Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

To Was benon teraz pocisnie :smile: poszedł TRADE. Do tego co na Y! jeszcze pick do mnie.

Piszę z tel więc nie wklejam całej wymiany tu. Jak ktoś może nie wklei.

Washington Wizards:

Kentavious Caldwell-Pope

Alex Len

Jonas Valanciunas

Jamal Murray

For

New Orleans Pelicans:

Harrison Barnes

Kyle Korver

DeAndre Jordan

Ricky Rubio

 

Faktycznie pojechaliscie z grubej rury i gratki dla Benona za takie wzmocnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo złym drafcie (nie rozumiałem do końca idei ligi wielosezonowej), 3 latach szorowania dna, mnóstwie wymian polegających na przyszłościowych wzmocnieniach zaczynam wyglądać dobrze. Jestem w stanie realni walczyć o 11 miejsce w tym sezonie, może nawet wyżej gdybym ostrzej potrejdował.

Mam zamiar jednak czekać. Mój core na przyszłość wygląda wprost wybornie, KAT, Jabari, Booker, Ingram, Saric, Nurkić to nazwiska które zajmują czołowe miejsca w kategorii "Potencjał"

Nie ma sensu walczyć w tym sezonie, Ingram gra rookie sezon i troszke mu zejdzie adaptacja do ligi a KAT, Devin i Dario zaczynają dopiero swoją poważną przygodę z NBA. Niemniej jednak nie będę już (mam taką nadzieję) przez następne lata zamykał tabeli, skończył się również okres tankowania. Wymieniłem mojego ulubieńca RoLo na Teague celem lepszego rozkładu na pozycjach i mam zamiar piąć się coraz to bardziej w górę.

W tym sezonie powinno mi się udać zgarnąć jeszcze 5-6 pick w drafcie, za rok realnie myślę o walce o 3-6 miejsce. Co będzie za dwa lata zobaczymy, liczę na rozwój mojej młodzieży.

 

P.S. Nie mam już żadnego zawodnika z draftu, ktoś z Was też tak ma?

 

Chciałbym w tym poście złożyć wielkie podziękowania Mac-owi, mogę śmiało powiedzieć że dzięki niemu nie byłbym w tym miejscu w którym jestem teraz, dzięki Macu za pomoc i cierpliwe tłumaczenia :]

No i Kolkowi, deal MCW za 13 pick (Booker) best eva!

 

Kończąc swoją wypowiedź, Mason Plumlee, i Bojan Bogdanović do oddania, chętnię przyjmę jakieś picki/rozgrywającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Was benon teraz pocisnie :smile: poszedł TRADE. Do tego co na Y! jeszcze pick do mnie.

Piszę z tel więc nie wklejam całej wymiany tu. Jak ktoś może nie wklei. Benon potwierdzi to info z pickem.

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

Potfierdzam of course - środek tabeli w moim przypadku, to miejsce, w którym potrzeba podjąć jakąć decyzję, bo tkwić tam nie wolno - udało się nam dogadać i mam nadzieję, że obie strony na tym skorzystają... Mimo wszystko frytek nie oddałem...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac zamiata liga i pewnie juz mozemy mu wreczyc mistrza

bez przesady, rok temu to samo pisało więcej userów odnośnie Evitacre. Wiele się może zdarzyć.

 

Ale zdanie od takiego mistrza to mega komplement, za który wielkie dzięki.

 

Mam zamiar jednak czekać. Mój core na przyszłość wygląda wprost wybornie, KAT, Jabari, Booker, Ingram, Saric, Nurkić to nazwiska które zajmują czołowe miejsca w kategorii "Potencjał"

Wygląda to rzeczywiście świetnie.

 

P.S. Nie mam już żadnego zawodnika z draftu, ktoś z Was też tak ma?

Bardzio ciekawe pytanie, ja mam 3, z czego 2 w trybie ciągłym, i w sumie tak też planowałem przed draftem, że będę miał tę dwójkę dość długo.

 

Chciałbym w tym poście złożyć wielkie podziękowania Mac-owi, mogę śmiało powiedzieć że dzięki niemu nie byłbym w tym miejscu w którym jestem teraz, dzięki Macu za pomoc i cierpliwe tłumaczenia :]

To ja dziękuję za bardzo miłe słowa, ale cała zasługa Twoja (uwierzyłeś w proces :smile: ).

 

No i Kolkowi, deal MCW za 13 pick (Booker) best eva!

I to kolejny przykład ile sobie zawdzięczasz :smile: Pamiętam jak Ci pisałem, że koleś nie dostanie w Suns żadnych minut, bo to taka organizacja..

 

Hinkie w tym sezonie jest tylko jeden. Mozesz byc mitchem ;)

No SLaKB podobnie jak Mitch, w lato dokonał ruchu z Mózgovem, więc coś w tym może jest (+nazwa LAL ofc) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, rok temu to samo pisało więcej userów odnośnie Evitacre. Wiele się może zdarzyć.

 

Ale zdanie od takiego mistrza to mega komplement, za który wielkie dzięki.

 

 

Wygląda to rzeczywiście świetnie.

 

 

Bardzio ciekawe pytanie, ja mam 3, z czego 2 w trybie ciągłym, i w sumie tak też planowałem przed draftem, że będę miał tę dwójkę dość długo.

 

To ja dziękuję za bardzo miłe słowa, ale cała zasługa Twoja (uwierzyłeś w proces :smile: ).

