Skocz do zawartości

Pokemon Go


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra przyznawać się kto gra! :D

 

Gierka mojego dzieciństwa w zupełnie innej, wymarzonej odsłonie. Wciąga strasznie a przy okazji można pospacerować po mieście ;)

 

Ja trochę noobie bo mam słaby lvl i cp zwłaszcza jak widzę wymiataczy w mojej okolicy ale mimo to zajawka fajna :D

 

Pochwalcie się co tam już udalo się wam złapać!

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje top 5 :)

Golbat 303
Raticate 203
Vaporeon 159
Squirtle 143
Pidgeotto 120

mam tylko włączony w domu i w pracy, nigdzie nie chodzę, czasami mój wadliwy gps w domu przeniesie mnie blisko pokestopów i mogę parę pokeballi złapać, ale rzadko się to zdarza :)

Gierka taka sobie, bo mam daleko do Gymu i nie chce mi sie nigdzie chodzić, a w sumie mam złapanych 27 unikatowych poków, wiec da sie łapać bez chodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto z apk torrent? Podobno updatów się nie da itd?

Mozesz dostać zawirusowany shit.

BTW kiedys biegalismy z piłkami do tenisa i rzucalismy w różne cele łąpiąc swoje pokemony i wpisując to w zeszyt, dziś k****....ehhh w 2020 wejdzie w dorosłość pokolenie które nie zna internetu, świat oszalał...good old days...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dostać zawirusowany shit.

BTW kiedys biegalismy z piłkami do tenisa i rzucalismy w różne cele łąpiąc swoje pokemony i wpisując to w zeszyt, dziś k****....ehhh w 2020 wejdzie w dorosłość pokolenie które nie zna internetu, świat oszalał...good old days...

My lataliśmy z haclówkami po szkole. A mój dziadek z granatem za dziadkiem Rogera. Good old days

 

Po 12 zrobię testa z tym shitem na 2-3 godziny. Z robotą jestem do przodu, więc będzie chwila na zidiocenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lat temu bym się wkręcił, dzisiaj już mi by było wstyd :tongue:, chyba przed 30-dziestką człowiek już woli klasycznie na PC pograć...

Ty masz w domu jeszcze PC? U mnie lap od 6 lat do gier służy, stara wieża była dobra przy upgrejdach etc ale zajmowała fchuy miejsca.

Btw jestem po trzydziestce i mi nie wstyd. Skoro na bar przebierańców zrobiłem się na Trynkiewicza to mi już raczej nigdy nie będzie wstyd..

 

Lol :D miejsce szanuję, ale po wizycie bodaj 2 lata temu i zachowaniach wycieczek izraelskich już mnie nic tam nie zdziwi

 

sweet focie se trzaskali na tle regałów z obuwiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz w domu jeszcze PC? U mnie lap od 6 lat do gier służy, stara wieża była dobra przy upgrejdach etc ale zajmowała fchuy miejsca.

Btw jestem po trzydziestce i mi nie wstyd. Skoro na bar przebierańców zrobiłem się na Trynkiewicza to mi już raczej nigdy nie będzie wstyd..

 

Lol :grin: miejsce szanuję, ale po wizycie bodaj 2 lata temu i zachowaniach wycieczek izraelskich już mnie nic tam nie zdziwi

 

sweet focie se trzaskali na tle regałów z obuwiem

 

Miałem na myśli Laptopa, też już nie korzystam z PC :P

Co do bali przebierańców i innych akcji z jajem to też nie mam oporów żeby się powygłupiać i pobawić.

 

Pewnie jak Syn będzie starszy to coś będziemy grali :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje top 5 :smile:

 

Golbat 303

Raticate 203

Vaporeon 159

Squirtle 143

Pidgeotto 120

 

mam tylko włączony w domu i w pracy, nigdzie nie chodzę, czasami mój wadliwy gps w domu przeniesie mnie blisko pokestopów i mogę parę pokeballi złapać, ale rzadko się to zdarza :smile:

 

Gierka taka sobie, bo mam daleko do Gymu i nie chce mi sie nigdzie chodzić, a w sumie mam złapanych 27 unikatowych poków, wiec da sie łapać bez chodzenia :smile:

 

nieźle gram od wczoraj i takie statów to nie mam

najsilniejszy u mnie to Pidgeotto z 189, co prawda mało chodze bo leje prawe drugi dzień a obok pracy mam pokestation wiec coś tam naklikam ;)

pokeballi mam tyle że już wyrzucam i nie zbieram :P

 

jak wrócić HP Pokemonom? jest jakies Poke-Centrum czy coś? czy tylko Potion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gram :D razem z kumplem z pracy ciśniemy na grubo a mamy szczęście i 2 pokestopy tuz przy biurze. Można lure zapuścic i łapac poksy bez wychodzenia sprzed biurka :)

 

@dnc - można tylko przez potion i chyba przez gyma ale tego jeszcze nie sprawdzałem :)

 

Moje top5 po 2 dniach gry to :

 

1. Hypno 438

2. Electrabuzz 373

3. Golbat 313

4. Clefairy 269

5. Pidgeotto 264 

 

Jak ktoś z KRK to piszcie :) można sie na jakąś łapankę umówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz dziewczyne na spacer do parku i łapiesz jakieś tam poksy :D

 

ogólnie to nie, zwłaszcza że i tak chodze na spacery z synem to moge lapać pokemony :P

ponadto w pracy i tak mam luz wiec co robic

no i w drodze do roboty się łapie 

ogólnie jest czas :)

 

a że 15 lat temu marzyłem o takiej grze to nie mogę w nią teraz nie grać XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.