Skocz do zawartości

Warhammer "Zaginiona karczmarzówna" - komentarze do sesji


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, jak rozpocząłem to chcę skończyć :)

Chyba że miałeś coś innego na myśli

 

 

Ps

Udanych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!

Odpis mój pewnie dopiero po świętach w okolicy poniedziałku, wtorku

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garald odsunie się i pozwoli strzelić Alexandrowi z Garłacza, później w zależności od skutków strzału zajmuje się niedobitkami lub innymi napierającymi ludźmi, w miarę możliwości chce zostawić ucznia Di Mortiego przy życiu, może być ranny, ale chce uzyskać od niego kilka odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garald odsunie się i pozwoli strzelić Alexandrowi z Garłacza, później w zależności od skutków strzału zajmuje się niedobitkami lub innymi napierającymi ludźmi, w miarę możliwości chce zostawić ucznia Di Mortiego przy życiu, może być ranny, ale chce uzyskać od niego kilka odpowiedzi

w porzadku, mam to traktować jako Twoją deklarację czy będziesz pisał posta w sesji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porzadku, mam to traktować jako Twoją deklarację czy będziesz pisał posta w sesji?

 

Możesz potraktować jako deklarację, bo nie bardzo wiem co wpisać w poście, skoro akcja Garalda jest uzależniona od powodzenia strzału z garłacza, więc za długi to by nie był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis wieczorem napisze. Chyba ze DNC założymy że Alexander strzela z garłacza i albo opiszesz sucho tutaj efekt a ja w poscie ubiore to w słowa. Albo sam opiszesz powodzenie strzału.

A czy średniowieczne garłacze nie miały sporego rozrzutu - bo już przy walce z Bazyliszkiem zastanaiwałem się jak wygladają Twoje plecy bo nie ma cudów byś nie oberwał i to dwukrotnie strzał z gwożdzi i drobnego żelastwa. To jest masakryczna broń ale tam każdy przed strzelcem obrywa - a tu mamy precyzyjne strzały niczym snajper prawie że ci nad uchem trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely3:

Sredniowiecze (a co za tym idzie w starym świecie) garłacze maja olbrzymi rozrzut. Sadzę że koło 33 stopni spokojnie można przyjąc. Plecy Alexandra mają się dobrze bo to on strzela ale co widać w postach mamy to na uwadze żeby Garald byl z boku ,a nie przed bronią.

Przy strzelaniu do bazyliszka z racji nie wielkiej odległości od niego (to był strzał z około 2m) moim zdaniem wystarczyło żeby Garald nie dużo sie odsunął. Wiec o ile co do zasady masz racje to wydaje mi się że o tym pamiętamy podczas sesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely3:

Sredniowiecze (a co za tym idzie w starym świecie) garłacze maja olbrzymi rozrzut. Sadzę że koło 33 stopni spokojnie można przyjąc. Plecy Alexandra mają się dobrze bo to on strzela ale co widać w postach mamy to na uwadze żeby Garald byl z boku ,a nie przed bronią.

Przy strzelaniu do bazyliszka z racji nie wielkiej odległości od niego (to był strzał z około 2m) moim zdaniem wystarczyło żeby Garald nie dużo sie odsunął. Wiec o ile co do zasady masz racje to wydaje mi się że o tym pamiętamy podczas sesji.

Patrz pomyliłem osoby- no fakt sam sobie w plecy nie strzelisz. Niemniej w zwarciu raczej cieżko by było Garlandowi odskoczyć od Bazyliszka tak byś go trafił precyzyjnie tam gdzie go trafiałeś.

 

Ale ja się nie czepiam w końcu czasem trzeba naginać realia inaczej GM by was pozabijał juz w knajpie.Ale teraz to nawet wystarczy jak podasz Garlandowi broń i niech sam strzeli do ludzi w pomieszczeniu potem odrzuci i biegnie na nich z mieczem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda że do strzelania z garłacza nie potrzeba mieć żadnych umiejętności i Garald mógłby także strzelić 

no ale dwa garłacze ma Alexander

w ogóle śmiesznie, bo zakładałem że jedyna broń palna na sesji to będzie ta Di Mortiego (co da mu przewagę nad BG) ale wyszło że jeszcze Alexander wylosował woźnice ;)

 

zbytnio nie ma jak celować, więc strzelasz przed siebie tak by Garald był poza zasięgiem

Mido oberwał mocniej od Marii i siły odrzuty przewróciła go na śnianę, od razu widać liczne rany na jego ciele

 

możesz to wrzucić i napisać co robisz dalej

 

ja czekam jeszcze na Kamana i także dam posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post jest. JUż po walce, przybyła straż miejska a więc.....

 

 

 

GRATULACJE ZA DOBRNIĘCIE DO KOŃCA SESJI I ZA WYTRZYMANIE ZE MNĄ JAK MG!! :)

 

Trochę się nam zeszło, planowałem że dokończymy to najdalej w listopadzie. Przeprzama za opóźnienie i nie wyjasnione sprawy.

 

Dziękuję bardzo: kungfubestii, Gregoriusowi i Kamanwislakowi za dotarcie do końca przygody. Również tym którzy grali krócej ale również odcisnęli swoje piętno w naszym scenariuszu: Kuciowi, spinakerowi i thegrottmanowi.

 

Dziękuję rownież wszystkim naszym czytelnikom (jeśli jacyś byli :P)

 

Jeśli są jakieś niedomówienia albo pytania to proszę pytać

 

Prosiłbym graczy o dopisanie paru zdań na temat przyszłości bohaterów, ich przemyśleń oraz dalszych planów. Kto ile i jak czuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DNC

 

Mega szacun za prowadzenie sesji, mega dobra robota. Historia jak i akcja była naprawdę, fajnie i ciekawie poprowadzona, nie wiem jak reszta, ale ja się wkręciłem :). To było moje pierwsze podejście do tego tupu rozrywki, w życiu nie bawiłem się w nic podobnego, mi to sprzedałeś, bardzo mi się podoba! 

 

Jeśli jeszcze kiedyś będziesz planował prowadzenie czegoś takiego na forum, możesz mnie śmiało wpisać na listę chętnych. 

 

Wielka szkoda, że pod koniec tempo nam trochę siadło, ale brawa dla wszystkich uczestników za doprowadzenie sesji do końca. :)

 

DNC raz jeszcze gorące brawa, świetna robota! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za miłe słowa

 

myślę, że możemy się postarać z kolejną sesją ruszyć ale poczekamy znowu do offseason bo w trakcie sezonu chyba sie nie zbiorą ludzie :)

zwłaszcza na PO będzie cięzko

 

co do sesji to jedna z tych w których użyłem najwiecej chyba mutantów przeważnie staram się bazować na bardziej realistycznych rzeczach

 

pozdrawiam i do przeczytania w kolejnej rekrutacji do sesji! mam nadzieje że więcej się ludzi zmobilizuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.