Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Rano byla kulminacja ostrej walki o Crabbe z waivera... wygral mac za 12$, ale az 7 GMow zlozylo oferte z czego trzech ta sama kwote ;-) Zas L.MP dostaje nagrode najwiekszego optymisty z tej grupy ;-)

 

Imo to było jasne od początku, bo za ciężkie pieniądze zrobili sobie position battle na centrze, na pf sprowadzili gościa, który był dobry jako trzeci i to parę lat temu, a na sf i pg grają młokosami. W dodatku ławkę mają beznadziejną. To się nie może udać.

Moze bylo to jasne dla Ciebie, ale na pewno nie dla wszystkich - patrz ceny wysokich Magic w licytacjach gdzie wlasciwie tylko Vucek chodzil taniej niz mogla to sugerowac jego wczesniejsza produkcja.

 

Rok temu zaczął tak samo, miał chyba 100 gier w plecy i wszyscy go zlekceważyli. Ale miał plan i go wykonał w 100%, pod koniec nam tak złoił dupę że szkoda gadać.

To ciekawa informacja, wiec dzieki za nia. Czyli z tego wychodzi, ze to nie jest przypadek, a jakas wlasna wersja reagowania na plytki sklad - zalozeniem jest, ze pozniej mu latwiej sie wstrzelac w dobrych FAsow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny bój o kraba, jam go wywalił ale nie żałuję, wyleciał za coś lepszego...

za to powoli zaczynam żałować oddania Embiida...

Najśmieszniejsze jest to że to nie efekt super występów Embiida tylko słabych Monroe i niewiele lepszych Gordona.

Tak z perspektywy zaszlego sezonu b.słabo wygląda to veto trejdu Porzingis za LMA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba projekcje yahoo można o kant d... rozbić, teamy bez wyrazistych liderów mają delikatnie rzecz ująwszy przerąbane. Najlepszy dowód stanowię nie tylko ja z jednym Hassanem, ale i Sławek z jednym Draymondem.

Taki to po prostu sezon, że liczą się Davisy, Westbrooki, Duranty. Ja z jednym Antkiem, leniowatym ibaką (gdzie ja go nie mam...), fatalnym bealem, nierównym russellem i jakimiś dziwnymi ennisami, harklessami, połamanym joshem i rzadziakiem sethem, lideruję w keeperze w stawce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba projekcje yahoo można o kant d... rozbić, teamy bez wyrazistych liderów mają delikatnie rzecz ująwszy przerąbane. Najlepszy dowód stanowię nie tylko ja z jednym Hassanem, ale i Sławek z jednym Draymondem.

Taki to po prostu sezon, że liczą się Davisy, Westbrooki, Duranty. Ja z jednym Antkiem, leniowatym ibaką (gdzie ja go nie mam...), fatalnym bealem, nierównym russellem i jakimiś dziwnymi ennisami, harklessami, połamanym joshem i rzadziakiem sethem, lideruję w keeperze w stawce...

Przecież co roku w pierwszych tygodniach sezonu cuda się wyprawiają. Co wiecej - przy 3-5 meczach na druzynę wystarczy 1-2 lepsze mecze zawodnika niż zwykle i już można wyciągać dowolnie szalone wnioski.

Marc Gasol - 2 trójki na mecz, ale za to FG<40% :smile:

 

Z resztą zachęcam do zabawy naszymi narzędziami - Directions i Let's Make a Deal. Na poczatku sezonu wyrzucają zaiste ciekawe kombinacje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz Amira po wywaleniu wzbudza we mnie tylko jedno wielkie "nie mozna bylo tak od razu?" ;-)

 

wystarczy 1-2 lepsze mecze zawodnika niż zwykle i już można wyciągać dowolnie szalone wnioski.

Marc Gasol - 2 trójki na mecz, ale za to FG<40% :smile:

Czyli wiecej trafionych trojek niz Klay i Durant razem wzieci!

 

bulek, projekcje nie probuja szacowac zawodnikow na 3 listopada tylko na polowe kwietnia.

Takze Slawek zamiatajacy dno pewnie mniej sie martwi pozycja w tabeli niz kontuzja Rubio.

 

Co wiecej, nawet nie wszystkie gwiazdy zaczely dominujaco, patrz Towns, Curry czy LeBron.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

props wyszedł ode mnie.

Hill gra w tej chwili życiówkę, która nie będzie trwać wiecznie, a zaraz jeszcze wraca Hayward...

lubię Hilla i szkoda mi go, ale jeszcze bardziej lubię Rubio.

