Skocz do zawartości

Zlot e-NBA - Lublin 2007


PI3TR45

Preferuję:  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Preferuję:



Rekomendowane odpowiedzi

W związku z deklaracją Michalika zgłaszam, że mnie najprawdopodobniej też zabraknie. Ze Śląska nikt więcej nie jedzie, a na serio jechać przez pół Polski samemu mi się nie uśmiecha. To długa droga i nie móc się do nikogo odezwać, powierzyć bagażu itp., to głupia sprawa. A autem też ryzykownie, tzn. moim autem i z moją znajomością tras. Jeszcze odrobinę pomyślę, ale szanse na mój przyjazd niestety spadły do jakichś 20% Confused

no to mnie podłamałeś Szaku...zjazd bez ojca chrzestnego tego forum? :( naprawdę nie ma jakiegoś PKSu czy pociągu z jedną przesiadką do tego Lublina?

 

ja tu skręciłem sobie znów kolano i ledwo chodzę ale cały czas kuruję się jak mogę żeby tylko być a Ty tak łatwo rezygnujesz? :( wielka szkoda :(

 

jeśli chodzi o mnie to tak jak piszę, kiepsko teraz ze mną, na pewno z Wami nie pogram, ale jestem dobrej myśli i choć o kulach i ze stabilizatorem, ale mam nadzieję, że przyjadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szak ale teraz zamuliłeś, no brak mi słów... Michalik to samo (szkoda, chciałem Cię poznać), ale chociaż on nie podał powodu bo ten z pociągami mnie nie przekonuje i chyba lepiej Szaku, żebyś coś lepszego wymyślił. Ale trudno, kto chce ten pojedzie i liczę na fajną zabawę jak rok temu, jak dwa lata temu... W sumie jestem dumny z tego, ze razem z Borysem jako jedyni byliśmy na wszystkich zlotach i teraz też sie pojawimy, nie wiem jak będzie w przyszłym roku ale póki co żyje nadchodzącym weekendem i nie mogę się już doczekać. A jeszcze z Qbą i Fartmanem sobie cos tam dużej posiedzimy... A wiec do zobaczenia w sobotę, ja będę na dworcu o 8.48 czasu miejscowego ;) Nie wiem co z ra_dem i jego samochodem, wątpię, czy przyjedzie ale się dowiem i jutro napiszę.

 

PS. W razie czego tymczasowy numer do mnie to 782-514-420

 

No ładnie, nawet się rymuje :P

To z tej piosenki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu Qba i Fartman nie objęci boldem co?! chcesz niedzielny wieczór spędzić w samotności ?

Bo to juz była edycja i zapomniałem...

 

a tak poza tym to się tak Gumbi nie woź tym byciem za każdym razem bo Ci przypomne kto ostatni ze zlotu wyjedzie :> :D

I co? I tak Qba nażresz sie pizzy, umrzesz po meczu i pół zlotu prześpisz w pokoju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałem żadnego powodu z pociągiem. Powodem jest to, że nie chcę do 6 godzin jechać sam. Przy pierwszym zlocie to też był warunek i również, gdyby wówczas nikt inny ze Śląska nie jechał, to bym się nie pojawił. Tak już mam, że bywam marudny i wygodny, choć akurat to uważam za konkretny powód. Jeśli ktoś ma podobnie, a mimo to się wybierze, to szacunek, ale jako osobne "indywiduum" mogę mieć swoje zdanie i ocenę. Więcej nie mam zamiaru się licytować. Też mi szkoda, bo chciałem sobie pograć, ale trudno. Sory, jeśli kogoś rozczarowałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby stać się szczęśliwym klientem PKP należy:

 

§ 1. Przed podróżą:

* jeszcze raz dobrze się zastanowić

* zadzwonić na informację; po trzech dniach nieudanych prób udać się osobiście na dworzec i odgryźć interesujący nas fragment rozkładu jazdy

* spisać testament

* pożegnać się z rodziną

* opróżnić konto bankowe celem zakupu biletu

* Zimą przygotować koce (dotyczy wyłącznie podróży w 1 klasie, 2 się sama ogrzewa bądź ogrzeje cię trzoda sąsiada)

