Skocz do zawartości

Pokemon Go


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jakoś nie opanowała. Tak, mam telefon z windowsem. Miałem snapchata nim go jeszcze zbanowali na windowsie, kiedy boom na snapy był ogromny. Szczerze? W ciągu pół roku posiadania apki wysłałem może 2 snapy. Ludzie wrzucający co chwilę zdjęcia na fb, gdzie to nie byli, co nie jedli, samojebka z sracza itp. Są tacy którzy normalnie wrzucą kilka fotek i już. Są też i tacy którzy niczym się nie dzielą ze światem. Tak narzekano, że chcą wprowadzać ustawę inwigilacyjną a większość sama przekazuje multum informacji. Ja należę do tej 3 grupy. Z PGO byłoby pewnie tak samo. Nie dałbym sobie ręki uciąć, że na 100% tak by było ale znam siebie. Moda na to, moda na tamto; mnie to mija szerokim łukiem. Ciekawi mnie tylko co będzie następne.

 

 

EDIT

 

post-4406-0-50403300-1468848133_thumb.jpg

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/10 advice, would not follow again.

 

Ale to jedyna opcja. Gra nie naliczy kilometrów jeśli nie będziesz miał włączonego ekranu. Jest opcja włączenia "Battery saver" w opcjach gry, co powoduje zaciemnienie ekranu jeśli obrócisz telefon do góry nogami. Wtedy dalej nalicza chodzenie, wyskakują pokemony itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadr po kadrze:

1: 2 latające waginy przyleciały do miejsca, gdzie małpa machał królem lwem

2: mały azjata płacze, cebuli chyba za dużo kroił

3: jerzy urban też płacze

4: seba z osiedla obserwuje tworzenie się grzyba po wybuchu jądrowym

 

na 5 kadrze wszyscy w autobusie klaskali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam evee na wysokim poziomie i mam pytanko po przekształceniu cp wzrasta o ile? Dwukrotnie czy więcej, dajcie znać bo nie wiem czy czekać :tongue:

Na reddit'cie widzialem tabelke z mnoznikami dla poszczegolnych pokemonow. Moga sie roznic od 1.2 do ok 3.5, zaleznie od stwora.

 

EDIT:

 

Znalazlem - https://docs.google.com/spreadsheets/d/13PQVkGncIi7qtmZdnQhLsfv88zR4CIc65M60Cyowacc/htmlview?sle=true#gid=134545558

 

Mnoznik NIE zalezy od levelu naszej postaci.

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.