Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem :P Ignazz handluje zawodnikami, których jeszcze nie ma - jak mu się uda za nich dobić dobry deal z kimś innym to ich ma, a jak nie to zostają w Thunder? Dobry bajerant z niego w gadce musiał być :) 

 

Juz nie tylko qcin zarabia za pośrednictwo najwyraźniej;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Fajne negocjacje xD

Powiem Ci, że mnie się osobiście bardzo podobają :). A Tobie jak dobiegną końca nieszczególnie mogą się spodobać :P.

A no i Ignazz nic nie bierze za pośrednictwo. To nawet nie jest żadne pośrednictwo a szukanie trzeciego teamu do trejdu. Easy as shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monopol szkodzi. Chciałem być konkurencja dla @Qcin_69 bo to samo w sobie poprawia rynek ceny i jakość usług a tu zimny kubeł ze nie tylko nic nie zarobię i nawet nie mogę się nazywać pośrednikiem. Chciałem Wam wszystkim cennik usług Ciechocińskiego Wirtuoza poprawić i zaraz będą pomyje wylewane na mnie o drobny zakładzik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to rękami GM którzy akurat z usług Q nie korzystają. Może maja interes w tym aby Wielka Minny była ogromna. 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ignazz to drugi Qcin.

Od dawna mówię, że Ignazz sprzedał ideały.

Nie. Po prostu @Eld zajęty jest organizacja gry i dał mi upoważnienie. 
to nie jest tak ze 6 chłopa nie wie co jest grane. Roznawiamy 1:1 i szukamy partnera. 
daleko do Wirtuoza 

A o jakich graczy chodzi to wiecie.  

Trójkącik miłe widziany. 

@MarcusCamby serio z tego zapytania wyciągasz taki wniosek. 

Eldzislaw serio jest zajęty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

Nie. Po prostu @Eld zajęty jest organizacja gry i dał mi upoważnienie. 

No ale nie ma obowiązku robienia deali jak ktoś nie ma czasu. WTF ten argument.

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chciałbym tylko przypomnieć, że zasada gentleman agreement jest dla mnie święta.

@SlaKB

W NBA też...

A tak serio to jeśli się dogadali to moim zdaniem powinni zrobić deal. Z drugiej strony to January rok temu się dogadał w kwestii s&t, wystawił swego negocjacyjnego partnera oraz swego gracza wycofując się z tego, a i tak zgarnął Butlera (możliwe że nawet za tym głosowałem, bo January rok temu mimo takiego burdelu potrafił dużo lepiej prowadzić narrację niż w tym roku) i mistrzostwo xd

THUMBNAIL_030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nah, w tym roku po prostu chwilę przed 3 turą FA poszedł deal, który się kilku osobom bardzo nie spodobał i Lakers są za to mocno jebani na FA, gdzie idą już naprawdę abstrakcyjne głosy niektóre (w kwestii Meyersa czy Batuma) :P 

Bardzo łagodnie piszesz o dealu, który powinien zostać zablokowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Taka +- 1/50 oddania Bookera za Harrisa i bieda-pick

XD

Sugerowanie że normalniejsze jest oddanie 1st pick bez protekcji za kasę niż oddanie prospekta o różnej opinii, dla niektórych future all-star, dla niektórych statpadder za gościa, który podpisał dopiero maksa w RL i za potencjalnie dobry pick Pacers to naprawdę trzeba wstydu nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał:

Monopol szkodzi. Chciałem być konkurencja dla @Qcin_69 bo to samo w sobie poprawia rynek ceny i jakość usług a tu zimny kubeł ze nie tylko nic nie zarobię i nawet nie mogę się nazywać pośrednikiem. Chciałem Wam wszystkim cennik usług Ciechocińskiego Wirtuoza poprawić i zaraz będą pomyje wylewane na mnie o drobny zakładzik. 

Ignazz ja nie mam konkurencji, ja gram w innej lidze :) ale podoba mi się jak ci którzy najbardziej się czepiają później najbardziej chcą naśladować, schlebia mi to :) Ty próbujesz z wymianami, Karpik z argumentacja o Dallas najlepiej płacącym na rynku swoim graczom :) 

Fajnie jest w tym pierdolniku z Wami, ale pamiętajcie, ze kopia nigdy nie przebije Oryginału, wiec możecie spróbować innych metod prowadzenia Zespołu, niestety płacz i zebranie o głosy zostali już dawno zmonopolizowanie przez Januarego, wiec ten segment tez zajęty ;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qcinku złoty. 
 

odcinam się od twojej zbrodniczej działalności. Ja rozmawiam o dwóch graczach gdzie i tak każda ofertę od razu konsultuje z Eldzislawem który obecnie organizuje sprawy służbowe. Działam tylko i wyłącznie jako jego sekretarka a nie jak Ty masz w swoim zwyczaju okradasz uczestników przez ich niewiedzę jak to ma wyglądać w całości. Co ważne gracz z Graham / Brooks ostatecznie idzie do OKC co sprawia ze to jest bardzo przejrzysta wymiana. Jasna zarówno dla Elda jak i dla potencjalnej osoby trzeciej. Żarty żartami ale to dalekie od twoich zbrodni. 