* przybyć na dworzec z 6-godzinnym opóźnieniem

* wsiąść do pociągu byle jakiego, gdyż interesujący nas najpewniej został zlikwidowany 10 lat temu, w najlepszym przypadku właśnie odjechał z innego peronu

 

§ 2. W podróży:

* zająć wygodne miejsce stojące

* Wyjąć różaniec i zmówić paciorek

* zerwać rączkę hamulca awaryjnego

* przygotować modlitewnik, różaniec oraz listę chorób w rodzinie celem konwersacji z współpodróżnymi

* podczas korzystania z WC przelać mydło do uprzednio przygotowanej butelki a ręczniki papierowe schować pod kurtkę

 

§ 3. Po przybyciu do celu:

* dobrowolnie poddać się dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, dekomunizacji, deubekizacji i dezintegracji (zasada 6D)

* złożyć do najbliższej jednostki MO zawiadomienie o kradzieży bagażu i pobiciu

* wystosować do PKP (z powiadomieniem Telewizji) pisemne podziękowanie za rzetelne zrealizowanie usługi

* zastanowić się nad zakupem samochodu, ewentualnie rozejrzeć się za zbieżnym połączeniem autobusowym lub lotniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tej piosenki Wink

Z jakiej :?:

Afrokolektyw - Karl Malone. Stara jak świat. Jeśli nie słyszałeś to jako fanowi Karla, nie polecam ściągania ;)

 

W takiej sytuacji obawy Szaka wydają się być uzasadnione.

 

 

PS. Qba umarłem czytając to, po prostu miazga!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem już z wakacji, także akcja zlot ponownie aktywna ;)

 

po 1...

Zmaziuu, k****... :? chociaż wiem jak wygląda sytuacja u Ciebie i jestem w stanie to zrozumieć... ale Sza ku.... działam jak mogę, żeby Ci znaleźć kogoś do towarzystwa... :wink: ale póki co niestety bezskutecznie.. :?

 

sprawa numer 2

Ci co nie pisali swojej godziny (sorry, nie chce mi się sprawdzać kto pisał a kto nie, późno jest) przyjazdu niech napiszą. Nie musi być dokładna co do minuty, może być orientacyjna, jedynie po to, żeby rozplanować wasz odbiór.

 

3

radio i nuta... ja dysponuję na tę chwilę jedynie odtwarzaczem mp3. Jeśli ktoś miałby radio z cd (mi się laser w jedynym boom boxie zwalił dawno) i mógł wziąść to byłoby super, ale póki co ciężko to idzie. Głośniki jakieś przyzwoite jestem w stanie skręcić, ale jakby ktoś miał coś dobrego na mini jakcka to będzie głośniej ;] drugi problem to mp3. razem z dyskiem poszła się kochać moja cała kolekcja, także nie jestem w stanie nawet za bardzo czegokolwiek sklecić. Także jakby ktoś miał kilka fajnych kawałków do grania (Fart, Qba itd...) to poślijcie mi na maila (pietras.com at gmail.com).

 

4

miałem nadzieję, że ludzie z Lublina tu rzucą parę obszerniejszych opisów lokali na sobotę, ale widzę, że sam muszę coś wybrać :)

 

PS. dam radę załatwić odtwarzacz mp3 z płyt cd także sprawa radia już chyba nieaktualna. Także kto może niech nagra jakąś 1 lub 2 cd audio z muzą do grania. Ja też postaram się coś pościągać do soboty.

 

to chyba tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z ra_dem przez telefon wczoraj i on potwierdza swoje przybycie. Tylko pisał, że będzie trochę później, koło 14 albo coś w tym rodzaju, więc jeśli jest jakaś zbiórka czy coś to napisz Pietras kiedy i ja mu dam znać, on będzie samochodem więc sobie dojedzie najwyżej gdzieś.

