Skocz do zawartości

Wybory moderatorow


mistrzBeatka

Rekomendowane odpowiedzi

Ale że niby mam zabronić Kulfonowi czytać wszystkie posty czy jak to wyobrażasz sobie?

 

Bo on czyta bo lubi a nie dlatego że sprawdza czy jest coś nie tak

 

Jeśli usuwasz post to Kulfon ani nikt na forum już go nie zobaczy. Pytanie czy Kulfon ich nie widzi bo ich nigdy nie było czy dlatego, że modzi sprzątają na bieżąco. No i to pytanie do Was czy rzeczywiście nie ma na forum w ostatnim czasie żadnego łamania regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not true. Wyleciało kilka moich postów a żadnych wyjaśnień nie dostałem. 

 

I nie, nie muszą być poprzedzone apelem smoleńskim ;).

 

Przecież ely mówi za siebie. Modów jest więcej i nikt nie obiecał, że każdy będzie na tyle uprzejmy, że będzie jeszcze PW z wyjaśnieniem i kwiatami wysyłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ely mówi za siebie. Modów jest więcej i nikt nie obiecał, że każdy będzie na tyle uprzejmy, że będzie jeszcze PW z wyjaśnieniem i kwiatami wysyłał.

 

Już mi to ely wyjaśnił na priv, więc big apologize dla niego.

 

Nie mniej mogła by to być ogólnie stosowana praktyka, nie tylko przez wyżej wymienionego. Nie miał bym nic przeciwko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest sezon ogórkowy i jest 3 razy mniej postów dziennie więc nie ma dużej roboty dla modow i jest mniej głupot do kasacji

 

Ja bym jednak trochę posprzątał w poście poniżej. Wrzucił chłopaków typy i gusta do osobnego tematu. Nie kasował. Na pamiątkę zostawił. Kiedyś pokażemy to ich córkom.

 

 

http://www.e-nba.pl/topic/4284-fajne-dziewczyny-w-nba/

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze to forum jest male wiec i do moderki tutaj duzo nie ma w zwiazku z tym wypadaloby opisac gdzies/jakos jak sie wywala posty itp skoro na wiekszych forach da sie, a moderatorzy tez tam pieniedzy nie dostaja.

Pare postow mi wsiaklo z czego przy niektorych nie jestem pewien z jakiej paki, nie zacheca to do pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlugo mnienie bylo, ale tez i chcialem, zeby temat sam sie rowinal, a nie zebym ja czy matek go ciagnal. Uwazam, ze jesli bylaby duza potrzeba zmiana/dodawania... modow to temat by sie raz dwa rozwinal. A wyszlo na to, ze do marudzenia byla cala chmara osob, a juz do konstruktywnej krytyki/zadzialania na potrzebe forum temat ucichl. 

 

Narazie to widze tylko zdecydowana kandydature Rappara jako moda do dzialu Inne, natomiast to Rappar musi sie wypowiedzic, czy ma na to ochote i jak on widzi modowanie w tym dziale. Przypominam, ze ten dzial generalnie wyroznia sie wieksza tolerancja od samego poczatku. To miejsce jest troche odskocznia od dzialu NBA, jak i miejscem na wyrazenie swoich emocji.

 

Druga osoba to Ely, dobrze by bylo, gdyby rowniez napisal cos od Siebie jak on to widzi. Jesli macie wrazenie, ze ktos jeszcze wylonil sie w trakcie dyskusji, albo macie swoje propozycje to piszcie. Zapytamy sie co sadza o tym wytypowane osoby, a pozniej zrobimy male glosowanie, albo temat otwarty z propozycja kontkretnych osob na modow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że forum się rozpadnie czy zostanie zalane przez trolli jeśli nie będzie nowych modów. Po prostu przydałaby się chyba nowa energiczna osoba do tego grona. Ktoś kto w trakcie sezonu (gdy pisze się najwięcej) jest i tak dużo na forum i mógłby trochę pomóc. Mi tam podobają się kandydatury zgłoszone przez Przemka Orlińskiego, jednocześnie zaznaczam, że jeśli temat nowych modów udpadnie lub Borys nie chce nic zmieniać ( w dziale nba) to też nie będzie tragedii.

 

Napiszę tutaj bo może będzie to lepiej słyszalne. Apeluję o wydzielenie z tematu komentarze do łapu-capu rozmowy o zdrowym jedzeniu bo mocno się rozwinęła plus o przeniesienie tematu loga, parkiety itp do działu nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.