Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Embiid właśnie zrobił 16 punktów w 4thQ&OT, mając mega clutch akcje (trójka na koniec regulation, 2+1 oraz wywalczenie piłki w OT; stopów w D już nawet nie liczę; o stratach nie chcę rozmawiać ;]), a po drodze wyfaulowując dobrego przecież defensywnie Turnera.

 

https://www.youtube.com/watch?v=k_7Z-Yfqhe8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusilem sie na pierwszego pełnego live'a w tym sezonie.

 

Omal nie żałowałem, jak Brett nie nauczy się rozpisywać wznowień z boku tak, żeby jakis ballhandler/shooter dostawał piłke to będzie kiepsko z nami.

Joel od 4 bardzo ładni, choc widac było kilka akcji na siłę i brak doswiadczenia.

 

FG i liczba strat szału nie robią, ale w końcówce własciwie sam wygrał nam mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid właśnie zrobił 16 punktów w 4thQ&OT, mając mega clutch akcje (trójka na koniec regulation, 2+1 oraz wywalczenie piłki w OT; stopów w D już nawet nie liczę; o stratach nie chcę rozmawiać ;]), a po drodze wyfaulowując dobrego przecież defensywnie Turnera.

Wielkie dzięki za filmik - idealny początek dnia :) . Oglądałeś może cały mecz? Z czego wynika, aż tak niska skuteczność ?

 

BTW co byś zrobił na miejsci Philly w tym momencie?

 

Zastanawiam się, czy PTB by poszło na wymianę:

 

Okafor/Noel - Crabbe, jak będzie dostępny do wymiany (chyba w styczniu).

 

Idealny kolo do każdej ekipy, nie ma żadnej wady w swej grze, i to jeden z najlepszych 3&D w lidze, mogący kryć od 1-3 (wolę go od CJ McColluma). Jednak w lidze i klubie jest trochę niedoceniany myślę (co było widać przy tym jaki kontrakt dostał) i wydaje mi się, że to realna opcja (bo już McColum na pewno by nie poszedł za Noela czy Okafora).

PG pewnie wezmą z draftu (lub będzie nim Simmons). Swoją drogą, jakby Joel mógł nauczyć Simmonsa rzucać tak jak on, to byłoby mega.

 

Ja bym zdecydowanie uderzał teraz ze wszystkimi assetami, które mają do NOP po ADavisa (chociaż to uważam, za mało realne niestety, nawet jakby spakowali absolutnie wszystko co mają poza Joelem).

 

Froncourt ADavis - Embiid to by było marzenie.

 

 

Mnie najbardziej rozczarowuje Brown imo. Myslalem, ze to zdolniejszy coach.

Przecież philly i tak w tym sezonie nie ugra, więc lepiej, że cały sezon walczą, a końcówka jest stykowa i traktuje ją jako różne kombinacje.

 

Ma jednak mega cechę, która go mocno wyróżnia na plus według mnie. Rozumie jaki wpływ na rozwój gracza mają minuty i  zaufanie. Embiid, może na parkiecie robić co chce i jak chce, on mu tylko daje wskazówki z ławki - które ten praktycznie realizuje jeszcze w tym meczu. Polecam to porównać z zeszłym rokiem w LAL, gdzie Scott moim zdaniem mocno spowolnił rozwój DARa (całe szczęście pojawił się Luke).

Dodatkowo, z podcastu który wrzucił w innym wątku Falcao, można się dowiedzieć, że wykorzystał swe znajomości w SAS i umówił go na rozmowę z Timem. Niby mały szczególy, ale imo dużo więcej warte, niż jakby PHilla sztucznie zatrudniła jakiegoś weterana - mentora, co często się zarzuca Hinkiemu jako błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za filmik - idealny początek dnia :smile: . Oglądałeś może cały mecz? Z czego wynika, aż tak niska skuteczność ?

jak się robi jakieś spin-turnaround-fadeaway kilka razy w meczu, to tak to potem wygląda ;] poza tym Turner jest bardzo dobry w D, a pacers momentami podwajali Embiida (szczególnie w 3rdQ). zresztą sam zobacz:

 

https://www.youtube.com/watch?v=TCaVhLACO7A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się robi jakieś spin-turnaround-fadeaway kilka razy w meczu, to tak to potem wygląda ;] poza tym Turner jest bardzo dobry w D, a pacers momentami podwajali Embiida (szczególnie w 3rdQ). zresztą sam zobacz:

 

Obejrzałem ten filmik wrzucony przez Ciebie i Embiid oddał jeden, góra dwa takie rzuty o których tutaj napisałeś więc to raczej nie jest główna przyczyna jego slabych %. Ogólnie jakoś niespecjalnie mnie on zachwycił na tych hajlajtach, ale potencjał widać duży. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za filmik - idealny początek dnia :) . Oglądałeś może cały mecz? Z czego wynika, aż tak niska skuteczność ?

 

BTW co byś zrobił na miejsci Philly w tym momencie?

 

Zastanawiam się, czy PTB by poszło na wymianę:

 

Okafor/Noel - Crabbe, jak będzie dostępny do wymiany

Dla nas (Blazers) byłby to świetny deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co byś zrobił na miejsci Philly w tym momencie?

