytam, że "haniebnie okradłem" 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.