 

Mi się nie chce sprawdzać czy podawałem godzinę, więc najwyżej się powtórzę - pociąg mam 0.32 a planowany przyjazd 8.48. Osiem godzin w pociągu (już się nie mogę doczekać :twisted: )

 

A co do radia to na sali go mieliśmy i był straszny hałas przez akustykę i nic nie było słychać więc nie jestem jakimś specjalnym fanem tego pomysłu, co innego na dworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z ra_dem przez telefon wczoraj i on potwierdza swoje przybycie. Tylko pisał, że będzie trochę później, koło 14 albo coś w tym rodzaju, więc jeśli jest jakaś zbiórka czy coś to napisz Pietras kiedy i ja mu dam znać, on będzie samochodem więc sobie dojedzie najwyżej gdzieś.

Sala jest na 15, więc lepiej, żeby się pośpieszył ;) chociaż jak będzie wozem, to się z nim gdzieś ustawię i razem dojedziemy. Wtedy nie będzie problemu. Najlepiej niech sam do mnie zadzwoni jak będzie miał chwilę, albo na gg zagada to coś ustalimy.

 

A co do radia to na sali go mieliśmy i był straszny hałas przez akustykę i nic nie było słychać więc nie jestem jakimś specjalnym fanem tego pomysłu, co innego na dworze.

tylko, że na dworze nie ma kontaktu :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z ra_dem przez telefon wczoraj i on potwierdza swoje przybycie. Tylko pisał, że będzie trochę później, koło 14 albo coś w tym rodzaju, więc jeśli jest jakaś zbiórka czy coś to napisz Pietras kiedy i ja mu dam znać, on będzie samochodem więc sobie dojedzie najwyżej gdzieś.

Sala jest na 15, więc lepiej, żeby się pośpieszył ;) chociaż jak będzie wozem, to się z nim gdzieś ustawię i razem dojedziemy. Wtedy nie będzie problemu. Najlepiej niech sam do mnie zadzwoni jak będzie miał chwilę, albo na gg zagada to coś ustalimy.

No właśnie on nie ma dostępu do netu. Zadzwonie do niego wieczorem i podam Twój numer w razie czego. A ogólnie jak przyjadę przed 9, ekpa z Gdańska jeszcze wcześniej, to mamy czekać na dworcu na jakąś zbiórkę i pozostałych (jeśli chodzi o mnie to nie ma problemu) czy jakoś inaczej to będzie wyglądc?

 

A co do radia to na sali go mieliśmy i był straszny hałas przez akustykę i nic nie było słychać więc nie jestem jakimś specjalnym fanem tego pomysłu, co innego na dworze.

tylko, że na dworze nie ma kontaktu :roll:

Na szczęście technika idzie do przodu ;)

http://tinyurl.com/2789ez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie on nie ma dostępu do netu. Zadzwonie do niego wieczorem i podam Twój numer w razie czego. A ogólnie jak przyjadę przed 9, ekpa z Gdańska jeszcze wcześniej, to mamy czekać na dworcu na jakąś zbiórkę i pozostałych (jeśli chodzi o mnie to nie ma problemu) czy jakoś inaczej to będzie wyglądc?

Przeszło mi to przez myśl, więc podaj mu mój numer poprostu i jakoś się dogadamy.

Co do planu to jeszcze go nie ustaliłem, muszę zebrać godziny przyjazdu wszystkich, ale ogólnie plan jest taki, że jeśli między przyjazdem 1 forumowicza, a przyjazdem następnego da się tego pierwszego odstawić do hotelu to nie ma co bez sensu stać na dworcu :) chyba że ludzie z Gdańska będą chcieli na Ciebie czekać, to na siłę ich do akademika nie zaciągnę przecież ;)

 

A co do radia to na sali go mieliśmy i był straszny hałas przez akustykę i nic nie było słychać więc nie jestem jakimś specjalnym fanem tego pomysłu, co innego na dworze.

tylko, że na dworze nie ma kontaktu :roll:

Na szczęście technika idzie do przodu ;)

http://tinyurl.com/2789ez

Ciekawe jak chcesz wsadzić baterie w głośniki od kompa czy jakiekolwiek nawet :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wg. rozkładu będę w Lublinie o 7:49. Pewnie wcześniej nie będzie, ale później to już nie wiem. :lol:

 

Afrokolektyw - Karl Malone. Stara jak świat. Jeśli nie słyszałeś to jako fanowi Karla, nie polecam ściągania Wink

Nie ściągnałem, ale przesłuchałem. Miałeś rację, w dodatku to nie są za bardzo moje klimaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

wlasnie na chate wbilem i chcialem tylko ostatecznie potwierdzic przyjazd.