Zastanawiam się, czy PTB by poszło na wymianę:

Okafor/Noel - Crabbe, jak będzie dostępny do wymiany (chyba w styczniu).

Dla nas (Blazers) byłby to świetny deal

To sie dogadaliscie i jedziemy! ;-)

 

Mi sie wydaje, ze nie jest problemem co Sixers maja zrobic [bo to chyba wszyscy wiedza] tylko znalezienie druzyny, ktora zlozy solidna oferte za jednego z centrow bez tradycyjnego lowballowania bo sa aktualnie kontuzjowani lub tuz po.

 

Ale trzeba przyznac, ze wyszla z tego ciekawa dynamika, jest w sieci troche tekstow o tym jak niby mozna tanio pozyskac Noela/Okafora z Philly, a jednoczesnie takich narzekajacych na nich, ze niczego nie klepia. Przeciez te rzeczy sa powiazane! Dopoki dostaja tylko smieciowe oferty lepiej ich trzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale innych nie dostaną moim zdaniem bo to Fila jest w gorszej pozycji bo cała liga wie że muszą sprzedawać a nikt nie musi od nich kupować..

 

JAk nie sprzedadzą to muszą wydać dużą kasę na kompletnie nie pasujący skład ( vide Kings i mnóstwo centrów) więc albo latem Noel weźmie od nich kwalifikowaną oferte i zostaną z niczym albo teraz puszczą go za cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Phila ma nie dostać dobrej oferty ?

To jest jak licytacja bez ceny minimalnej na allegro.

 

Jak masz dobry produkt, to ludzie doskonale wiedzą, ze aukcja zakończy się za 14 dni i potencjalnie ktoś może jebnąć steala... ale produkt na sprzedaż widzi każdy i każdy ma swiadomosć, że byćmoże trzeba dorzycic parę złociszy (pick?) i oferta przejdzie, albo że jego rywal zza miedzy kupi półdarmo.

Oczywiście nie musi tak być, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jakiś team w potrzebie tego nie zrobił.

 

BTW:

 

Obrona Sixers bez Noela i Embiida - czytaj z Okaforem na środku nie istnieje całkowicie. Zdejmować mi tu restrykcję minutową z Jahlila i zagonić jego dupę do roboty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale innych nie dostaną moim zdaniem bo to Fila jest w gorszej pozycji bo cała liga wie że muszą sprzedawać[...]

Tak by bylo gdyby "pozycja wyjsciowa do negocjacji" byla jedynym czynnikiem. Ale nie jest.

 

Skoro kilka druzyn/fanbaseow widzialoby ich centra u siebie za paczke czipsow to wygra ta, ktora jako pierwsza podbije swoja oferte powyzej tego poziomu. Albo ujmujac to inaczej, wystarczy jedna druzyna w lidze, ktora uzna, ze bardziej jej zalezy miec gracza takiego jak Noel/Okafor juz w tym sezonie [plus prawa RFA] niz zeby ich pozyskac w jakiejs promocji.

 

Z kolei Philly wg mnie wcale to czekanie nie uwiera tak bardzo sie sugeruje bo ani o nic nie walcza ani nie maja scisku w pensjach ani nikomu nie konczy sie kontrakt, wiec moze sobie odejsc. Pewnie, ze najlepiej byloby to zalatwic jak najszybciej, ale NIE jest lepsza alternatywa od czekania branie jakiegos bolka czy marnego picku w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy PTB by poszło na wymianę:

 

Okafor/Noel - Crabbe, jak będzie dostępny do wymiany (chyba w styczniu).

 

Idealny kolo do każdej ekipy, nie ma żadnej wady w swej grze, i to jeden z najlepszych 3&D w lidze, mogący kryć od 1-3 (wolę go od CJ McColluma). Jednak w lidze i klubie jest trochę niedoceniany myślę (co było widać przy tym jaki kontrakt dostał) i wydaje mi się, że to realna opcja (bo już McColum na pewno by nie poszedł za Noela czy Okafora).

PG pewnie wezmą z draftu (lub będzie nim Simmons). Swoją drogą, jakby Joel mógł nauczyć Simmonsa rzucać tak jak on, to byłoby mega.

Piszesz o Crabbe który dostał 18,5 baniek za sezon najpierw od brooklyn a potem wyrównali to Portland i po tych pieniadzach uważasz że jest niedoceniany w lidze i klubie? :). O tym Jak jest przeceniany to chyba swiadczy ale nie o tym że jest niedocenany. Z drugiej strony obejrzałem go w koncu trochę i jest w sumie niezły gostek lepszy niż D. Green takze pieniadze sa utopione tylko częściowo w odróznieniu od Turnera. W sumie Crabbe ma kontrakt który da się chyba opchnąc jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers biorą Okafora/Noela i mają 6 środkowych w rotacji. C`mon, to nie Chelsea z początku wieku.

Z drugiej strony, o ile nie jesteś Sacto/Blazers/Nuggs, to ustawiasz się w kolejce po NN. niska cena, potencjalnie wysoki zysk. Kontuzja nie zając, a skoro Embiid wypala po 2 latach oczekiwania, to można poczekać 2 miechy nawet na Nerlensa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.