Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

huj mnie obchodzi matek co sądzisz o sprawach łóżkowych

veto się stosuje jak w lidze leci wałek w marcu bo ktoś odpuszcza albo jak ktoś chce oskubać jakiegoś świeżaka, a nie jak robi wymianę 2 doświadczonych GMów

po to draftowałem skład bez gwiazd (poniżej 45$) żeby mieć szeroką kadrę i móc zamieniać pionków na gwiazdy (albo 2 za jedną, albo za kontuzjowane).

Parsons będzie w połowie liściopada i to wiadomo od dawna, ostatnio szybko wszedł w rytm meczowy, więc jestem optymistą

RR nie ma złamania tylko zwichnięcie i to wiadomo od jakiegoś czasu, bark to bark więc ciężko powiedzieć, ale myślę że również zagra jeszcze w tym miesiącu (chyba że TT zauroczony tym jak Dunn fantastycznie rozprawił się z tuzami pokroju łejda boldłina da mu S5 a RR odda za Monroe, i wtedy Ricky zostanie zmiennikiem Alfabeta na 10minut, zaś Monroe wygryzie KAT bo jest starszy a Minny walczy już o PO w tym sezonie...wszystko może się zdarzyć...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huj mnie obchodzi matek co sądzisz o sprawach łóżkowych

Słuchaj, takie teksty lub inne o leszczach i nauczaniu się grania to zachowaj sobie lub na jakieś inne forum na twoim poziomie intelektualnym, bo dają one tylko ocenę tobie. Ja nie będę się zniżał do tego poziomu, ciebie też tylko toleruję w ligach w których się spotykamy i na tym pozostanę. Na siłę w tej zabawie też nie muszę uczestniczyć, żeby szarpać się z idiotami. 

 

Każdy ma prawo do oceny transferu i wciśnięcia veta, ja to robię. Bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do oceny transferu i wciśnięcia veta, ja to robię. Bye.

Wyglada na to, ze kilka innych osob zrobilo podobnie bo wymiana juz oficjalnie nie przeszla. Nie bardzo to rozumiem, wiec w tym miejscu mozna skopiowac moje tradycyjne narzekanie dlaczego nie jestem fanem wetowania gdy nawet nie wiadomo kto wygra wymiane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się! Rokroczne bicie piany za wymiany!

 

Teraz na serio: ja nie ogarniam jak można wetować wymianę w której jeden chłop ma szeroki skład i oddaje fluke'ującego gościa i ziomka ze swojego BN na dwóch gości z knt, którzy mogą mu zrobić solidną różnicę :grin: Sławek nie ma czasu czekać, to bierze słabszych graczy. QAS ma czas poczekać, to bierze lepszych, ale kontuzjowanych :grin: Gdzie tu widzicie problem :grin:?

 

Tak jak QAS napisał - veto powinno być narzędziem przeciw wałkom i nikt nie powinien go używać gdy jego zdaniem wymiana jest ryzykowna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że poszło veto na zasadzie, by "bronić Sławka/QASa przed kiepską wymianą z jego strony"?

Chyba czas zmienić zasady veta...

Gdzie tu widzicie problem :grin:?

Wg mnie tu sednem problemu jest ocenianie ryzyka zwiazanego ze zlamasami.

Uznajac, ze Rubio i Parsons opuszcza duzo lub sie zleszcza jak wroca wymiana wygladalaby zle, ale przyjmujac jakies realistyczne progi gier, ktore rozegraja trudniej to bronic.

 

Pamięta ktoś veto, które naprawdę było ważne (w sensie deal był podejrzany) w rozgrywkach rotolicytacja na e-nba?

W tym miejscu warto podziekowac szkoda-czasu za prowadzenie watku ze wszystkimi trejdami... http://www.e-nba.pl/topic/4472-trades-20152016/

 

BTW, wg mnie to nie jest dobre pytanie bo ciezko cokolwiek udowadniac i weryfikowac odnosnie pozaligowych motywacji, wiec latwiejsze do oceny jest "ktore zawetowane wymiany faktycznie okazaly sie bardzo nierowne?".

Przykladowo ta decyzja sie raczej broni...

Ryan Anderson NO - PF,C

Jarrett Jack Bkn - PG,SG

Lou Williams LAL - PG,SG

Vetoed Trade to[...]

LeBron James Cle - SF,PF

[...]

Dec 18, 11:55 am

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, wg mnie to nie jest dobre pytanie bo ciezko cokolwiek udowadniac i weryfikowac odnosnie pozaligowych motywacji, wiec latwiejsze do oceny jest "ktore zawetowane wymiany faktycznie okazaly sie bardzo nierowne?".