 

Udalo mi sie od brata wykrecic kamerke wiec jak cos to i nagrany ladnie zlot bedziemy mieli jak komus bedzie chcialo sie filmowac. Jest tylko 1 problem, otoz u mnie na chacie siedzi teraz 2 typow z gazowni i nawet nie moge wyjsc kupic kasetki. Wiec jakby ktos mial kasete mini DV to by napewno duzo pomoglo :-) Jesli skoncza to przed wieczorem to sam podskocze i dam znac ale jak ktos ma i chce sie podzielic to byloby milo :)

 

Gumbi, co ty gadasz :> najlepiej sie gra z muza wg mnie i dobrze ze pietras probuje cos dzialac w tym kierunku, i za to duze brawa dla niego :) Super ze Rad przyjezdza :D Dobrze jak jest ktos kto spi dluzej odemnie a w dodatku z rana browara zamyka tak jak male dzieci buteleczki z mlekiem dostaja na dzien dobry ;d

 

Poza tym jesli chodzi o dojazd to z tego co wiem to Qba ma podrukowane mapki i tego typu pierdoly wiec nie bedzie problemu jak zdecydujemy ze z bomby odrazu idziemy sie zakwaterowac... Gumbi podaj mi jeszcze telefon ktory teraz w polsce uzywasz to damy znac co i jak... Jakby Karl Malone mogl podac swojego tela to tez by bylo dobrze bo przyjezdzamy w niewielkich odstepach czasowych wiec mozliwe ze wszyscy razem sie zabierzemy... Rozumiem ze pietras bedziesz nas wital chlebem i sola zeby chociaz wyjscie z olbrzymiego dworca pokazac :>

 

Narazie to tyle, my jakos po 23 lecimy wiec pewnie jeszcze pare postow pojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatecznie potwierdzam przyjazd. Dotrę na miejsce z tomaszanem i gregiem. Planowo spotykamy sie w Wawie o 8 i od razu wyjazd, ale spod Centralnego, wiec trzeba brac poprawke na czas potrzebny na wydostanie się z miasta. Jak teraz sprawdzam na mapce Michelin odległość to ok 170km, czas ok 2.5h, wiec między 10.30 a 11.30 myśle że powinnismy być, oby jak najwcześniej.

 

Także do zobaczenia, a Ci którzy nie mogą lub nie chca niech juz teraz żałują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monty, co ty gadasz :> najlepiej sie gra z muza wg mnie i dobrze ze pietras probuje cos dzialac w tym kierunku, i za to duze brawa dla niego :)

No zgadza się, tylko chodziło mi o to, ze już w Wawie mieliśmy radio i przez ogólną akustykę sali i granie kompletnie nic nie było słychać poza jednym wielkim hałasem, a my do siebie tez musieliśmy wrzeszczeć.

 

Monty podaj mi jeszcze telefon ktory teraz w polsce uzywasz to damy znac co i jak...

Podaje jeszcze raz jakby ktoś potrzebował: 782-514-420 (działa do wtorku). BTW ktoś wie jak sie w tym lipnym Plusie sprawdza stan konta?

 

Ja też ostatecznie potwierdzam przyjazd. Dotrę na miejsce z tomaszanem i gregiem. Planowo spotykamy sie w Wawie o 8 i od razu wyjazd, ale spod Centralnego, wiec trzeba brac poprawke na czas potrzebny na wydostanie się z miasta. Jak teraz sprawdzam na mapce Michelin odległość to ok 170km, czas ok 2.5h, wiec między 10.30 a 11.30 myśle że powinnismy być, oby jak najwcześniej.

Szkoda, że nie wcześniej bo ja mam przesiadkę w Wawie do Lublin pewnie po szóstej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.