Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga Mistrzów


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie można gdzieś reklamować jeb...ą apkę yahoo? Robił to ktoś?

Dwa dni pod rząd pomimo widocznej zmiany w roosterze w apce, rano wstaje i widzę, że kolo nie zagrał (raz. Waiters a raz Henson). 

Irytacja tym większa, że tych kilku bloków i trójek może zabraknąć... FCUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można gdzieś reklamować jeb...ą apkę yahoo? Robił to ktoś?

Dwa dni pod rząd pomimo widocznej zmiany w roosterze w apce, rano wstaje i widzę, że kolo nie zagrał (raz. Waiters a raz Henson). 

Irytacja tym większa, że tych kilku bloków i trójek może zabraknąć... FCUK

A nie było tak, że najpierw ustawiłeś skład na następny dzień, a potem kogoś pobrałeś i zmiany się zresetowały z automatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to... tez mi sie tak wydaje ze tak wlasnie musialo byc.

 

Sam tez zauwazylem ze po pobraniu nowego grajka, ustawiony wczesniej sklad na nastepny dzien/nastepne dni "resetuje" sie chyba domyslnie na ten sam z poprzedniego dnia.

 

Mowie to z doswiadczenia bo w swojej lidze mam juz 110 pobran za soba i w pewnym momencie po prostu przestalem ustalac sklad na kilka dni do przodu.

I tak mijalo sie to z celem skoro i tak zagladam na fantasy kilka razy dziennie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było tak, że najpierw ustawiłeś skład na następny dzień, a potem kogoś pobrałeś i zmiany się zresetowały z automatu?

O to to... tez mi sie tak wydaje ze tak wlasnie musialo byc.

Kurde sam nie wiem, Waiters jak po 2 słabszych meczach wrócił, to po prostu chciałem go wstawić - nikogo nie pobierałem wtedy. Z Hensonem pobrałem go głównie po to żeby zagrał vs MIN, a obaj na ławie siedzieli... ;/

No cóż - widać trzeba sprawdzać na stronce bo to zwykły bug. (btw. dziś to samo w II West z Bradleyem - tylko tam już o pietruszkę gram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(btw. dziś to samo w II West z Bradleyem - tylko tam już o pietruszkę gram ;)

Skoro mowa o pietruszce... to moze byc ostatnia relacja dotyczaca mojej druzyny w tej lidze ;-)

Bo przez kontuzje Duranta musze postawic krzyzyk na swoje plany i cele oraz zaakceptowac, ze w ktorejs lidze musi wypasc najgorzej... jakos od samego draftu padlo na ta druzyne i o ile podobal mi sie nowy kierunek po wymianach to zostal on brutalnie przerwany, wiec teraz juz tylko zostalo powolne obsuwanie sie w nicosc tabeli.

A co tam u Was slychac? ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz szczerosc wiLQ ale mimo niezlych wynikow po obraniu dobrej strategii nawet ze zdrowym Durantem nie miales szans na wyzsze miejsce niz 4-te. Nizej niz moje 9-te tez nie spadniesz wiec wstydu nie bedzie ;)

 

U mnie tez kicha.

Kontuzja Lowry'ego na pewno mi nie pomogla ale nawet z nim szlo mi kiepsko.

Co prawda udane stashe Middletona i Nurkica i (miejmy nadzieje ze tez udany) stash Zubaca troche poprawiaja mi nastroj i daja jeszcze cien szansy na poprawe ale czasu zostalo za malo zeby znaczaco poprawic miejsce w tabeli.

 

Gdyby chociaz jeszcze Ross na ktorego liczylem po transferze do Magic spelnial pokladane nadzieje a Thomas za ktorego oddalem PG13 zaliczal troche wiecej asyst to moze byloby lepiej a tak to ludze sie juz tylko na to ze mam jeszcze jakiekolwiek szanse skonczyc na 5 miejscu ktore sobie typowalem przed rozpoczeciem sezonu.

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej DMC bo Holiday daje rade jesli chodzi o FG...ale jesli tak uwazasz to ciekawe ze mi go probowales oddac w wymianie za PG13 gdzie ja szukalem miedzy innymi rowniez dobrego FG...nieladnie nieladnie :P

Nie wiem gdzie daje radę, DMC mam wrażenie rozbija ekipę. Nie wiem czy on potrafi dobro ekipy postawić na 1 miejscu.

 

Ps. PG jeszcze bardziej masakruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45% FG Holidaya za sezon i 43% w ostatnim miesiacu to jak na sporo rzucajacego PG nie taki zly wynik.

George 45% FG za sezon i 42 w ostatnim miesiacu wiec faktycznie bardziej masakruje zwlaszcza ze rzuca znacznie wiecej niz Holiday i to miedzy innymi dlatego chcialem sie go pozbyc.

DMC faktycznie FG jak na wysokiego ma tragiczne...no i jeszcze te straty...ale poza tym to potwor statystyczny...zalezy kto czego potrzebuje.

W kazdym razie jesli chodzi o masakrowanie FG to bardziej narzekalbym na DMC niz na Holidaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45% FG Holidaya za sezon i 43% w ostatnim miesiacu to jak na sporo rzucajacego PG nie taki zly wynik.

George 45% FG za sezon i 42 w ostatnim miesiacu wiec faktycznie bardziej masakruje zwlaszcza ze rzuca znacznie wiecej niz Holiday i to miedzy innymi dlatego chcialem sie go pozbyc.

DMC faktycznie FG jak na wysokiego ma tragiczne...no i jeszcze te straty...ale poza tym to potwor statystyczny...zalezy kto czego potrzebuje.

W kazdym razie jesli chodzi o masakrowanie FG to bardziej narzekalbym na DMC niz na Holidaya.

Przeciez piszę że od ASW.. :) Obaj dają poniżej 43% na 30FGA a do tego lipa FT. Spadłem coś koło 8 punktów za 1,5 mca. Liczyłem że wraz ze spadkiem USG% lepsze decyzje rzutowe będą podejmować ale przy DMC to chyba pobożne życzenie :)

Jak do dealu nie doszło to olałem FT na szczęście, szkoda nerwów moich.

 

Ps. PG tak kaleczyl (chyba miał mc poniżej 40%, a po dealu to akurat na 48% wskoczył a IT2 "tylko" na 47% leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.