Przykladowo ta decyzja sie raczej broni...

Ryan Anderson NO - PF,C

Jarrett Jack Bkn - PG,SG

Lou Williams LAL - PG,SG

Vetoed Trade to[...]

LeBron James Cle - SF,PF

[...]

Dec 18, 11:55 am

A weź, w 4 lidze to krowy lataja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie także poszło veto, bo mimo, że cenię Sławka, to jednak QAS to mój ziomek i mu kibicuję. Jak czytam czasem Jego posty to jedyne co mi przychodzi to żal.pl, ale serio w prawdziwym świecie to spoko osoba.

 

Co do jednak gracz z INJ to jednego nie kumam. Czemu ten kolo, co najbardziej znany jest z tego, że był w avatarze Januarego jest tyle wart, a już Tyreke nie??

 

Kolo jedyny ma ściśle określoną date powrotu (koniec listopada - połowa grudnia), a dodatkowo:

 

1. Jest w CY i zależy mu na kasie. Kiedy był w Sacto i kończył mu się kontrat, dostał pytanie, z kim by chciał podpisać: odpowiedział, że z tym co da najwięcej kasy. Koleś dlatego też tak długo się leczy, by do końca sezonu być w pełni zdrowym i dostać konkretną sumkę.

2. Mając za konkurentów Erica Gordona i Jrue Holadaja robił rok temu:

MP | FG | FGA | FG% | 3P | 3P% | FT | FTA | FT% | TRB | AST | STL | BLK | TOV | PTS |

30.6 | 5.4 | 12.6 | .433 | 1.3 | .388 | 3.0 | 3.7 | .796 | 5.2 | 6.6 | 1.3 | 0.3 | 2.9 | 15.2|

 

To ile będzie robił, mając za rywali.. nikogo? bo tak trzeba nazwać ten szrot co tam jest w NOP oprócz ADavisa.

minimum to:

pts - ast - reb - stl - blk - 3pm

22 - 6 - 6 - 1.5 - 0.5 - 1.5

ale maks to:

pts - ast - reb - stl - blk - 3pm

28 - 9 - 9 - 2 - 0.7 - 2

 

Czekam na poważne propsy.

 

 

 

 

 

Pierwszy mecz Crabbe nie okazal sie nagroda za jego pobranie ;-)

Drugi już chyba całkiem niezły, a przy okazji jak tam Jokić, co do którego ostatnio coś tam wstawiałeś?

 

BTW, zaczynam sie martwic o wartosc Currego... po drugiej stronie boiska, gdzie sa przechwyty i zbiorki?

No przechwyty to największa niespodzianka, bo niby KD nie powinien przeszkadzać, ale w tym elemencie jest wyśmienity.

Wczoraj zaś Curry szukał co akcję Duranta.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź, w 4 lidze to krowy lataja....

January pytal o cale rozgrywki. Weta w tej lidze wygladaja slabo i to chyba do nich dolaczy.

 

Ode mnie także poszło veto, bo mimo, że cenię Sławka, to jednak QAS to mój ziomek i mu kibicuję.

Ale to wlasnie jest skandaliczny powod do wetowania...

 

Co do jednak gracz z INJ to jednego nie kumam. Czemu ten kolo, co najbardziej znany jest z tego, że był w avatarze Januarego jest tyle wart, a już Tyreke nie??

Bo mial wiecej operacji i byl gorszy gdy byl zdrowy?

 

a przy okazji jak tam Jokić, co do którego ostatnio coś tam wstawiałeś?

Oceniajac po rotacji Denver w ostatnich meczach bedzie rozczarowaniem. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** mac już sprzedałeś Monroe (a teraz wetujesz jego trejd choć mam go na benczu za gościa który w dniu draftu kosztował chyba więcej, a wróci za tydzień...), wsadź se w dupe tego Tyreke i trzymaj tam skoro taki zajebisty, od dziś wetuję każdy trejd maca, matka i innych leszczy

 

a tak serio to uważam że 5 wet nie ma sensu, bo przy 15 zespołach, byłoby uzasadnionym blokować wymiany w roto gdzie obaj GMowie skorzystają. 8 byłoby logiczniejsze (bo wiadomo że nie wszyscy muszą śledzić i zareagować jak ktoś chce LBJ za Jarretta)

 

czyli np. komuś w taktyce potrzeba RBD a komuś 3 to se wymieniają DMC za Lillarda i reszta ligi POWINNA JEŚLI CHCE WYGRAĆ zawetować taki trejd - bo obaj GMowie by na tym zyskali ergo pozostałych 13 straci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac już sprzedałeś Monroe

Rzeczywiscie trzeba docenic ta ironie...

