Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

I Real się pewnie o to zatroszczy. Tam zawsze jest problem z wypuszczaniem graczy do draftu/NBA, a że czerpią też z przybytku piłkarskiego (jeden budżet, przychody na poziomie 600 mln euro rocznie), to mogą takim młodym płacić, zapewniać bezpieczeństwo i walkę o trofea na europejskim rynku, do tego odpowiednio konstruować kontrakty (mają bardzo dobrych prawników, co wychodzi np. przy stałej konstrukcji umów z graczami - i piłkarskimi, i koszykarskimi - z podziałem wpływów z praw do wizerunku 50/50). 

 

Były jakieś przecieki, czy młody już planuje zgłosić się do draftu? W Hiszpanii na razie cisza, media o tym prawie milczą. IMO powinien już teraz i ewentualnie zostać jeszcze na rok w Madrycie, lepsze to niż NCAA. 

 

Jakiś czas temu Marca wrzucała coś takiego: 

 

Doncic, quien espera al 28 de febrero de este mismo año —fecha de su 18 cumpleaños— para firmar un nuevo contrato con el Real Madrid acorde a su gran rendimiento (el actual vence en 2022 pero las cantidades —incluida la cláusula de salida— no son muy elevadas)

 

Czyli chcą go przedłużyć zaraz po urodzinach (czego nie mogą zrobić teraz właśnie ze względu na wiek), zwiększyć wypłatę (tak, aby pasowała do poziomu jego występów, czytaj - znacznie) i najprawdopodobniej ustawić solidną klauzulę wykupu, bo obecna jest niska. Jak dla mnie powinien uderzać jak najszybciej, bo znając Real będą mu utrudniać życie w przyszłości, a teraz karty są w jego rękach. 

Edytowane przez Cornellius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Orlando aż tak nie osłabnie - stracili na talencie, ale poprawili się pod względem fitu. Gordon powinien grać znacznie lepiej na czwórce.

 

Będzie blisko. Lakers mają dość łatwy terminarz, więc mogą skończyć na drugim, ale równie dobrze i na szóstym miejscu od końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując tankathon, po trade deadline.

 

 

Early prediction :

BKN/LAL/ORL. + SAC i PHI (czyli kapitalnie dla Sixers) bliziutko tutaj, może i zamiast Orlando.

 

Jest bardzo duży ściska w gronie tankujących, bo między Suns i Kings to jest 6 wygranych różnicy i w tym zakresie mieści się aż 10 zespołów.

 

Największego zjazdu spodziewam się po Magic, Sixers, Knicks i Kings.

 

Lakers mają bardzo młody trzon i ci gracze powinni być coraz lepsi. Jeżeli nie będzie celowych działań w kierunku zatrzymania picku to widzę ich na 5-6 miejscu od końca.

IMO Orlando aż tak nie osłabnie - stracili na talencie, ale poprawili się pod względem fitu. Gordon powinien grać znacznie lepiej na czwórce.

 

Będzie blisko. Lakers mają dość łatwy terminarz, więc mogą skończyć na drugim, ale równie dobrze i na szóstym miejscu od końca.

Lakers nie wiem, czy nie mają najłatwiejszego terminarza z wszystkich tankujących drużyn do końca sezonu. Tylko 9 wyjazdów. Z meczów u siebie aż 9 z drużynami na minusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam tego Balla,czy tylko ja mam przy nim bust alert?Odnoszę jakieś dziwne wrażenie,że może sobie nie poradzić w NBA.Jak dla mnie Isaac powinien być numerem 2.Ten koleś to totalny freak,przypomina mi Antentotamto.

Mam to samo. Isaac to dla mnie gosc, ktory po cichu wskoczy w dniu draftu do top5 i za Fultzem i Jacksonem bedzie najlepszym typem tego draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isaac to dla mnie gosc, ktory po cichu wskoczy w dniu draftu do top5 i za Fultzem i Jacksonem bedzie najlepszym typem tego draftu.

- na drafteexpress jest na 6 miejscu,na nbadraft.net na 4,więc raczej będzie w top 5 ;).

- Dlaczego Jacksonem?uważasz że Jackson>Tatum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na drafteexpress jest na 6 miejscu,na nbadraft.net na 4,więc raczej będzie w top 5 ;).

- Dlaczego Jacksonem?uważasz że Jackson>Tatum?

To jest moja subiektywna opinia, ale tak uwazam :-) uwazam tez ze zespol w trzeciej dziesiatce draftu z fajnym corem powinien zaryzykowac z Gilesem, bo kontuzje to jedno, a talent drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja subiektywna opinia, ale tak uwazam :-) uwazam tez ze zespol w trzeciej dziesiatce draftu z fajnym corem powinien zaryzykowac z Gilesem, bo kontuzje to jedno, a talent drugie

 

Mi się wydaje, że jak się ostanie do wyboru Nets to trafi właśnie do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślicie że Boston weźmie Fultza lub innego pg z pickiem Nets?

Czy będą szli pod fit i ktoś inny?

W czoloqce draftu masz praktycznie samych pg i sf wiec Boston pojdzie w najlepszego mozliwego gracza. Za rok moga patrzec na fit jak beda mieli w czolowce draftu centrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.