Wiec gramy w innych ligach. Ja tu z innymi w beGM a ty w swojej zbrodniczej i krwiożerczej. Tys Wilk w owczej skórze. 
niech żyje wielka Minnesota Sheeps 

Jakbym wiedział ze zapytanie o gracza w imieniu innego GM to takie zamieszanie wywoła to bym pojechał do Krakowa i to zapytanie wysłał z konta Elda bezpośrednio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

@qcinku złoty. 
 

odcinam się od twojej zbrodniczej działalności. Ja rozmawiam o dwóch graczach gdzie i tak każda ofertę od razu konsultuje z Eldzislawem który obecnie organizuje sprawy służbowe. Działam tylko i wyłącznie jako jego sekretarka a nie jak Ty masz w swoim zwyczaju okradasz uczestników przez ich niewiedzę jak to ma wyglądać w całości. Co ważne gracz z Graham / Brooks ostatecznie idzie do OKC co sprawia ze to jest bardzo przejrzysta wymiana. Jasna zarówno dla Elda jak i dla potencjalnej osoby trzeciej. Żarty żartami ale to dalekie od twoich zbrodni. 

Wiec gramy w innych ligach. Ja tu z innymi w beGM a ty w swojej zbrodniczej i krwiożerczej. Tys Wilk w owczej skórze. 
niech żyje wielka Minnesota Sheeps 

Jakbym wiedział ze zapytanie o gracza w imieniu innego GM to takie zamieszanie wywoła to bym pojechał do Krakowa i to zapytanie wysłał z konta Elda bezpośrednio. 

Bardzo się mylisz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Qcin_69 napisał:

Fajnie jest w tym pierdolniku z Wami, ale pamiętajcie, ze kopia nigdy nie przebije Oryginału

Ale gówno prawda.

Jak francuzi wypuszczali Peugeota 307 to się ludzie na niego rzucili jak idioci, sprzedawali go po debiucie jak ciepłe bułeczki, ale po jakim czasie okazało się, że jakiś idiota projektant wymyślił sobie, że komputer ze sterownikami nie da jak każda marka gdzieś pod szybą, tylko schowa go za nadkolem koła przedniego. Po kilkunastu tysiącach przebiegu plastiki ochraniające nadkole od zewnątrz pękały od uderzeń kamieni, przez dziurę dostawała się woda, która zalewała cały komputer, który to w momencie ulegał samozapłonowi przez zwarcie. A że tam dużo kabelków i plastiku na około było to komora silnika błyskawicznie stawała w ogniu. Zanim się połapali o co chodzi to kilkanaście tysięcy Peugeotów albo co ledwo zdążyło się nadpalić, albo doszczętnie spalić. Nawet się napierdalano, że prócz zakazu wjazdu pojazdów zasilanych LPG do garażów podziemnych, powinni rozszerzyć zakaz o Peugeoty 307. 

Dopiero akcja serwisowa, a jeszcze lepiej - kolejna wersja 307, czy kopia jak Ty to nazywasz nie miała tendencji do samozapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Ale gówno prawda.

Jak francuzi wypuszczali Peugeota 307 to się ludzie na niego rzucili jak idioci, sprzedawali go po debiucie jak ciepłe bułeczki, ale po jakim czasie okazało się, że jakiś idiota projektant wymyślił sobie, że komputer ze sterownikami nie da jak każda marka gdzieś pod szybą, tylko schowa go za nadkolem koła przedniego. Po kilkunastu tysiącach przebiegu plastiki ochraniające nadkole od zewnątrz pękały od uderzeń kamieni, przez dziurę dostawała się woda, która zalewała cały komputer, który to w momencie ulegał samozapłonowi przez zwarcie. A że tam dużo kabelków i plastiku na około było to komora silnika błyskawicznie stawała w ogniu. Zanim się połapali o co chodzi to kilkanaście tysięcy Peugeotów albo co ledwo zdążyło się nadpalić, albo doszczętnie spalić. Nawet się napierdalano, że prócz zakazu wjazdu pojazdów zasilanych LPG do garażów podziemnych, powinni rozszerzyć zakaz o Peugeoty 307. 

Dopiero akcja serwisowa, a jeszcze lepiej - kolejna wersja 307, czy kopia jak Ty to nazywasz nie miała tendencji do samozapłonu.

Tyle ze w tym przypadku ja jestem Gra o Tron, wy Koroną Królów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Tyle ze w tym przypadku ja jestem Gra o Tron, wy Koroną Królów :) 

Biorę. Główny bohater mojej scenerii poruchal przez wszystkie serie dogłębnie a w twoim przypadku ten który wydawało się ze pożyje odwalił kitę w pierwszym sezonie co było zaskoczeniem dla wszystkich bo to dobry aktor był. Jedyny rozpoznawalny. 

Choć w swoim stylu w kwiecistym słownictwie chętnie byś nam sprzedał opowiastkę jak zamawiałeś się z blondyneczka o smoczych korzeniach to prawda jest taka ze jej nawet nie poznałeś. 

Ale kit jak smakują usta Deideris to próbujesz wcisnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Golden State Warriors - Philadelphia 76ers
 

Golden out: Onyeka Okongwu,  Kurucs

Golden in: Zach LaVine

Philadelphia in: Onyeka Okongwu, Kurucs

Philadelphia out: Zach LaVine

@Tecu

tragedia deal gsw jesli tu sie cos wiecej nie laczy

jedyne co fajne, to ze mamy kolejny mocny team na zachodzie.

ale w szerszej perspektywie deal fatalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

tragedia deal gsw jesli tu sie cos wiecej nie laczy

jedyne co fajne, to ze mamy kolejny mocny team na zachodzie.

ale w szerszej perspektywie deal fatalny

Szczerze powiedziawszy, to rynek drugich opcji był bardzo wąski, więc ja się cieszę, z pozyskania takiego gracza, który moim zdaniem może się jeszcze bardzo rozwinąć, a za rok będę miał hajs, aby go przedłużyć. 

Jednak chętnie poznam twoją perspektywę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.