 

a tak serio to uważam że 5 wet nie ma sensu, bo przy 15 zespołach, byłoby uzasadnionym blokować wymiany w roto gdzie obaj GMowie skorzystają. 8 byłoby logiczniejsze

Wszystko fajnie tylko, ze tego nie mozemy sobie ustawiac.

 

czyli np. komuś w taktyce potrzeba RBD a komuś 3 to se wymieniają DMC za Lillarda i reszta ligi POWINNA JEŚLI CHCE WYGRAĆ zawetować taki trejd - bo obaj GMowie by na tym zyskali ergo pozostałych 13 straci...

... i gdyby tak bylo wykorzystywane weto juz dawno by zniknelo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadź se w dupe tego Tyreke i trzymaj tam skoro taki zajebisty, od dziś wetuję każdy trejd maca, matka i innych leszczy

kij Ci w pupę złamasie jeden. Tankuję asysty i nie będę mógł w pełni wykorzystać Jego potencjału. Na pewno jest lepszym graczem niż ten pedałek wybrany w drugiej rudznie, co ani Morej ani Cuban/Carlisle nawet nie myśleli by zatrzymać.

 

Rzeczywiscie trzeba docenic ta ironie...

Ironię, że ktoś narzeka na gracza o top40 Value? Mega ironia i chętnię go kupię z powrotem.

 

Ale to wlasnie jest skandaliczny powod do wetowania...

To Ty tak sądzisz. Byłem szczery. Następnym razem ani nie napisze o vecie, ani nie podam powodu. Tak czy siak, ten deal jak pójdzie jeszcze raz to nie zavetuję. Niech miszczunio pokaże jaki jest dobry

 

p.s dla mnie jak ktoś gra w 1lidze, to jest dobrym GMem - jak tak szybko poszło veto, to jednak coś jest na rzeczy

 

Bo mial wiecej operacji i byl gorszy gdy byl zdrowy?

Gdzie niby był gorszy? Tyreke był swego czasu w karierze porównywany do największych, Parsons jedynie do Panów z Mediolanu. Plus nie wiem, czy na przestrzeni całej kariery Tyreke nie jest lepiej zdrowotny..

 

Każdy przeciwnik NOP podwaja ADavisa, a MEM momentami potrajało. Jak bedąć tak robić z Tyreke na boisku, to ma on jednego pomocnika przy obrećzy mnie, a może żadnego, a jako jeden z nielicznych w lidze ma taki crossover plus siłę, by wejść pod kosz jak w masło. o srarsonsie tego powiedzieć nie można, zresztą go Jeremy Lin musiał uczyć Euro - Stepa:

 

 

podczas gdy Reke był w tym elemencie top5 w lidze w swoim rookie season. Jedyny w czym jest lepszy parsons to w samolansowaniu, jak np nazywanie siebie pierwszym all starem co przeszedl do MEM, lub jako kolo co niby przekonał Deandre do podpisania z Mavs. Czemu żaden team go nie chce zatrzymywać?

 

 

Dla OKC to był bardzo ważny mecz, mający wpływ na rozstawienie przed PO:

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff k**** nie wiedziałem, że Parsonsa musiał Lin uczyć eurostepowania!!! UFFF!

ale bym się wjebał!

dzięki chłopaki że zostałem z Monroe który w rotacji jest za Plumlim i Hensonem, a nie z jakimś Parsonsem (który co prawda będzie za 2 tygodnie pierwszą opcją w Grizz gdzie patelnie będą mu wykładać Conley i Gasol), który eurostepu to na pewno nie ogarnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** mac już sprzedałeś Monroe (a teraz wetujesz jego trejd choć mam go na benczu za gościa który w dniu draftu kosztował chyba więcej, a wróci za tydzień...), wsadź se w dupe tego Tyreke i trzymaj tam skoro taki zajebisty, od dziś wetuję każdy trejd maca, matka i innych leszczy

 

Coś czuję, że już żaden trejd w tej lidze nie przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle jaja!

Wszyscy z dobrego serca bronią QASa przed tym zeby sobie sam nie zrobił kuku. Jego cyrk jego małpy.

Veto ma służyć zabezpieczeniu przed wałkami a taki trejd trudno uznac za wałek, co najwyzej niektórzy moga mieć odmienne zdania co do wartości tu i teraz w porównaniu do tego co może byc za chwile.

QAS postawił na ryzyko, jego prawo, przeciez chyba nikt nie zakłada ze pomaga Sławkowi :-)

Trejdy to esencja roto, zabijacie ją tymi vetami.

 

PS. QAS - bycie bucem rzeczywiście nie pomaga :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.