Monroe gra po 15minut i ostatnio go benczuję, więc jest ryzykowny - bez transferu albo 30min z ławki (a się nie zanosi) to nie dla mnie jednak za cienki w majtach jest (byłem pewny że będzie grał te 30min/mecz jak mi go mac wciskał...)

Szanowny Kontrahent ma problemy kadrowe, musi zacząć trzaskać sloty, a ja mam szeroki skład i spokojnie mogę czekać na powroty kontuzjowanych.

Rubio ustawia mi asysty i steale, pomaga w reb.

Parsons będzie 1 opcją w MEM i akurat pasuje mi do strategii, poza tym też go lubię ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio ustawia mi asysty i steale, pomaga w reb.

Parsons będzie 1 opcją w MEM i akurat pasuje mi do strategii, poza tym też go lubię ; )

Nie wiadomo kiedy Rubio wraca ,co mu dolega i co z nim bedzie dalej, (wiele pisano o jego sprzedazy) jesli cos wiecie wiecej podzielcie sie inf.

Parsons  napewno kazdy wie ile rozegral meczy na przełomie kilku ostatnich sezonów i wraca do zdrowia, na jak długo ? tez ciezko powiedziec.

 

Piszesz o nie pewnej sytuacji Grega  ale wcale  nie bierzesz  pewniaków co do ich zdrowia , nie patrzac juz na ranking ,ta wymian  mi sie mocno nie podoba ...

Edytowane przez bigfucker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto? Co? Dokąd? Za co?

Wisi wymiana GHill i Monroe za Rubio i Parsonsa... czyli mozecie teraz sprawdzic jak z zewnatrz tego nie widac ;-)

 

Ten trade to chyba jakiś żart?

Rzeczywiście dosyć osobliwy.

Dlaczego? Male ryzyko z mniejszym upsidem za wieksze ryzyko z wiekszym upsidem.

Uwzgledniajac pozycje w tabeli i glebie druzyn to zupelenie normalny impuls dla obu GMow.

 

props wyszedł ode mnie.

Hill gra w tej chwili życiówkę, która nie będzie trwać wiecznie, a zaraz jeszcze wraca Hayward...

lubię Hilla i szkoda mi go, ale jeszcze bardziej lubię Rubio.

Monroe gra po 15minut i ostatnio go benczuję, więc jest ryzykowny - bez transferu albo 30min z ławki (a się nie zanosi) to nie dla mnie jednak za cienki w majtach jest (byłem pewny że będzie grał te 30min/mecz jak mi go mac wciskał...)

Szanowny Kontrahent ma problemy kadrowe, musi zacząć trzaskać sloty, a ja mam szeroki skład i spokojnie mogę czekać na powroty kontuzjowanych.

O! Czyli dobrze wyczytalem intencje ;-)

Zas pogrubiony fragment jest wg mnie o tyle istotny, ze QAS szukal tego typu wymiany, a nie przypadkowo klepnal co mu Slawek wyslal. Gratulujmy odwagi do zmian, a nie trzymania sie kurczowo nielubianych zawodnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, ja tu nie jestem jakimś noobem żeby mnie posądzać o nieumiejętność gry, veto to se możecie trzaskać jak w marcu będę chciał Lillarda komuś za Fryetki oddać...

spójrzcie na tabelę leszcze i uczcie się grać a nie patrzeć na statsy po 5 meczach i krzykać

już widzę jak Thibs będzie k**** grał rookasem zamiast najlepszym defensywnym rozgrywającym (obok CP3) w lidze...

Parsons właśnie powiedział że już wraca i pamiętam jak trzaskał od razu po powrocie w DALLas, pomógł mi mocno w awansie

jedyną niewiadomą jest zdrowie RR, no ale jakby RR był zdrowy i Parsons już grał to przecież nikt by mi ich nie dał za sell high GHilla i 15min Monroe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, będę się uczył grać tak jak piszesz. Po prostu wg mnie ta wymiana to bardzo duże ryzyko, nawet jeśli bardzo lubię RR to zarówno zdrowie jego jak i Parsonsa to jedna wielka niewiadoma. A Hill i Monroe nawet jeśli słabiej niż teraz to będą grali na jakimś rozsądnym poziomie. Nie będę tego vetował, ale po prostu ja bym się pewnie nie odważył.

 

QAS jeszcze raz przepraszam mistrzu za komentarz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie poszło veto, w takim przypadku żadne tłumaczenia mnie nie przekonają.

Nie podoba mi się oddawanie Hilla i Monroe za dwa szpitalne łóżka.

Ale przeciez nie jest zakazane handlowanie kontuzjowanymi.

Ba! Gdyby wszyscy byli zdrowi ta wymiana by miala mniej sensu niz teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.