 

I to kolejny przykład ile sobie zawdzięczasz :smile: Pamiętam jak Ci pisałem, że koleś nie dostanie w Suns żadnych minut, bo to taka organizacja..

 

No SLaKB podobnie jak Mitch, w lato dokonał ruchu z Mózgovem, więc coś w tym może jest (+nazwa LAL ofc) :smile:

No jie bez powodu mu mitcha zaproponowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nieśmiało dodam, że ostatnim trejdem chyba włączyłem się do walki o pick numer 1 w tym drafcie ;)

Cały czas czekam na jakiś opis jak jest liczona tabelka do kolejności draftu ale nikt się nie chce podzielić tą wiedzą ;)

 

Mój skład obecnie wygląda tak. mam nadzieję, że coś z tego wypali, ale długie szorowanie dna tabeli mnie czeka :)

Buddy Hield	NO	SG	2016 1ˢᵗ round (6ᵗʰ pick)	1993
Jamal Murray    DEN     SG      2016 1ˢᵗ round (7ᵗʰ pick)       1997
Jakob Poeltl	TOR	C	2016 1ˢᵗ round (9ᵗʰ pick)	1995
Taurean Prince  ATL     SF      2016 1ˢᵗ round (12ᵗʰ pick)      1994
Wade Baldwin IV MEM     PG      2016 1ˢᵗ round (17ᵗʰ pick)      1996

Patrick McCaw    GS    SG       2016 2ⁿᵈ round (8ᵗʰ pick)       1995
Jake Layman	POR	PF	2016 2ⁿᵈ round (17ᵗʰ pick)	1994
				
Cody Zeller     CHA     F, C    2013 1ˢᵗ round (4ᵗʰ pick)       1992
Alex Len	PHO	F, C	2013 1ˢᵗ round (5ᵗʰ pick)	1993
Ben McLemore	SAC	SG	2013 1ˢᵗ round (7ᵗʰ pick)	1993
Caldwell-Pope   DET     SG      2013 1ˢᵗ round (8ᵗʰ pick)       1993    

J.Valanciunas	TOR	C	2011 1ˢᵗ round (5ᵗʰ pick)	1992

Willie Reed    MIA      F, C    x                               1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czekam na jakiś opis jak jest liczona tabelka do kolejności draftu ale nikt się nie chce podzielić tą wiedzą ;)

Znaczy czego konkretnie nie rozumiesz? Wydawalo mi sie, ze juz to wyjasnilem...

 

Mój skład obecnie wygląda tak. mam nadzieję, że coś z tego wypali, ale długie szorowanie dna tabeli mnie czeka :smile:

Oj czeka, czeka. Bo nie mamy kategorii "jak wysoko byl gracz wydraftowany" ani "kiedy byl urodzony" ;-)

Zas w tym gronie sa glownie kandydaci na solidniakow, a nie na gwiazdy roto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No SLaKB podobnie jak Mitch, w lato dokonał ruchu z Mózgovem, więc coś w tym może jest (+nazwa LAL ofc) :smile:

 

No w sumie Mitchowi przebudowa też wyszła całkiem spoko i przebiegła dość sprawnie więc ostatecznie może być. ;)

 

Mój skład obecnie wygląda tak. mam nadzieję, że coś z tego wypali, ale długie szorowanie dna tabeli mnie czeka :smile:                  

 

To będziemy szorować to dno razem bo mnie też czeka długie tankowanie, być może dłuższe niż Ciebie. :)

Jedynym graczem co do którego można mieć jakieś większe nadzieję jest Dunn, Stanleya można już chyba uznać za busta, a Maker to high risk high reward. Reszta to przeciętniacy lub scruby więc przede mną też daleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy czego konkretnie nie rozumiesz? Wydawalo mi sie, ze juz to wyjasnilem...

 

 

Już ktoś ładnie odpisał w innym wątku. 

 

 

 

Oj czeka, czeka. Bo nie mamy kategorii "jak wysoko byl gracz wydraftowany" ani "kiedy byl urodzony" ;-)

Zas w tym gronie sa glownie kandydaci na solidniakow, a nie na gwiazdy roto.

 

Plan jest prosty :)  niech z tej paczki wyłoni mi się 2-3 takich  ( wesley matthewsów, chris middleton itp ) :)

Do tego ze dwóćh C z poziomem Gortata czy Vallencjanusa + dodatkowo przez 3 kolejne lata moje piki z TOP 3 będą strzałami w dziesiątkę i paczka powinna grać ;)

 

Tak tylko dodam, że ja zawsze mam kupę szczęścia (auta wygrane w konkursach itp.) więc wierzę, że tu będzie podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest prosty :smile:  niech z tej paczki wyłoni mi się 2-3 takich  ( wesley matthewsów, chris middleton itp ) :smile:

Do tego ze dwóćh C z poziomem Gortata czy Vallencjanusa + dodatkowo przez 3 kolejne lata moje piki z TOP 3 będą strzałami w dziesiątkę i paczka powinna grać ;)

Okej, ale wlasnie opisales dlugie szorowanie dna o co pytales ;-) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowe'owi znudziło się szorowanie podłogi i chciałby wytransferować swoje talenty z dala od mojej ekipy ;)

 

Tak więc jeżeli skorzy jesteście do oddania perspektywicznych młodych, połamanych czy picków to zapraszam do rozmów. Jedyne założenie mam takie by proponowany gracz nie był starszy niż Lowe, a pick nie był z tych z drugiej dychy.

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.